• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
idem oprat este nejake vecicky, konecne mam vsetko hotove :sunglasses: , teda relativne konecne, nakupom som sa venovala dva dni :sunglasses:
26. jún 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea gratulujem k malickemu a zelam mu vela zdravicka... uz ja by som to chcela mat za sebou
26. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja dnes hnijem cely den,
tusim by som sa mala konecne rozhybat, lebo cim viac oddychujem, tym pomalsie mi ubieha cas.... :confounded:
uplne kaslem na domacnost, mame tu bordel, mm montoval novu vstavanu mikrovlnku
(pretoze tu co sme mali, som predvcerom odpalila --- isla som v nej robit sacher tortu a po 5 minutach sa z kuchyne valili kudoly cierneho dymu, strasny smrad, doteraz to tam citit...) :grinning:
aj pressovar sa nam pokazil - tentokrat nie som ja na vine :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeme sa musiet poobzerat po niecom novom :confounded: kedze zaruka mu uz uplynula

dnes sa uz konecne zbalim do porodky
KAFKO dik za super prehladny zoznam, idem rovno davat veci do tasky podla neho :wink:

26. jún 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky postupne vas citam....zelam pekny vikend
mm mi prikazal lezat lebo mam strasne opuchnute nohy a zvyseny tlak... ked som chodila do roboty tak by som dala neviemco aby som mohla stravit den v posteli... teraz je to jak trest pre mna... mam este nedozehlene kosele a hned by som isla zehlit ale mm pohrozil domacim nasilim ak nezalahnem a nevylozim nohy... ked sa maly narodi asi budem dakovat za kazdu hodinu kludu ale teraz mam tolko energie... normalne nechapem kde sa vo mne berie.
26. jún 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka aj ja som rozmyslala nad rucnou odsavackou avent, takze ty mas s nou len dobre skusenosti? Kupila si aj sterilizator alebo vyvaras flasky? Aj tie si kupovala Avent?
26. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska ja som si bola dneska pre vysledky sterov a nastastie streptokoka nemam
26. jún 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja cely tyzden cakam na vikend ako na vykupenie a ked uz mam moznost si trocha odpocinut, neviem co by som so sebou robila. Sedim teraz na gauci, tupo hladim na telku a vzdycham od nudy.
Ale aspon som si dala stahovat zopar filmov na vecer, tak ked maly prndo zaspi, budeme pozerat
26. jún 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 fuha takze si posledny den tehulka, budem na teba zajtra mysliet... uvidis ze budes mat dobry a rychly porod :wink:
26. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde tak teba zamestnava cele dni tvoj Petko, podla fotiek sa cely den nezastavi :grinning: Ja len to ze tiez ked lezim tak cas vobec neplynie, citim sa viac unavena a maly si robi cirkus v bruchu.... ked som v pohybe tak ani nemukne :wink:
26. jún 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky zmizli?
26. jún 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aj ja budem na teba zajtra mysliet, nech to dopadne najlepsie ako moze :slight_smile: a vychutnaj si dnes este to velke brusko :grinning:
26. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balim veci do porodky :slight_smile:

inak ja uz som raz davala veci do tasiek, ale vtedy mi peto okolo toho behal a vsetko co bolo vnutri zase povytahoval von a porozvlacal po celom byte,
tak som sa nastvala, ze to budem kompletne precizne robit, ked budeme sama doma :grinning:
musim rychlo vyuzit cas

26. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp a je na to nieco pravdy, ze ked je spln, tak sa rodi ako na beziacom pase? pocula som to uz niekde :confused:
26. jún 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea gratulujem a obdivujem maminku, prajem rýchle zotavenie :slight_smile:
26. jún 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde aj ja som dnes koooonecne dala zopar veci do tasky...a tatinovi som nakazala ked siel do mesta aby mi kupil maly balik pampersiek. Dosiel z mesta a hovori mi ze kto to kedy videl aby on 48 rocny este kupoval plienky? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 uvidime zajtra, kolko sprav o babetkach nam pribudne v teme :dizzy_face:
mirka urcite a su aj dalsie horuce kandidatky
mam tusaka, ze aj s ADELAINE sa nieco deje, lebo sa neozyva a pritom ona zvykne hodit kazdy den nejake prispevky do debaty :wink:
26. jún 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 :grinning: :grinning: chichi kebyze dam mojmu ocinovi kupit, asi by si zatukal na celo, ci som sa zblaznila take nieco od neho chciet kupovat :grinning: :grinning:
26. jún 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 myslím na teba, drž sa :wink:
26. jún 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda on by povedal: "co si sa s konom zrazila?!?!" :grinning:
26. jún 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde aj ja som cakala ze pride s nejakymi Tesco plienkami, alebo s nejakou velkostou 4 :grinning: :grinning: :grinning: ale doniesol presne take, ake som chcela... a ked siel so sestrami do mesta, tak mu hovorim, ze neenchavajte ma samu domaaa, ze co ked porodim??? a otec na to - volaj 155 :grinning:
26. jún 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde ja uz mam tasku zbalenu, tu musim priniest do porodnice aj oblecenie pre maleho- minimalne 5 prezleceni, takze mam 1 tasku pre mna a jednu pre babo, na druhej strane zase nepotrebujem nosit plienky.
26. jún 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 vidis akeho mas sikovneho tatina, alebo poradili sestry? :grinning:
26. jún 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.aj ja uz mam tasku zbalenu...sa pochvalit chcem...
26. jún 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie nemusim nosit veci na oblecenie pre babo.ale plienky musim.
26. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamarkusova aj ja som preistotu hodila 2 plienky do tasky :wink:
26. jún 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ja mam dve flasky od aventu, s tej najmensej 125ml davam malemu papat hlavne v noci, lebo z klobucikmi sa mi tak rychlo nenapapa a vymysla pri tom. S odsavackou som spokojna, velmi. Sama si regulujes tempo aj silu tak, aby ta prsia neboleli.. A sterilizator nemam, naco? Ved flasky nevyvaram kazdy den a ked potrebujem, tak dam zovret vodu v hrnci a je to. Tak isto ohrievac fliac. Mozno v buducnosti, ked bude maly pit aj cajiky a podobne ho kupim, zatial mi bohate staci obycajna velka salka, do ktorej dam vriacu vodu a na chvilu do nej postavim flasku s mlieckom.. :wink:

MIRKA... velmi na teba myslim zajtra, som presvedcena, ze porod budes mat presne taky, aky si si vysnivala. Rychly a pohodovy :wink:
26. jún 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka diky za rady kafko, lebo v obchode by ti predali milion zbytocnosti... ja pockam aj s odsavackou, ved keby surne potrebujem tak poslem mm a maju ju v kazdom detskom obchode. inak som citala ako sa ti stracaju rychlo kila po porode, robis nieco specialne? Alebo je to kojenim?
26. jún 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, mna to balenie uplne rozhybalo :slight_smile: :slight_smile: som odhodlana pustit sa do boja so spinou v kuchyni a este narychlo pripravim nejaku veceru, ked chalani pridu, aby si hned dali do nosa :slight_smile:

mam dva kufriky. uplne malicky na salu a taky stredny na sestonedelie a este si vo svojej skrini naukladam veci do zasoby tak, aby mi ich mohol mm doniest, keby bolo treba (napr podlozky, nocne kosele alebo dalsi balik plienok a tak)
ja sa na neho mozem spolahnut, ze nedonesie hovadinu... .
teda dufam, naposledy som mu napisala do nakupneho zoznamu rasca, cierne mlete korenie, cervena paprika, bylinkova sol, grilovacie korenie a on mi priniesol normalnu zeleninovu cervenu papriku, ze ho vobec nenapadlo, ze je to vsetko kategoria koreniny :grinning:

26. jún 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je dneska maxinka? Nieco mi uslo?
@katarina7777 ja sa sama cudujem. Asi je to kojenim. ved ja som v porodnici vypila asi 10l vinei :grinning: :grinning: som si myslela, ze aspon dve kila som z nej pribrala a vidis.. :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok