Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. jún 2010

@petzi ako to viem? ctrl c , ctrl v zo stranky www.slovnik.sk 😀 😀 😀

maxara
25. jún 2010

@booklover 😕 no ono netreba, ak ti nevadi, ze ostanes iba v prvom piliery, inak potrebujes vyplnit nejake tlacivo cast A a po porode cast B, ale teraz neviem ako sa to tlacivo vola..

maxara
25. jún 2010

@ericica zeby uz? myslis ze su to poslovia?

petzi
25. jún 2010

@lenkaaninka
no to mas super a tie monterky,to by bolo perfektne 😀 take malunke juuuj...
JA budem mat tiez chlapa a ten moj bude nosit kazdu nedelu ako spravny Tirolak kroj,
tak som zvedava, ci bude robit foter nad cas, lebo kroje su drahe ako prasa...
Ale tiez to bude milene ,take malunke ,prtave.... 😀
A moj maly bude pomahat dedkovi, mojmu ocinovi,lebo to je taky kutil, vie vsetko
spravit,tak nech ma drobec dobreho ucitela 😀

booklover
25. jún 2010

@maxara no ved, ale ona mi rovno povedala, ze netreba! ona mi nepovedala, ze je aj taka moznost...

petzi
25. jún 2010

@maxara
a ked mne to nechce zobrazit 😔 tak sa nesmej 😢

tinka349
25. jún 2010

bre ranko ranne vtacatka 😀

ja si dnes robim upratovaci den, periem, beham s vysavacom, aby drobec prisiel do cistuckeho 😀 ale nejak pocasie mi nepraje na pranie, zamracene 😠

alllexa
25. jún 2010

@maxara - nie, nie som Ikea family

maxara
25. jún 2010

@booklover to su teda riadne krepane.. urob bordel..

@petzi ale ved ja sa ti nesmejem.. sa smejem, ze ja a nemka? ked som to sem pastla z netu.. 🙂

petzi
25. jún 2010

@tinka349 hod mne ja ti to tu vyvesam, tu je slnecno a teeeeplooo.za chvilku mas sucheee 😀 😀

maxara
25. jún 2010

@alllexa no ostatni maju tie osusky za nejake 4e, tak asi preto sa familaci zgrupli tam a rozobrali ich.. no ja mam teraz osusiek na 10 rokov.. 😀

booklover
25. jún 2010

@maxara no asi tam este zajdem

petzi
25. jún 2010

@maxara
no ale ide ti to lepsie ako mne, ja sa pytam rakusakov ako sa to povie im to vysvetlujem ako debo a oni nevedia co od nich chcem.tak uz viem.....aspon im to mozem teraz povedat, degesom... 😠 😎

maxara
25. jún 2010

idem na tu bliznu, ma poraza, uz mam cele ruky mastne, co si furt tie vlasy chytam a o druhej vyrazam na party.. a asi si urobim, len tak narychlo hranolky, to je aky super napad..

maxara
25. jún 2010

@petzi ved skus niekedy pouzit to slovo v slovencine.. ved klystir sa povie rovnako, aj klysma sa pouziva aj u nas.. napr.. a je kopec takych slov 😉

maxara
25. jún 2010

@petzi ja ked som bola v nemecku tri mesiace (pred 11timi rokmi), tak som bezne na nich hovorila vzdy po slovensky a az potom som sa to snazila prelozit, kedze moja nemcina bola aj je viac nez upadkova... tak som miesala AJ, NJ, SJ a ruky nohy a celkom fajn konverzacia 😀

petzi
25. jún 2010

@maxara
No uz ma to napadlo ze to poviem,ale zatial som nebola uspesna s nasimi slovami tuna.ked som nevedela ani ceknut po nemecky,tak som hovorievala slovensky ako ze , lopata-lopate, lopta-lopte a tak,ale moc to nezabralo 😀
tak som s toho upustila.

petzi
25. jún 2010

@maxara
no rozhovor ruky nohy poznam velmi dobre, ked som bola v kanade,no mali so mna tazku dilemu
normalne som mohla za to vyberat drobne, som tak poskakovala ako saso na snurkach 😀

maxara
25. jún 2010

@petzi ja som vzdy, ked sa ma nieco niekto opytal, odpovedala po slovensky a rychlo a potom som zacala habkat po nemecky, aby vedeli, ze nie som dement, len ich rec neovladam.. 😀 ale ze im rozumiem a tak..

monfat
25. jún 2010

čaute bruškatce, chcela som sa len opýtať neviete niekto ako to chodí s anesteziologom pri pôrode, ked som si zajednala epidurálku? to ho bude volať k pôrodu lekár, ktorý ma bude rodiť alebo ja si to mám nejako vybaviť, zabudla som sa to opýtať v nemocnici

booklover
25. jún 2010

@petzi ja som sa kupodivu tak v anglicku rozpravala len s poliakmi. ja som im rozumela, ale oni mne nie, nakoniec vyhrala anglictina aj so slovanmi 😒

petzi
25. jún 2010

@maxara
no ono to vsetko casom pride, aj som sa tiez uz vela naucila,aj ked som prve dva roky tu v rakusku hovorila len po anglicky,lebo sefka vedela a tak som inak nepotrebovala,ale kedze som chcela inu pracu ,tak som sa naucila napokon aj tu hitlercinu a teraz je to super, no ale stale mam nedostatky.ved ani po slovensky neviem vsetky slovicka, napriklad ani co je BLIZNA ako ty pises, neviem co je, ale usmev na tvari mam 😀

booklover
25. jún 2010

@monfat zavisi od porodnika. pocula som aj o takych skusenostiach, ze povedali, ze je este skoro a potom zase, ze je uz neskoro. radsej sa dohodni vopred s niekym

monfat
25. jún 2010

aha takže vlastne všetko záleží od pôrodníka, že kedy on sa zdohadne, tak vďaka

tinka349
25. jún 2010

@petzi 😀 😀 😀 😀 no len sa smej, ked ti o chvilu dojde expresna zasielka 😀 😀 😀 😀

petzi
25. jún 2010

@booklover Poliaci su svine,ja som sa za moj pobyt v kanade naucila najprv po polsky az
potom som zacala chytat anglinu ,no ale napokon som musela ist do Londyna do skoly
aby som sa vobec naucila poriadne...ved v kanade boli poliaci uplne vsade.... 😠
Svine, no ale slovakov je tam tiez habadej, aj vlastny slovensky kostol tam mame 😀

petzi
25. jún 2010

@tinka349
len sem s nou,aj tak nemam co robit.....Teda ono by sa nieco naslo,ale to sa mi zase nechce 😀
napriklad zehlit mojmu kosele, ,,neeechce sa mi, ved ma ruky nie? 😀 alebo neskor 😀

petzi
25. jún 2010

@maxara maxi a tej petke s irska aj voda odtiekla?? nevies?

tinka349
25. jún 2010

@petzi no ja nastastastie take nemusim riesit, ze muzovi daco zehlit . . . nehroziiii 😀 😀 😀 😀

petzi
25. jún 2010

@tinka349
😀 😀 😀 ty si frajerka, ved pockaj ja ti to pripomeniem, ked sa znova vydas 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre