Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
18. jún 2010

@sunnygirl ja ju stále volám Pindulka... je to nechutné,viem,ale neviem si pomôcť... moj muž sa za to na mňa hnevá,že ako to môžem... uvidíme,čo sa jej bude hodiť: Kristínka, Kristuľka, Tinka, Kikuška, tak ju všelijako voláme.

oacka
18. jún 2010

@ericica nabehlo ti všetko spolu? lebo mne tiež prišli nejaké peniaze,ale som yslela,že to je za 20 ddní PN a že matetrská, tých 10 májových dní ešte len dojde...

zuzaxa
18. jún 2010

Erička ty všetko zvládneš nebojkaj, ty si šikulka!!!!
A ak bude treba prídem na pomoc hihihi....
A Rebečka je dosť na Teba naviazaná,ste stále spolu (moja bude mať 7 a tiež to poznám), a ten vzdor, asi sa už cíti ohrozená novým mimi, ale nebojkaj ako Edinku prinesieš domov uvidíš, ona si ju zaľúbi.

lenkaaninka
18. jún 2010

@ericica dobrééé strava pre bambiho 😉 😀

moncha
18. jún 2010

z Púchova

sunnygirl
18. jún 2010

@ericica myslím na Jarusku

@oacka ja som mala spolužiačku Kristínu a všetci sme ju volali Kika

oacka
18. jún 2010

došli mi kojace podpirky! no neviem,či som nemala objednať väčšie.... idem skúšať.

sunnygirl
18. jún 2010

@zuzaxa inak veľa ľudí hovorí, že je lepší menší vekový rozdiel, ale ja si myslím, že aj keď je väčší, nemôže byť až taký zlý. Záleží na tom akú povahu má to staršie dieťa.

lenkaaninka
18. jún 2010

@oacka potom daj fotku

lenkaaninka
18. jún 2010

@sunnygirl presne ja si nemôžem vynachváliť ten ročný rozdiel uplne super....

sunnygirl
18. jún 2010

@oacka ako vzniklo to meno že Pindulka 😀 😀 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@lenkaaninka stíhala si to v pohode? Predsa len sú to dve malé detičky. Moja známa pred týždňom porodila dvojičky a majú staršiu dcérku a tá bude mať v auguste dva rôčky a vyžaduje si teraz najväčšiu pozornosť 😨

oacka
18. jún 2010

@sunnygirl no to je ženské pohlavné ústrojenstvo u malých detí.... 😀 😀 😀 a po dvoch pipíkoch,čo behajú u mojho brata, bude teraz pindulka u nás... otrasné,čo????? 😀

lenkaaninka
18. jún 2010

ja myslím že čím je dieťa staršie a rozumnejšie tým viac si uvedomuje že nebude mať 100% tnú lásku a pozornosť po príchode dalšieho babatka lebo to sa jednoducho nedá a menšie detičky si to neuvedomujú a eri ty to máš ešte vcelku dobré aj ked to záleži od povahy dieťatka...

sunnygirl
18. jún 2010

@oacka jééééééééééééééééééééééj ta takto je to 😀

lenkaaninka
18. jún 2010

😀 😀 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@oacka inak u nás sa malím dievčatkám hovorilo na ich ženské prirodzenie cikulka 😀 😀 😀

ericica
18. jún 2010

@oacka ano nabehlo mi to vsetko spolu....ale az neskoro vecer co nechapem lebo to zvyklo nabehnut rano....
@zuzaxa beriem ta za slovo a ked budem potrebovat vypustit paru tak ti dam vediet a trosku ma odbremenis 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@lenkaaninka inak vy budete mať peknú zmenu, chlapčeka 😉

sunnygirl
18. jún 2010

nóóóóóóó, už sa zaťahuje 😠

lenkaaninka
18. jún 2010

@sunnygirl nič iné nezostávalo staršia pobehovala v pavúku a menšiu som pritom kojila a na striedačku...mm na kamione na mesiac chodil preč ...to už bol stereotyp a nerozhádže ťa nejaké pišťanie o plyšáka lebo sa už obrníš...ale malá Lenka tá bola dobré bábo od 4 mesiačikov spávala dva krát za den a potom zalahla o 6 večer a spala do rána bez uspávania do postielky zhasnúť a až do rána...tak to celkom išlo lebo staršia bola prvá ta bola rozmaznaná ale mladšia už na to nebolo kedy rozmaznávať...išlo to potom samo najhorši je prvý rok a potom je to super..

sunnygirl
18. jún 2010

inak popravde, ja si sama seba neviem predstaviť ako matku, vôbec 😨

mirka285
18. jún 2010

caute babule...u nas zatial neprsi,idem sa osprchovat a potom ficim kocikovt sestre maleho..aspon si zabehnem na postu zaplatit telefonny ucet...ziadne nove babo?no musim uz porodit nech sa to tu zacne zase posuvat trochu 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@lenkaaninka klobúk dole, a sama, bez muža 😵

ericica
18. jún 2010

@lenkaaninka no ved hej ani my sme nechceli velky vekovy rozdiel ,,,takto to je super .lebo rebi pojde v septembri do skolky a ja budem s malou doma.....ale ona ma teraz velmi hrozne obdobie,za vsetko pisti ,stale by chcela byt u susedov a ked ju nepustim tak chyta hysak a neda si nic vysvetlit....a preto sa bojim ze ked uz bude aj mala ze mi prasknu nervy 😖

ericica
18. jún 2010

@sunnygirl ani ja som nevedela a ked sa mala narodila tak vsetko islo samo od seba.....nebooooj prirody si vsetko sama zariadi 😉

lenkaaninka
18. jún 2010

@sunnygirl joooj vieš ako sa teším po 6 rokoch ako na prvé...a som šťastná že chlapček...tak ho vymagosím...juuuj...
teraz sa bojím že ho rozmaznám jeho lebo chlapček bol teraz želaný ako sol... 😉
trochu sa bojím toho ako to budem stíhať staršia začne do školy chodiť v septembri a ako oni sa velmi tešia stále paťko paťko ale behajú tu do noci a ráno skoro buntošia ale ja ich hned spacifikujem.... 😀

sunnygirl
18. jún 2010

@mirka285 inak ja som minule myslela na teba, že čo si o tebe ľudia myslia, keď sama kočíkuješ sestrino bábo. Vieš, že aké malé bábo v kočíku a už zasa tlačíš bruško pred sebou 😀 😀 😀 , či nie?

sunnygirl
18. jún 2010

@ericica tiež sa na to spolieham, že to príde samo 😉

mirka285
18. jún 2010

sunny ano obcas kukaju ze ta neni normalna 😀 😀

mirka285
18. jún 2010

lenkaaninka a vies ako sa ja tesim po 13 rokoch?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre