Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. jún 2010

@janulienocka @booklover baby ja som mala zachvaty sucheho kaslu uplne brutalne z refluxu.. ak mate kyselinu, tak to moze byt aj z toho a na to vam nezaberie ani hedeliz ani stodal.. to je kyselinou podrazdeny bludivy nerv (take nieco)

maxara
25. jún 2010

@janulienocka 😀 Petra

janulienocka
25. jún 2010

@maxara jeeej ty mas buduci utorok den pred mojimi narodkami meninky ... to budeme mat krasne darceky 😵

maxara
25. jún 2010

@pepppe aj pri tabulke v julovkach som napisala, kam treba poslat tie udaje 😉

a este je super, ked mi niekto napise s nevyplnenym pasom, ze aj mna pridaj a neviem nic, len nick a termin.. 😀 😀 😀 celkom ma to pobavi, ale zas sa musim pytat spatne na zbytok udajov

maxara
25. jún 2010

@janulienocka 😀 hej vcera sme to tu preberali a este aj narodky mojho otca s dalsimi otcami niektorych juloviek 😉 a to bol tvoj svokor, co mal narodky 13.6.?

janulienocka
25. jún 2010

nie maxi, moj svokor ma v oktobri narodky, 29. 6. ma svokor meniny, aj manzel aj syn maly Palko 🙂

maxara
25. jún 2010

@alllexa 😵 ty si moj pokladik..

janulienocka
25. jún 2010

babulky bezim varit, tie francuzke zemiaky co ste tu minule spominali, papa 😵

pepppe
25. jún 2010

@maxara 😀 vidis ,to ma ani nenapdalo,ze tam to je 😉 sorry,,,,,,ale uz viem,ja som si este tak povedal,napisem sem a hadam sa to tej dotycnej nejako dostane,ale ked uz viem ,ze tebe mame pisat,tak to napisem tebe a napisem to aj sem ,aby aspon boli babneky informovane,musim to muzovi ukazat ako sa sem dostane 😉

maxara
25. jún 2010

@janulienocka no ale niekto mi na moje narodky pisal, ze ide so svokrom na obed.. ale uz mi vypadlo kto.. 😒 som myslela ze ty

lenkaaninka
25. jún 2010

baby inak ja som žiadne vyrozumenie zo soc.poisť. ešte nedostala je to možné kurnik...

fuj ale tak sa mi chce spať že mi oči zatláča deti sa hraju v detskej a ohadzuju sa momentálne kockami asi si idem schrupnuť potichučku ...oni su vycvičené že ma zobudia ale ja sa vždy preberiem ako vybehnú z detskej alebo nejaký zvýšený krik...

maxara
25. jún 2010

@pepppe 😀 jasne, ze aj sem.. hlavne sem a potom to len nakopiruj a supni do IP.. alebo daj k tej sprave o babatku @maxara a ja si to najdem, to mi staci

pepppe
25. jún 2010

@maxara jasne budem vediet 😉 hadam to napisem uz za chvilku 😀

petzi
25. jún 2010

@booklover No presne 😀 to staci konika nahodit a vies co nave vo svete 😀
mas usetreni cas sledovanim, baby to tu zhrnu a mas viac casu pre seba 😀
INAK DOBRE RANKO VSETKYM!
Dnes sa citim konecne super, uz druhy den od tych kontrakcii,tak som spokojna 😀 ,este mam v pondelok
monitor,tak ho chcem aj vyuzit, a potom este aspon o tyzden jeden.
Baby a ako sa robia tie prietoky, ja neviem ako sa to vola tu,ale myslim si,ze aj mne to robia, nie? Zase som jak
s vidlakova 😀 ach jaaaj

maxara
25. jún 2010

@lenkaaninka aj ja uvazujem nad schrupom, asi idem a ani mne este neprislo a to by som tam mala zajst vyplnit tu hovadinu do druheho piliera

booklover
25. jún 2010

@janulienocka tak pri porode to hadam vyriesia. dufam 🙂

lenkaaninka
25. jún 2010

@petzi to je ako sono len to tam prepne a tam mu to také zvuky vydáva a on to vidí či tam ide všetko ako má...ale hej znie to hnusne...

maxara
25. jún 2010

@pepppe no veru, ved ty to uz mozes mat kazdu chvilku.. boooze normalne myslim na Petku z Irska, ze co a ako.. ale ako krasne jej ten porod nastupil, tak si to aj ja predstavujem

@petzi to je obycajne sono, najde si pupocnik a nanho sa postavi, zapne to nahlas, pocut take ako srdiecko, ale vlastne je to pulzovanie krvi v pupocniku (teda v hrubej zile), cize ak pri ultrazvuku pocujes take nieco, tak to je ono

booklover
25. jún 2010

@lenkaaninka ja som sa hned pytala, ze kedy sa dozviem o materskej a oni ze maju cas 60 dni! to je hroza, my mame vsetko oznamit cim skor a oni maju tolko casu!

lenkaaninka
25. jún 2010

@maxara ved práve ja si platím dnp a teraz neviem či si mám platiť aj za jul lebo cigaretka mi písala že to netreba ked máš materskú tak vlastne ti nemocenské poistenie platí štát a teraz neviem či mi to vyšlo alebo nie no kurnik sa furt musí človek rozčúliť...som tam volala že musím si počkať kým mi to príde domov že ako by to vyzeralo keby si tam každý telefonoval

maxara
25. jún 2010

@lenkaaninka znie to ako kvakanie alebo take nieco, ze? 😀

maxara
25. jún 2010

@lenkaaninka to su sedlane.. ale aj ked tam ides, tak su skupe na slovo.. asi len brodel narobit.. ja sa asi vyberiem niekedy buduci tyzden na tu socialku aj bez rozhodka.. snad sa tam nieco dozviem..

booklover
25. jún 2010

@petzi to je na sone.

lenkaaninka
25. jún 2010

@maxara také divné a ešte mi bolo neviem také divné ked mi malého ukazoval a tam to vlastne celého presvietilo a rebrá tam mal fuj ako keby si mala kostru len v sebe...ako z hororu ale vajčurá ukázal riadne 😀

lenkaaninka
25. jún 2010

idem si dať komunistický termix vanilkový mnáááámmmm...

@maxara no ved práve že to k niečomu potrebuješ a proste teraz čo ...ako si to máš z prsta vycucať ved som len chcela či mi to vyšlo či nie...

maxara
25. jún 2010

Inak ak by niekoho zaujimalo, v IKEA maju brutalnu akciu pre clenov Ikea family, zlava na osusky SAXAN, za 0.99e som bola v soku, poslala som tam vcera mm, kedze tam robi, povedal, ze ina davova psychoza tam vladne, ale kupil 12 ks, zo 6 farieb po dve. Tie osusky som si ja kupila dve uz davno a su paradne makkucke a este stale su take ako nove aj ked maju uz vyse roka.. Take huste frote..

petzi
25. jún 2010

Babyyyy, petka sla do nemocky??

petzi
25. jún 2010

@lenkaaninka
jeee,dakujem, tak to mi robi casto....preco sa to vola prietoky? 😒 Ja som myslela podla nazvu,ze tam ma nieco ako ze pretekat,ked sa to tak vola 😀 vidlana som ozaj....este ze nie blond.... 😀

lenkaaninka
25. jún 2010

@petzi hej išla odišla jej zátka a od večera mala kontrakcie...inak aj potichu závidim že už to bude mať za sebou inak ja tu kapsu furt nemám nachystanú 😀

maxara
25. jún 2010

@lenkaaninka mne ukazal len hlavicku, lebo ju meral, ale inak nemam problem s tym zobrazenim 😀 len mi povedal, ze uz by babo nebolo pekne vidno.
No a ja na tu socialku pojdem buduci tyzden aj bez toho rozhodka a spytam sa na to, ze ako to mam asi stihnut, ked na matersku papiere posielas 6 tyzdnov pred terminom, co je 45 dni, kym sa to doruci a tak, tiez prejde nejaky den a oni este na spracovanie maju 60 dni, ktore aj patricne planuju asi vyuzit, cize mi to kludne akoze moze prist 15 dni po termine a ja este pred porodom sa mam ist nahlasit s rozhodnutim do druheho piliera, lebo inak ma automaticky supnu do prveho... alebo tomu nerozumiem a rozhodko na to netreba, alebo je to divny system..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre