Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
18. jún 2010

Dobre ranko prajem 🙂 mame tu dnes v Ke celkom pekny den 🙂

@mojalili @luminka moj maly ma tri roky, ale fixkami sa nekresli....mozno preto, ze je chlapec, prosto dava pozor, aby mi nepokreslil obrus alebo stol - prosto je fakt rozumny....niekedy 😀 😀 😀 to tak pred rokom skusal po stenach, tak som mu na jednu dala papier, nech si kresli a potom ho to aj preslo....

izira
18. jún 2010

@silvia.vesela aj u nas to bolo podobne pri prvom...stary otec Dusan, manzel Dusan, maly je Dusan...teraz ked zakricim ze Dusan otocia sa vsetci traja 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@izira tak to máš zlatého chlapca. Ja osm mala susedovcov a oni nielen že pokreslili všetko čo sa dalo, ale chlapec aj olízal všetku stenu v detskej izbe, kde dočiahol 😅 😅 😅

sunnygirl
18. jún 2010

@izira u nás je zatiaľ tiež pekne 😎
no tak to máte potom veľké oslavy 😉

izira
18. jún 2010

@sunnygirl 🙂 je fakt zlaty, ale samozrejme aj on ma svoje dni a zlosti - ako kazde dieta... inak co sa tyka tej steny, tak to robia deti, ktore maju nedostatok mineralov - vapnika hlavne....

silvia.vesela
18. jún 2010

@sunnygirl Bedko, Bedo to je zdrobnenina, original je to meno Bedřich. 🙂 Manželov otec je čech, tak malý bude mat ceske meno.
Inác, ked sme sa s manzelom zoznamili, tak sa mi predstavil Bedo...a ja som nevedela, ze to je zdrobenina od Bedřich! 😀 Som si myslela, ze si srandu zo mna robí! 😀

silvia.vesela
18. jún 2010

ozaj, ja ked som bola mala, tak som tiež carbala po stenách! Moja mamina sa isla zblaznit zo mna! 😀

izira
18. jún 2010

@sunnygirl ved ano.. dobra vec je ta, ze vacsinou sa z toho vyvleciem a oslavujeme vsetkych troch u svokrovcov 🙂 to je fakt vyhoda

sunnygirl
18. jún 2010

u nás sú úplne ale úplme rôznorodé mená, už som to tu písala: (Ján, Vladimír, Ladislav, Karol, Miroslav, Martin, Juraj, Erich, Ivan) a ak budeme mať chlapčeka tak Filipko 🙂

lenkaaninka
18. jún 2010

@sunnygirl no ved práve to ja nemám rada aj ked kolkokrát mi to je luto ale rozmaznané deti su neposlušné a mužova segranka je taká ma tri deti teraz má dobrú prácu a všetko im kupi dá peniaze a potom sa čuduje prečo neposlúchajú ...len po nich kričí a nič si z nej už nerobia...

a mladšia lenka ta v poslednej dobe chodí v noci k nám do postele tak som ju dneska o tretej vystriehla a vravím jej že nech pádi do svojej postele lebo ja sa nenechám okopať a teraz som sa jej pýtala že Lenuška a čo si tu v noci strašila reku v noci ty ráno tato...a čo maminka nepotrebuje spánok??? a ona na to hodila chlp medzi oči zvráštila čelo a nasrato vraví že mama vieš ako som sa cítila??? no vieš??? na vracanie 😝 😝 😝 a pritom tomu nechápe čo povie a takéto hlášky spúšťa že nekrič lebo ma bolí srdce...alebo sa robia že hovoria po anglicky a to su iné hatlaniny...

kávičku ja popíjam akurát teraz takú nesku s mliekom...niekedy dám aj dve za den lebo som sa odnaučila zrnkovú piť..lebo to je kentus humus na žalúdok...aj frappe môžem minule ma mm pozval 😉

izira
18. jún 2010

Kocky, idem si k lekarovi po vysledky steru, tak mi drzte prsty 🙂

oacka
18. jún 2010

@silvia.vesela aj ja som si myslela,že si mm robí srandu,keď hovoril, že sa priezviskom volá László...potom som zistila,že je to krutá realita. 😀 😀 😀 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@silvia.vesela 😀 😀 😀 Bedo, to je ako macko, či?

@izira to si si dobre vymyslela, si šikulka 😀 😀 😀

silvia.vesela
18. jún 2010

@izira 😀 sranda, aspon sú vsetci chlapi v pozore! 😀
U nás doma sa otočia asi len senior a junior, lebo dedo žije v Kalifornii. 🙂

lenkaaninka
18. jún 2010

no moje prestali kresliť na steny ked som zobrala sekáč na mäso ked som ich načapala pri čine a nazlostene som po nich kričala že sekám prsty deťom ktoré kreslia po stene...viem drastické ale nič ine nepomohlo aj to už nebol prázdny centimeter na stene len začali už aj v kupelke obyvačke a už som mala toho plné zuby a div sa svete pomohlo..

inak u nás vyzerá na dažd ochvilku...

oacka
18. jún 2010

@lenkaaninka a nebudiia sa zo sna s výkrikmi:mamka,nie,sekáčikom nie!!!!! 😀 😀 😀 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@lenkaaninka no ja len tvrdím, že v dnešnej dobe je ťažké vychovať detičky tak, aby si vedeli vážiť veci, zvieratá a peniaze. nepamätám sa, žeby som niekedy vnímala hodnotu peňazí, žeby som mala vlastné peniaze (nikdy) 😨 A predsa sme tu, vieme si vážiť peniaze, šetriť a tak. Ja sa tiež bojím, že nebudem vedieť správne vychovať dieťa. No budem sa snažiť. 😉

idem si urobiť to frappé a hneď som tu 😀

silvia.vesela
18. jún 2010

@oacka ja som si pomyslela o nom, ze fííha ten bude neseriózny, ked si srandy robí na zaciatku! Ja som sa mu predstavila priezviskom a on že BEDO! 😀
A este ked potom prezradil, že je Veselý.....tak som sa musela smiat z toho! A do tretice, ked mi prezradil, že ako znamenie je panna....tak to som už bola na dobro v šoku! Lebo ja mam celý svoj život samé panny okolo seba! 🙂
@sunnygirl veď ja ho obcas tak aj volam, že Béééda meeeda! 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@izira držíme všetky palčeky 😉

oacka
18. jún 2010

@silvia.vesela Veselý Béďo, to je úúúúúžasnéééé! ako z rozprávky! 😀 😀 😀 😀

silvia.vesela
18. jún 2010

@izira aj ja sa pridávam a drzim palceky! 😉

sunnygirl
18. jún 2010

@silvia.vesela aj ja som znamenie panna. Ak máš okolo seba veľa panien, musíš byť kozorožec, vodnár alebo ryba. Inak klobúk dole pred tebou, lebo znamenia panny nie sú bohvie čo, viem podľa seba a žena a muž je rozdiel 😅

sunnygirl
18. jún 2010

@oacka 😀 😀 😀 , že je to milé

silvia.vesela
18. jún 2010

@oacka presne, ako si napisala! rozprávkoví mackovia to budu! 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@oacka ako budeš volať svoju princeznú?

lenkaaninka
18. jún 2010

@oacka nie nie nemali zo mna traumu ani nočné mory aj ked sa rozplakali v tom momente no ale nemohla som ustúpiť...

@sunnygirl práveže je to ťažké preto lebo chceš svojmu dieťatu dať všetko najlepšie a pritom to je zle lebo opičia láska je najhoršia...všetku pozornosť všetko čo chce a podobne...potom sa deti hádžu v obchodákoch na zem ...no moje by to skúsili len raz...ale tiež mi utekajú a tak a pištia na celé tesko mama ty si zlá ked mi nekúpiš barbie mobil ale ja si ich nevšímam ...šak ich to prejde...a potom si uvedomia že vlastne majútoho dosť to je len nákupný ošial ked vidia tolko vecí pokope v OD.

lenkaaninka
18. jún 2010

baby v stredu som objednávala ten sťahovací pás včera písali že mi ho dneska posielajú tak pondelok je tu...to je iná rýchlosť...

silvia.vesela
18. jún 2010

@sunnygirl ja som býk a panny mám rada, síce je to nárocne s vami...to sa musi priznat! Ale zase mate také super vlastnosti, ktoré to vyvazia! 🙂
No, ale ked zacne moj manzel nieco kritizovat....tak, dovidenia! Ale ja ho vzdy aspon na oko spracujem...aby nefrflal, tak potom prestane...ale viem, že si mysli svoje! 😀

ericica
18. jún 2010

bre ranko...u nas leje ako z krhly 😒 a ja som si dnes trochu pospala a ked som sa zobudila uz prsalo,a to som chcela ist do jednoty vak nemam doma uz skoro nic ,lebo som leniva sa vytrepat von 😒
monline danielko je nadherny,,, boze ako vam je dobre tie co mate uz po tom aj ja uz chcem ist....ale uz teraz mam depku ako to budem zvladat z dvoma 😝 Rebi ma teraz hrozne obdobie za vsetko vresti a neda si nic vysvetlit dufam ze ju to coskoro prejde 😖
no a to carbanie ani nespominajte akurat vcera pocmarala zelenou fixkou plavajuce parkety,,,,a potom mi hovori ze to je jedlo pre srnku bambi tak som mohla drhnut 😠 😠 😠
a o stenach ani nehovorim,to uz musel mm premalovat 😒

ericica
18. jún 2010

patresko aj mne materska nabehla dost neskoro....vcera a to som ju uz mala predtym 16 na ucte...ale teraz mi nabehla aj za rebi a nieco aj za edinku....+rodinne...
inac neviem ci to robi pocasie ale dnes mi je dost blbo,a aj krce mam 😝
a jaruske8 dnes vyvolavaju porod ....tak jej drzme palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre