Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

naty1976
4. nov 2009

manažérska informatika to je ako informatika pre manažérov, oni ju majú inú...

naty1976
4. nov 2009

ale srandujem, viem že nejak zaujímavé názvy tým "ešte zaujimavejším"predmetom musia dať... tri roky som bola odborná asistentka na vyške, približne si viem predstaviť o čom sú tie dnešené predmety...

naty1976
4. nov 2009

tak veľa šťastia v učení ... a držím palce

petrusk
4. nov 2009

nema este brusko, ale ked mam naskrcane nohavice na bruchu ked sedim, zrovna to mam v oblasti maternice, tak ma po chvili zacne v nej pichat, tak radsej nedrazdim a ked som isla vcera z roboty tak ma to pichalo uz aj po ceste domov. zrovna mam tie rifle tak, ze mam gombik a pas v tej oblasti, tak pre istotu neprovokujem. ked si nedam, tak ma nic nepicha. tak to bude nimi.
inak je to predmet jak ....., uz to chcem mat za sebou, babatko musi pocuvat namiesto rozpravok taketo bludy od maminy 😠 😠 😠

petrusk
4. nov 2009

naty ty nemas este ziadne pocity alebo nafuknute brusko?

naty1976
4. nov 2009

mavam aj ja také zvláštne pocity, aj to pichanie niekedy cítim aj bolesti v podbrušku ako keby som mala dostať kramy..., nikdy mi predtým v tehotenstvách nebolo zle teraz sa mi pravidelne točí hlava večer... ako na lodi a citim také mierne nevolnosti aj cez akokeď sa ti nahle zníži tlak...

petrusk
4. nov 2009

pichanie vo vajecnikoch a bolesti na kramy mavam aj ja, ale kazdym dnom menej. mne nechuti jest, inak by som bola relativne v pohode. a oblecenie mas este v pohode?

naty1976
4. nov 2009

čo som veľmi rada normálne nemám chuť na čokoládu, absolutne ma neláka...s chuťou na ňu bojujem celý život a teraz som mnou ani nepohne

naty1976
4. nov 2009

...som kavičkarka no teraz mi káva tiež akosi nechutí vypijem tak jednu ale to ani nie kvoli chuti ale zo zvyku...a čo ty už sa prejavujú nejaké špeci chute...no okrem toho nechutenstva, dúfa že niečo papaš

petrusk
4. nov 2009

chute ani vone, zatial nic, len mi nechuti moc, dnes mi chutili len ranajky a na obed len parky, ine sa mi nechcelo dat do seba. jem malo, trochu sa bojim, len jem len ranajky a potom tak do jednej obed a potom uz malokedy nieco zjem co mi nechuti. ale to som mavala aj predtym. a kavu sice mam rada rano, ale teraz ju nepijem, neviem ci mozem. ja som pila silnejsiu a velku salku.

s tou cokoladou super. ja nejako nic, len dufam, ze nebudem casom ako slon a priberiem len to co musim. neviem ako by som to potom zhodila. aj teraz by sa mi zislo dat aspon 3 kila dole, ale teraz to uz neriesim. mozno zacnem este vracat a schudnem. ale rada by som sa zaobisla bez toho. to fakt nemusim.

petrusk
4. nov 2009

a co ma zacina vytacat, ale asi si musim zvyknut, viac pijem a furt chodim na wc, ked nejdem pomaly hned, tak ma zacne bolet spodok.

naty1976
4. nov 2009

... to vecko je časté aj u mňa úplne som na to zabudla ako to chodí... časté vecko u mňa začínalo keď to bruško bolo už poriadne no teraz hneď na začiatku chiodím dokonca niekoľkokrát aj v noci

naty1976
4. nov 2009

...ale musím priznať veľmi sa teším... v mojom veku keď už mám pomerne veľkých chlapcov si to konečne začínam troška inak užívať...viac sa pozorujem a rozmaznávam... 😵

petrusk
4. nov 2009

napodobne, sa teda vyspime. v poslednej dobe chodim spavat aj o osmej. akurat neviem kedy bude robit. chodim do prace a robim aj doma a zacinam to nejako doma zanedbavat, kedze stale spim, alebo sa ucim, ked uz mi zacala skola. neviem kedy zlavim tempo, ale patrilo by sa. a ani nepamatam, kedy som bola na prechadzke a manzelom. to by sme mali chodit.

no nic, idem ja zas spat, pekny vecer prajem a rano tu bude asi odo mna prve dobre rano, v praci som uz nieco po siestej.

naty1976
4. nov 2009

maj sa krásne a sladké sníčky...ja idem uložiť mojich a pozrieť telku...

bejca
4. nov 2009

ahojte 😵

dik za odpovede a som rada alebo teda mozno snad 😅 nebudu tie moje bolesti v podbrusku koli mrche ale mozno koli niecomu inemu 😉 uvidime 😉 isto ak to zistim tak sa k vam pridam v plnej parade 😵 vy si to tu zatial uzivajte 😵

Naty co sa tyka cikania tak aj ja chodim pomerne dost casto 😉 aj vecer aj 2x nez zaspim a potom v noci a hned rano mam pocit ze sa uz uz pocikam 😉 tak snad aj ja za nejaku dobu budem mat nejaky ten tt namiesto snz 😉

pekny vecer 😵

oacka
4. nov 2009

Ahojte, kočky, stále nové tváre, to je sper. Ani ja nejem sladké a dnes som zasa objala umývadlo a je mi hrozne celý deň. Neviem, ako to utajím pred kolegami!

oacka
4. nov 2009

A naskočil mi 8. týždeŇ!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

maaja
4. nov 2009

ahojte, ja sa neviem rozhodnut kam sa zaradit, ci jun alebo jul ;)
som 6tt, v utorok som bola u gyn

helen
4. nov 2009

Ahojte, môžem sa pridať? 🙂 Všimla som si, že je tu dosť IVFkárok, baby, vám držím palce špeciálne, viem, čím prechádzate. My sme sa dostali do toho trochu nečakane, ale veľmi sa tešíme 🙂 Teraz už len aby to išlo dobre.

maaja
4. nov 2009

helen ako nečkane ?
my mame prve dieta z IVFka
druhe sme este neplanovali ... ozvalo sa samo, tiež nečakane, dost necakane ... tak si pomaly zvykam ;)

helen
4. nov 2009

Maaja, no druhé sme ešte neplánovali, tak ako vy 🙂 Pred prvým nám už hrozilo IVF, ale nakoniec sme otehotneli bez toho. Super, že sa to u vás na druhý krát podarilo spontánne, no nie?

maaja
4. nov 2009

helen, no neviem ci super ... teda moj muz sa tesi, ja si pomaly zvykam ;)

maaja
4. nov 2009

helen a si s malou stale doma ci robis ?
ozaj, a dobre chapem ze si tiez tehu ???

helen
4. nov 2009

no lepšie prísť k dieťaťu bez stimulky, nie? 😉 ale chápem, že si zvykáš, je to šok. Ale zvykneš si! 😀

maaja
4. nov 2009

no zvyknem - uz mi to nejak dochadza a zapina ... nam IVFko vyslo az na druhy krat dokonca ... teda pri Marekovi myslim

helen
4. nov 2009

Tak potom je to o to väčší dar, že sa to podarilo pprirodzene a bez tých stresov, čo ivf sprevádzajú...

helen
4. nov 2009

Maaja, no ja už robím dlhšie, malá je v škôlke. A áno, som tehu, teda dúfam. Akurát som to zatiaľ nedala do profilu.. a ty? si doma?

maaja
4. nov 2009

hej, aj ja uz robim vyse roka a Marek je v jaslickach ... ja uz som prakticky aj zabudla co to materska je ;)
ani ja som nedala do profilu, este sme to nejak nevraveli nikomu - v nedelu chceme rodicom oznamit
a podla tvojich vypoctov ti ako vychadza termin ? mne nejak 29.06.2010

helen
4. nov 2009

Majka, aj ja to tak beriem 🙂 a tiež som zabudla aké je to na materskej. Nám vychádza TP až na polovicu júla, ja to vlastne viem len od pondelka, no z krvi to už viac menej potvrdené je. Rodičia sa budú tešiť, že? :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre