Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

silvia.vesela
18. jún 2010

@petzi tak to by bol tiež krasny darcek! 🙂
a maminy su fakt bosorky! Moja vzdy vedela skoro vsetko...ani som jej nemusela nic hovorit a vedela to! 🙂

bellablonde
18. jún 2010

na stol som isla, az ked som bola otvorena na 9 a kym som sa tam usalasila, tak som bola komplet otvorena a uz mi sestricka vravela kedy mam potlacit...

takze tie najhorsie bolesti som si odskakala v horucej sprche
uz ked som mala tlacit, tak som to vnimala, ze hura, uz len zopar minut a babo je na svete.
To bolo velke psychicke povzbudenie, ze sa bolesti raz skoncia.
😉
no tak ale zas je to vsetko indi-vindi,
niekto naozaj povie, ze kontrakcie mu pripominali silnejsie menstruacne bolesti...

petzi
18. jún 2010

@bellablonde Eliska je krasne meno 😵
a ja veru do porodnice aj dohodim....moj partner mi povedal, ze aj keby som doma odrodila, ze uz len zbehnem, nech mi pupocnu snuru prestrihnu,..takto ma ty chlapi tu strasia.

bellablonde
18. jún 2010

🙂
dobru noc

petzi
18. jún 2010

@silvia.vesela no ja si myslim, ze ten moj bude v praci, ked to na mna pride.teraz mi posledny cas hovori, ved ked to uz zacne, tak mi zavolaj a ja dobehnem...no ale on si zabuda v poslednej dobe telefon doma 😅 tak ja neviem...on je casnik vies, a tak byva v praci aj do 2 rana ako kedy, podla ludi... 😒 no ale ved zvladnem aj sama, ved do porodnice to mam 3 minuty peskom... 🙂

petzi
18. jún 2010

@bellablonde dobru nocku teda ked ides.no a keby sme to mali ako silnejsie menstru bolesti, tak to by nebolo odvecii. 🙂

stanka33
18. jún 2010

bella aj ja sa bojim ze budem sama doma ked to pride, a v noci si neviem predstavit ako ja v bolesti budem buntosit a musime zobudit maleho a vziat ho zo sebou do nemocky ked ma manzel bude viest a keby ma polali domov ze este nerodim asi pojdem naspat taxikom no des ked si na to spomeniem...
inak moj muz ma 11.7 narodky chclea by som vtedy alebo 7.7 to su take pekne datumy aj maly ma 22.5

petzi
18. jún 2010

@stanka33 no ja mam tiez rodit 11.7 to ma moj otec narodky.tak som zvedava ci mi termin vyjde... 🙂

stanka33
18. jún 2010

ja so isla ked som bola tak na 3 cm na stol po dobrych 12tich hodinach dost blbych bolesti hlavne posledne 4hodiny v 5 min. intervaloch a potom po oxytocine a epi to islo po 2 hodinach...uf tu noc by som teraz nechcela zazit...

stanka33
18. jún 2010

no mne by sa to pacilao ze mala 11.7 a jurko bol 22.5 pekne by to bolo 🙂

stanka33
18. jún 2010

idem aj ja spat...bru nocku....esteze je vikend....

zrzulka
18. jún 2010

Mne sa zase paci 26.6 ... ja sa zase obavam aby to neprislo na mna kdesi vonku. ja uz von preto ani nechodim sama 😒
Stale cakam kedy to praskne vo mne...

bella Eliška je moja sestra, ona bola z toho mena vzdy taka smutna lebo nikto sa tak nevolal... bola jedina svojho druhu:O)))))Ale teraz je to celkom moderne meno. poznam nejake dievcatka s tymto menom :O)
jej kamosi ju volaju Elza :O))))

petzi
18. jún 2010

@zrzulka
Preco ELZA? 😒 chud`a.....

petzi
18. jún 2010

@zrzulka juuuj, ty mas peknu princeznu doma 😵

petzi
18. jún 2010

A TO UZ STE ZASE VSETKY ODPADLI? to len ja mam vzdy nocnu, ci ako?? 😒
tak sa pekne vyspinkajte.

alllexa
18. jún 2010

@petzi - ja este zijem🙂 ale tiez si uz pomaly pojdem lahnut...

petzi
18. jún 2010

jaaaaj, to tu ozaj budem sama? a nevies kto je misa002? pise od zadu a nema ziadne foto.... 😀 neviem, ci to nahodou nie je chlap...

petrap001
18. jún 2010

aj ja som tu 🙂 🙂 🙂

alllexa
18. jún 2010

@petzi - a kde pise? tu som si taku nevsimla...

petrap001
18. jún 2010

@petzi ani ja neviem kto 😕 a vsetko je mozne,ze sa nam tu nejkay chlap nabural 😀 😀 😀

alllexa
18. jún 2010

@petrap001 - tak moj byvaly by toho bol schopny🙂

petrap001
18. jún 2010

@alllexa vazne??? az na take by sa zmohol??? akoze sledovacka alebo co?

petzi
18. jún 2010

daj si fotoblogy a tam pise od zadu a je bez fotky, tak jej ci jemu pisem a neda ani fotku ale nejake to cudo.... 😨

petzi
18. jún 2010

pardon, oprava : miska002

alllexa
18. jún 2010

@petrap001 - hej, bolo to dost drsne, ked sme sa rozisli, dlho sa cez to nevedel preniest a robil vseliake blbosti. Nastastie uz mam cca rok pokoj...

alllexa
18. jún 2010

@petzi - to je fakt chlap! a divny!

petrap001
18. jún 2010

@alllexa vies,ked ponizis muzske ego...nesranda.ja mam tiez s niecim takym skusenosti,ale dopadlo to ok.to bol len docastny stav.. zenyyyy teraz uz budeme mat ine problemy ako doteraz 😀 😀 😀 ja sa uz aj tesim,lebo ja sa stale zaoberam a rozculujem nad takymi blbostiami,ze az nechapem sama seba 😅 😅

petrap001
18. jún 2010

jaaaj uz vidim tu kaoze misku 002 a ja som myslela ze to nejaka mama nechala svoje decko postlacat klavesnicu 😀 😀 😀 ale vidim,ze je to nejaky zakomplexovany chudak...no chce sa prejavit,tak nech sa prejavi 🙄

alllexa
18. jún 2010

@petrap001 - tak asi sme v tomto obdobi citlivejsie a viac veci rozoberame...

petrap001
18. jún 2010

@alllexa no tak ja urcite..ale od kedy nechodim do prace,tak som trosku kludnejsia aa ni sa nehadame tolko.lebo ja som chodila velmi podrazdena z prace a vybijala som si to na mojom chudacikovi 😀 😀 😀 sice ako sa hovori,bez vetra sa ani listok nepohne,takze dovod sa stale nasiel 😀 😀
ale najnovsie ma stale vytaca nas pes,lebo stale sa pcha dnu do domu a ja ho chcem mat von a on blb to stale nechape a vzdy ked sa nepozeram tak uz je dnu 😠 😠 😠 vazne problemy mam,co??? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre