Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
17. jún 2010

aby aj ja som uz pribrala 17 kg 😖 , co tyzden, to kilo na sebe, ale co uz, hlavne aby vsetko dobre dopadlo ... aj vy to tak mate ze si cez den na hodinku zdriemnete? Ja normalne kazdy den cez obed musim ist lahnut, a potom zase fungujem, asi mi chyba normalny nocny spanok alebo co, teraz uz kazdu noc zaspavam okolo 12, alebo 1 a vstavam o 6,7. A medzitym pochodujem na wc, alebo ma maly zobudi, alebo ma nieco zaboli ...

janulienocka
17. jún 2010

a inak tiez ma to strasne dojalo, ako to napisal ten Kafkyn manzel, normalne som mala slzy v ociach 🙂

nika23t
17. jún 2010

Az teraz som uvidela, ze to uz ma Kafoditka za sebou!!! @kafoditka Tak prajem vela vela zdravicka, radosti a rychle zotavenie sa. Maly je prekrasny 🙂 GRATULUJEM!!!

petrap001
17. jún 2010

@janulienocka aj ty?? aj ja a to som myslela,ze som len nejaka precitlivena.tak to nejako pekne napisal 🙂 🙂 🙂

mirka285
17. jún 2010

Katty v Bipe sa oplati ked mas tu kartu a tusim kazdy prvy pondelok v mesiaci su Baby days takze vtedy su zlavy na tovar pre babatka...

janulienocka
17. jún 2010

@petrap001 🙂 to tie hormony, a to este len bude po porode, ten prvy den pamatam som len kde tu plakala, od stastia, no sranda ako to dokaze so zenou zamavat 🙂 😅

nika23t
17. jún 2010

No na mna tie hormony posobia opacne... Pozeram horory a skor mam pocit, akoby som o citlivost prisla......

petzi
17. jún 2010

@sunnygirl Ahojky
no prepac, neviem preco nesli mi tie nohavicky nacitat na forum, ale mam take iste ako aocka, tak uz sa s tym babrat nebudem..... 😖

petrap001
17. jún 2010

@nika23t ja som zasa niekedy milovala psycha,horory a take somariny a teraz ani nahodou nemozem pozerat.ani kde je nejkae nasilie alebo take,hned prepinam..neviem preco 😕 proste mi to nejako teraz nerobi dobre.ale aspon moj sa z toho tesi,lebo nikdy nechapal,ako mozem pozerat take strasne chore filmy,ze ci mi to nic nerobi 😀 😀

nika23t
17. jún 2010

@petrap001 Ja som aj predtym mala radsej nieco ine ako romanticke filmy, zasadne nepocuvam ziadne oplodnovaky, ale tak teraz som cakala, ze sa to zmeni. A nic 😅

silvia.vesela
17. jún 2010

kočky, bola som si lahnut na chvilu a teraz ma takí poslickovia chytili, ledva to predýchavam!
Uff, a to idem rodit bez epi! 😕
a máte pravdu, aj ja som si rano poplakala, ked som si precitala spravu od kafkinho manzela.....velmi pekne to napisal! 🙂

oacka
17. jún 2010

@meruska nerobil ti ultrazvuk, čo? teda aspoň mne nerobil...povedal,že asi urobia v nemocke,ale neurobili... ster bolel?
ja som doma z karu, v skutočnosti to bolo celkom fajn, už s tým nič nenarobíme, tak ide život,zakázala som si plakať,tak som to aj v podstate zvládla. ale všetci ma bozkávali, a ja som si hneď potom musela ísť umyť ruky,mala som pocit,že tak zmyjem ich energiu zo seba.... 😒
ja už v poslednom mesiaci nepriberám, ja som si svoje vyžrala pred tehotenstvom,teraz nemusím...

oacka
17. jún 2010

baby, čo znammená,keď sa mi pri ikonke Môj fotoblog zobrazuje číselko.... pri ostatných ikonkách to chápem,ale pri tejto nie....

nika23t
17. jún 2010

@oacka Mne sa to robi uz treti den...

petzi
17. jún 2010

@kafoditka No teda, tak sa pridavame a gratulujeme aj my, vela zdravicka a sil prajeme a aj rychle zotavenie.Malinky je krasny, riadny chlap s neho je.Tak sa drzte... 😉

oacka
17. jún 2010

@nika23t a čo to označuje? lebo vo fotoblogu sa mi nič nedeje... označuje to ľudí,čo si pozrú moj fotoblog?

alllexa
17. jún 2010

@oacka - tak skusim kuknut Tvoje fotky a uvidis, ci sa Ti to zmenilo...

karinnka
17. jún 2010

oacka mne tak dnes naskocila jednicka pri fotoblogu a zmenil sa mi tam ten ticker naskocil o dalsi tyzden...ono asi hlasi kazdu zmenu v albume...
kolko Ta vysli tie nohavicky?Ja tam idem zajtra kuk...a este chces mat nadstandartnu porodnu salu?bude manzel stebou?

oacka
17. jún 2010

@alllexa už?

alllexa
17. jún 2010

@oacka - hej

petzi
17. jún 2010

@oacka
no ze niekto reagoval na niektoru s fotiek,.mne sa to stalo vcera, tiez som na to cumela a potom som si nasla na fotke cisielko a obrazok monologu....klikni na to, nevybuchne to.... 😉

oacka
17. jún 2010

@karinnka nechcem mať nadštandardnú,lebo tá pôorodná asistenntka na príprave hovorila,že tie staré kreslá su lepšie. a keď sa bude dať,tak budem na chodbe s mužom. tie nohavičky stáli jedny okolo eura... tá nadštandardná sa nedá objednať vopred,, musíš mať šťastie,že tam nikto nie je.
@alllexa zatiaľ sa nič nemení..

sunnygirl
17. jún 2010

@petzi je to oki, ďakujem, ešte stále premýšľam o tých nohavičkách 😉

Prosííííííííííííííííím neriešte tu kilečka, ja som mala pred dvoma týždňami mala + 18 kg, takže nabudúce tá váha u Dr. praskne 😅

oacka
17. jún 2010

no práve,že ja som si ten fotoblog študírovala a žiadne nové komentáre... možno že ten ticker....

karinnka
17. jún 2010

okiii dakujem...... 🙂

oacka
17. jún 2010

@karinnka aj keď neviem,či môžem tej asistentke úplne veriť,lebo ona všetko prirodzené a moderné dosť zamietala.... a že na tých starých kreslách nám vedia lepšie zatlačiť na brucho ako na novom... pre prípad,že by bolo treba. už si dohodnutá s lekárom? robil ti aj usg?

petzi
17. jún 2010

@sunnygirl
no ja neviem, tak si kup jedny a skus si ich doma, alebo co,ale ja si myslim ze su dobre, lebo sa daju fakt dobre natiahnut a niekde sa daju zohnat po eure a inde za €2, takze to nie je moc a kolko ich budes potrebovat? Ja som kupila zatial 3ks, prinajhorsom drahy kupi, lebo ja si budem brat aj svoje, aj ked mi povedali v porodnici, ze si zo sebou nepotrebujem brat nic...
A naboj, ved vahy su niektore do 150kg a to urcite nemas, takze nepraskne ....Ja mam na sebe zatial 13kg, ale som ako slon.... 😒 Ale vybehame.... 🙂

nika23t
17. jún 2010

@oacka Neviem, ja mam fblok prazdny stale... Takze mne sa tam absolutne ziadne zmeny nedeju.

petzi
17. jún 2010

@oacka aha, no ja som to mala na fotke v lavo dole,taky znak....tak ja neviem teda... 🙂 A ty kedy rodis??

oacka
17. jún 2010

@petzi vraj o týždeň,ale neviem,neviem,či malá nebude lenivá ako jej mama a bude trčať v bruchu o 10 dní dlhšie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre