Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
25. jún 2010

@mojalili ..tak nech sa ti tie pagaciky vydaria a vsetkym chutia 😉

ericica
25. jún 2010

@mojalili dakujem ti moja si poklad....a zelam vam aby sa krst vydaril 🙂
a inac aj ja som bola take babetko ako danko....cez den som spala a v noci vyvadzala...mamina povedala ze ked som mala tri mesiace ako keby utal sa mi to ustalilo do normalu...
tak zelam pevne nervy 😉

aalexis007
25. jún 2010

@mirka285 - o akom tlacive si tu pisete? aj som sa snazila dopatrat niekolko stranok dozadu ale vazne nestiham vas citat a hlavne ked som bola 3 dni v nemocnici.

ericica
25. jún 2010

tym inac nechcem povedat ze aj dankovi to bude tak dlho trvat ....ved kazde dieta je ine 🙂

mirka285
25. jún 2010

ked mas starobne dochodkove sporenie,tak na nete je tlacivo ktore treba vyplnit a odniest do SP...ale to nema kazdy,takze len ked to mas 😉

aalexis007
25. jún 2010

@mirka285 dakujem, ja len aby som nahodou nieco nezmeskala 🙂

booklover
25. jún 2010

@alica26 @izira @lenkaaninka
@katkaking @nebbia aj ja idem bez epi.
@mima89 babo je isto celkom pripravene, 37 tyzden je fajn. nam ostava sa len zmierit s tym, kedy si ono zmysli 🙂 alebo teda kedy lekari usudia, ze uz treba. suhlasim s tym, ze stale lepsie ako CR.
@stanka33 ani mne sa na krcok nestazuju, ale to, ze je otvoreny uz vravia od 35 tt. tak asi to nie je celkom nezvycajne.
@kafoditka jaaj, dufam, ze aj mne sa podari tak krmit malu, aby mi odchadzali kila! to je fajn! 😉
@mojalili tak manzel ak si nevsimol, tak mu to objasni, ako sa veci maju... to Ta teda povzbudil... 😠

petzi
25. jún 2010

@alica26 ja idem tiez bez epi
@maxara
maxi, chcem sa ta opytat, ze co moze sposobit to ,ked vyskakuje tlak tak, ze mam pocit,ze mi vyrazi dekel.a ked nemam na to tabletky?
Lebo dnes mi teda dekel vyrazalo, pocasie sa velmi rychlo meni a mna oblieva pot.ale uz mi je fajn, driemala som.no lieky nemam ani tlakomer, ale teda pocit to bol hrozny.moze sa nieco stat malemu?

adelaine
25. jún 2010

kocky, co idete bez epi, klobuk dole!

@mirka285 miri, ja som tu cast A o doch. starobnom poisteni
davala do socialky a este som nemala rozhodnutie v rukach...

inak, peniazky za maj zo socialky mam na ucte, bolo to nejakych 5 dni,
peniaze za jun budu az teda po 20 juli?
alebo ako to je? lebo za jun peniaze este nemam...

petzi
25. jún 2010

@kafoditka Kafko ten je krasny a tie kilecka co si dala dole, no teda si hviezda za taku kratku dobu...
Je dobre,ze mas takeho anjelika, aspon si mozes odpocinut.
Drzim palce,aby sa ti rana scelila, nech ta nemusia zase stopkat 😉
A budte zdravunky... 🙂

kafoditka
25. jún 2010

@petzi dakujem 😉
@mirka285 tebe dakujem za podporu, za kazdu sms, ver, ze pomohla 😉

agika1982
25. jún 2010

Ahojte kocky...som tu len naskok, idem podat info o poradni...vsetko ok, stale som zatvorena...ozvy su v poriadku, tlak 130/80..a neuverite kolko ma mala...3690g...a este bude rast...sa picnem akeho cvalika mame xixi..drzkajte sa...papa

agika1982
25. jún 2010

@adelaine ak ti dojdu na ucet, tak okolo 12 a na postu 20teho...

petzi
25. jún 2010

@agika1982
nooo to je teda buchticka 😅 a ja som si myslela,ze moj bude Slonik ,ten mal v pondelok3224g a lekar povedal ,ze je pomerne velky 😀 tak ja neviem.tak sa drz...

agika1982
25. jún 2010

@petzi este v rychlosti, kamoska bola chuda jak vizla..obrazne a porodila 4kilove dievcatko....hlavne nech je zdravulinka....utekaaam....papa

mima89
25. jún 2010

babulky tak ma predsa len pustli domov..malinka sa hybala troku viacej, a na uzv bolo vsetko v poriadku tak ma pustili ale musim tam ist aj zajtra aj pozajtra....aspon ze som tam neostala....ale nechapem to....teraz sa hybe o 100 6, ale ked som tam tak ako keby trucovala.... no uvidime zajtra...

zrzulka
25. jún 2010

babulky asi blba otazka ale ked robia posledny ultrazvuk v 38tt ako potom sleduju ci ma babo dostatok plodovej vody, ci ho placenta este dostatocne vyzivuje... ako sa to da zistit???... predsa len ja uz som tesne pred porodom tak and tym premyslam...

zrzulka
25. jún 2010

@kafoditka Filipko je krasnucky ....a ty si to cele uplne perfektne zvladla... 😉

adelaine
25. jún 2010

@zrzulka ja som mala posledny ultrazvuk v 35 tt,
niektore kocky iba v 30 tt....
mas spravny postreh, ale objektizovat sa to inak ako sonom neda...teda prietokmi

zrzulka
25. jún 2010

@adelaine ved o to mi ide ze vlastne lekar by mi vyvolal porod uz aj vcera ak by som na to pristupila len ja by som radsej este pockala... termin mam az v pondelok (ako som uz na zaciatku spominala tak ja mam zle vyratany termin porodu) ale zase nebudem riskovat ked neviem v akom stave je placenta ci plodova voda 😒 verim ze maly sa vypyta sam, mu dohovaram nech sa narodi v nedelu ako darcek k ockovym meninam 😀 ocko asi by odpadol 😀

zrzulka
25. jún 2010

este ide aj o to ze vlastne ako vedia ake velke je babo v den porodu????.... stale premyslam nad hlupostami.

adelaine
25. jún 2010

zrzulka...netusim budem mat premieru v porodnici, ale niekto tu
spominal, ze sa robi sono na porodnici?
ja to neviem posudit, viem o tom, ze sa robi monitoring akcie
srdca a pohybov pocas kontrakcii....

kafoditka
25. jún 2010

@zrzulka neries to. Co ti poviem. Mne povedali v 36tt, ze maly ma 2500g a narodil sa v 38tt s mierami 50cm a 3690g.
Takze verim, ze sa pekne sekli v tom 36tt....

adelaine
25. jún 2010

@kafoditka
veru, pekne sa sekli, dufam ze aj u mna to bude tak....
lebo mne povedali v 35 tt, ze maly ma 3100 gr, no kde sme?

zrzulka
25. jún 2010

@adelaine mne sono nerobili (ved by ani nestihli) akurat ma monitorovali , teda babulku....

@kafoditka tak to sa teda riadne sekli... a kedze sme boli u tej iste dr tak mas pravdu neriesim. mne sa to inak tiez nezdalo ze nas maly mal v tom 38tt 3200g...

petzi
25. jún 2010

@mima89 no vidis a to si sa bala, vsetko je ok, tak sa nestresuj...to len ta lekarka chcela byt asi dolezita... 🙄

zrzulka
25. jún 2010

@kafoditka este som sa ta chcela opytat na tom nadstandarde mohol byt manzel s tebou kolko chcel ci len pocas navstevnych hodin???? a oblecko pre maleho si mala z domu ci ti dali??? co si brala pre maleho z domu???

petzi
25. jún 2010

@zrzulka moj maly mal v 38tt 3224g, a oni by ta mali este kontrolovat pocas kontrakcii
v nemocke aj s miminom, budu robit monitor atd.
Ja teda idem aj v 39tt na kontrolu a monitoring,tak neviem,preco to nerobia aj vam...ci to
sa iba niekde robia prietoky a monitor do konca niekde nie? ci ako??

petzi
25. jún 2010

@zrzulka
inak by si ho mohla prehovorit na nedelu,bolo by to fajn...radsej nech ide malinky sam ako
keby ho mali volat na silu...tak drzim palce...

zrzulka
25. jún 2010

@petzi mne pocuva maleho len takym kovovym cudom 😀 ja ho inak v poslednej dobe aj dost malo citim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre