Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. jún 2010

@monfat podla toho kde budes rodit.. ale normalne ak maju tuto sluzbu k dispozicii nonstop, tak sa anesteziolog vola vzdy ked je zena uz otvorena na 5 prstov, teda vlastne vtedy sa picha epi, tak mozno sa vola o trosku skor.

ericica
25. jún 2010

@maxara no neviem praveze pri malej som taketo cosi nepocitovala tak neviem co si mam teraz mysliet 😖
mala sa tak tlaci naspodku uz ze ma ide roztrhnut ,ale ja teraz este nechcem do nemocky bo mm ide vecer do Č.Budejovic a vrati sa az zajtra vecer ,tak este chvilku musim vydrzat 😉

maxara
25. jún 2010

@petzi no blizna je vrchna cast piestiku v kvete, tam sada vcielka a nechava tam pel z inej kvetinky.. a ja tak volam HLAVU 😀
Petke voda neodtiekla pokial viem, len ta zatka jej odisla asi na viac krat, postupne..

petzi
25. jún 2010

@maxara
maxi ja som ten melon sdegustovala 😀 no dorazila som ho ako nic a mam
malo...tusim si idem este kupit....
A tej <<<petke odtiekla aj ta voda, ci nie?

petzi
25. jún 2010

@maxara
aha aha, no ty si vies pekne hlavku nazvat 😀 A co myslis, porodi??Juuuj,ja sa tesim, ze bude dalsie baaabo 😀 😵

maxara
25. jún 2010

@ericica no neviem.. ja este nemam nic z toho vsetkeho.. 😅 tak len snorim.. tak si sadni, lahni, vyloz nohy, nech naozaj vydrzis..

maxara
25. jún 2010

@petzi no porodi urcite 😀 😀 😀 len kedy? ale snad to uz ma teraz niekedy zachvilku za sebou

ericica
25. jún 2010

@maxara juj mojenko bodaj by si mala pravdu,ale teraz mi mm akurat chytal brucho a mala ma nohy pod prsami a hlavicku uz celkom pri šušurke 😒 a hrozne tlaciiiiiiiiiiiiiiii,az to boli auuuuuuuuuu.......

hori
25. jún 2010

@adelaine no praveze nemam az tak vlasate babo... iba tak normalne trosku... tiez som myslela, ze bude mat vlasy az po zem... 🙂

ericica
25. jún 2010

ja si myslim ze ked do utorka nevykukne tak si ma zavola vecer do porodky a odrodi ma.....

maxara
25. jún 2010

@ericica no nic, skus sa dat nohami hore a trosku ju pohladkat.. nech si este schrupne 🙂

adelaine
25. jún 2010

@maxara to tlacivo sa vola " oznamenie sporitela o ucasti na starobnom doch. poisteni"
ja som cast A vyplnala spolu so ziadostou o materske, cast B sa nesie do socialky dodatocne,

maxara
25. jún 2010

@adelaine super, takze nepotrebujem na to rozhodko.. tak sa tam vyberiem buduci tyzden.

maxara
25. jún 2010

@adelaine vdaka 😉

petzi
25. jún 2010

@maxara
nevies,ako dlho moze odchadzat zatka?

adelaine
25. jún 2010

...teda to s tou nasou Petrou bolo rychle, hlavne ze ja tu strasim s
bolestami uz neviem ako dlho...a ona je sup sup rychla,
mozno to uz ma aj za sebou...dufam, ze je v pohode..

inak mne doki povvedal, ze ak maly nevylezie sam pocas
buduce tyzdna, tak ho v sobotu 3.7. uz vydurime 😀
takze to ma zratene krpec..

ericica
25. jún 2010

@petzi no som pocula ze aj par dni a ako ti odide ty moes poirodit aj do tyzdna.....mne sa zda ze mne odisla utorok,bo zo mna islo take nieco krvavo hlienove......tak este cakam ci sa pridruzia kontrakcie a potom vola doktorovi.,,dnes ma akurat nocnu 😉

petzi
25. jún 2010

@adelaine
tak drzim palce, nech sa maly rozhodne sam 😵 este mas stale take bolesti? A s cajikom si zase zacala?

petzi
25. jún 2010

@ericica
a musi byt krvavo hlienova,alebo hnedo hlienova? Alebo aj cisto biela hlienova??Hustejsia...

maxara
25. jún 2010

@adelaine a preco ho chcete durit? 😕

@petzi ta zatka moze odist kedy sa jej zachce, aj po castiach aj naraz, moze mat roznu konzistenciu aj farbu.. vacsinou je to taky hustejsi soplik ruzovo, krvavo alebo hnedkasto hlienovity.. niekedy moze byt redsi, niekedy az taky stuplik..

adelaine
25. jún 2010

@petzi bolesti mavam, dari sa mi to stlmit teplou vodou, aj ich predycham...
uz som spala lepsie, ale opakuju sa kazdu hodinu, normalne ma to zobudi...
teraz cez den som ok...
a cajik som si nedala, radsej 😒

adelaine
25. jún 2010

@maxara doki ma vtedy sluzbu, a od 5.7. ide na dovcu...
maly je podla neho zrely, a je velky...tak nech nie je este vacsi...
aj tak sa obavam, ze dopadnem ako kafko 😢 a este k tomu tie moje
nestastne varixy, bojim sa uz snad vsetkeho, kurnik 😔

maxara
25. jún 2010

@adelaine ale niee, neboj, skus si dat ten cajik, mozno ho to posunie.. aj moja mala je velka, az som sa vystrasila, ze booze, ved teraz ma taku hmotnost, ako maju bezne novorodeniatka a ona je este pri zaludku, ani sa nechysta ist nizsie.. tak snad sa trosku posunie a mozno vyjde aj skor.. takeho 7.7. by sa mi pacilo 🙂

adelaine
25. jún 2010

@maxara nooo, 7.7. je pekny datum 😉 len ci si to Ninka tiez mysli, ze?

moj mm sa smeje, ze nas Risko robil poplachy, a teraz sa tam drzi
ako netopier a nechce sa mu ist von...ale tiez dufam, ze si to sam
rozmysli, mne sa paci datum 1.7. 😉

maxara
25. jún 2010

@adelaine no tak s tymi datumami nam to na chlp sedi, kazda presne o tyzden skor 😉 ja ju asi prehovorim..

kuk toto ta roveseli
http://smilepanic.com/crazy-animals

adelaine
25. jún 2010

@maxara 😀 😀
ten dikobraz a vevericka boli najlepsi 😀 😀
sa skerim, lebo akurat zujem mrkvu a pisem, tak
vyzeram ako ta veverica 😀

alllexa
25. jún 2010

@adelaine - ale aspon Ta maju podchytenu, vies, co sa deje a vies zhruba, kedy pojdes...
Ja sa desim toho, ze bude babo velke, ze budem prenasat, a potom ho ani nebudem vediet vytlacit... Naposledy ho merali v 30. tyzdni a uz vtedy bolo o vyse tyzdna vacsie...

@maxara - a Tebe teraz robili sono, ked vedia, aka je velka?

adelaine
25. jún 2010

tak toto preposlem mm do prace 😀 nech nesusi pred kompom, to je fakt dobre 😀 😀

adelaine
25. jún 2010

@alllexa a ty mas v ruzinove niekoho zazmluvneneho?

lebo jedna vec je, co pisala vyssie maxi, ze tie sonografie sa robia
zialbohu len 3 pocas tehu, co je podla mna zalostne malo....
druha je, ze tvoj lekar v poradni, v nemocke by mal mat sam
prehlad o tom, ako je babo ulozene, ci je ok po kondicnej stranke,
aj co sa tyka placenty, prietokov atd.

u mna ma obj. moj zazmluvneny doki v 35 tt na prietoky,
a tam mi povedal aj odhadom vahu, polohu, mnozstvo plod. vody...
takze to vsetko zavisi od daneho lekara, lebo je to nad ramec vys.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre