Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
16. jún 2010

s maxi sme boli na prednaske pre oteckov akoze sme sa dohodli ze prideme ja teda neskor ale neviem ci este vobec niekdo pride

silvia.vesela
16. jún 2010

ahojte kočky,
práve som sa vratila z poradne. Krcok mam skrateny, som otvorena na 1 prst, malý ma nizko hlavicku. Dr. povedala, ze este tyzden vydrzime a potom uz asi pojdem aj ja na to! 🙂

mirka, pozdrav kafko aj odo mna, nech to ma cim skor za sebou, aby nemusela byt dlho v nemocke. Keby som to vedela, tak som ju mohla pozriet, lebo akurat som tam dnes bola...ale ani vo sne by ma nenapadlo, ze by bola v nemocnici, lebo bola zavreta ...

ja na stretko neprídem, nie že by som sa necitila dobre alebo kvoli pocasiu, ale manzel ma vela roboty a nemal by ma kto priviest a odviest. ☹ tak som sa tesila na vas... ☹

liluu
16. jún 2010

joj dievčatá, to len ja držím jak hluchý dvere??? Vy ste už všetky otvorené a zmaknuté?? No to bude zábava

oacka
16. jún 2010

@strasska tie kratšie? na nete som našla ,že ich volajú aj nemocničné nohavičky. povedali mi,že tie papierové nie sú moc pohodlné.

oacka
16. jún 2010

@liluu ale čosi, ja mám termín budúci týždeň a všetko zatvorené a tuhé,hlavička vysdoko. vraj treba skákať na fitlopte.... alebo poskáčem na manželovi???? 😀 😀 😀 😀 😀

jaruska8
16. jún 2010

No, deväť a pol na jednom a na druhom aj silnejšie.

strasska
16. jún 2010

@oacka to su take tie sietkovane, ci nie? ja som mala pri Miskovi dvoje a aj som si ich prepierala a teraz si asi este dokupim. A tie prve mas ake, vyzeraju dobre.
Ja som kupila v tych zdravotkach vedla Aidy.

alllexa
16. jún 2010

@jaruska8 - a sietnicu Ti ako pozerali? To bolo v ramci bezneho ocneho vysetrenia?

liluu
16. jún 2010

@oacka, no my s mm aj skáčeme a aj tak nič, asi to potiahnem do septembra

alllexa
16. jún 2010

@stanka33 - ja som nachladnuta, aj som to vcera spominala, takze nie...

silvia.vesela
16. jún 2010

jaruska, drzim palceky aj ja! a v piatok uz budes mat malicku pri sebe! To je super, ze uz len 2 dni! 🙂
Ja by som isla rodit buduci tyzden, najlepsie v piatok...25.6. aj som si vybrala datum....len ci aj mojmu Bedkovi sa bude pacit! 😀

silvia.vesela
16. jún 2010

@alllexa mne dr. merala tiez len ocny tlak. Ja mam tiez okuliare, trojky.

tutifruti
16. jún 2010

jaruska8 a to ta budu v piatok aj robit,či ideš už zajtra? No každopádne držím silno palce 🙂

alllexa
16. jún 2010

@silvia.vesela - ja mam sedmicky... Preto som radsej zasla za ocnym a ten povedal, ze je to v pohode. Ze vysoke dioptrie su dvaciatky...

mirka285
16. jún 2010

jaruska a ty si nemala mat cisarak kvoli operovanej chrbtici ci niecomu takemu?

oacka
16. jún 2010

@strasska tie sieťkové som kúpila na jazere,tam kde býva karinnka a tie šortkové u nás na KVP v zdravotníckych. tie sú také kvalitné, solidné,ale tiež stáli asi 1 euro. a tiež sú také akoby hustejšie sieťkované.

jaruska8
16. jún 2010

Ja mám problémy s očami celý život a o tej sietnici vie lekárka dávno, mám na nej zmeny, je to vrodená chyba, takže by nebolo dobré riskovať. len silné dioptrie nie sú indikáciou na sekciu, respektíve, ak by pacientka nechcela riskovať, tak môže byť, ale v poslednej dobe sa od toho ustupuje, to mi povedali, no ale ke´dže ja mám aj iný problém, tak nechcem riskovať. 😒

jaruska8
16. jún 2010

@mirka285 Mirka, aj kvôli chrbtici, ale vybavila som si to len kvôli očiam, lebo to mám po ruke.

jaruska8
16. jún 2010

@tutifruti Zajtra ma hospitalizujú a v piatok medzi ôsmou a deviatou idem na vec.

mirka285
16. jún 2010

jaruska ved to je kazdeho vec ako si vybavi porod,ja len tak lebo som si pamatala ze si hovorila nieco o chrbtici...ja som donedavna bola tiez rozhodnuta ze pojdem cisarskym a cim som bola blizsie k porodu tym som si to rozmyslela..nakoniec som sa rozhodla ze pojdem normalne...

tutifruti
16. jún 2010

mirka285 a kafko stilhla prísť teutonka?

mojalili
16. jún 2010

@merikac nam zistili pri narodeni, ze ma nieco s ockami.... 😢
Vraj ako sa vyvija duhovka a sosovka v brusku, tak akasi blanka mu cez duhovku ide,lebo sa zastavila a potom opet pokracovala....inak som to nepochopila....tak to chcela lekarka vysetrit, ale nedal sa.....vraj uvidi, co som sa najviac bala ze nie, proste viac sa da povedat po vysetreni, co ale nebolo....tak zase mesiac ako na trnoch...

Prave som sa vratila z poradne, inak je zdravucky a pribral za tyzden 210g, takze mame uz 3410g, narodili sme sa s 3250g a schudli na 3060g....tak aspon to je super....
1.foto - takto sa pozeram na svet
2.foto - takto špúlim pery, ked nechce už piť
3. foto - tak tu už som najedený
4. foto - 2 tyzdne nevyspata maminka a ja

lenkaaninka
16. jún 2010

tak už som dovarila
@agika1982 ja som pri babách nemala a teraz mám ale ja ju mám tak našikmo asi mam nerovnomerne slaninku uloženú 😉

@strasska ja mám tie sietkované tie druhé napravo...
@jaruska8 držím palce na piatok...aj ti možno tíško závidíme že budeš to mať za sebou a si iné čislo ked si neni pobalená .. 😉

tutifruti
16. jún 2010

@mojalili no vyzerá akoby už bol strašne veľký.... asi to robia tie fotky z blízka.... lebo tam kde ste spolu je to len taká hlísta... 😀

mirka285
16. jún 2010

mojalili taku chutnu pusinu ma 😉 tutti neviem ci jej prisla teutonka,nespominala nic zatial.ale tak hadam kym bude potrebvat kocik tak dovtedy ho bude mat doma.

ericica
16. jún 2010

@jaruska8 a to ti povedal tvoj dr ze ides rodit???u koho budes????juj dnes mam taky nerovzny den ze aj ja by som uz isla hrozne ale hroooooozne mi zavadzia brucho 😠 😠 😠 inac ja este musim spravit svoje objednavocky a mozem ist na to 😉 zobrala som si ich do 26 juna 😝
zrzulka idem kuk ci mi nabehli lovaky lebo cely den kukam a este nic 😒 aj ja len kvoli tomu ze ako mi vlastne nabehnu peniaze 😅

lenkaaninka
16. jún 2010

@mojalili krásne fotky...chudáčik malinky aj moja mala problémy s očkami zasa jej hnisali a bolo to potom dosť zlé...ale hlavne čo ti poradím stále sa pýtaj čo a ako či to bude mať v poriadku a či mu robia všetky vyšetrenia ktoré sa majú robiť...a jemu sa to nestihlo vyvynúť či ako??? teda aspon ja som to tak pochopila...

oacka
16. jún 2010

@mojalili na tej prvej fotke vyzerá ako tvoj zmenšený muž!!!!!!!!!!! ale inde sa mi podobal aj na teba. ako ho bere Lili?

alllexa
16. jún 2010

@jaruska8 - tak budeme drzat palce! Aspon nie si v neistote, ze kedy to pride...

@mirka285 - a ako si na tom s otvaranim sa?

ericica
16. jún 2010

@zrzulka mne este nenabehli 😒
malej sa akurat stikuta 😀
@mojalili maly je uzasny.....a to preco je v noci hore???boli ho brusko???moja mala bola taka ubolena prvy mesiac zivota potom ju to preslo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre