• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@stanka33 aj ja aj jaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naty1976 nech je drobcek zdravucky, zlatunky je :slight_smile:
27. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine no to je take divne....ze dva roky vopred si dohodnut ze vtedy zapracujeme na drobcovi :confused: ale tak vsetko je mozne..
27. jún 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak rok 2012 - to je podla mna uz dost hardcore .... este 2011 .... ale tak mozno chcu holky cvicit, zdravo jest a tak :wink: Inak si to fakt neviem vysvetlit :slight_smile:
27. jún 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. som tu na skok. nakolko moje krce trosku povolili. chcela som vas chytro precitat a vediet ako vam vsetkym je a ci su nove miminka :slight_smile: .
uz sa tesim na info o malej linduske a inych malickych :slight_smile: neviete ako je na tom alex, dugy, petka z irska.... ?
27. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naty1976 jej zlaty malinky.gratulujem nech ste zdravucky......

@adelaine ja dufam ze v roku 2012 budem mat svaty pokoj decka ako tak odrastene, a budem si ich moct uzivat, a dufam ze sa dovtedy dam dokopy, lumi samozrejme ze aj ty, kopec bab je zaciatkom jula a potom v strede, podla mna to dopadne tak ze budu dni ked sa narodi aj 4-5 deticiek a ze nebude mat kto pisat lebo na bude vela v porodnici..
ja sa iba smejem kazdu nedelu v kostole, lebo su asi 4 baby asi tak tehotne ako ja, teda podla brucha a maju priblizne stare dieta ako ja, ze ktora porodi skor
27. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 zatial su asi kinderka, ja myslim ze zajtra to zacne, inak ak ti bude lepsie a budes chciet ist von sa prejst niekedy doobeda tak mi napis smsku..nech to este stihneme
27. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka, ak by som tie bolesti nemala zajtra doobeda, tak si dajme stretko. mozeme skocit na zmrzlinku :slight_smile:
27. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ok budem cakat na smsku, ja pojdem tak po 10 tej von iba musim pockat muzovho brata donesie poziven :grinning: a mam volno...
27. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2::pensive: ...no dnes nemám zrovna krásny den, aj ked vonku svieti slniečko, mna chytá tehulkovská melancholia a zo všetkého je mi do plaču... :frowning2:
27. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde jeeeeeeeeeeeej aky krasny sen... kiez by si mala pravdu... my furt nic ale aspon sme si dnes urobili este taky krasny rodinny dnicek....
27. jún 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17
ahoj, kedy mas poradnu? to je sila, ze sa trapis rovnako ako ja :(
som zvedava, co ti dokina povie..mozno si uz naozaj dost otvorena...
27. jún 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my sme mali dnes krasne pocasie ale dost fuka
aj vas tak boli cely "spodok"? ja to niekedy nemozem ani vydrzat :unamused:
27. jún 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka, zrzi, ahoj a ty si este tu? zajtra mas poradnu, ci mas len volat? cely vikend na teba myslim :wink:
27. jún 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bruska.....
erytrea je mi luto ze ste tak dopadli s tym streptokokom :frowning2: mne vysli vyseldky negativne a dr povedal ze to mam ukazat aj v porodnici ked to na mna pride...myslim vysledky :slight_smile:
maty gratulujem maly je naaadhernyyyyyy......
mirka myslim na teba a silni drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@zrzulka ako sa citis???vidim ze si cela...kedy ides na poradnu????ja v utorok ak v ydrzim....som zvedava co mi povie :unamused:
27. jún 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo to byt naty nie maty :grinning: :grinning: :grinning:
alexa zabudla som aj tebe drzime silni palce :slight_smile:
27. jún 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naty1976, maly je nadherny :wink:

idem vypnut pc, chcem dnes este upratat malej izbu a pc by ma len lakal :sunglasses: , uz mam takmer hotovu izbu, kde budu nasi, ked pridu, jupi, sa tesim, za par dni su u nas :dizzy_face:
27. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp dakujem, zajtra mam volat tak neviem ci mi vyvolaju uz zajtra alebo az v utorok. radsej by som sa dohodla na utorku ak by si nasiel cas ... aspon si zariadim ako s malou...
27. jún 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka, zrzi, potom daj vediet, budem na teba veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi mysliet :wink:
27. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte kočky, neviete, ci Mirka to ma za sebou uz? A ako sa ma?
Zrzulka, takze uz budes coskoro stiskat pri sebe malickeho :wink: super, drzim palceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a pridavam fotky z krstu....http://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/album/danielko/ Som velmi nevyspata, maly bol celou noc hore, tak idem sa natiahnut na gauc, pokial spi. Paaa
27. jún 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jún 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mirus sa nikomu neozvala ????som kvoli nej nakukla.... a co alexa ani ta tu dnes nebola :astonished: a maxi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka

maxi tu bola len na skok, sla na antolsku, do poradne? tusim ze hej...
mirka sa neozvala, aj ja na nu myslim
27. jún 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem vam robit chute, prave som dopiekla moravske kolaciky s cucoriedkami :wink:
27. jún 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby, vas to caka ozaj kazdym dnom :slight_smile: niektore kazdu hodinku :wink:
27. jún 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska ....hmmmmmmmmmm, dala by som si...
27. jún 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska neposles nejake??? :grinning:
27. jún 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka rada sa podelim :wink:
27. jún 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska mnam veru dala by som si :slight_smile:
27. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja mam z kolacikov najradsej kysnute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok