• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
kocky pisala som s Fafkom,vsetky vas pozdravuje,ze maly sa meni zo dna na den,vedla na izbe je Rybaanka a na dalsej Polniska...vsetko ju boli este lebo sa velmi potrhala,ale tak snad to bude kazdym dnom lepsie a lepsie :wink:
18. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s Kafkom samozrejme
18. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamarkusova ja som mala pri prvom v porodnici tu kalciovu mast a okrem toho aj citadermu tu homeopaticku mast neviem ci som to napisala spravne ale urcite nie.:slight_smile: mne robili monitoring vcera prvykrat
18. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska dakujem za radu.pouvazujem nad tym.ale vravela mi aj kamoska co porodila pred mesiacom ze jej v nemocke po porode dali vzorku toho Avent.a jej to stacilo.ani ho neminula este.tak neviem.musim si bezpodmienecne niest nejaky krem do nemocky?nestaci ked vyckam na tu vzorku.ak sa mi osvedci tak si ho potom kupim.
18. jún 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.vesela
silvi, aj ja budem mat macka, moc ma to netesi..nie ze by som mu nedopriala,
ale bojim sa, ze ho nevytlacim...a ak ano, budem zastopkana az neviem kam :(((
moj mal v 35 tt odhadom 3100 gr, tak som zvedava, kolko vazi teraz...
18. jún 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montinka ake si mala pocity pri tom monitore?ako to vlastne prebieha?
18. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo daju ti take dva pasy na brucho a musis asi pol hodku lezat na chrbte( vacsinou takze nic prijemne lebo sa mi zle dycha uz) no a to je taky pristroj a zaznamenava pohyby mimca, pulz a ci nemas kontrakcie. nooo a co sa tyka toho ci si mas vziat hned krem ja som rada ze som tam nieco mala lebo hned po prvom prilozeny som mala bradavky do krvi popukane.:-/ ale tym ta nechcem strasit ty to nemusis mat vobec
18. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 Holan je v medifere takze skús ich web stránku. Len objedavanie je na dlhecakanie. Držím palcek
18. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky chcem vam povedat k tym mieram babatiek,to su vsetko len odhady...takze by som to nebrala vazne,malo kedy tie odhady doktorom vyjdu :wink:
18. jún 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak pri mojej im vysli na milimeter presne.:slight_smile:
18. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - no, Kafko si asi dost vytrpela:( snad sa jej to coskoro zahoji!
18. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@strasska to je v takej malej krabičke ružovej či akej dmkačska značka že?
18. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montinka sranda mne tie pásy robili až ked som išla rodiť..
18. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy sa mate, ze viete vahu svojho babatka... Ja nic neviem a to idem do 39 tyzdna..:(
18. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaninka a mne nie moj doki to robi tak mesiac pred porodom na kazdej poradni a ked sa mu to nezda prasim vzdy do nemocnice na prietoky to mi teda da vzdy zabrat ale uz som si zvykla ze tam skoncim vzdy po monitoringu.:grinning:
18. jún 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ja ju viem iba preto ze sa mu zase nezda moje obrbrucho tak kvoli tomu.
18. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa nič si z toho nerob ani ja :grinning: :wink:
18. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 chudiatko kafko ked je taká zaštopkaná :unamused:
18. jún 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka taka biela s ruzovym uzaverom :wink:
ja som sice s kojenim problemy nemala ziadne a napriek tomu som pouzila dve balenia toho kremu. :sweat_smile: A mozno aj vdaka tomu to tak dopadlo. ale ja som mala extremne namahane bradavky, kedze ja som prve 4 mesiace kojila kazdu hodinu cez den a kazde dve v noci :angry:
18. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočice,napísala som voľačo do súkronej,kebz ste mi vedeli hodiť váš názor, budem rada....
Tak Kafko je s pprominetnkou? nech vzyistí pikošky...ale asi má úúúúúplne iné záujmy,čo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a čo rybanka, kedy porodila? miery?
18. jún 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože otrasne píšem, furt mi prehadzuje z a y, hodíte kuk do súkromnej?
18. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem ist taky pozitivnym prikladom...pri porode ma nastrihli a aj tak som sa riadne dotrhala, mala som oslabene tkanivo nejakou pliagou, ktoru som pred porodom nestihla riadne vyliecit.
Pri zasivani sa Dr. 4x vypytala nit a ja som v pohode druhy den sedela a nikdy som nemala so sitim problemy. :dizzy_face:
Takze zlate rucicky mojej Dr. :grinning:
ahojte.....

baby nebojte sa ak su baba vacsie Polniska urcite chcela ist cisarskym, nemala ziedne komlpikacie, vsetky celebrity rodia tak a fakt kamoska je chuducka, maleho jej tipovali na cc3 kg a narodil sa 4,5kg bez problemov

zrzka karinka ja som na 1,5 cm otvorena a nekazal mi setrit sa tak sa nebojte....

moni malinky je krasnucky fakt....

allexa ja neviem v 30 tt mala 1450 g a odvtedy neviem nic.....akurat to ze teraz jem ako besna tak hadam ma necele 3 kg uz
@alllexa ani ja nič neviem....... :frowning2:
ja som bola na poradni a od mminulého týždňa žiaden pokrok...malej sa dnu páči... :frowning2:
18. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska fuha...ja som kojila každu hodku dve tri cez den podla potreby v podstate a potom som nakojila o osmej deviatej večer potom o dvoch v noci a ráno o siedmej tak celkom fajn...ja som kojila ked si malá vypýtala...
18. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
straska to je super ze to zvladas s malym....ja ako kedy on je narocne dieta co uz asi ma byt po kom teda po mne...dneska ani spat nechcel akonahle sa zobudi neskor ako o 6 rano mame problem poobede zaspat a to sme lietali po vonku 2hodky....
chcela som sa opytat uz ti prislo priznanie materskej lebo mne este furt nie, a muzovi povedali ze do 5 dni to pride a ci si uz na zaklade toho odhlasila rodicak
18. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - ja sa do sukromnej ani nedostanem:(
18. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka33 - no ja presne - len v tom 29. tyzdni a uz vtedy bol velky 1,6 kg... tak sa desim toho, ze kolko ma teraz a ci ho vytlacim...
18. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka33 stani mne Ninka od jedného roka nespávala poobede ale večer o deviatej zaspí a dokáže spať aj 12 hodín jednoducho cez den ked spala bola prespatá...
18. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok