Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

silvia.vesela
16. jún 2010

mojalili, krasne fotecky. Danielko je rozkosny, a tam kde spuli pusinku je na spapanie! 🙂 To ma mrzi, s tymi ockami. ☹ Ale treba mysliet pozitivne a bude to dobre. 😉

mirka285
16. jún 2010

allexa neviem,ale zajtra mam poradnu tak sa popytam ako to vidi,ale ja uz mam CS 5 ,nadajam sa tym cajom a homeopatikami a tvarim sa ze porodim hop-sup 😀 jedine co ma utesuje je ze doktor povedal ze ak to bude opat nepostupujuci porod nebudeme na nic cakat a rovno robime sekciu..ale ja neviem preco ale fakt mam pocit ze porodim normalne,ja som si to vsugeroval 😝 a

alllexa
16. jún 2010

@mojalili - to je blbe, ze mas take starosti:( Ale s malymi detmi sa asi vzdy nieco pritrafi - bud problemy s dojcenim, zltacka, koliky, alebo sustavny plac... Malokedy je vsetko idealne. Snad je toto len tiez taka docasna vec a poriesia to nejake kvapky.

Inak, konecne mi dnes nabehli peniaze... Tak sa potvrdilo to, ze by to malo byt do toho 20. juna...

alllexa
16. jún 2010

@mirka285 - ja uz mam CS 8, ale inak som uzavreta...
a dokedy budu u Teba cakat, ze to pojde prirodzene?

mirka285
16. jún 2010

no ved o to prave ide ze ja nechcem cakat lebo ja sa bojim ze zase budem mat maleho obra v bruchu,tak najradsej by som bola keby som sa zajtra na poradni dohodla uz normalne ze kedy ma odrodi...ja mu to normalne zajtra poviem tak dam vediet potom co a ako...

silvia.vesela
16. jún 2010

inac kocky, aj mne dnes dr. poavedala, ze ma nenechat cakat a prenasat uz voec nie...lebo som útla a maly je vacsi....

alllexa
16. jún 2010

@mirka285 - blbe je, ze ja vobec neviem, ake je babo velke:( posledny ultrazvuk so mala v 30. tyzdni a uz vtedy bol dost velky.

silvia.vesela
16. jún 2010

@alllexa a nebude ti este dr. robit ultrazvuk? Podla mna asi ano, či nevies?

alllexa
16. jún 2010

@silvia.vesela - praveze neviem...

bellablonde
16. jún 2010

mame dalsie babetko na svete 😵 😵 😵

vcera o 21.13 sa maminke Erytrei narodil DAMIANKO s mierami 51cm, 2950g
moc blahozelam 😵

alllexa
16. jún 2010

Inak, Polnisova vraj dnes porodila, ma syna...

alllexa
16. jún 2010

@bellablonde - fiha, gratulujem! No teda, nemaju to byt julovcata?🙂

silvia.vesela
16. jún 2010

jeeeej, dalsie babo na svete! GRATULUJEM aj ja, nech ste cim skor doma! 🙂
ano, o Polnisovej som citala aj ja, že sa jej dnes narodil syncek.

ericica
16. jún 2010

@alllexa mne robili uzv este aj tesne pred porodom aby zistili v akej polohe je babo.....ale vsade je to asi individualne.....
inac na ake pismeno sa ti zacina priezvisko lebo mne na B a ste stale mi nenabehli lovaky....som bola zvedava ako teraz posielali lebo mam dostat este aj na rebi dodatocne a aj na edinu.....
inac ked idu peniaze na ucet toho 16 ict tam mas a ked to padne na vikend tak aj 14 niekedy 😉 sekom dakedy okolo 18 az 20 🙂

pepppe
16. jún 2010

@alllexa wau cize uz to ma aj polnisova za sebou 😀

ericica
16. jún 2010

@ericica erytrea zo srdca gratulujeme a zelame vela zdravicka a mliecka.....ptom ked pojdes domov opis aky si mala porod 😉 😉 😉

bellablonde
16. jún 2010

uhm Damianko prisiel na svet o tri tyzdne skor...
no ale tak snad nebudeme vsetky rodit skor, urcite sa najde niekto z juloviek, kto bude aj zopar dni prenasat 😉

mirka285
16. jún 2010

aj ja to uz chcem mat za sebou ☹ mna sa snivalo ze som cez brucho citila malej nohu a ze normalne som ju celu ohmatala aj prsteky a hovorim si v tom sne,ze no ale ta uz ma velke nohy,uz sa musi narodit 😀

silvia.vesela
16. jún 2010

ináč, ak si dobre pamatam, tak erytrea mala termin 5.7., nie? Fúúúha, to som aj ja na tom podobne.
Ešte budúci tyzden chcem vydrzat a piatok mozem ist rodit!

alllexa
16. jún 2010

@ericica - ja som na pismeno V, podla mna to podla toho nejde... Mozno este podla banky - ja mam ucet v TB.

alllexa
16. jún 2010

@silvia.vesela - inak aj ja mam oficialny termin 5.7., ale zatial to na porod nevyzera...
Statisticky vraj vacsina zien prenasa, najma prvorodicky...

mirka285
16. jún 2010

to len tie tetusky na socialke nas maju pridelene podla abecedy ze napriklad jedna vybavuje od A az po F,dalsia od F...atd

patresko11
16. jún 2010

ani mne este nic neprislo....fnuk

silvia.vesela
16. jún 2010

@alllexa to je pravda, ze vacsina zien prenasa....mne dnes dr. povedala, ze ja urcite prenasat nebudem, že ma nenechá, lebo som útla a maly je vacsi.
ale, uvidime....mozno, ze to bude opacne... 🙂

silvia.vesela
16. jún 2010

kocky, idem si lazkat, nejak sa mi zyva z toho pocasie. pa zatial

strasska
16. jún 2010

jeeeeeeeeeej gratulujeme novej maminke! No pomaly, ale isto sa to tu rozbiehava. Ja idem k lekarke v sobotu, ale u mna ani nic nenasvedcuje, ze by som uz mala ist rodit. Citim sa vyborne az na tie nestastne napuchnute nohy.
Inak ja som si vzdy myslela, ze napuchnu cele nohy a nie iba od clenkov dole 😕

lenkaaninka
16. jún 2010

@bellablonde a ona bola v kolkom tt??? ešte nemala tuším termín že???

lenkaaninka
16. jún 2010

už som našla 😅

lenkaaninka
16. jún 2010

baby čo to je ten prídavok na dieťa...príspevok pri narodení je hned potom príplatok k príspevku po 28 dnoch dožitia dieťaťa a prídavok je čo??? či som to na prd pochopila???

zrzulka
16. jún 2010

mojalili nadherny je danko a strasne sa podoba na tvojho manzela. teda aspon na tej prvej fotke akoby mu z oka vypadol 😀 ja som zvedava na nasho fesaka. Mala je tiez cela na muza ze ci aj drobec bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre