Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
25. jún 2010

@maxara maxi no na nervy ja že ti to baby ktoré porodia pošlu do ip ved to nieje tak dlho poslať jednu správu...tak ty sa chystáš na pozorovanie do nemocky...inak príjemne jednanie od toho doktora...vidíš ťa len vtedy zbytočne vyplašili tak hrrr hrrr....a tento v pohodičke prídeš posledujú ťa nijaký konkrétny verdikt pomaly neviem čo ....tak super tento...

u nás v Tn su len také uchá mladé ved aj ten včera no mal tak okolo 30 rokov...kurnik aby som sa na staré kolená začala hanbiť 😀

gačure mokré teda intimku ja mám permanentne ani to neriešim a neštudujem čo to je ked to nieje farebné tak je to ok...

@booklover no ja som si minule tak kýchla ešte dobre že som bola doma porat som sa musela prezliecť 😉

pepppe
25. jún 2010

@booklover vytoky mavam aj ja,,ale toto som mala vcera,to bola len voda,,,moc to urcite nebol,,,neviem ani ja veruze,,vsak uvidime na dalsej poradni,kedy mas ist??ja idem v stredu,,,,

nebbia
25. jún 2010

@booklover
@sunnygirl zatka z casti v kely, krcok na 1 cm tak radsej s vecami.Ved auticko odvezie.....

maxara
25. jún 2010

@booklover mozes proti kaslu hedelix a stodal na 100%

@sunnygirl akoze ja som si tu tabulku robit zacala a pamatam sa, ako tu niekto navrhol, ze by to nebolo na skodu a vtedy som povedala, ze ja si ju robim, tak ju mozem kludne zverejnit, ale ze je len taka jednoducha.. no a potom som napisala, ze aby bola kompletna, tak mi musite s tym trosku pomoct, viac hlav viac rozumu.. a odvtedy tusim nepisem na tohto debilneho kona ine, len to, ci ma niekto nieco co by sa malo opravit, pisem babam, ktore sa tu uz dlho neukazali, ktore pisu do inych tem a pod.. je len hrstka z vas, ktore mi obcas cosi poslu.. ja si myslim, ze ked sa ide niekto potesit s babatkom, tak nemoze byt problem to potom nakopirovat a poslat mi to do IP, alebo aspon k tej sprave o babatku dodatocne napisat @maxara nech sa mi to vysvieti a ja si to hned vsimnem.. ☹ fakt mam sto chuti to vzdat.. len kvoli tomu, ze ked sa nemozem prihlasit, tak som normalne na nervy, ze budem mat na citanie 300 novych stran a 90% by som ozelela, radsej by som s vami pokecala o novinkach... no ale to je asi moj udel.. ☹

booklover
25. jún 2010

@lenkaaninka jooj, tak nie som sama 🙂 daco vraveli v TV, ze su v tehotenstve oslabene panvove svaly, ci co... tak asi je to bezne.
@pepppe no k svojmu vo stvrtok idem a do porodnice uz s vecami v pondelok 5.7., dufam, ze tam budu ze pocas statneho sviatku v porodnici robia 🙂 my sme sa na Cyrila a Metoda zasnubili (2008) tak ak sa narodi babo vtedy, to bude vyrocie 🙂

pepppe
25. jún 2010

@booklover noo tak ty uz mas aj termin,kedy ides do nemocky,parada,,,no a to lepsie ze by sa narodilo na vase vyrocie,,parada 😉 jajha keby uz aj ten moj chcel ist von 😒

janulienocka
25. jún 2010

ahojky dievcata, gratulujem k novemu babatku 😵 😵 😵
@booklover ja kaslem uz skoro tyzden, dnes posledny den antibiotika, ale teda je mi uz o tisic percent lepsie, brala som homeo stodal a drosera compose a este cibulku s medom - tu stavu, mala som neskutocne zachvaty sucheho kasla co som myslela ze kazdu chvilu porodim, ale uz je to o moc lepsie, takze som strasne rada

sunnygirl
25. jún 2010

@nebbia súhlasím, autíčko odvezie 😉

idem zatiaľ, držte a nepreháňajte to stými stranami 😀
@maxara ja tomu rozumiem 😅 mrzí ma to, že tá spolupráca s babami je takáto 😅

booklover
25. jún 2010

@nebbia jasna vec, aj ja to tak vidim
@maxara v lekarni mi nedali nic, iba cukriky na hrdlo. vraj na ich zodpovednost si to neberu, aby mi daco dali. ze ak chcem, tak na moju zodpovednost mi to mozu dat 😖

lenkaaninka
25. jún 2010

@booklover ale ten homeopatický Stodal môžeš na sto péro ten neuškodí nič len pomôže....mne už tri krát počas tehu sa čudujem teda že v lekárni to nevedeli..

nebbia
25. jún 2010

@maxara nevzdavaj,my sa polepsime,vsak baby

booklover
25. jún 2010

@pepppe no mne iba povedali, ze mozno si ma nechaju, uvidia podla plodovej vody. tak mozno aj nie 🙂 termin mame 13.7.
@janulienocka aj mne sa to zlepsuje, pila som len bylinkove caje, to mi v lekarni nezakazali. mozno preto, ze som sa nepytala. 😀

maxara
25. jún 2010

@booklover 😉 presne tak si to predstavujem, takuto spolupracu.. ja viem, ze ju tam nedavam kazdy den, je to trosku vycerpavajuci proces, kedze ju tam mozem dat iba vo formate .jpg, cize najprv si musim z pisacieho programu spravit pdf a potom to ostrihat a urobit jpg.. a potom sa odhlasit prihlasit nalepit odhlasit a prihlasit.. hodim link a nasledne mi sem baby zase do fora napisu, ze toto mam zle, toto mi chyba.. a to 90% krat pred tymto procesom vsetkych upozornujem, ze to idem robit, tak nech si skontroluju... myslis??? 😔

ja nehovorim, ze vsetky na mna prdia, ale je len fakt maaaalinko bab z tych 131, ktore sa unuvaju..

booklover
25. jún 2010

@lenkaaninka homeo mi nukali, ale mne to zas nezabera. este stale mam zo zaciatku tehotenstva doma nejake, aj vtedy som bola chora.

zrzulka
25. jún 2010

babulky ja vas absolutne nestiham, len chcem oznamit ze este som furt v celku....nasmu chlapovi sa von jednoducho nechceeeeeeee 😉

janulienocka
25. jún 2010

@maxara maxi nekasli na nas, ja ti urcite dam info o babatku do ip co najskor po porode ako sa mi podari, keby mi niektora z vas dala eventuelne mobil c. tak by som poslala hned sms po porode 😉

booklover
25. jún 2010

@maxara fiha, no obdivujem Ta, lebo pri mojich technickych neschopnostiach by to bola pre mna nemozna uloha. 😉

janulienocka
25. jún 2010

@booklover este mi v lekarni povedali, ze pri silnom kasli sa moze dat par kvapiek stoptussinu, aj tehotne, vraj to uzivaju aj male babatka

nebbia
25. jún 2010

Tak sa drzte dievcata,idem konecne nieco okolo domacnosti porobit.

pepppe
25. jún 2010

@booklover jaj tak budem drzat palceky 😉

maxara
25. jún 2010

@nebbia nie nevzdam.. len som sa potrebovala postazovat na to.. a snad to niekoho osvieti.. ved ja sa tak snazim.. jedina z tych vsetkych, co porodili, co mi sama od seba dala vediet je Jaruska. a zas na druhej strane, baby ktore nakazali manzelom nech napisu a potom ked prisli na kona a zbadali, ze som nejako na to reagovala, tak je jasne, ze mi to posielat nemusia, ze som si vsimla.. to je jasna vec. No ale to boli mojalili, kafko, merikac, oacka a pod.. ostatne som oslovila ja. a teraz ked sa pridal este sposob porodu.. no ja pevne verim, ze ja sa s tym nejako psychicky vysporiadam, ze to nie je uplne 100%ne. 😒

booklover
25. jún 2010

@janulienocka mhm, asi zavisi na koho clovek natrafi. dakde maju fakt obavy cokolvek dat.

booklover
25. jún 2010

@pepppe dakujem, aj Ty sa drzkaj!

pepppe
25. jún 2010

@maxara urcite napiseme,,,,ja som uz nakazala mm napisat,ale neviem ci to aj bude vediet tu najst,,tak keby nie,ja poslem IP....

maxara
25. jún 2010

@janulienocka 🙂 nekaslem.. neboj, dam si stoptussin, aby som sa na vas nevykaslala 😀 ak chces, aj ja ti kludne dam cislo, ja s tym nemam problem, chces?

maxara
25. jún 2010

@pepppe oki, tak som rada..

Ja toto forum citam poctivo, tak si vsimnem 95%, len niekedy sa mi zda nejaky prispevok nejaky menej podstatny a vramci diskusie medzi dvoma a napr ked som vymeskala 5 dni, co je pomerne slusne vela stran, tak som fakt len ocami letela, nech to do porodu vobec dobehnem 😀 (este som vsetko nedocitala) takze by mi uniklo asi dost..
No ale uz prestavam o tom mlet..

janulienocka
25. jún 2010

@maxara maxi ak by ti to nevadilo, mozes mi poslat do ip, hej? @booklover presne tak, tiez som bola najskor v jednej lekarni tam mi nechceli dat absolutne nic, potom zas v druhej lebo som sa sla zadusit, a tam mi poradili ten stoptusin keby bolo najhorsie
ja neviem co to je vo vzduchu, tolko ludi kasle ... a teda takto na konci tehotenstva to ozaj nieje bohvie co, ja som si predstavovala uplne horory, ze co by bolo pri porode, ked chytim zachvat kasla a neda sa mi pomali nadychnut, hadam by cosi so mnou ti doktori vymysleli 😕

janulienocka
25. jún 2010

maxi ako sa ty volas vlastne menom??? 🙂

pepppe
25. jún 2010

@maxara noo hadam ked ti ja budem pisat,ty budes uz v nemocnici 😉 ale vsak si to potom niekedy precitas,,,,vsak jasne,vela sa tu za den popise,to by sa nedalo precitat si vsetko,kazda nech pekne napsie,,co ma nove 🙂 ja som ale nevedela,ze komu to mam napisat,lebo som sem do temy julovky chodila malo,,skor tehulky na zaciatku tehu 🙂 ale ked uz viem,ze tebe o to lepsie

alllexa
25. jún 2010

Ked da niekto na forum udaje o babatku, tak by som to mohla poslat cez IP Maxi, nech to urcite ma...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre