Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
17. jún 2010

Ahojte dievčatá. Píšem za Domku lebo momentálne spí po dosť ťažkom pôrode ktorý zvládla skvelo. Bola naozaj úžasná a moc statočná. Filipko sa narodil o 2:37 ráno 17.6.2010. Má 3690g a 50cm. Fešák bol dosť veľký tak Domku museli veľa nastrihnúť ale podrobnosti Vám porozpráva sama ked sa vráti z nemocnice. Je to najúžastnejšia žena na svete a nadovšetko na svete ju milujem. Pripájam aj foto. Prajem pekný deň.

karinnka
17. jún 2010

Jeeeejda GRATULUJEME!!!!!Drobcek je nadherny!!!!A Dominike aj Filipkovi prajem len to naj!!!§Normalne ma ta sprava dojala 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

agika1982
17. jún 2010

@kafoditka no super...GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEM.....krsne babetko

katarina7777
17. jún 2010

@kafoditka velmi sa s tebou tesime 🙂 🙂 🙂 🙂

denisse
17. jún 2010

@kafoditka juuuuj super .. gratulujem a mam velku radost 🙂
je kraaaasny ....

denisse
17. jún 2010

@kafoditka v noci som bola na WCko a som normalne na teba myslela, ze ako pokracujete ... ani neviem, kolko bolo hodin ... tak mozno bol uz filipko na svete 😉

mojalili
17. jún 2010

@kafoditka GRATULUJEM, super sprava po prebdenej noci, prajem VELA ZDRAVIA PRI HOJENI A VELA MLIECKA PRE FILIPKA. 😵 😵 😵
JE TO CHLAP AKO HORA 😉

denisse
17. jún 2010

@mojalili a vy ste zase nespinkali?

mojalili
17. jún 2010

@sunnygirl smejem sa k tomu tvojmu clanku, ze dojcene dieta moze mat stolicu 1x za tyzden,....
nasa noc - 5x sa posral.....celu noc som nespala, hruuuuza. cCez den je ako anjel a v noci je riadny cert z neho... 😠

mojalili
17. jún 2010

@denisse Deni obratil sa mu rezim spanku, cez den spi a v noci je hore.....navyse mi odmieta prsnik, kk druhemu sa len tak prisaje.....neviem, ci ide o tu laktacku krizu, ktora byva v 3. t, ale asi je to ono...musime ju prekonat....navysemam seknute v krizoch,tak chodim ako zhrbena starenka....ja vazne mam toho dost,ale stale sa drzim.... 😖 co insie zostava. LILI mi zacala vymyslat, ze ju boli nozicka, hlavicka, prstek, asi nechce ist do skolky, no to by mi este chybalo ju mat choru.... ☹ Ale zdala sa mi tepla, len teplotu nemala...

denisse
17. jún 2010

@mojalili tak snad to je len prechodne a znova si zvykne, ze spinka sa v noci ... a ty si teda asi musis odpocinut s nim cez den ... ach jaj dobre sa pamatam na spuuuustu prebdetych noci s nelou, viem ake to je ...
pojdes zase na tu masaz? co ruky?

a mozno danka boli brusko, ked tolko kaka a odmieta pit .... vydrz, kazdou minutkou rastie a vsetky tieto problemy su naozaj docasne ... ja mam uz tiez strach, co mam caka .... tesim sa aj bojim zaroven 🙂

aalexis007
17. jún 2010

@kafoditka GRATULUJEM, je nadherny. Tak taky velky bude urcite aj nas Filipko, lebo teraz na poradni mal uz 3200g, ak nie aj vacsi. Co dufam ze nebude. 😉
Od utorka chodim kazdy den do nemocnice na kontroly - robia mi ozvy plodu - maly mal tachykardiu. V utorok ráno, ked som lezala na chrbte tam mal okolo 180. Musela som prist aj v utorok večer na kontrolu a to mi robili na boku a vtedy mu to trosku kleslo na 170-150.. Včera na zaciatku mal zase okolo 170 ale to mi robili uz len na boku a potom to kleslo na 150. Tak si ma nastastie nenechali v nemocnici. Dnes som domka, ale zajtra rano idem zase na kontrolu. Dufam ze to uz bude v poriadku. ☹ Tak mi drzte palce 😉

mojalili
17. jún 2010

Deni,,Ruky mam stale strpnute, ale uz tak nebolia, idem na dalsiu masaz a kazdy vecer mi to rozmasiruje mm, tak to prechadza pomaly ale iste. NO do toho som vcera v dazdi asi prechladla na krize, tak ma bolia,ze chodim ako starenka. NO Deni, zvyknut si musime vsetky a nevzdavat to nejakymi baby blues....no nie? 😉
NO idem si ja lahnut, pokial maly spi. Pekny den dievcata, pridem si vas pocitat.

saperlipopette
17. jún 2010

@kafoditka Blahozelam!!! Filipko je nadherny! 🙂

oacka
17. jún 2010

@kafoditka celú noc sa mi o tebe snívalo!!!! Z celého srdca gratulujem a prajem rýchle zotavenie, veľa mliečka a dobručkého Filipka! je to malý zápasník, riadny valibuk! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

drievko
17. jún 2010

Dobre ranecko!!! @kafoditka GRATULUJEM Filipko je krásny ! 🙂
@mojalili chlapci su trosku narocnejsi! Mojalili a Lili ako? Neziarli trosku ja sa toho dost obavam!

mirka285
17. jún 2010

caute baby,tak Filipka uz mame na svete,supeeeer 🙂 🙂 🙂 idem na poradnu,potom sa ozvem....

oacka
17. jún 2010

inak zrzulka aj o tebe sa mi snívalo! sme mali stretko: zrzi, kafko a ja. 😀 😀 😀 ty máš asi nejakú snívaciu auru.

alllexa
17. jún 2010

@mirka285 - to si fakt super schudla... ja som vacsinou potrebovala zhodit cca 5-7 kg, lebo sice som nebola vyslovene tucna, ale k svojej postave som mala prisiroke boky a stehna. A to mi vzdy slo tazko dole. Pred tehotenstvom som mala svoju optimalnu vahu, tak som zvedava, ako to pojde teraz, ked budem potrebovat zhodit viac.

@cigaretka5 - gratulujem k uspesne zvladnutym skuskam! A co to boli za skusky?

@zrzulka - podla mna babo Ti daju len na chvilu a ta maternica sa ma drzat dlhsie... A mozno sa to da spravit aj naraz - na bruchu mas vrece s pieskom a na hrudi babatko...

@nika23t - ja este priberam...

@kafoditka - to su skvele spravy! tak takeho obrika boli istotne tazke porodit, gratulujem!🙂

@mojalili - to mas fakt tazke:( A este tie krize k tomu! Snad je Lili v poriadku a len vymysla... No a Danielko by uz mohol obratit svoj rezim a zacat spavat v noci.

@aalexis007 - drzim palce! skoda, ze su tie pristroje na meranie tepu babatka take drahe, bola by si kludnejsia, keby si si to mohla skontrolovat aj sama doma...

petrap001
17. jún 2010

@kafoditka jeeej aj ja gratulujem k Filipkovi 🙂 🙂 kasnucky je a chlapisko riadne 😎

janulienocka
17. jún 2010

dobre ranko dievcata, ja som cez noc stratila hlas, boli ma hrdlo, ja neviem ci z klimy ci z coho 😢
@kafoditka moooc gratulujem, krasnucky je 😵 😵 😵 teda ale sa a to tu rozbehlo tymi porodmi 😕

ribike
17. jún 2010

Ahoj baby...ja som bola včera u lekára,povedal že je všetko v pohode 🙂 tak sa teším ja som pribrala zatial 15kg dúfam že to už moc nahor neviskočí.Ale treba dodat že som poctivo chodila na tehotenské cvičko cca od 12tt...teraz som v 35tt dotraz ten čas letel ako divý a teraz sa mi to nejak spomalilo,ti asi preto lebo sa už neviem dočkat našej malinkej🙂

lela1809
17. jún 2010

@kafoditka GRATULUJEEEEEEEEEEEEM 😵 🙂 nááááádherný drobček 🙂

silvia.vesela
17. jún 2010

dobré ranko kočky!

kafko, gratulujem aj ja k Filipkovi! Krásny valibuk to je!!! vela zdravicka a mliecka prajem!!!!! 🙂
mne sa túto noc snívalo, že kafko porodila a že ja som išla po nej na fitloptu! 😀

katty17
17. jún 2010

dobre ranko babule.
@kafoditka Domka, velka gratulacia k Filipkovi. som velmi rada ze to uz mate uspesne za sebou a ze ste zdravucki obaja. ked som si tu precitala spravicku od manzela normalne som sa rozplakala. 😉

zuzik1983
17. jún 2010

dobre ranko dievcata,
@kafoditka tiez gratulujem k filipkovi,vela zdravicka vam obom prajem.
baby tak ja inak spavam perfektne,vzdy za noc idem na wc-ko len raz,ale tato noc,to bola uplna katastrofa.strasne nekludna som bola,stale som sa budila a behala,no hroza.a posledne dni strasne migreny mam,az mi je zle ☹

pepppe
17. jún 2010

@kafoditka gratulujem,,malinky je riadny valibuk,,,,aj my takeho budeme mat,,,ak nie aj vacsieho 😉 pekne sa zotav 😉

23bambuliatko
17. jún 2010

@kafoditka GRATULUJEEEEEEEEEM, malinky je naaaaaaaadherný, aj mne vysli zlzy 🙂 tvoj manžel je užasný a ty samozrejme statočná...tak sa ozvi co najskor a podaj info 🙂

miki060707
17. jún 2010

@kafoditka jeeeej, tak Filipko je už na svete, gratulujeme....veľa mliečka, zdravička a zotavenie prajeme...

dugyna
17. jún 2010

@kafoditka dominika gratulujem tebe aj tvojmu manzelovi a samozrejme malemu Filipkovi ze ste sa vsetci navzajom videli a prajem vela zdravicka..a teda ti poviem klobuk dole taky macko..si sikovna a statocna..este raz velka gratulka a maly je krasny 😉 rychle zotavenia z porodu prajem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre