Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
21. jún 2010

maxi, miri, tak sme viacere ktore sa dnes rozrevali 😉
uz to musime nejako dokopat dokonca ci uz so slzickami alebo bez . 🙂

petrap001
21. jún 2010

sice ja sa mam co ozyvat,ked sa rozculujem nad kazdou blbostou 😀 😀 mne este vadi ze ten nas pes na mna tak priblblo cumi a chce nieco odo mna 😀 😀 😀

maxara
21. jún 2010

@mirka285 🙂 podla vtipu s ufrflanou zabou co sa jej prilepil krokodil na rit by som ti teraz mala odpovedat, ze si ani tie sproste nafuknute hnaty nemam kam vylozit... ☹ Ninka sa rozhodla dnes, ze mi asi vystreli von cez brucho, strasne ma tlaci a ja si uz neviem ani sadnut ani nic.. musim si ist dat maalox, lebo mi ta kyselina totalne zozerie cely futral 🙄

katty17
21. jún 2010

maxi, kukni sa na svoju uzasnu fotku ktoru tu mas v profile. srsi z nej kopec energie a radosti. 😉 to si proste ty !!!

maxara
21. jún 2010

Ja chcem teraz plakat stale, ale toto som drzala uz asi tri dni, lebo mna uz fakt nebavilo pocuvat mojich rodicov.. ja najblizsie tri dni neberiem telefon do ruky.. 🙄

maxara
21. jún 2010

@katty17 🙂 no ved ja sa rano snad zobudim s lepsou naladou.. a postupne si budem citat, co ste povyvadzali tu bezo mna.. nemam prehlad a este aj z toho som mimo.. 😒

mirka285
21. jún 2010

maxi pekne sa vyspis vo svojej postielke a rano bude lepsie...asi sme vsetky teraz podrazdene,teda aspon ja som strasne...vies co sa ma dnes Gabo pyta?nieco sme sa bavili o porode a on pozera na mna ze a ty nejdes cisarskym rodit?kukam na neho ako puk ze ved uz mesiac hovorim o tom ze som prekonala samu seba a chcem to skusit normalne...no chapes tak to ako ma pocuva?ved ja mu budem musiet normalne dat na chladnicku papier s vecami ktore vyzadujem aby spravil kym pridem domov z porodnice,lebo mam vazne obavy ze dojdem a postielka nebude furt poskladana...ja neviem ci uz aj on chytil niaku tehu demenciu odomna ale pripada mi posledny tyzden pribrzdeny 😠

alllexa
21. jún 2010

@maxara - no to je normalne, ze mas z tych vsetkych zazitkov nervy, ze Ta tie veci vytocili, ze si z tej cesty unavena a pod. To bola pomerne dlha cesta a aj celkovo narocny vylet, ja by som ani nenasla odvahu ist, no a Ty si to zvladla. Pekne si vyvetraj v izbe, aby sa Ti dobre spalo, vyloz si nohy, a uz len oddychuj, citaj si konika... Mozno Ti tie nohy do zajtra odpuchnu a tlak tiez nemusis mat zajtra vysoky... Na spinavy byt sa vykasli, snad nebudes v deviatom mesiaci upratovat - ja si poviem, ze babo je prednejsie, a ze to pocka, nic sa nikomu nestane, ked ostane na veciach trocha prachu... Ja sa v tomto nestresujem, maximalne trochu povysavam, ked vidim chuchvalce, a umyjem riad... No a jasne, ze zena v tomto stadiu tehotenstva uz nevyzera ako modelka, mna tiez stve, ze nevyzeram ako predtym, ale je to normalne, je to velka zmena, ale po porode si to urcite vynahradime...

petrap001
21. jún 2010

@alllexa hmm a ze sa nemame stresovat..prave som sa postavila na vahu...dalsie 3 kila hore za 3tyzdne 😠 😠 😠 to uz mame 23 kil 😲 chodiaca bomba 😀 😀 😀

zrzulka
21. jún 2010

maxi aj ja som dnes revala jak male decko ak ta to utesi...
nejaka zla konstelacia hviezd ci co... baby a okrem toho co som popisala v sukromnej teme stale vola niekto z muzovej rodiny nech dame meno malemu po otcovi.... Akoze sila, co sa do toho kazdy stara????? ja by som dnes asi vrazdila uz hadam....

maxara
21. jún 2010

@mirka285 🙂 no tak mne mm niekedy tiez pripada, ze asi podla jeho hladu usudzuje, ze ci mam pravo byt unavena alebo podrazdena, alebo ci mozem mat blbe poznamky na nieco, co neurobil.. celkovo mam pocit, ze ked sa az rozplacem tak usudi, ze asi naozaj to myslim vazne.. a pritom ja sa neviem rozplakat ako niektore baby, ze len tak akoze.. iba ked som nasrata alebo fakt zufala.. ☹

@alllexa no kebyze mam hladat len tie pozitiva na tom vylete, ako obvykle, tak by som povedala,z e som naozaj pravoplatna tehula, lebo ma konecne pustili sadnut a to aj v zubacke, aj v elektricke a dokonca aj v pozemnej lanovke.. a dalsie pozitivum, ze taka chodza okolo plesa po krivych kamenoch mi velmi pekne pouvolnovala prdiky 😉 ...
a kedze modelka som veru nebola ani predtym, tak to znasam pomerne slusne, az na to, ze vsetci cumia, ze som asi tak rok po termine.. 😒

alllexa
21. jún 2010

@petrap001 - ja som na tom podobne, posledne tyzdne stale priberam:( A to jem same nechutne zdrave veci...
To len Maxi chudne🙂

mirka285
21. jún 2010

a dnes sa mi urobil aj pupak na jazyku lebo ma urcite niaka k.....a ohovara 😠

petzi
21. jún 2010

@maxara 😀 😀

miki060707
21. jún 2010

ahojte
jeej maxi, som si musela pozreť foto, že kto to píše a ani som neverila, že ty, tá tvoja usmiata tvárička a ten text mi nešiel dokopy, ale inak môžeš byť rada, že si zvládla taký dlhý výlet, ja by som to určite nezvládla a ani by som nešla a tie sprosté Nemky, no no comment, otras....človek sa ani vysrať nemôže....

mi sme boli dnes v TT a som si dokupila, čo mi chýbala, hlavne ten čaj na kojenie a spodné prádlo a nočnú košelu, kupila som si dve, ale jednu musim nosiť až po pôrode, niejak som sa sekla, xi, ale tá druhá je super .....a ešte mi došli dve peknučké supravky pre MALéHO, tak zajtra mam v pláne prať a prať.....

jeej mirka, ten dolce gusto ti aj budem závidieť, kamoška ho má a ked mi robi kávičku z toho, ked sme u nich na návšteve, tak je taká dobručká, ja pijem teraz obyčajnú tureckú kávu a tiež mi chutí...ale po pôrode budem piť asi caro....

maxara
21. jún 2010

@alllexa 😀 no ja som sa vratila na vahu pre tehu. Cize som schudla to, co som pribrala nad ramec, takze tie tri kila, ibaze potom, ked som opuchla som uz mala tie kila spat.. ale aspon viem, ze je to len voda. A inak je fakt, ze nejako vysycham, len sa bojim, ze som prisla skor o svaly ako o tuk, lebo som cela strasne mlandrava a moje tehu nohavice na mne visia jak na vesiaku.. uvidim rano, ked sa odvazim.. snad mi tie nohy aspon ciastocne odpuchnu 😖

@zrzulka vyser sa na nich.. nech si oni daju take meno.. by som strielala za toto.

@mirka285 😀 no asi.. mozno ta, co si spominala, ze pisala Gabkovi 😉

miki060707
21. jún 2010

no inak aj ja mam obavy, ako to mm zvládne, ale našťastie bývame s našimi, tak mu budu pomáhať, variť bude mama, len budem chcieť, aby povysával a utrel prach a navliekol návlečky, čo som mu nachystala, len sa vôôbec nezaujíma, že kde čo má malá, lebo som to pekne upratala, a potriedila a stále ju ja obliekam, a už som mu vravela, že mu vystvetlim, kde je to, či ono, ale zas asi ju holú chodiť nenechá ...xixixi

a mne sa tiež už nič nechce, síce mam takú mániu, že chcem upratovať a citim všade bordel, ale niejako nestíham a to ked som sa rýchlo umyla, lebo mala hysačila, mm išiel na nočnu tak mi povedala, že mam pichlavu ritulu 🙂 takže ani to nestíham 😒 ale čo už...

a ten melon by som si veru dala, ale dnes v jednote mali taký veliky, a nekrájaju, a to by mi bolo vela, nie zjesť, ale zaplatiť....

a dnes som si aj šlapky kupila v obuvy, a ked to zrátam, čo som minula, za také veci, čo sme museli kupiť, tak som si mohla pomali aj ten dolce gusto kupiť, xi
cez vikend mame hody, a sme pozvaní kamarátom na oslavu, opekačka a tak, tak chcem ešte vydržať ako kinderko...xi

mirka285
21. jún 2010

@maxara maxi vidis to ma nenapadlo...pred chvilou ma zdrbal ze co zase jem a ja som mala iba cukrik v ustach..no idem saulozit a kukat telku lebo mala sa mi nafukuje v bruchu a Gabo pinda ze to zato ze ju cely den ozarujem pocitacom

petzi
21. jún 2010

@maxara
no ja nie som taka frajerka ako ty teda, ja som neschudla ani deko ale teda tehotenske gate mam S a este stale na mne vysia trosku a to ich mam od zaciatku, este som ani brusko nemala.tak neviem , ci su take elasticke a natahuju sa a ja sa utesujem,ze som stale v norme,alebo ja neviem...ale mencestrove su mi tiez stale do pohody a tiez su S.Ale tiez chcem schudnut.Uz mam 13,5 kg na seba... 🙄

maxara
21. jún 2010

@mirka285 😀 to je teliatko.. co ma dnes za den? podpichni ho tou krasavicou smskovou 😀

@miki060707 no vidis, takto som dopadla, az som potrebovala polutovat.. a uchlacholit a pozdvihnut naladu.. ale uz je to lepsie a ja teda mozem ist spokojne spat.

Dobru noc 😲 (zivanie)

maxara
21. jún 2010

@petzi 😀 no a to je ten rozdiel medzi mnou a vsetkymi, ze ja mam tehu gate XXL.. takze u vas je namieste priberat 😉
Ale uz fakt idem na ucho, tak dobruuu

petrap001
21. jún 2010

@mirka285 to aj moj ma stale drbe,ze co tolko jem a pritom jem ovela menej ako on a jam len take somarinky.a pritom on si najnovsie zmyslel ze chce pribrat,tak musi jest.akoze ja nemozem a on hej.a potom povie,to schudnes hned po porode nic sa neboj 😠 😠 to akoby on sa utesoval nie mna.asi sa boji,ze ostanem taka aka som teraz,chdacik ma kompexy namiesto mna 😀 ale minule som sa tiez skoro rozplakala,ked nieco zapichol o mojej vahe,tak som mu povedala,ze uz ani nepamatam,kedy mi povedal nieco pekne,ze vkuse len pocuvam,ako priberam ☹ ☹ ja viem,ale ved som v 9.mesiaci,co mam vyzerat ako vychrtlina???? vobec sa nad tym nezamysla,ze asi ako sa ja citim,lebo ja priberam a nie on..ale co uz,nevzrusujem sa uz nad tym,aj tak si zjem co chcem 😀 😀 😀

petzi
21. jún 2010

@mirka285
ja som namiesto ,,,sa ulozit, citala ,,,sulozit.... 😀 tak som sa potesila, ze dalsia perverzacka, nie len ja ... 😉
@maxara
ja tiez nie som drobunka, ja som zacinala tehu ako 69kilova.takze ziadna slava... 😒
Dobru teda dievcata...

petzi
21. jún 2010

@petrap001
no ale peti ty kolko zhodis pri porode kil a on za taku kratku dobu nezhodi tolko co ty porodis.... Vobec nic
si s tych reci nerob.Ja to mam tiez doma.ma mindrak, ked zjem za den zemlu ,nanuk a chcem kebab este, tak sa ma
opyta, ci sa necitim.lebo on ma videl jest akurat ked bol doma ale to ze nejem ked je on v praci, to ho nenapadne.
Ale ved to su chlapy, vzdy budu nespokojny s nami....Dnes mi mamina povedala, aby som sa na neho vysrala 😀 tak som sa pobavila....lebo moju maminu teda ocino nosil aj nosi do dnes na rukach v uvodzovkach,ale to asi o tie nase maminy je o vsetky tak dobre postarane a hlavne s laskou a uctou.to mi teraz pripada ako moda, ked ty nasi do nas tak drbu... 😒

petrap001
21. jún 2010

@petzi muzska dokonalost nema hranic 😀 😀 😀 urcite by som nechudla koli niekomu,alebo nerobila nejake upravy na sebe lebo sa to niekomu nepaci.vsetko robim najskor koli sebe.ked sa budem citim zle s 10 kilami navyse tak ich zhodim,ale ked nie tak preco by som mala?? ja sa musim citit fajn,to je zaklad. 😝 😝 😝

petrap001
21. jún 2010

ta miska002 tu zas strasi 😀 😀 ci misko???

petzi
21. jún 2010

@petrap001
to mas pravdu , no ja som si to tiez uz uvedomila.ja som bola tak zalubena, ze som sa mu chcela pacit a tak som sa menila podla neho.potom som ale sekla s tym a uz to vykrical aj mojej mame, ze mu vadi, ze staram len o neho a na seba serem, ze sa musim starat aj o seba atd....A pred nedavnom sme isli von a mu hovorim, ved sa trosku uprav, lebo teda do prace chodi ako model... a on mi na to povedal ked budem chciet,tak sa upravim kvoli seba a nie kvoli tomu,ze ty chces 😒 tak uz na neho s tym drbem, ale aspon mi to oci otvorilo dokoran.Dnes som sa pekne ohakla a nalicila a uz do mna rypal, ze kvoli komu, tak som mu povedala, nech nema strach ,ze kvoli nemu urcite nie ale pre moj dobry pocit... 😎
Dnes mi aj povedal, ze mu zavadziam a s kamaratom sa o niecom bavili a ked som sa opytala o com, povedal, ze mi nepovie, ze to su jeho veci...tak uz aj tajnosti ma.Ja si zacinam mysliet, ze ma nejaku ....taku...inu ,ako mna... 😔 no co,ALE POZNAS TOTO: ? " VIES CO MAS UROBIT PRE TO;ABY SI MALA NA CELY ZIVOT CHLAPA;KTORY TA BUDE MILOVAT"?

petzi
21. jún 2010

miska002 je neodbytna osoba 😀
TN, 34 rokov, pohlavie muz, zije s ex priatelkou.... 😀

petrap001
21. jún 2010

@petzi ale prestan,preco by mal mat niekoho ineho,len sa asi snazi byt zaujimavy a nasrat ta. a jasne ze chlapom sa v takych veciach dari.ja som mojmu raz povedala,ze nech sa ani nepokusa,lebo ja ho hned odhalim 😀 😀 ako viem,ze to by nespravil a hlavne tu v tej diere ani by nemal s kym 😀 😀 ale povedal mi ze dieta pre neho znamena ovela viac ako nejake manzelstvo.ze prava rodina je ked uz je dieta a nie ked mas papier a ziadne deti 😕 hm neviem co tym myslel,ale ozenit sa bude musiet,ci sa mu to paci alebo nie 😀 😀 😀
aj som sa ho pytala raz,ze kedy by sa chcel ozenit a on ze kde sa ponahlam zrazu 😀 😀 😀 ved jasne,sme spolu len 7 rokov a z toho 5 spolu zijeme ale ja sa ponahlam 😀 😀 no fajn,mozno v 40tke ma poziada o ruku 😵 😵
ale mne to az tak nevadi,ze niesme vzati,ved ja viem ze si ma vezme..raz 😉 mozno o rok,dva ked maly podrastie.som sa rozhodla 😀 😀

petrap001
21. jún 2010

@petzi to som si spomenula ked som asi pred tyzdnom videla uputavku na sudnu sien a tam riesili nieco take ze chlap zil v byte so svojou zenou a detmi a s milenkou ktora bola k tomu tehotna 😕 😕 akoze to co??? co sme v afrike?? a ze raz za nou prisiel v noci,ze ci sa k nim nechce pridat do trojky 😕 akoze nechapem,ze to este taki ludia su...a ona chudinka asi nema s tymi detmi kam ist ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre