Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
24. jún 2010

@adelaine skoda ze ti z nej ostalo zle ☹

dugyna
24. jún 2010

@mojalili jej ty si teda sikula ..ako to stzihas pri detickach ta obdivujem, klobuk dole..
a inak zase ta budem otravovat..nehodis recept na marlenku 😉 ked budes mat cas? dakujem...
ja ho potom dam do neovej temy..co sa chytam v julovkach sparvit eln to bohuzial momentalne nejde..adminka mi pisala ze programatori uz na tom pracuju..dakujem

izira
24. jún 2010

@petrap001 Ahoj Peti, tak teda drzim prsty a myslim na Vas, nech vsetko dobre dopadne

janulienocka
24. jún 2010

@mojalili aj ja ta obdivujem, ze tak lietas pri detoch a este celkom kratko po porode, klobuk dole 😵

izira
24. jún 2010

Inak kocky uz som spat z poradne.......sme sa tam dnes nacakali... 😖
Ale dobra sprava je, ze sme este vcelku a ze by to mohlo este tyzden vydrzat.... kontrakcie a bolesti emaju vplyv na krcok😉 😉 😉 takze zajtra sa idem pozriet na vystupenie maleho Duska do skolky... 😎 som taka rada 🙂

strasska
24. jún 2010

Ahojte,
pocasie u nas take akurat na spanie...mna dnes v noci 1x palila zaha, no zienky nezavidim Vam...ale to preto ze uz dva dni som musela pit rajec ochutenu...ja ju sice lubim, ale vypijem tak max. 1 pohar a teraz kedze sme nemali ziadnu Lucku a ani nic nebublinkove...no hroza.
Ja neposlickujem vobec, takze predpokladam, ze to tak skoro nepojde. A uz som dnes dala do pracky asi 5 veci pre babo a vypratala som si kufor do porodky...len tam este musim aj nieco pobalit 😀

alllexa
24. jún 2010

@petrap001 - drz sa! Ved ked je to hlienova zatka, tak mas este cas... A male sa moze kludne este otocit.

@maxara - drzim palce aj u zubara aj na poradni!

@mojalili - fiha, sikulka! Ja som prave dorobila zemlovku a som unavena akokeby som cely den makala na stavbe🙂

agika1982
24. jún 2010

@dugyna hej...predtym som pila bonaqu, magnesiu a tak...a teraz kupujem len lucku jemne perlivu...a ta druha je tusim drobcek....teraz je akcia ze pol litra mas zadarmo

petzi
24. jún 2010

@adelaine
ak mas zahu ,kup si caj s rastliny Maytenus Ilicifolia, je sipany a pije sa 3/4 litra aj cely den do 17.00.
je proti zahe a na precistenie tela a harmonizuje pecen ,oblicky a vela organov.ja ho pijem a zatial som zahu este nemala,takze to nepoznam ,co to ani je,chvala bohu,lebo ked sa tolko dievcat na to stazuje tak to je asi dobre hnusne,ked pali zaha, ze? No a je to od DIOCHY ,kupit sa da v Energie cluube alebo Finclube...urcite poznas...

alllexa
24. jún 2010

@izira - ake dobre spravy! Super, ze vsetko stihas🙂 A chod rychlo aj do toho kina🙂

alllexa
24. jún 2010

Inak, o Zrzulke zatial nic neviem, ja na nu nemam cislo, len ona na mna, takze mozno sa ozve...

zrzulka
24. jún 2010

caute, uz som tu.... takze este nerodime ale uz to vyzeralo tak ze ma porodnik prehliadne a posle po veci ze dnes rodime 😀 prekvapilo ma to kedze som na to nebola pripravena... nakoniec sme sa dohodli ze ak nic cez vikend tak v pondelok volam a dohodneme sa co dalej... zatial to vyzera na planovany porod... 😒 Snad sa nam podari drobca nejako "vyhnat z domceka" prirodzene. Ak mate nejake tipy tak sem s nimi....

alllexa
24. jún 2010

@zrzulka - a preco ho chcete v pondelok vyhanat?🙂 ved sa da pockat aj na prirodzeny porod, nie?

maxara
24. jún 2010

Ahojte krasulky, tak ja som spat od zubara, dosla som vas este kuk pred poradnou, keby nahodou..
No u zubara ma zubar vystrasil, lebo vysiel do cakarne a ze aaa koho to tu mame, no sekundu vydrz, na teba budem potrebovat posilu.. a zavrel dvere 😀 no 5 minut strachu a stresu a potom ma zobral dnu s tym, ze ak chcem, aby mi nieco spravil, musim sa usmievat 🙂 no nezabili by ste ho? tak najprv toto a potom to? tak som sa tak spontanne pokusila o slaby usmev a hned ma ulozil do kresla, mal tam este jedneho kolegu a tak som sa opytala, ze ci ma bude jeden drzat a druhy mi robit zub, no ale vysvetlil, ze 7 hore sa tazko robi a hlavne to dlho trva (plnil mi korene) a kolega je posila, aby stihal riesit ludi (on ma v ambulancii dve kresla oddelene plentou). Tak som si aspon trochu vydychla, ale mne by nabulikal vtedy vsetko asi.. Dal mi asi dve injekcie do dasna a potom este dnu do toho zuba mi furt cosi nalieval.. ale nakoniec pohodka. Hubu mam strpnutu az do pol nosa a od zuba ma to uz zacina trosku boliet. Ale to je asi normalne, ze to boli..
Teraz sa idem sprchnut a prezliect do letnych siat, lebo vonku je skoro 25 stupnov a idem do poradne, tak sa mi aj saty zidu.. a este sa zastavim na kus melona, som si kupila, tak neodolam.. teraz som si merala tlak po zubarovi a mam 129/82 tak hadam sa mi tam resp dovtedy nezvysi a pusti ma domov..
Takze zatial packo, lucim sa, keby si ma tam nechali a vsetkym drzim palceky, hlavne teda adelaine a petrap, nech vam to dobre dopadne a zrzul to ma mozno uz za sebou, tak aj jej.. a samozrejme ostatnym..
A kebyze sa vratim, tak vam nic nedrzim 😀 😀 😀 zartujem..

maxara
24. jún 2010

@zrzulka 😀 😀 😀 ja o vlku.. tak super.. aj tak drzim palce

izira
24. jún 2010

@alllexa dufam, ze to stihneme...🙂 dakujem

izira
24. jún 2010

Ideme na navstevu k svokrovcom, tak zatial pekny den prajem 🙂

mirka285
24. jún 2010

ahojte,kacandy tak ja v nedelu rodim 😕 😕 😕 a samozrejme sa zacinam trochu bat ☹ som bola na poradni,tak placenta dozreta,otvorena na dva cm,dieta pripravene resp. zrele na porod...mam sa na tom dobre vyspat a v nedelu to vraj v klude odrodime....no neni ten moj doktor vegetak?ze bude to pekne nedelniatko 🙂

zrzulka
24. jún 2010

@alllexa tiez ma to zaskocilo, hovorim porodnikovi ze vsak termin mam az v pondelok ale on ze ved deti sa nemusia narodit presne v den terminu 😉 takze asi tak. na jednej strane super zeby som si to vedela vsetko naplanovat a na druhej strane sa aj bojim lebo vyvolavane su vraj dlhsie a bolestivejsie... a taktiez som chcela ist prirodzene... ale zase ako sastrasne citim v poslednej dobe tak by som uz hadam aj pristupila... uz to zacina byt neunosne

zrzulka
24. jún 2010

@mirka285 v nedelu ??? to fakt? to si si mohla vybrat... nedelniatka su vraj stastne deti .... 😀

zrzulka
24. jún 2010

@mirka285 inak ja tajne dufam ze to bude tiez v nedelu, to by bol darcek pre muza k meninkam :O))))

strasska
24. jún 2010

@mirka285 jeeeeeeeeeeeej Mirka, ja som straaaaaaaaaaasns zvedava. To ze sa bojis je uplne normalne, ale podla mna to bude super. Mas skveleho porodnika, super pristup k porodu, budes tam mat Gabka a hlavne hlavne tam bude s Tebou tvoja Linduska. Nemoze to dopadnut zle. 😉

strasska
24. jún 2010

@zrzulka zrzi ja som mala v podstate vyvolavany, aj ked len tym Hamiltonovym hmatom a bolo to v poho. Takze urcite nie je pravidlom, ze vyvolavany je bolestivejsi 😉

dugyna
24. jún 2010

@agika1982 ja som momentalne vytazena na vineu 😀

dugyna
24. jún 2010

@zrzulka zrzka vy ste este cely 😉

zrzulka
24. jún 2010

@strasska co to je za hmat,??? ved uz len ten nazov znie hrozostrasne ... 😒

mirka285
24. jún 2010

baby ja som tiez zvedava ako dopadnem...ale povedal ze vsetko je pripravene na porod a ze ja som vraj taky kludas ze podla neho to pojde dobre...no a nedelu mi vybral on,ze nedelniatko budem mat 🙂

zrzulka
24. jún 2010

@dugyna skoro nas dnes rozdelili 😒 vsak ja som este neni pripravena... nalez furt rovnaky asi sa prilis setrim.... caka nas akcny vikend 😀 😀 😀

dugyna
24. jún 2010

@mirka285 jej mirka aj aj by som chcela ist teraz v nedeleu....ale vtedy nemozme bo sluzi primar...takze jedine ze by sa malicka vypytala...

dugyna
24. jún 2010

@zrzulka musis si spravit nejaky dobry napoj..napr vraj tonic pomaha 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre