• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
mojalili, krasne fotecky. Danielko je rozkosny, a tam kde spuli pusinku je na spapanie! :slight_smile: To ma mrzi, s tymi ockami. :frowning2: Ale treba mysliet pozitivne a bude to dobre. :wink:
16. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
allexa neviem,ale zajtra mam poradnu tak sa popytam ako to vidi,ale ja uz mam CS 5 ,nadajam sa tym cajom a homeopatikami a tvarim sa ze porodim hop-sup :grinning: jedine co ma utesuje je ze doktor povedal ze ak to bude opat nepostupujuci porod nebudeme na nic cakat a rovno robime sekciu..ale ja neviem preco ale fakt mam pocit ze porodim normalne,ja som si to vsugeroval :stuck_out_tongue_closed_eyes: a
16. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili - to je blbe, ze mas take starosti:( Ale s malymi detmi sa asi vzdy nieco pritrafi - bud problemy s dojcenim, zltacka, koliky, alebo sustavny plac... Malokedy je vsetko idealne. Snad je toto len tiez taka docasna vec a poriesia to nejake kvapky.

Inak, konecne mi dnes nabehli peniaze... Tak sa potvrdilo to, ze by to malo byt do toho 20. juna...
16. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - ja uz mam CS 8, ale inak som uzavreta...
a dokedy budu u Teba cakat, ze to pojde prirodzene?
16. jún 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved o to prave ide ze ja nechcem cakat lebo ja sa bojim ze zase budem mat maleho obra v bruchu,tak najradsej by som bola keby som sa zajtra na poradni dohodla uz normalne ze kedy ma odrodi...ja mu to normalne zajtra poviem tak dam vediet potom co a ako...
16. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac kocky, aj mne dnes dr. poavedala, ze ma nenechat cakat a prenasat uz voec nie...lebo som útla a maly je vacsi....
16. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - blbe je, ze ja vobec neviem, ake je babo velke:( posledny ultrazvuk so mala v 30. tyzdni a uz vtedy bol dost velky.
16. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa a nebude ti este dr. robit ultrazvuk? Podla mna asi ano, či nevies?
16. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.vesela - praveze neviem...
16. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame dalsie babetko na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vcera o 21.13 sa maminke Erytrei narodil DAMIANKO s mierami 51cm, 2950g
moc blahozelam :dizzy_face:
16. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, Polnisova vraj dnes porodila, ma syna...
16. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde - fiha, gratulujem! No teda, nemaju to byt julovcata?:slight_smile:
16. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, dalsie babo na svete! GRATULUJEM aj ja, nech ste cim skor doma! :slight_smile:
ano, o Polnisovej som citala aj ja, že sa jej dnes narodil syncek.
16. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa mne robili uzv este aj tesne pred porodom aby zistili v akej polohe je babo.....ale vsade je to asi individualne.....
inac na ake pismeno sa ti zacina priezvisko lebo mne na B a ste stale mi nenabehli lovaky....som bola zvedava ako teraz posielali lebo mam dostat este aj na rebi dodatocne a aj na edinu.....
inac ked idu peniaze na ucet toho 16 ict tam mas a ked to padne na vikend tak aj 14 niekedy :wink: sekom dakedy okolo 18 az 20 :slight_smile:
@alllexa wau cize uz to ma aj polnisova za sebou :grinning:
@ericica erytrea zo srdca gratulujeme a zelame vela zdravicka a mliecka.....ptom ked pojdes domov opis aky si mala porod :wink: :wink: :wink:
16. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm Damianko prisiel na svet o tri tyzdne skor...
no ale tak snad nebudeme vsetky rodit skor, urcite sa najde niekto z juloviek, kto bude aj zopar dni prenasat :wink:

16. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to uz chcem mat za sebou :frowning2: mna sa snivalo ze som cez brucho citila malej nohu a ze normalne som ju celu ohmatala aj prsteky a hovorim si v tom sne,ze no ale ta uz ma velke nohy,uz sa musi narodit :grinning:
16. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč, ak si dobre pamatam, tak erytrea mala termin 5.7., nie? Fúúúha, to som aj ja na tom podobne.
Ešte budúci tyzden chcem vydrzat a piatok mozem ist rodit!
16. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica - ja som na pismeno V, podla mna to podla toho nejde... Mozno este podla banky - ja mam ucet v TB.
16. jún 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.vesela - inak aj ja mam oficialny termin 5.7., ale zatial to na porod nevyzera...
Statisticky vraj vacsina zien prenasa, najma prvorodicky...
16. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len tie tetusky na socialke nas maju pridelene podla abecedy ze napriklad jedna vybavuje od A az po F,dalsia od F...atd
16. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne este nic neprislo....fnuk
16. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa to je pravda, ze vacsina zien prenasa....mne dnes dr. povedala, ze ja urcite prenasat nebudem, že ma nenechá, lebo som útla a maly je vacsi.
ale, uvidime....mozno, ze to bude opacne... :slight_smile:
16. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, idem si lazkat, nejak sa mi zyva z toho pocasie. pa zatial
16. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej gratulujeme novej maminke! No pomaly, ale isto sa to tu rozbiehava. Ja idem k lekarke v sobotu, ale u mna ani nic nenasvedcuje, ze by som uz mala ist rodit. Citim sa vyborne az na tie nestastne napuchnute nohy.
Inak ja som si vzdy myslela, ze napuchnu cele nohy a nie iba od clenkov dole :confused:
16. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde a ona bola v kolkom tt??? ešte nemala tuším termín že???
16. jún 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som našla :sweat_smile:
16. jún 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo to je ten prídavok na dieťa...príspevok pri narodení je hned potom príplatok k príspevku po 28 dnoch dožitia dieťaťa a prídavok je čo??? či som to na prd pochopila???
16. jún 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili nadherny je danko a strasne sa podoba na tvojho manzela. teda aspon na tej prvej fotke akoby mu z oka vypadol :grinning: ja som zvedava na nasho fesaka. Mala je tiez cela na muza ze ci aj drobec bude
16. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok