Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
22. jún 2010

@denisse no hovorim ze mas kutila doma,sestra musela podkadat knihy kvoli refluxu 😀 Nela ja aka zlatucka 🙂

lenkaaninka
22. jún 2010

Dobré ránko konečne som vás dočítala...

@maxara tvoje zážitky maxi su ozaj jedinečné...ale ja by som reagovala tak ako ty nervami a plačom..

niekto tu spomínal meno tuším ty zrzi a to isté mne svokor že: prvu podmienku ste splnili bude to vnuk a druhá chcem aby sa volal po mne...už na to nereagujem ako 😠 zasa sa nevyjadrujem...
ozaj segra mi zoberie deti poobede do PN tak budem mať pokoj tak rozmýšlam že si pobalím aspon veci do porodky v klude bez toho aby sa mi v nich niekto prehrabával...

@mirka285 ozaj miri to s tým upratovaním podla papierika 🙂 pre manžela ja to tak urobím aj na urady kde čo ako má pochodiť ak budem v nemocke cez týžden a aj čo má všetko poupratovať a porobiť...lebo mi potom povie si mi nepovedala tak som neurobil... 😉

janulienocka
22. jún 2010

@mirka285 no prave minuly tyzden som to citala ze mesacne babo nasli rano rodicia mrtve, spinkalo medzi nimy ... je to strasne nebezpecne take malicke
@denisse ta je zlatulinka 😵

mojalili
22. jún 2010

@denisse Deni,a by sa niekto nepomylil, ze uz si porodila🙂 Tu podlozku mam aj ja doma, ale neviem, kde som ju odpasla 🙂 je dobra, ja som ju prerobila na posuvaciu podla veku... 😉

zrzulka
22. jún 2010

@mirka285 no mala spala medzi nami, ono to mas v podvedomi ze svoje dieta neprilahnes toho sa bat nemusis.... Predsa len nie je to babika ale ziva bytost ...ja som ju polohovala tak ako ty nie... ale traumu z toho nema ani nejako neprotestovala... Ak by bola placliva tak urcite to riesim....

denisse
22. jún 2010

@mojalili
veeeru, mas pravdu ... mala som tam napisat, ze to su fotky spred 3 rokov 😀 😀 😀

zrzulka
22. jún 2010

@lenkaaninka to je chore ze podmienku... vies co mne to po tych mojich vcerajsich problemoch nepadlo vhod ze este sa montuju aj do mena. Ale to za tym je svokra kto iny??? Si predstav ze volala muzovi sesternica ktora sa neozve ani raz za uhorsky rok ze preco nedame meno po nom? 😠 😠 😠 jasne ze ho nezlomila tak mu hovori ze mala volat radsej mne. jak keby mna niekto zlomil....

lenkaaninka
22. jún 2010

tak moj mm zakryl malú velkou duchnou že aby jej nebola zima...on ked zaspí tak nevie čo robí a hladám hladám a malá pod duchnou mala asi tak mesiac...no som ho skoro zabila...odvtedy neexistuje že dám malé babo k sebe do postele už velké také ako mám baby tak to hej ...ale inak nie...

zrzulka
22. jún 2010

deni kde si kupila tie valceky? aj my sme malu polohovali lebo vela grckala

lenkaaninka
22. jún 2010

@zrzulka mala si ju poslať do prdele a hotovo...no doslova to tak povedal že podmienku...ale na mna nemajú bohužial..ja sa usmejem a s kludom angličana poviem že nie 😀 a pritom ma zvnútra ide roztrhnúť ako žabu... 😠

denisse
22. jún 2010

@zrzulka
valceky tu maju bezne v detskych obchodoch ....

http://www.detskyraj.cz/zbozi/7226-polohovaci-v...

tak predpokladam, ze aj na SK ...

zrzulka
22. jún 2010

@lenkaaninka nasa mala spala odokryta, ona ked bola babo nezniesla nic na sebe... inak to mi je celkom nepochopitelne ako moze rodic prilahnut vlastne dieta a zabit ho... vsak v podvedomi mas stale ze tam to dieta je a to dieta zareaguje ked by s ato aj stalo, zaplace, pohne sa. rodic nema taky spanok ked ma male babo doma..... ja som kolkokrat spala a kojila pri tom... ale tak jasne ze kazdy si urobi ako jemu vyhovuje.

lenkaaninka
22. jún 2010

@maxara daj vedieť ked prideš od doktora čo a ako???

zrzulka
22. jún 2010

@denisse dakujem vyzera to byt ako fajn vec lebo my sme mali ten problem ze mala sa tocila len na jednu stranu, vsak tak ako bola v brusku otocena

lenkaaninka
22. jún 2010

no hej ja to tiež tak cítim ale môj mm ani ked v noci spadne z postele o tom nevie...on robí 15 hodín denne a ked zaspí tak konec...normálne mam strach ked ma to v noci chytí tak ako ho zobudím asi s kýblom ladovej vody alebo čo...

zrzulka
22. jún 2010

@lenkaaninka moj muz je v tomto este citlivejsi ako ja.... tiez som sa najprv bala toho ze ci sa nemoze nieco stat ale bolo to ozaj v pohodicke.... ja uz sa tesim ako budeme mat malickeho furt pri sebe... je to take super....Zober si take indianske kmene ako ziju. matky dieta ani nedavaju od seba, funguju s nimi cely den a ake su tie deti stastne a spokojne.... my sme praktizovali vztahovu vychovu pri malej a veruze sa nam to teraz pekne krasne vracia.... Chceme to praktizovat aj pri malom i ked nie kazdy tieto moresy chape. vsak aj my sme sa stretli s nepochopenim... Skuste precitat knizku The Continuum Concept asi najlepsia ktora na tuto temu existuje....ja som ju citala so slzami v ociach.... o co vsetko europske deti prichadzaju 😠 ☹ 😒

mirka285
22. jún 2010

presne,niektori ludia maju strasne tvrdy spanok,Zrzi by si bola prekvapena kolko je takych pripadov ze rodicia zadusili vlastne dieta ☹ lenkaaninka no zoznam povinnosti urcite treba pripnut na chladnicku a napisat ho obrovskymi pismenami....ja by som sa dockala takej istej odpovede,ze vsak som nevedel.si mi nehovorila a pod. ☹

zrzulka
22. jún 2010

kamoska isla dnes na vovolavany porod taka som napata ze kedy uz... to musi byt iny pocit vediet kedy sa malicke narodi nie??? inak oacka sa neozvala.... 😀

zrzulka
22. jún 2010

@mirka285 este ze som o takych pripadoch nepocula, ja som zase citala ze ked spi dieta s rodicmi tak je menej pravdepodobne ze zomrie na SIDS tak si teraz vyberte

mirka285
22. jún 2010

zrzi lenze ja zijem v Europe ,teraz v tomto storoci...ja sa nerada odlisujem,ludia nemaju radi ked niekto vytrca z radu...

zrzulka
22. jún 2010

co ja viem napriklad mala teraz spinka uz vo svojej izbe. mame otvorene dvere a ja citim jej rytmus dychania este aj cez dvere....ale to je mozno aj tym ze my sme sa nosili v satke ... tychto veci zeby mi umrela alebo ju prilahla sa nebojim. to citove puto je v mojom pripade viac ako premyslat nad tym ci ju prilahnem.... navyse by mi nerobilo dobre keby spala taka opustena odlozena kdesi v postielke....

mirka285
22. jún 2010

zrzi dokonca bol taky pripad nedavno v televiznych novinach,stava sa to naozaj velmi casto

zrzulka
22. jún 2010

@mirka285 zvykla by si si 😀 my vytrcame vo viacerych veciach... ale takyto argument som uz pocula aj od svokry ze nezijeme v Afrike 😀 😀 😀

zrzulka
22. jún 2010

@mirka285 kde sa vytratilo tvoje pozitivne myslenie?:O)))))))

denisse
22. jún 2010

@zrzulka ja som nelu tiez chcela nosit v satke a som si ju nevedela uviazat ...
teraz som bola na kurze, tak dufam, ze budem vediet a ked nie, tak mi urcite poradis 😀 velmi by som to tentokrat chcela ... vcera som si bola po novy vodicak (musim sa prinutit znova soferovat) a bola tam pani s dievcatkom v satke ... super to bolo .. ja na take zeny furt pokukujem, ze ako to maju zaviazane a ake su tam ti deti spokojne ...

silvia.vesela
22. jún 2010

dobre ranko kocky
ako ste sa vyspali? Ja som nemohla zaspat dlho a zobudila som sa nejaka precitlivela! Manzel musi vybavovat veci, teda dost beha a je mimo domu a ja som mu urobila scenu, ze co su to za napady teraz ma nechavat samu!
😒 No, kukal na mna asi takym stylom, ci mi nesibe! Ale mna nejak chytila panika, ze to na mna pride a ze budem sama! Už mi sibe asi!

ozaj, maxi držkaj sa dnes na poradni! 😉

mirka285
22. jún 2010

zrzulka ja myslim pozitivne,ja by som len jednoducho nenechala spat moje dieta medzi nami lebo si myslim ze je to nebezpecne...a ja som typ co ide s dobou tak ze ja sa nevraciam k praktikam co boli niekedy..vyvin okolo nas je prirodzeny,ale tak kazdy sme ini,ja nikdy sa nepozastavujem nad tym ako robia veci druhi,ale ja ich robim podla seba

zrzulka
22. jún 2010

@denisse jasne poradime... ja som moju satku este neoprala, vsak take pocasie ze ju nemam kde vysusit 😠 nie je to tazke uviazat.... Sice do kolisky som malu nedavala lebo ked som zacala satkovat tak uz bola velka (mala 3 mesiace) deti su v satkach spokojne ved bodaj by neboli ked su stae pri mame u ktorej sa citia v bezpeci. nam sa kazdy vzdy cudoval ze aka je mala kludnucka.... ved nemala dovod byt nespokojna 😀

sunnygirl
22. jún 2010

dobré ránko bábiky,

@mirka285 súhlasím s tým tvrdým spánkom, niektorí ľudia tak tvrdo zaspia, že ako ľahnú tak ráno vstanú 😨

@zrzulka ale súhlasim aj s tebou, niektorý ľudia sú tak psychycky prepojený na niekoho, že podvesdome všetko cíti.
Všetko záleží od povahy a citu človeka (môj názor 😅 )

tie valčeky sa mi páčia, ja sa tiež obávam toho polohovania bábätka. Dajte nejaký link, kde to je nejako pekne znázornené, nech si to už raz a navždy naštudujem 😉

zrzulka
22. jún 2010

@mirka285 Mirka ved jasne ja nikoho nepresviecam, vacsina ludi je nastelovana na styl o akom pises, nevidim na tom absolutne nic zle. Ani to neodsudzujem ani sa nad tym nepozastavujem.... Skor ludia sa pozastavuju nad praktikami ako sme sa spravali my k malej. vyjadrila som len svoj nazor i ked som cakala ze to tu nemusi najst pochopenie....mna ani kamosky nechapali ze co si pridavam starosti s latkovkami ked je pohodlnejsie balit dieta do papieru. na satkovanie pozerali ze chuda male tam isto trpi.... neboj ja som zvyknuta na tieto reakcie 😀 😀 😀
To pozitivne myslenie som myslela v tom ze si nepripustime aby sa to co daju v spravach udialo nam nie???? nevieme ani okolnosti toho preco to dieta udusili. bezne sa to stava v romskych osadach ale tam velku ulohu zohrava hlavne alkohol.... mna napriklad kazdy odradzal od antolskej lebo tam nedavno mali umrtia rodiciek. A co teraz? netreba na to mysliet, ja sa tam umriet rozhodne nechystam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre