Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nika23t
17. jún 2010

Ja nestiham priberat, posledny mesiac neviem, kde mi hlava stoji a mam dni, ked sa najest normalne zabudnem a spomeniem si, az ked mi je zle 😒

A strie hladam kazdy den, ale ked ich mama nemala, mozno sa vyhnu aj mne...

alllexa
17. jún 2010

@silvia.vesela - tak 50 kg pri 163 cm je super🙂 a aj sa pise, ze tie, co boli pred tehotenstvom chudsie, tak si mozu dovolit pribrat aj viac...

nika23t
17. jún 2010

A cez brucho mam 94 cm.

mirka285
17. jún 2010

ja priberam cele tehu rovnako asi,som plus 15 ☹ no co uz ...mne sa zda ze mam brusisko jak hovado a to mam cez brucho rovnych 100 cm 😒

nika23t
17. jún 2010

@mirka285 Aj mne sa moje brusko zda obrovitanske... Aha 🙂 Inak to som len od stavby dobehla na hodinu, takze si ten dokonaly vyzor nevsimat 😅

silvia.vesela
17. jún 2010

@alllexa dakujem, normálne si ma potešila! 🙂
Tuším, že ja som najviac pribrala v 6 a 7 mesiaci, to si pamatam, že som bola furt hladná!
A co sa týka strií, tak tie mám už od 13tich rokov, hlavne na zadku a stehnách. Na brusku síce nemám, ale to si poviem, až po pôrode na 100%..

petrap001
17. jún 2010

😀 😀 tak ja uz mam cez brucho 108 cm a pribrala som 20kil 😠 😠 😠 vraaaj na mne vobec tolko nevidno ale brucho mam ako futbalova lopta.kazdy si robi smiesky z mojho bruska 😀 😀

silvia.vesela
17. jún 2010

@nika23t ty si aká stihlučka, wow! len do bruška ti vsetko ide! 🙂

adelaine
17. jún 2010

@petrap001
peti, ale tebe to naozaj slo len do bruska, inde nie...porodis
a budes stihlica 🙂

nika23t
17. jún 2010

@silvia.vesela No a este na zadok, ale to z boku nie velmi vidiet, musela by som sa fotit odzadu a to by asi vyzeralo dost uchylne, keby som to tu hodila 😀 😀 😀

silvia.vesela
17. jún 2010

@petrap001 čo som si pozerala tvoje fotky, tak neviem, kde mas tých 20kg! 😲 lebo vyzeras super!

petrap001
17. jún 2010

@silvia.vesela a aj ja som javiac pribrala v 6,7.mesiaci.vkuse hlada a to som este robila v restike 😀 ja tiez klop klop nemam strie na bruchu ale nechcem zarieknut.staaale sa natieram.moja mama mala dost aj v rodine mali,takze ja len dufam...a na zadku mam trosku ale to tiez este z puberty a to mi nevadi vobec.ved svoju rit nevystavujem 😀 😀

silvia.vesela
17. jún 2010

@petrap001 u nás v rodine strie nikto nemal, moja mamina ani nevedela, co to je! 😀 Ja som priekopník! 😀

nika23t
17. jún 2010

@petrap001 No aj ja som si teraz Tvoje foto pozrela, nechapem, kde je tych 20 kg... Waw...

petrap001
17. jún 2010

@silvia.vesela ale citim sa dost naliata hlavne dole nohy.a mne to slo do noh a zadku ako vzdy 😝 ale uvidime co bude po porode.budem sa snazit,hoci ja mam jedlo veelmi rada a bude tazke si nieco odopierat 😅 😅
@nika23t ved ty tiez vyzeras uplne super len na papanicko netreba zabudat 😀 😀

silvia.vesela
17. jún 2010

@petrap001 ale na tých fotkách vyzeras super! Naliata a plná sa cítim aj ja! 🙂 A jedlo milujem velmi, aj teraz sa tu napchavam plnenou paprikou a to som mala obed aj dezert! 🤐

petrap001
17. jún 2010

@silvia.vesela 😀 😀 ja ani nehovorim kolko somarin pojem cez den.najnovsie sa snazim radsej spat cez den lebo inac by som len jedla 😅 a kombinacie ake mam...ani nehovorim 😀 teraz zujem zele cukriky a cakam kedy sa mi zlomi nejaky zub,lebo su nejake tvrdsie,ale niee ja ich aj tak musim jest.a ochvilu ideme jest lebo som robila fasirky a zemiacky,len cakam ked sa moj zobudi po nocnej a budeme jeeeest 😝 😝

alllexa
17. jún 2010

Baby, ved vy to mate len brusku a inak ste uplne stihle!
Ja mam stale vacsie boky ako brucho, vsetko sa mi nahrnulo do stehien, takze som totalne asymetricka...

silvia.vesela
17. jún 2010

@petrap001 a chute mám aj ja vselijake! Sladké, slané....vsetko naraz! A ked nieco dojem, tak uz rozmyslam, že co budem jest o hodinu.... 🙂

katty17
17. jún 2010

baby, kaslite uz na tie vahy. ved dolezite je aby sme porodili zdravucke miminka a aby sme aj my boli v poriadku. ja som uz dala cca 17 kg a nepomozem si. a to sa nejako brutalne ani neprejedam. papam vela ovocia a zeleniny a aj tak to ide hore 😉 .
ja som si dnes urobila radost a nabehla som s maminou do t-mobilu a kupili sme si nove mobili. jupiiiiiiiiiii. 🙂 strasne sa vytesujem ze ju mam teraz pri sebe. tri mesiace ma nevidela, tak si uzivam par dni jej pritomnost. kym zasa odfrci ☹.
Miri, ty chodis tusim kupovat do Bipi v rakusku, vsak? oplati sa tam kupovat jednorazove plienky atd. atd.?

silvia.vesela
17. jún 2010

@katty17 ozaj, ked som si pozerala tvoje fotky, ktoré sú uplne super, tak si mi pripominala Evu Longoriu a Kate Beckinsale. 🙂

alllexa
17. jún 2010

@silvia.vesela - my sme na zaciatku prirovnavali Katty k Sandre Bullock, najma na fotkach s ofinkou...

alllexa
17. jún 2010

@katty17 - a citis sa uz lepsie? Ja mam 16 kg navyse a to som si na zaciatku tehotenstva urcila ako strop... Lenze to uz by som nesmela priberat, co sa mi tazko podari...
Inak, pisala som Zuzke ohladne fotiek, tak asi koncom buduceho tyzdna budu...

silvia.vesela
17. jún 2010

@alllexa ano, aj na nu sa podobá! 🙂

silvia.vesela
17. jún 2010

kočky, tak už aj Martina Moravcová to má za sebou, dnes sa jej narodila dcérka 🙂

alllexa
17. jún 2010

@silvia.vesela - a ako citam, porodila v Ruzinove🙂
A pocas tehotenstva vraj pribrala 20 kg a to plavala 3 razy do tyzdna... Tak uz nemam taku depku🙂

izira
17. jún 2010

Kocky tak si vas citam...a odmerala som sa. Teda cez brusko uz mam 115 cm a jeje...🙂 to bude sranda o par mesiacov zobrat meter a pripomenut si to 😉

nika23t
17. jún 2010

Ja som len zvedava na brucho, ktore mi ostane po porode. Lebo si ho predstavujem ako taku placku z koze, co mi bude visiet cez nohavice 😅

maculienka123
17. jún 2010

@silvia.vesela vazne porodila?som ju videl nedavno v Piestanoch na zmrzline.

izira
17. jún 2010

@nika23t ja som sa toho tiez bala ale uz po par tyzdnoch sa to upravilo.. 🙂 a aj ked ni ostali 2 kila naviac, co som nabrala pocas tehu, tak to bolo ok 🙂 zmestila som sa do starych nohavic.....ale co bolo hlavne, maly bol zdravy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre