• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@adelaine skoda ze ti z nej ostalo zle :frowning2:
24. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojalili jej ty si teda sikula ..ako to stzihas pri detickach ta obdivujem, klobuk dole..
a inak zase ta budem otravovat..nehodis recept na marlenku :wink: ked budes mat cas? dakujem...
ja ho potom dam do neovej temy..co sa chytam v julovkach sparvit eln to bohuzial momentalne nejde..adminka mi pisala ze programatori uz na tom pracuju..dakujem
24. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrap001 Ahoj Peti, tak teda drzim prsty a myslim na Vas, nech vsetko dobre dopadne
24. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojalili aj ja ta obdivujem, ze tak lietas pri detoch a este celkom kratko po porode, klobuk dole :dizzy_face:
24. jún 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak kocky uz som spat z poradne.......sme sa tam dnes nacakali... :confounded:
Ale dobra sprava je, ze sme este vcelku a ze by to mohlo este tyzden vydrzat.... kontrakcie a bolesti emaju vplyv na krcok:wink: :wink: :wink: takze zajtra sa idem pozriet na vystupenie maleho Duska do skolky... :sunglasses: som taka rada :slight_smile:
24. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
pocasie u nas take akurat na spanie...mna dnes v noci 1x palila zaha, no zienky nezavidim Vam...ale to preto ze uz dva dni som musela pit rajec ochutenu...ja ju sice lubim, ale vypijem tak max. 1 pohar a teraz kedze sme nemali ziadnu Lucku a ani nic nebublinkove...no hroza.
Ja neposlickujem vobec, takze predpokladam, ze to tak skoro nepojde. A uz som dnes dala do pracky asi 5 veci pre babo a vypratala som si kufor do porodky...len tam este musim aj nieco pobalit :grinning:
24. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrap001 - drz sa! Ved ked je to hlienova zatka, tak mas este cas... A male sa moze kludne este otocit.

@maxara - drzim palce aj u zubara aj na poradni!

@mojalili - fiha, sikulka! Ja som prave dorobila zemlovku a som unavena akokeby som cely den makala na stavbe:slight_smile:
24. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna hej...predtym som pila bonaqu, magnesiu a tak...a teraz kupujem len lucku jemne perlivu...a ta druha je tusim drobcek....teraz je akcia ze pol litra mas zadarmo
24. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelaine
ak mas zahu ,kup si caj s rastliny Maytenus Ilicifolia, je sipany a pije sa 3/4 litra aj cely den do 17.00.
je proti zahe a na precistenie tela a harmonizuje pecen ,oblicky a vela organov.ja ho pijem a zatial som zahu este nemala,takze to nepoznam ,co to ani je,chvala bohu,lebo ked sa tolko dievcat na to stazuje tak to je asi dobre hnusne,ked pali zaha, ze? No a je to od DIOCHY ,kupit sa da v Energie cluube alebo Finclube...urcite poznas...
24. jún 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izira - ake dobre spravy! Super, ze vsetko stihas:slight_smile: A chod rychlo aj do toho kina:slight_smile:
24. jún 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak, o Zrzulke zatial nic neviem, ja na nu nemam cislo, len ona na mna, takze mozno sa ozve...
24. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, uz som tu.... takze este nerodime ale uz to vyzeralo tak ze ma porodnik prehliadne a posle po veci ze dnes rodime :grinning: prekvapilo ma to kedze som na to nebola pripravena... nakoniec sme sa dohodli ze ak nic cez vikend tak v pondelok volam a dohodneme sa co dalej... zatial to vyzera na planovany porod... :unamused: Snad sa nam podari drobca nejako "vyhnat z domceka" prirodzene. Ak mate nejake tipy tak sem s nimi....
24. jún 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrzulka - a preco ho chcete v pondelok vyhanat?:slight_smile: ved sa da pockat aj na prirodzeny porod, nie?
24. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte krasulky, tak ja som spat od zubara, dosla som vas este kuk pred poradnou, keby nahodou..
No u zubara ma zubar vystrasil, lebo vysiel do cakarne a ze aaa koho to tu mame, no sekundu vydrz, na teba budem potrebovat posilu.. a zavrel dvere :grinning: no 5 minut strachu a stresu a potom ma zobral dnu s tym, ze ak chcem, aby mi nieco spravil, musim sa usmievat :slight_smile: no nezabili by ste ho? tak najprv toto a potom to? tak som sa tak spontanne pokusila o slaby usmev a hned ma ulozil do kresla, mal tam este jedneho kolegu a tak som sa opytala, ze ci ma bude jeden drzat a druhy mi robit zub, no ale vysvetlil, ze 7 hore sa tazko robi a hlavne to dlho trva (plnil mi korene) a kolega je posila, aby stihal riesit ludi (on ma v ambulancii dve kresla oddelene plentou). Tak som si aspon trochu vydychla, ale mne by nabulikal vtedy vsetko asi.. Dal mi asi dve injekcie do dasna a potom este dnu do toho zuba mi furt cosi nalieval.. ale nakoniec pohodka. Hubu mam strpnutu az do pol nosa a od zuba ma to uz zacina trosku boliet. Ale to je asi normalne, ze to boli..
Teraz sa idem sprchnut a prezliect do letnych siat, lebo vonku je skoro 25 stupnov a idem do poradne, tak sa mi aj saty zidu.. a este sa zastavim na kus melona, som si kupila, tak neodolam.. teraz som si merala tlak po zubarovi a mam 129/82 tak hadam sa mi tam resp dovtedy nezvysi a pusti ma domov..
Takze zatial packo, lucim sa, keby si ma tam nechali a vsetkym drzim palceky, hlavne teda adelaine a petrap, nech vam to dobre dopadne a zrzul to ma mozno uz za sebou, tak aj jej.. a samozrejme ostatnym..
A kebyze sa vratim, tak vam nic nedrzim :grinning: :grinning: :grinning: zartujem..
24. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrzulka :grinning: :grinning: :grinning: ja o vlku.. tak super.. aj tak drzim palce
24. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alllexa dufam, ze to stihneme...:slight_smile: dakujem
24. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ideme na navstevu k svokrovcom, tak zatial pekny den prajem :slight_smile:
24. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,kacandy tak ja v nedelu rodim :confused: :confused: :confused: a samozrejme sa zacinam trochu bat :frowning2: som bola na poradni,tak placenta dozreta,otvorena na dva cm,dieta pripravene resp. zrele na porod...mam sa na tom dobre vyspat a v nedelu to vraj v klude odrodime....no neni ten moj doktor vegetak?ze bude to pekne nedelniatko :slight_smile:
24. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alllexa tiez ma to zaskocilo, hovorim porodnikovi ze vsak termin mam az v pondelok ale on ze ved deti sa nemusia narodit presne v den terminu :wink: takze asi tak. na jednej strane super zeby som si to vedela vsetko naplanovat a na druhej strane sa aj bojim lebo vyvolavane su vraj dlhsie a bolestivejsie... a taktiez som chcela ist prirodzene... ale zase ako sastrasne citim v poslednej dobe tak by som uz hadam aj pristupila... uz to zacina byt neunosne
24. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 v nedelu ??? to fakt? to si si mohla vybrat... nedelniatka su vraj stastne deti .... :grinning:
24. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 inak ja tajne dufam ze to bude tiez v nedelu, to by bol darcek pre muza k meninkam :O))))
24. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 jeeeeeeeeeeeej Mirka, ja som straaaaaaaaaaasns zvedava. To ze sa bojis je uplne normalne, ale podla mna to bude super. Mas skveleho porodnika, super pristup k porodu, budes tam mat Gabka a hlavne hlavne tam bude s Tebou tvoja Linduska. Nemoze to dopadnut zle. :wink:
24. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrzulka zrzi ja som mala v podstate vyvolavany, aj ked len tym Hamiltonovym hmatom a bolo to v poho. Takze urcite nie je pravidlom, ze vyvolavany je bolestivejsi :wink:
24. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agika1982 ja som momentalne vytazena na vineu :grinning:
24. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrzulka zrzka vy ste este cely :wink:
24. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strasska co to je za hmat,??? ved uz len ten nazov znie hrozostrasne ... :unamused:
24. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja som tiez zvedava ako dopadnem...ale povedal ze vsetko je pripravene na porod a ze ja som vraj taky kludas ze podla neho to pojde dobre...no a nedelu mi vybral on,ze nedelniatko budem mat :slight_smile:
24. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dugyna skoro nas dnes rozdelili :unamused: vsak ja som este neni pripravena... nalez furt rovnaky asi sa prilis setrim.... caka nas akcny vikend :grinning: :grinning: :grinning:
@mirka285 jej mirka aj aj by som chcela ist teraz v nedeleu....ale vtedy nemozme bo sluzi primar...takze jedine ze by sa malicka vypytala...
@zrzulka musis si spravit nejaky dobry napoj..napr vraj tonic pomaha :wink:
24. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok