Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
18. jún 2010

@mirka285 rybanka je este stale v porodnici????
Pozdravujeme Kafko ...

lenkaaninka
18. jún 2010

@alllexa musíš tam na to kliknúť a poslať dugy ona ta odsúhlasí

patresko11
18. jún 2010

@montinka idem do ziliny len po niektory ma odhovaraju....

stanka33
18. jún 2010

neboj vytlacis ho nejako

zrzulka
18. jún 2010

Mirka a dostala sa nakoniec na ten nadstandard???

stanka33
18. jún 2010

no mne spi v noci od deviatej max. do siedmej to je statny sviatok a cez obed tak na hodku a pol okolo 13-13.30 spal by aj dlhsie ale ho budim lebo by nezaspal ani do polnoci potom ani neskor ho nehcem davat lebo by mi nezaspal vecer, ta teraz sa stava ze tak raz za tyzden dva nespi poobede...ja z muzom sme od troch rokov nespavali vobec ani on nebude podla vsetkeho

alllexa
18. jún 2010

No presne, o rybanke nic nevieme - mala mat sekciu este 10.6., takze to by uz mohla byt doma...

stanka33
18. jún 2010

asi ju mala neskor alebo si ju tam nechali dlhsie mozno kvoli zltacke,,,ved zistime normalne nechavji tak 6,7 dni po cisaraku v nemocke takze je to v norme este

lenkaaninka
18. jún 2010

@stanka33 zasa Lenka tá tiež ako nespí cez den od roka tiež ale tá zaspáva o desiatej večer a vstáva ráno o siedmej...ona je na baterky...ale ja som ich tak naučila že o osmej musia byť v posteli a pozerajú aspon rozprávky a počas toho milion krát prídu mama cikať mama pusu...mama niečo ti poviem...
a rybanka mala termín či ako ???som zabudla

stanka33
18. jún 2010

inak co mate este take zvlastne zbalene do porodnice???

zrzulka
18. jún 2010

@stanka33 zvlastne nic, len taky standard, stale neviem ci brat aj oblecko pre maleho ci je to zbytocne...

stanka33
18. jún 2010

ja ked nespi tiez ho necham v postielke nachvilu a vecer je tiez o 20.15 v postielke vacsinou a tiez vymysla...ale je tam neplace....

stanka33
18. jún 2010

ja neberiam iba rukavicky a ciapocku ak bude treba lahko ti muz donesie

zrzulka
18. jún 2010

@stanka33 nasa z tej posielky vylezie von niekedy tak potom zaspava s nami v obyvacke

lenkaaninka
18. jún 2010

@stanka33 zbalené??? ešte nič 😅 😕

strasska
18. jún 2010

@lenkaaninka maly nevedel cez den spavat, ako 2tyzdnovy spal 3x30min, takze sa ukludnoval na prsniku. Ale zvladli sme to, sice na super spanok sme cakala 18mes. ale som rada, ze so to vydrzala a kojenie nevzdala 😎
@stanka33 rozhodnutie mi nedoslo o priznani materskej, ale uz mi dosla na ucet materska za maj a ten papier na zastavenie rodicaku mi uz zo socialnej poslali a tam mam napisane, ze mi priznavaju matersku 😉

lenkaaninka
18. jún 2010

to je nejaké divné z tých sociálnych poisťovní lebo pri marodke vždy chodí kolko dostaneš a toto nechápem ja som to tam dala 30.5. a ešte stále nič ale mne prvé evri prídu až v 7 mesiaci za 6.

stanka33
18. jún 2010

aha no ja som az od 5.6 na materskej minule som uz mala porodene a materskej nikde.....mna maly do 3. mesiacov spaval tak 2h dokopy denne v kociku reval ja som musela pustat vysavac alebo digestor aby zaspal alebo prestal plakat upravilo sa to az po š mesiacoch dufam ze teraz to tak nebude

oacka
18. jún 2010

@stanka33 ja mám zvláštne zbalené osviežujúce vlhké utierky na vzdycháreň a vlhký toaleťák,.bez neho som stratená! dúfam,že sa môže používať,že nebudú z neho ďalšie baktérie....

stanka33
18. jún 2010

oacka ja mam termalnu vodu na osviezenie neviem ci ju vytiahnem minule som zabudla na nu...

lenkaaninka
18. jún 2010

digestor alebo vysávač??? 😀 😀 a to zato aby ste ho nepočuli alebo vedel len pri hluku spať 😀 😀

johanka331
18. jún 2010

Dnes mám za sebu prvu poradnu v nemocnici v TT, vsetko dopadlo super, cakala som tam asi hodinu a pol a vysetrenie trvalo asi dve minuty. Sestričky a pani doktorka boli velmi mile 🙂

stanka33
18. jún 2010

leninka ten sum uspava dieta pripomina zvuky v maternici...je o tom knizka aj o inych metodach...

strasska
18. jún 2010

@stanka33 sak ja ked si predstavim, ze Misko zaspaval pri hopsani na fit lopte do 8 mesiacov, tak sa rehocem, ale dufam, ze druhe bude spachtosko po MM 😉

lenkaaninka
18. jún 2010

fíha stanka vidíš to počujem prvý krát.. 🙂

strasska
18. jún 2010

@stanka33 to je od Searsa: Nejstastnejsi miminko v okoli????

mavion
18. jún 2010

Ahojte baby,prisla som Vas pozriet a trosku Vas precitat 🙂 uz sa nam to teda krati 🙂 🙂
Ako vidim riesite tu velkost babatka,tak Viki mala 4320g a 56 cm,rodila som normalne...to babo vytlacite nebojte..a to mi nikto nepovedal ze bude taka velka...ani teraz neviem kolko ma mala...a to sa pytam zakazdym ked mi robia sono a vzdy ma odbiju ze to nie je cielom vysetrenia 😠 😠
ten ster co sa teraz berie mi vysiel pozitivny,takze mi nasadia antibiotika pri porode,inak je vsetko ok...
a krem na bradavky som tiez pouzivala cicadermu,bola som s nou spokojna 🙂 🙂

mavion
18. jún 2010

este k tej velkosti...ked som sa stazovala mojmu dokimu ze mi nechcu povedat kolko ma mala,tak mi povedal ze to aj tak nie je presne ze tam moze byt odchylka 500 az 700g,co je teda dost... 😒 😒

stanka33
18. jún 2010

straska ano od neho nam to fungovalo ten digestor

izira
18. jún 2010

@strasska radsej aj masz hradze... som sa stretla s tym, ze pri druhom bezne nastrihavaju.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre