Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
24. jún 2010

kocky tu uz vsetci blaznia kvoli futbalu, ja som si poobede pekne schrupla 😉

strasska
24. jún 2010

@zrzulka je to roztiahnutie krcka maternice, trochu bolestive, ale nic strasne...mne tym Dr. spustila porod, aj ked to nie je pravidlom...ale podla mna vzdy lepsie ako nejaka chemia, napr. oxytocin a tak...
zrzi takze cez vikend vela skorice, kari, pit malinovy a alchemylkovy caj, chodit po schodoch, aj stiplave mozes alebo zapoj aj manzela 😀

adelaine
24. jún 2010

@maxara
maxinka, je normalne, ze to budes citit, aj ked je to mrtvy zub,
to ze ho zaplnili bude citlive, ale max. do 3 dni...kludne si daj
Paralen, ak bue treba
a to co tam nalieval, bol vyplach korenov, to sa musi robit 🙂

mirka285
24. jún 2010

ja som rada ze viem kedy idem a na druhej strane je to take cudne,ma to normalne trochu zobralo,ze jeziz tak ja uz fakt v nedelu porodim 😔

adelaine
24. jún 2010

@petzi mna palila zaha skoro cele tehu, teraz na konci je to este vystupnovane,
davam si Maalox a striedam to so zasaditou mineralkou, do porodu
to hadam vydrzim, potom uz bude dobre...
sranda je, ze predtym, myslim pre tehu, som vobec nevedela, co je to palenie zahy 😕

zrzulka
24. jún 2010

@strasska manzel by na mna cumel jak na mimozemstana ze co po nom chcem takze toho vylucim hned... schody by sli kedze byvame na 11tom a este furt mi ostava jedno neumyte okno... tusim je ten spravny cas... A ten malinovy caj to ma aj nejaky speci nazov ci mam kupit caj s prichutou malin???To som pocula ze pomaha... dnes som si kupila wasabi orechy tak snad to vyjde na tu nedelu 😀

zrzulka
24. jún 2010

@mirka285 zdielam rovnaky pocit.... fakt zvlastne

zrzulka
24. jún 2010

@dugyna a ty ako??? uz si doma z nemocnice? teba to kedy caka???

mirka285
24. jún 2010

@zrzulka ten caj sa vola ostruzina malinova...nie caj z malin...ja ho pijem uz dva tyzdne,mne uz ide hore krkom ale asi zjavne zabera 😀

strasska
24. jún 2010

@zrzulka caj z ostruziny malinovej, skoda ze mangela nepresvedcis na milovanie, vraj to velmi pomaha 😎

hori
24. jún 2010

@adelaine to iste... palenie zahy pocas celeho tehu, jedine co mi pomahalo bolo trochu tepleho mlieka, aj to len tak na pol hodinku... dokonca som s palenim zahy este aj rodila... predtym som nevedela, co to je... a nastastie dva tyzdne po porode tiez uz neviem, co to je a dufam, ze uz sa to nikdy nevrati!!! (teda aspon do najblizsieho tehotenstva...) 🙂

lutsine
24. jún 2010

@mirka285 ja ho este radsej ani nepijem, nechcem sa viac otvarat,este musime trosku vydrzat v brusku a preto papame magnezko. V pondelok poradna,tak uvidime. Inak su uz aj cerstve maliny,tak vyskusaj.

alllexa
24. jún 2010

No baby, ved vy mate vsetko pekne naplanovane, fakt zavidim...
Praveze si myslim, ze vyvolavanie porodu urychli porod, ze je to rychlejsie ako prirodzeny zaciatok porodu.

strasska
24. jún 2010

@lutsine jeeeeeeeej pekne, tebe tam svieti 33 🙂

adelaine
24. jún 2010

@zrzulka
je to caj z ostruziny malinovej, ja som ho pila asi 3 dni, 2x denne,
teraz uz z neho nechcem ani slzu, mam pocit, ze toto vsetko, co sa
so mnou deje ma on na svedomi...
i ked je pravdou, ze by som uz aj ja rada rodila, tento vikend by bol
priam idealny, tie bolesti ma nebavia 😒
a co sa tyka inych "vydurovacich metod" ostava mi mozno
len ta horuca vana, na sex nemam absolutne ani pomyslenie,
a tie okna tiez vylucujem, ved by som skapala ☹ mala som co
robit, kym som umyla riad a kupelnu 😖

strasska
24. jún 2010

@alllexa rychlejsie mozno ano, ale vravi sa, ze bolestivejsie...neviem u mna sa to s tou bolestou nepotvrdilo 🙂

lutsine
24. jún 2010

@strasska ano uz pocitam dni,ked budem drzat nasho drobca v naruci....

strasska
24. jún 2010

@zrzulka
@adelaine a ano zabudla som horucu vanu, dobre adelka pise

adelaine
24. jún 2010

@hori vidis, aku mame smolu 😀
a este mi povedz, ze mas velmi vlasate babo a spadnem z noh, ze
ta babska povera plati 😀 😀 😀

agika1982
24. jún 2010

@strasska no asi ani moc nie, to by som uz aj ja rodila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzik1983
24. jún 2010

no baby aj ja zavidim,dnes mi zacal 40tt a uz by som tiez rada.ak sa mala nevypyta von,tak utorok mam kontrolu a potom sa uvidi.

agika1982
24. jún 2010

@mirka285 jeeej ja ti tak zavidim...samozrejme v dobrom.....keby to aj mne povie..ale ja sa stavim, ze zajtra mi doky povie ze som stale zatvorena

mirka285
24. jún 2010

ved ja vam to potom vsetko zreferujem ake to bolo..dnes som jedla stiplavu pizzu na obed tak dufam ma to nechyti skor...zajtra sa chystam este poupratovat byt a v sobotu sa pobalim a v nedelu idem nato...pytam sa doktora ze a kedy mam dojst?a on ze ked sa doruzova vyspis,tak okolo desiatej 😀

strasska
24. jún 2010

@mirka285 podareny je 😀

mirka285
24. jún 2010

@agika1982 podla mna mi pomohol ten caj a homeopatika...uz ked mi robil prietoky tak mi ukazoval placentu ze pozri ako svieti to znamena ze uz je zrela..a v mojom pripade sa nemoze cakat kym to pride prirodzene,lebo som mala prve dieta strasne velke...

strasska
24. jún 2010

@agika1982 horuca vana je dobra vtedy ak sa uz porod rozbehol, telo je pripravene, pretoze uvolnuje svalstvo a napomaha roztahovaniu krcka.
Ak su to iba poslickovia, tak sa to vdaka vani stopne. A tebe sa ulavi.
Ale pozor urcite vana nie, ak ti uz odtiekla plodovka 😉

agika1982
24. jún 2010

baby to vazne ten caj tak zaberaa???

zrzulka
24. jún 2010

@adelaine no ja som vcera vycistila chladnicku a mrazak a nic... a ty uz si nemala ist???

strasska
24. jún 2010

@agika1982 podla mna je to indi-vindi. Ale ved za pokus nic nedas 😉

mirka285
24. jún 2010

@agika1982 no zabera ked tomu veris,ja verim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre