Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
26. jún 2010

@petzi ved to, uz asi 4 den vkuse..je to o hubu taki poslickovia 😠
keby to bolo len podbrusko a tvrdnutie, tak sa to da,
ale mna priiiserne bolia aj krize pritom, akokeby ma
tam bodali nozom...na skapanie...
aj podvozozk ma cely boli, hadam sa pomaly otvaram viac a viac,
a ked pridem do porodky s pravidelnymi kontrakciami, uz ma
klen supnu na stol a ze tlacte 😀

adelaine
26. jún 2010

@petzi a nie su ti chlapi tu na fore uchylaci, mozno si robia dobre nad tehotnymi bruskami 😝 humusaci

petzi
26. jún 2010

@adelaine
Nooo, inak mna teda krize boleli len raz zatial a poslov mavam normalnych ,ale
v poslednej dobe na mna kaslu, ale teda podvozok boli aj mna 😕 a som sa
cudovala s coho.so sexu to asi nebude, ze? Bude to asi to otvaranie, nie??
No ja som s toho jelen 😕 😨
Inak su ty chlapci curaci ,co sem takto chodia, ale asi su uchylny, ved to nie je normalne
aby sa sem radili medzi tehulky ,len tak....Ale ten 2012 je asi aj bez zakladnej skoly teda... 😅

tinka349
26. jún 2010

@petzi jaaa? sedim na facebooku alebo pri nejakom filme alebo cumim do blba a rozmyslam . . . 😖

adelaine
26. jún 2010

@petzi mna podvozok boli aj bez sexualnych intervencii 😀 😀
a zevraj udajne, ked ta tam dole tak picha, ze sa krcok
postupne otvara...
a bud rada, ze ta nebolia krize pri posloch, je to humus, fakt sa
vtedy neviem pomaly ani pohnut, musim to len predychat alebo
sa idem osprchovat teplou vodou, potom mam zase hodinku
klud...

petzi
26. jún 2010

@tinka349
ahaaa, no pekne...to mavam aj ja,ale uz ked nemam co tak vytiahnem krizovky a lustim, ked je mm
dlhsie v praci.krizovky ma vzdy skolia,tak odpadnem ,ako keby som s lopatou prehadzovala cely den... 😀

adelaine
26. jún 2010

idem off...prajem citajucim dobru nocku 😉

petzi
26. jún 2010

@adelaine
no tak bud nech ti to prejde alebo nech uz ides 😠 , lebooo budeee zle.musis im pohrozit,tym
poslom myslim.... ja som bola s nimi kamaratka a chodili kazdu noc a potom aj cez den.
raz prisli taky silny,ze som im len nadavala a od vtedy su fuc... 😅 tak asi posluchli....

petzi
26. jún 2010

@adelaine dobruuu aj tebe 😉

katarina7777
26. jún 2010

@adelaine ty teda vlastne rodis na etapy.... a potom v nemocnici len 2x potlacis a maly je vonku 🙂 inak aj ja by som chcela doma vydrzat co najdlhsie ked to na mna pride (alebo ked si budem mysliet ze uz je to tu), kedze nemocnicu mam 3 km od domu a predsa doma sa zvlada bolest lepsie a je viac pohodlia.... lebo niektore hned utekaju aj pokial im neodtiekla voda a nemaju pravidelne kontrakcie a potom rodia 2 dni... tomu by som sa chcela vyhnut.

tinka349
26. jún 2010

@petzi tak ja krizovky nejak neoblubujem...a na muza necakam - to by som sa ani nedockala 😒 ja skor uz cakam na kontrakcie, aby som konecne porodila a bola zamestnana malou....v takom pocasi nemam ani co robit...dnes som sice vysavala a upratovala, ale to bolo len an par hodin poobede.....a potom som spala asi 2 hodky.....a potom zas za laptopom...

petzi
26. jún 2010

@tinka349
no veru,ked tie nase uzliky radosti uz budu tu,tak budeme dobre zamestnane,hlavne zo zaciatku,ja si myslim,ze nebudem vediet, co skor os radosti, no ale tesim sa velmi, kazdym dnom viac....
ty nemas bolesti podvozku,ako sme pisali s adelaine??

luminkasp
26. jún 2010

@tinka, ano aj tu su poslickovia, ak to citis ako pred ms bolesti 😉

luminkasp
26. jún 2010

babulky a ja este nechcem rodit 😎

luminkasp
26. jún 2010

pustila som malej rozpravky na cd, baby, podhradska a canaky su skveli, nie len pesnicky, ale aj rozpravky, to si isto pre deti zaobstarajte a idem spat, som dnes total unavena

petzi
26. jún 2010

@luminkasp
ty mas termin ako ja 😉 a ja tiez este nechcem, ja az na termin 😀

tinka349
26. jún 2010

@petzi ja mam len tie bolesti panvy....a krize ma bolia....inak nic...sem tam chytim enjaky krc do brucha ako ked mam svoje dni, ale to len zriedka....takze u man to nevyzera, zeby som skoro rodila.....aj ekd vdaka stresom som myslela ze to bude aj 3 tyzdne skor....aj stresy v skole co boli aj s muzom....ale babo je stale dnu 😀

tinka349
26. jún 2010

@luminkasp tak aj ja mam take stavy, ze este nechcem rodit....ale ked budem mat malu pri sebe tak nebudem mat cas mysliet na debila muza....a aspon nebudem sama v izbe...a budem sa mat s kym rozpravat 😀

petzi
26. jún 2010

@tinka349
len mi hovor, ja som bola vystresovana cele tehu tiez a maly je odolny ako skala. 😀
Tak som zvedava aky nervak bude s neho,ale snad to bude v poho.Ale ak bude,taky ,ako
som bola ja ked som sa narodila,tak sa mam na co tesit, to asi ani len nezmurknem 😅
a vsetko bude zdevastovane, no uvidime,ale teskam sa velmi,hlavne nech su deticky
zdravunke... 😵

tinka349
26. jún 2010

@petzi no o mne mamina hovorila, ze som bola dokonale dieta....ze som stale len spala a ked som sa zobudila tak som sa dokazala v postielke hrat cele hodiny vyzliekanim dupaciek a plienok 😀 a ked drobculka bude ovplyvnena mojim tehu - no zbohom - to bude 6 zo 7 dni plakat, potom kricat a mracit sa 😖 no tesim sa....Akurat som si dala hodinovy kupel na ukludnenie....a idem pomalky do postielky...dnes skor

sunnygirl
26. jún 2010

tak dnes som posledná sovička ja? Akurát, že ja som medzi tým spala, a teraz už nemôžem. Páli ma záha, asi nemôžem pred spaním žiadne ovocie (jedla som jahôdky večer 😒 ). Prisahám, že to maličké mi dnes celý deň rástlo, cítim, aké je to bruško ťažké. Inak, neviem ako dlho vydržím po kope, bruško mám už riadne dole. Tvrdne mi a dnes aj včera som cítila akoby pred menzesom, čo vy tu opisujete ako poslíčkov 😅 a to beriem magnézium 4 tabl. za deň, tak keď vysadím tak asi dlho nevydržím.

sunnygirl
26. jún 2010

idem sa pokúsiť spať 😨 Brú

sunnygirl
27. jún 2010

bréééééé rááááánko 🙂
tak ja už hore, ale asi pôjdem ašte schrupnúť. Polovička išla kuknúť či ešte rastú hríby. Sa teším, že svieti slniečko. Ja som nespala bohvie ako, pálila ma záha. Žeby s jahôd? Asi už nebudem večer papať ovocie a zeleninu, ale našťastie u mňa zaberie trocha mlieka 😉 .

sunnygirl
27. jún 2010

Tie čo ste rodili prirodzene, chcem sa opýtať, či vám pomohla tá masáž hrádze.
Zajtra idem do poradne a som teda zvedavá, koľko to maličké váži, aj keď viem, že to nie je presné, ale ja mám také ťažké bruško za tých pár dní mi poriadne oťaželo. Maličké sa hýbalo len sem tam, asi sa sústredilo na rast 😀 .

alica26
27. jún 2010

dobr ráno, mna tada večer tiež riadne pálila záha a to ma tada nezvykne....že by malému až teraz začali rásť vlásky?! 😀 inak mna tak bolia panvové kosti, ako keby mi ich rozťahovalo....

booklover
27. jún 2010

@petzi a skusala si na tych poslickov nieco? teplu vodu napr.?

booklover
27. jún 2010

@alica26 no veru, dufam, ze sa to vzajomne dozvieme, ako sme dopadli zienky bezepi.

booklover
27. jún 2010

@meruska aj mne robili CTG az v 38 tt aj to az v porodnici, moj dr ma objednal na to az na 1.7. (termin mam 13.7.) tak asi s tym maju cas.

booklover
27. jún 2010

@adelaine ked mas tak pravidelne bolesti, co na to Tvoj dr?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre