• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@petzi @janka256 ďakujem..je fakt krásny..pokojný a spokojný...máš termín skoro ako som mala ja..a vidíš- drobčeka už mám doma
17. jún 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline krasny je!!!!posielam mu virtualnu pusinku...cmuk!
17. jún 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska dík..odovzdávam mu ju :slight_smile:
17. jún 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mna caka sekcia v utorok urcite teda ked sa mala nevypyta skor aj tesim aj bojim :slight_smile:
17. jún 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka256...už teraz v utorok? prečo vlastne tak skoro? neboj sa..teš sa..:slight_smile:
17. jún 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline lebo mne sa deti pytaju skor aj mala katka sa vypytala 10 dni pred terminom a nechcu riskovat zeby sa mi porod rozbehol sam kedze uz mam 2 cisarske za sebou tak riziko ruptury maternice :unamused:
17. jún 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko bábiky,
ja som spinkala celkom fajn, cikať som bola len 3x, tak v pohode. Mala som pocit, že to maličké mi narástlo cez noc, lebo ráno som mala ťažšie bruško.

@monline jéééééj vitaj. :slight_smile:

Idem si vás prečítať, zatiaľ páááááá :slight_smile:
18. jún 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp to je fajn, že to berieš takto pozitívne, tú španielsku závisť. Ozaj mala debilnu a závistlivú poznámku, lebo nikto so zdravou hlavou nepovie tehotnej, že je tučná :fearful:
18. jún 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: noc bola dlhaaa,brusko je uz dost tazke takze uz som rada,ze som mohla vstat.idem nieco zjest :grinning:
@monline malinky je zlatucky,ako ti je dobre,ze uz ho mas doma :slight_smile:
18. jún 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koceny nebola niektorá z vás včera na príprave s maminou alebo drahým na Kramároch? Všetky sme mali terminv strede júla.......
18. jún 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Monline vitaj, tak mame obe Danielkov doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: PRedsa vyhralo meno Daniel :slight_smile:

AJ moj Danko bol zo zaciatku spokojny, dobrucky, len spal a papal...ako na potvoru, od 2. tyzdna sa to obratilo....v noci vymysla a cez den spi....
Ale musim ho tuto noc pochvalit, papal len o 3 hodine o 5 hodine, super :slight_smile: Kooooonecne som sa v noci vyspala.

A zase stafetu neposluchania prevzala dnes rano LILI, ze som na nu musela nakricat... :angry: @Luminka, ked mala LILI 3 roky, tiez sa cmarala vsade, ale aj vsetko, stolik, aj steny sme mali...teraz uz je vacsia, tie 4 roky su uplna zmena, tka je to ine...len zase mi spomina vonavky Hanna Montana, ci ako s to pise....a uz taketo somariny... :wink: Toto si neoblecie,tamto ano....

18. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka mne si sa zase prisnil, ale aj s kafkom :slight_smile:
18. jún 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl Po vcerajsej poradni to este na porod nevyzera... zobral mi ster na streptokoka, tak som zvedava...
18. jún 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink:
@zrzulka kolko krat sa bere ster na streptokoka? mne ho brali tento pondelok..... v 36tt... ci to je jedno kedy ho zoberu?
18. jún 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 mne uz 2 krat beru lebo furt sa stazujem na svrbenie... uz na to beriem 2 lieky a stale sa to drzi :unamused:
18. jún 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 - obycajne beru len raz, v 36. tyzdni...

Inak, dobre ranko:slight_smile:
18. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka no dufam ze ti lieky zaberu... ja mam mat vysledky v pondelok tak som zvedava
18. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko kočky

monline, Danielko je krasny chlapček! :slight_smile: Nemozem tomu ani uverit, ze uz ho mas doma, mali sme rovnyký termín! :slight_smile:
Už by som aj ja chcela mt maleho Bedka pri sebe... :slight_smile:
18. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dostali ste uz vsetky matersku na ucet?
18. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, Danielko je fesak! Tak uz tych peknych chlapcov mame viac:slight_smile:
Ja som zase myslela, ze porodim vtedy ako Kafko, a predbehla ma:slight_smile:
18. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.vesela aké pekné meno máš vybraté pre drobca :slight_smile:
18. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili mojalili a to ešte len začína mne 6 ročná že mama to mi nepasuje ta suknička s tým tričkom a ja si to neoblečiem nechcem vyzerať ako sedlák alebo odpadkár :wink: a nič ju dlho nebaví a mama nechaj ma ja kukám na chlapcov z okna ako hrajú futbal a potom ide za nimi machrovať... :wink: Staršia už rieši nike značku a adidas a menšia stále hannah montana :grinning: a barbie...ako som sa na nich minule rehnila...

@luminkasp ja som akurát včera po dievkach umývala všetky čarbance 4 hodiny som dávala dole zo stien a to tak bolo rok aj viac aby ich to prešlo tak sme nemalovali a sem tam bežne prídu so stehnom popísaným...
18. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa dnes opäť tlačí tlak do zeme :slight_smile:
18. jún 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka ty máš strašne rozkošné slečny doma, asi sa aj dopĺňaju. :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak hovorí sa, že vraj detičky po cisárskom reze sú krajšie ako tie, čo sa narodia prirodzene, lebo nie sú tak dokrčené :dizzy_face:
18. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl dakujem :slight_smile: Ja som povodne chcela Danielka, ale manželov otec sa volá Bedo, manžel je Bedo.....tak som sa rozhodla, ze aj maly bude Bedko. :slight_smile:
18. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl hej oni hej hlavne ked mi berú malovatka z kupelky a ja sa tvárim že o tom neviem a šuškajú si mama nepozera pod rýchlo... :wink:
a ked dostanú nejaké drobné eur od babky alebo dedka hned to musia oprášiť na kinderko alebo detské malovátka a minule som ju zobrala do dm drogerie tak to bola fuška vysvetliť jej že jej výjde len jedna vec.. :grinning: lebo ja jej nekúpim ked zapiští...prísna mama som ale čo už...aj tak ma neposlúchajú :grinning:

inak aj mne je nejako divne ale to z toho počasia asi taká som akosik nijaká všetko ma bolí najradšej bych zalahla...
18. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.vesela a tak ho aj voľajú? Bedko?
18. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka ak nedám kafe, tak to asi nerozchodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: V poslednom čase u nás fičí frappé a nealko mojito :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Podľa mňa niesi prísna mamina, keď jej nekúpiš všetko po čom jej srdiečko zapiští. Deti majú v dnešnej dobe všetko a potom si to nevedia vážiť. :unamused:
18. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok