Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
26. jún 2010

idem oprat este nejake vecicky, konecne mam vsetko hotove 😎 , teda relativne konecne, nakupom som sa venovala dva dni 😎

katarina7777
26. jún 2010

@erytrea gratulujem k malickemu a zelam mu vela zdravicka... uz ja by som to chcela mat za sebou

bellablonde
26. jún 2010

baby ja dnes hnijem cely den,
tusim by som sa mala konecne rozhybat, lebo cim viac oddychujem, tym pomalsie mi ubieha cas.... 😖
uplne kaslem na domacnost, mame tu bordel, mm montoval novu vstavanu mikrovlnku
(pretoze tu co sme mali, som predvcerom odpalila --- isla som v nej robit sacher tortu a po 5 minutach sa z kuchyne valili kudoly cierneho dymu, strasny smrad, doteraz to tam citit...) 😀
aj pressovar sa nam pokazil - tentokrat nie som ja na vine 😀 😝 budeme sa musiet poobzerat po niecom novom 😖 kedze zaruka mu uz uplynula

dnes sa uz konecne zbalim do porodky
KAFKO dik za super prehladny zoznam, idem rovno davat veci do tasky podla neho 😉

katarina7777
26. jún 2010

kocky postupne vas citam....zelam pekny vikend
mm mi prikazal lezat lebo mam strasne opuchnute nohy a zvyseny tlak... ked som chodila do roboty tak by som dala neviemco aby som mohla stravit den v posteli... teraz je to jak trest pre mna... mam este nedozehlene kosele a hned by som isla zehlit ale mm pohrozil domacim nasilim ak nezalahnem a nevylozim nohy... ked sa maly narodi asi budem dakovat za kazdu hodinu kludu ale teraz mam tolko energie... normalne nechapem kde sa vo mne berie.

katarina7777
26. jún 2010

@kafoditka aj ja som rozmyslala nad rucnou odsavackou avent, takze ty mas s nou len dobre skusenosti? Kupila si aj sterilizator alebo vyvaras flasky? Aj tie si kupovala Avent?

katarina7777
26. jún 2010

@meruska ja som si bola dneska pre vysledky sterov a nastastie streptokoka nemam

bellablonde
26. jún 2010

kati, ja cely tyzden cakam na vikend ako na vykupenie a ked uz mam moznost si trocha odpocinut, neviem co by som so sebou robila. Sedim teraz na gauci, tupo hladim na telku a vzdycham od nudy.
Ale aspon som si dala stahovat zopar filmov na vecer, tak ked maly prndo zaspi, budeme pozerat

katarina7777
26. jún 2010

@mirka285 fuha takze si posledny den tehulka, budem na teba zajtra mysliet... uvidis ze budes mat dobry a rychly porod 😉

katarina7777
26. jún 2010

@bellablonde tak teba zamestnava cele dni tvoj Petko, podla fotiek sa cely den nezastavi 😀 Ja len to ze tiez ked lezim tak cas vobec neplynie, citim sa viac unavena a maly si robi cirkus v bruchu.... ked som v pohybe tak ani nemukne 😉

katarina7777
26. jún 2010

kde ste vsetky zmizli?

tinka349
26. jún 2010

@mirka285 aj ja budem na teba zajtra mysliet, nech to dopadne najlepsie ako moze 🙂 a vychutnaj si dnes este to velke brusko 😀

bellablonde
26. jún 2010

balim veci do porodky 🙂

inak ja uz som raz davala veci do tasiek, ale vtedy mi peto okolo toho behal a vsetko co bolo vnutri zase povytahoval von a porozvlacal po celom byte,
tak som sa nastvala, ze to budem kompletne precizne robit, ked budeme sama doma 😀
musim rychlo vyuzit cas

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp a je na to nieco pravdy, ze ked je spln, tak sa rodi ako na beziacom pase? pocula som to uz niekde 😕

sunnygirl
26. jún 2010

@erytrea gratulujem a obdivujem maminku, prajem rýchle zotavenie 🙂

tinka349
26. jún 2010

@bellablonde aj ja som dnes koooonecne dala zopar veci do tasky...a tatinovi som nakazala ked siel do mesta aby mi kupil maly balik pampersiek. Dosiel z mesta a hovori mi ze kto to kedy videl aby on 48 rocny este kupoval plienky? 😀 😀 😀

bellablonde
26. jún 2010

@tinka349 uvidime zajtra, kolko sprav o babetkach nam pribudne v teme 😵
mirka urcite a su aj dalsie horuce kandidatky
mam tusaka, ze aj s ADELAINE sa nieco deje, lebo sa neozyva a pritom ona zvykne hodit kazdy den nejake prispevky do debaty 😉

bellablonde
26. jún 2010

@tinka349 😀 😀 chichi kebyze dam mojmu ocinovi kupit, asi by si zatukal na celo, ci som sa zblaznila take nieco od neho chciet kupovat 😀 😀

sunnygirl
26. jún 2010

@mirka285 myslím na teba, drž sa 😉

bellablonde
26. jún 2010

teda on by povedal: "co si sa s konom zrazila?!?!" 😀

tinka349
26. jún 2010

@bellablonde aj ja som cakala ze pride s nejakymi Tesco plienkami, alebo s nejakou velkostou 4 😀 😀 😀 ale doniesol presne take, ake som chcela... a ked siel so sestrami do mesta, tak mu hovorim, ze neenchavajte ma samu domaaa, ze co ked porodim??? a otec na to - volaj 155 😀

katarina7777
26. jún 2010

@bellablonde ja uz mam tasku zbalenu, tu musim priniest do porodnice aj oblecenie pre maleho- minimalne 5 prezleceni, takze mam 1 tasku pre mna a jednu pre babo, na druhej strane zase nepotrebujem nosit plienky.

katarina7777
26. jún 2010

@tinka349 vidis akeho mas sikovneho tatina, alebo poradili sestry? 😀

lenkamarkusova
26. jún 2010

ahojte.aj ja uz mam tasku zbalenu...sa pochvalit chcem...

lenkamarkusova
26. jún 2010

nastastie nemusim nosit veci na oblecenie pre babo.ale plienky musim.

katarina7777
26. jún 2010

@lenkamarkusova aj ja som preistotu hodila 2 plienky do tasky 😉

kafoditka
26. jún 2010

@katarina7777 ja mam dve flasky od aventu, s tej najmensej 125ml davam malemu papat hlavne v noci, lebo z klobucikmi sa mi tak rychlo nenapapa a vymysla pri tom. S odsavackou som spokojna, velmi. Sama si regulujes tempo aj silu tak, aby ta prsia neboleli.. A sterilizator nemam, naco? Ved flasky nevyvaram kazdy den a ked potrebujem, tak dam zovret vodu v hrnci a je to. Tak isto ohrievac fliac. Mozno v buducnosti, ked bude maly pit aj cajiky a podobne ho kupim, zatial mi bohate staci obycajna velka salka, do ktorej dam vriacu vodu a na chvilu do nej postavim flasku s mlieckom.. 😉

MIRKA... velmi na teba myslim zajtra, som presvedcena, ze porod budes mat presne taky, aky si si vysnivala. Rychly a pohodovy 😉

katarina7777
26. jún 2010

@kafoditka diky za rady kafko, lebo v obchode by ti predali milion zbytocnosti... ja pockam aj s odsavackou, ved keby surne potrebujem tak poslem mm a maju ju v kazdom detskom obchode. inak som citala ako sa ti stracaju rychlo kila po porode, robis nieco specialne? Alebo je to kojenim?

bellablonde
26. jún 2010

kocky, mna to balenie uplne rozhybalo 🙂 🙂 som odhodlana pustit sa do boja so spinou v kuchyni a este narychlo pripravim nejaku veceru, ked chalani pridu, aby si hned dali do nosa 🙂

mam dva kufriky. uplne malicky na salu a taky stredny na sestonedelie a este si vo svojej skrini naukladam veci do zasoby tak, aby mi ich mohol mm doniest, keby bolo treba (napr podlozky, nocne kosele alebo dalsi balik plienok a tak)
ja sa na neho mozem spolahnut, ze nedonesie hovadinu... .
teda dufam, naposledy som mu napisala do nakupneho zoznamu rasca, cierne mlete korenie, cervena paprika, bylinkova sol, grilovacie korenie a on mi priniesol normalnu zeleninovu cervenu papriku, ze ho vobec nenapadlo, ze je to vsetko kategoria koreniny 😀

katarina7777
26. jún 2010

kde je dneska maxinka? Nieco mi uslo?

kafoditka
26. jún 2010

@katarina7777 ja sa sama cudujem. Asi je to kojenim. ved ja som v porodnici vypila asi 10l vinei 😀 😀 som si myslela, ze aspon dve kila som z nej pribrala a vidis.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre