Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
19. jún 2010

@agika1982 - to super, ze Ti to tak dopadlo! a co, este si nechcela ist rodit?🙂

agika1982
19. jún 2010

@alllexa juuuj ja by som to aj odrodila xixi..ale tak malej sa dako nechce... 🙂 🙂 🙂 🙂

izira
19. jún 2010

@agika1982 super...🙂 tak si tu este pokecame... 😎 😎 😎

lenkaaninka
19. jún 2010

@agika1982 tak super som sa potešila som čakala kedy sem prídeš paráááda 😉

alllexa
19. jún 2010

@ivanka85 - a aby to bolo komplet - ake su miery babatka?

mirka285
19. jún 2010

allexa ved my tehule sa jasne ze mozme bavit a vahe ved to je normal,ved s kym by sme to rozoberali ked nie medzisebou 😉 a ja sa tiez spytam niakej kamosky co trebars ma uz polrocne babo ze ako jej islo chudnutie a tak..ja len neznasam ked s ma to vypytuju teraz ked som tehu a hlavne ked sa to pyta taka co za cely den nic do huby neda aby nepribrala ☹

izira
19. jún 2010

@alllexa ked si tuto pokecame a zdielame spolocne nase male radosti i trapenia je to celkom ine...ale ked niekto zacne vyryvat, ze boze som ta skoro nespoznala a pod. tak to je fakt blbe...

agika1982
19. jún 2010

@mirka285 to mas pravdu,to nemam ni ja rada....

izira
19. jún 2010

inak sa vam pochvalim, ze som za posledny tyzden nic nepribrala na vahe - len brusko narastlo 🙂

agika1982
19. jún 2010

@lenkaaninka si cakala??jej si zlata, dakujem....uz musime len cakat kedy... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aalexis007
19. jún 2010

@mirka285 plne s tebou suhlasim. Aj mna to vytaca, ked sa ma to niekto opyta. A kazdemu poviem, "ze tak akurat" ale hned pochopi, ze sa ma radsej nemal nic pytat.

lenkaaninka
19. jún 2010

a ked je to taká pipka ktorá má 36tkový zadok tak ma ide roztrhať...

alllexa
19. jún 2010

@agika1982 - ale zvlastne, ze aj takto v sobotu Ta dali na kontrolu... Ja chodievam v pondelky, porodnik mi vzdy tak obligatne povie, ze som zavreta, tak si vravim, ze mam zase tyzden pokoj a nic nebude🙂
Ale uz o taky tyzden by to aj mohlo byt - dnes sme cely den stahovali (dokonca aj zaclony su povesane a TV spojazdnena), tak si myslim, ze uz na buduci tyzden to bude komplet a zacneme tam byvat, takze potom sa uz moze aj babo narodit🙂

lenkaaninka
19. jún 2010

@izira ja za dva týždne kilo dole ale to nechápem ale nech nebránim sa 😉

lenkaaninka
19. jún 2010

@alllexa ja som bola zavretá krčok 3cm a o dva týždne to bolo otvorená na 1cm a krčok 1,5cm...

alllexa
19. jún 2010

Tak to by aj mna nastvalo, keby sa to spytala nejaka anorekticka🙂

alllexa
19. jún 2010

@lenkaaninka - hmm, ja som mala len taky subjektivny pocit, ze ked som zavreta, tak sa do tyzdna uplne snad neotvorim🙂 ze to pojde asi postupne...

agika1982
19. jún 2010

@alllexa no ja som bola na porodnickom prijme...mala som to aj na papieri zo vcera ze dneska kontrolne ctg...takze pohoda...ale som rada....
Kocky taka intimnejsia otazka....aj sexujete??teda ci vam to nerobi problemy

izira
19. jún 2010

@lenkaaninka z tou 36tkou mas uuuplnu pravdu... a co sa chudnutia tyka, niekde som citala, ze to je takypredporodny fenomen...niketorym kockam to tak vyjde...inak ani ja neprotestujem 😉

izira
19. jún 2010

@alllexa u mna sa to zmenilo zo dna na den... u kazdej je to ine..myslim to otvaranie sa..

izira
19. jún 2010

idem k malemu, akosi nevie zaspinkat...tak zatial

lenkaaninka
19. jún 2010

@agika1982 pravdupovediac mna to ani nenapadne mm aj chce ale ja nie...nemám na to teraz myšlienky , hej čakala 😉
ok baby idem do hajan, čertov mojich ukludniť lebo sa besnia ako bláznivé a kukať nejaký film..

@alllexa no ved hej jasné takminimálne týžden máš vždy čas 😉

mirka285
19. jún 2010

agi ja nesexujem,ale aj by som si sexla,mozno to urychli porod 😀

agika1982
19. jún 2010

@lenkaaninka uz ides haji???sldakee....

agika1982
19. jún 2010

@mirka285 no my s tym sme nemali nikdy problem,aj teraz ako som tehotna...ale ten moj mi vcera zhlasil ze bude lepsie ak nie,lebo nechce vyvolat porod....boji sa aby sa mala nenarodila pedcasne 🙂 🙂 🙂 ..no teda aky je ohladuplny 🙂 🙂 🙂

silvia.vesela
19. jún 2010

ahoje kočky!

ivanka 85, gratulujem k malickemu! 🙂
@agika1982 no, vidis!!!! tak sa tesim, ze je to v poriadku! Tak som to citila, ze to bude ok! 🙂

silvia.vesela
19. jún 2010

a co sa tyka sexu, tak my tiez nic! Ale možno, ze buduci tyzden by som aj isla na to, aby som bola otvorena a lepsie sa rodilo! 🙂

sunnygirl
19. jún 2010

ivanka85 GRATULUJEM 🙂

agika1982
19. jún 2010

inak ja ked som bola na ctg,normalne az slzy som mala v ociach ked som pocula to srdiecko..a dneska ho pocul aj tatinko 🙂))

agika1982
19. jún 2010

@sunnygirl jeeej konecne fotka a jaka paradna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre