• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@petzi aj ja mávam z času načas takú alergiu na slnko - vo výstrihu a na rukách a svrbí jak fras - kopec malých červených pupáčikov. ale nemám to pri každom opaľovaní,len niekedy...
17. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..to s tym pupkom je blbost, ja mam vytlaceny pupok od 6 mesiaca :grinning:
17. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dva tyzdne v predstihu :grinning: Pre istotu... Vravim, ze budem cvokla mama, lebo uz mam nastudovane dieta do roka.
17. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petzi hej presne tak a že ked to máš už raz sa toho nezbavíš...asi len pomaly a potroške...ved hej kto iný...sami sme si strojcami vlastného štastia...inak ja sa nedivim ani takýmto povodniam pred pol rokom som pozerala teleráno a bol tam nejaký odborník na počasie a presne vravel že toto príde samé hrádze , menia sa toky riek kvoli stavbám a podobne no čo si budeme hovoriť..
17. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka33
Ano? a polnisova to ako zvladla a co vlastne ma? Baby ja som tu ako vo väzeni, ja o Slovensku neviem, len ked vy nieco napisete... :unamused:
17. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka presne vo výstrihu a na rukách sa mi to prvý krát urobilo...a som myslela že zomriem od svrbenia..
@petzi Polnišová rodila cisárskym,hoci písala,že nemá žiadne komplikácie... čudnééééééééééé....
tusim chlapceka
17. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka klasická alergia,mne sa začala robiť až v dospelosti,predtým som to nikdy nemala... ja sa opaľujem aj s tým,ale opatrne, ono to potom zmizne. a nič si na to nemôžem dať,najmä nie fenistil,lebo to svrbí ešte viac.
17. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby idem spinkať bo sa mi očká zavirajú zas príde mm a zobudí ma ach jo...krutý to život. :confused:
17. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka čím viac som si to chcela ošetriť tým to bolo horšie nič nedať a vyhýbať sa slnku...ale je to nepríjemné a dosť..
17. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, ma Simona. A Moravcova ma Karolinu.
Inak, aj Zuzana Haydu by mala teraz niekedy porodit.
17. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka
presne tak, ved ludia kvoli peniazom sa aj sami znicia.priroda sa iba brani.Ja som akurat dnes hovorila, ze dufam ze nase deti sa nedoziju totalnej pohromi, ale ako vidim, ide to rychlo.ved ked som bola mala, tak zima bola ako mala byt a leto tak isto.v noci prsalo, cez den slnko svietilo, vsetko rastlo ako malo a ziadne alergie na slnko neboli, teraz su len alergie na slnko, prach, travu a vsetko mozne a tak asi tu bude skor koniec, ako si myslime.
No ale teraz mam este jednu otazku.Vsimla som si ,ze mam hustejsi vytok, je to normalne v tomto mojom stave?
17. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej baby ste ma potesili, ze nic nezmeskam :slight_smile:

Polnisova tusim rodila nakoniec preco cisarksym lebo maly mal 4,5 kila a 55 cm..taky mali bucko :grinning:
17. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja kamoska mala tiez 4,5 kg maleho a je chuda a porodila ho normalne...tak musela mat komplikacie
17. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..idem aj ja, dobruuu prajem :slight_smile:
17. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja dnes takto neskoro,ale mala som toho vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

KADOITKA Z CELEHO SRDCA GRATULUJEME ,ZELAME RYCHLE HOJENIE A VELA MLIECKA :dizzy_face:
FILIPKO JE NAAAAADHERNYYYYYYY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: DRZTE SA!!!

idem dokukat ordinaciu :wink:
17. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska
ved potom cela mamina, no ale hlavne ze su zdravy....Moj bude asi tiez velky, zatial je väcsi ako by mal a aj ja som ako tank, mam brusko dost velke... :dizzy_face:
17. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem tiez spinkat....ahojte
17. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka
no neviem, ale ja co som ju videla naposledy, to bola tusim v 6mesiaci a to teda bola statocna, tak si inak myslim, ze komlikacie mozne su.ved to nie je standa, ked je taka velka a ma taky ukon zvladnut v pohode....no neviem...
17. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY; PORADTE MI NA TEN VYTOK CI JE TO OK; KED HO MAM TERAZ HUSTEJSI; LEBO JA NEVIEM; UZ SA MA AJ DRAHY NA TO PYTAL; ZE PRECO HO MAM TAKY HUSTY; NO JA NEVIEM:A LEKAROVI IDEM AZ V PONDELOK:aLE NEMA INY PACH; IBA JE HUSTEJSI:JE TO OK; MAM PIT VIAC VODY; CI CO? :confounded:
17. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petzi ak nie je hnedy alebo krvavy tak by to malo byt v poriadku aj zo mna take pred tyzdnom islo..a zatial nic
17. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste?
17. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petzi ja to mám celé tehu...raz ho mám hustejši, potom redsi....ale výtok mám fakt celé tehu. Dr. mi robil kultivaciu a mala som to ok, ani toho streptokoka nemam, co ma tesi.. :slight_smile:
17. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petzi, presne ako pise stanka. ak nieje hnedkasty alebo krvavy, tak sa zatial radsej zbytocne nestresuj. jedine ak by z teba vysla hlienova zatka. ta byva hustejsia a asi vacsia hrudka. akej farby ho mas? ako mliecko alebo priesvitny ako voda?
17. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka33
no ja to mam tiez raz za cas, tak neviem.mozno je to na mnozstve tekutin.uvidime, budem sa snazit pit viac, snad to pomoze, ale ked ja zabudam.
Zase tu hucia sireny a neviem preco.....snad prezijeme :angry:
17. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pri prvom zo mna zatka ani nesla rovno voda
17. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, tak uz mam aj kartu do Bipi. idem to tam zajtra omrknut :slight_smile:
mne uz vsetcia vravia ze do dvoch tyzdnov porodim . ostala som uplne prekvapena. ved mam pred sebou este mesiac :wink: .
17. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ako mliecko... :frowning2: ale ziadna hrudka zatial nebola....tiez som rozmyslala nad tou zatkou
17. jún 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri niekom nejde ani zatka ani voda. rovno kontrakcie ... som zvedava ako vlastne zistim ze uz je ten pravy cas na odchod do porodnice ... zatial si to ani neviem predstavit :wink:
17. jún 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok