• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@sunnygirl ja ju stále volám Pindulka... je to nechutné,viem,ale neviem si pomôcť... moj muž sa za to na mňa hnevá,že ako to môžem... uvidíme,čo sa jej bude hodiť: Kristínka, Kristuľka, Tinka, Kikuška, tak ju všelijako voláme.
18. jún 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica nabehlo ti všetko spolu? lebo mne tiež prišli nejaké peniaze,ale som yslela,že to je za 20 ddní PN a že matetrská, tých 10 májových dní ešte len dojde...
18. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erička ty všetko zvládneš nebojkaj, ty si šikulka!!!!
A ak bude treba prídem na pomoc hihihi....
A Rebečka je dosť na Teba naviazaná,ste stále spolu (moja bude mať 7 a tiež to poznám), a ten vzdor, asi sa už cíti ohrozená novým mimi, ale nebojkaj ako Edinku prinesieš domov uvidíš, ona si ju zaľúbi.
@ericica dobrééé strava pre bambiho :wink: :grinning:
z Púchova
18. jún 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica myslím na Jarusku

@oacka ja som mala spolužiačku Kristínu a všetci sme ju volali Kika
18. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
došli mi kojace podpirky! no neviem,či som nemala objednať väčšie.... idem skúšať.
18. jún 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzaxa inak veľa ľudí hovorí, že je lepší menší vekový rozdiel, ale ja si myslím, že aj keď je väčší, nemôže byť až taký zlý. Záleží na tom akú povahu má to staršie dieťa.
18. jún 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka potom daj fotku
18. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl presne ja si nemôžem vynachváliť ten ročný rozdiel uplne super....
18. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ako vzniklo to meno že Pindulka :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka stíhala si to v pohode? Predsa len sú to dve malé detičky. Moja známa pred týždňom porodila dvojičky a majú staršiu dcérku a tá bude mať v auguste dva rôčky a vyžaduje si teraz najväčšiu pozornosť :fearful:
18. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl no to je ženské pohlavné ústrojenstvo u malých detí.... :grinning: :grinning: :grinning: a po dvoch pipíkoch,čo behajú u mojho brata, bude teraz pindulka u nás... otrasné,čo????? :grinning:
18. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslím že čím je dieťa staršie a rozumnejšie tým viac si uvedomuje že nebude mať 100% tnú lásku a pozornosť po príchode dalšieho babatka lebo to sa jednoducho nedá a menšie detičky si to neuvedomujú a eri ty to máš ešte vcelku dobré aj ked to záleži od povahy dieťatka...
18. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jééééééééééééééééééééééj ta takto je to :grinning:
@oacka inak u nás sa malím dievčatkám hovorilo na ich ženské prirodzenie cikulka :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ano nabehlo mi to vsetko spolu....ale az neskoro vecer co nechapem lebo to zvyklo nabehnut rano....
@zuzaxa beriem ta za slovo a ked budem potrebovat vypustit paru tak ti dam vediet a trosku ma odbremenis :grinning:
18. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka inak vy budete mať peknú zmenu, chlapčeka :wink:
18. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nóóóóóóó, už sa zaťahuje :angry:
18. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl nič iné nezostávalo staršia pobehovala v pavúku a menšiu som pritom kojila a na striedačku...mm na kamione na mesiac chodil preč ...to už bol stereotyp a nerozhádže ťa nejaké pišťanie o plyšáka lebo sa už obrníš...ale malá Lenka tá bola dobré bábo od 4 mesiačikov spávala dva krát za den a potom zalahla o 6 večer a spala do rána bez uspávania do postielky zhasnúť a až do rána...tak to celkom išlo lebo staršia bola prvá ta bola rozmaznaná ale mladšia už na to nebolo kedy rozmaznávať...išlo to potom samo najhorši je prvý rok a potom je to super..
18. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak popravde, ja si sama seba neviem predstaviť ako matku, vôbec :fearful:
18. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule...u nas zatial neprsi,idem sa osprchovat a potom ficim kocikovt sestre maleho..aspon si zabehnem na postu zaplatit telefonny ucet...ziadne nove babo?no musim uz porodit nech sa to tu zacne zase posuvat trochu :grinning:
18. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka no ved hej ani my sme nechceli velky vekovy rozdiel ,,,takto to je super .lebo rebi pojde v septembri do skolky a ja budem s malou doma.....ale ona ma teraz velmi hrozne obdobie,za vsetko pisti ,stale by chcela byt u susedov a ked ju nepustim tak chyta hysak a neda si nic vysvetlit....a preto sa bojim ze ked uz bude aj mala ze mi prasknu nervy :confounded:
18. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka klobúk dole, a sama, bez muža :dizzy_face:
18. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl ani ja som nevedela a ked sa mala narodila tak vsetko islo samo od seba.....nebooooj prirody si vsetko sama zariadi :wink:
18. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl joooj vieš ako sa teším po 6 rokoch ako na prvé...a som šťastná že chlapček...tak ho vymagosím...juuuj...
teraz sa bojím že ho rozmaznám jeho lebo chlapček bol teraz želaný ako sol... :wink:
trochu sa bojím toho ako to budem stíhať staršia začne do školy chodiť v septembri a ako oni sa velmi tešia stále paťko paťko ale behajú tu do noci a ráno skoro buntošia ale ja ich hned spacifikujem.... :grinning:
@mirka285 inak ja som minule myslela na teba, že čo si o tebe ľudia myslia, keď sama kočíkuješ sestrino bábo. Vieš, že aké malé bábo v kočíku a už zasa tlačíš bruško pred sebou :grinning: :grinning: :grinning: , či nie?
@ericica tiež sa na to spolieham, že to príde samo :wink:
18. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny ano obcas kukaju ze ta neni normalna :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka a vies ako sa ja tesim po 13 rokoch?
18. jún 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok