Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
27. jún 2010

@stanka33 aj ja aj jaaaaa 😝

tinka349
27. jún 2010

@naty1976 nech je drobcek zdravucky, zlatunky je 🙂

tinka349
27. jún 2010

@adelaine no to je take divne....ze dva roky vopred si dohodnut ze vtedy zapracujeme na drobcovi 😕 ale tak vsetko je mozne..

carrie84
27. jún 2010

No tak rok 2012 - to je podla mna uz dost hardcore .... este 2011 .... ale tak mozno chcu holky cvicit, zdravo jest a tak 😉 Inak si to fakt neviem vysvetlit 🙂

katty17
27. jún 2010

ahojte babulky. som tu na skok. nakolko moje krce trosku povolili. chcela som vas chytro precitat a vediet ako vam vsetkym je a ci su nove miminka 🙂 .
uz sa tesim na info o malej linduske a inych malickych 🙂 neviete ako je na tom alex, dugy, petka z irska.... ?

stanka33
27. jún 2010

@naty1976 jej zlaty malinky.gratulujem nech ste zdravucky......

@adelaine ja dufam ze v roku 2012 budem mat svaty pokoj decka ako tak odrastene, a budem si ich moct uzivat, a dufam ze sa dovtedy dam dokopy, lumi samozrejme ze aj ty, kopec bab je zaciatkom jula a potom v strede, podla mna to dopadne tak ze budu dni ked sa narodi aj 4-5 deticiek a ze nebude mat kto pisat lebo na bude vela v porodnici..
ja sa iba smejem kazdu nedelu v kostole, lebo su asi 4 baby asi tak tehotne ako ja, teda podla brucha a maju priblizne stare dieta ako ja, ze ktora porodi skor

stanka33
27. jún 2010

@katty17 zatial su asi kinderka, ja myslim ze zajtra to zacne, inak ak ti bude lepsie a budes chciet ist von sa prejst niekedy doobeda tak mi napis smsku..nech to este stihneme

katty17
27. jún 2010

stanka, ak by som tie bolesti nemala zajtra doobeda, tak si dajme stretko. mozeme skocit na zmrzlinku 🙂

stanka33
27. jún 2010

@katty17 ok budem cakat na smsku, ja pojdem tak po 10 tej von iba musim pockat muzovho brata donesie poziven 😀 a mam volno...

alica26
27. jún 2010

☹😔 ...no dnes nemám zrovna krásny den, aj ked vonku svieti slniečko, mna chytá tehulkovská melancholia a zo všetkého je mi do plaču... ☹

zrzulka
27. jún 2010

@bellablonde jeeeeeeeeeeeej aky krasny sen... kiez by si mala pravdu... my furt nic ale aspon sme si dnes urobili este taky krasny rodinny dnicek....

adelaine
27. jún 2010

@katty17
ahoj, kedy mas poradnu? to je sila, ze sa trapis rovnako ako ja :(
som zvedava, co ti dokina povie..mozno si uz naozaj dost otvorena...

tatianka.g
27. jún 2010

ahojte, aj my sme mali dnes krasne pocasie ale dost fuka
aj vas tak boli cely "spodok"? ja to niekedy nemozem ani vydrzat 😒

luminkasp
27. jún 2010

@zrzulka, zrzi, ahoj a ty si este tu? zajtra mas poradnu, ci mas len volat? cely vikend na teba myslim 😉

ericica
27. jún 2010

ahojte bruska.....
erytrea je mi luto ze ste tak dopadli s tym streptokokom ☹ mne vysli vyseldky negativne a dr povedal ze to mam ukazat aj v porodnici ked to na mna pride...myslim vysledky 🙂
maty gratulujem maly je naaadhernyyyyyy......
mirka myslim na teba a silni drzim palce 😵 😵 😵
@zrzulka ako sa citis???vidim ze si cela...kedy ides na poradnu????ja v utorok ak v ydrzim....som zvedava co mi povie 😒

ericica
27. jún 2010

malo to byt naty nie maty 😀 😀 😀
alexa zabudla som aj tebe drzime silni palce 🙂

luminkasp
27. jún 2010

@naty1976, maly je nadherny 😉

idem vypnut pc, chcem dnes este upratat malej izbu a pc by ma len lakal 😎 , uz mam takmer hotovu izbu, kde budu nasi, ked pridu, jupi, sa tesim, za par dni su u nas 😵

zrzulka
27. jún 2010

@luminkasp dakujem, zajtra mam volat tak neviem ci mi vyvolaju uz zajtra alebo az v utorok. radsej by som sa dohodla na utorku ak by si nasiel cas ... aspon si zariadim ako s malou...

luminkasp
27. jún 2010

@zrzulka, zrzi, potom daj vediet, budem na teba veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi mysliet 😉

mojalili
27. jún 2010

AHojte kočky, neviete, ci Mirka to ma za sebou uz? A ako sa ma?
Zrzulka, takze uz budes coskoro stiskat pri sebe malickeho 😉 super, drzim palceky 😵 😵 😵

No a pridavam fotky z krstu....https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb... Som velmi nevyspata, maly bol celou noc hore, tak idem sa natiahnut na gauc, pokial spi. Paaa

mojalili
27. jún 2010

@mojalili ja blba, ako som sem dala ten link.... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...

zrzulka
27. jún 2010

veru mirus sa nikomu neozvala ????som kvoli nej nakukla.... a co alexa ani ta tu dnes nebola 😲 a maxi? 😝

adelaine
27. jún 2010

@zrzulka

maxi tu bola len na skok, sla na antolsku, do poradne? tusim ze hej...
mirka sa neozvala, aj ja na nu myslim

meruska
27. jún 2010

ahojte, idem vam robit chute, prave som dopiekla moravske kolaciky s cucoriedkami 😉

meruska
27. jún 2010

juj baby, vas to caka ozaj kazdym dnom 🙂 niektore kazdu hodinku 😉

alica26
27. jún 2010

@meruska ....hmmmmmmmmmm, dala by som si...

zrzulka
27. jún 2010

@meruska neposles nejake??? 😀

meruska
27. jún 2010

@zrzulka rada sa podelim 😉

23bambuliatko
27. jún 2010

@meruska mnam veru dala by som si 🙂

meruska
27. jún 2010

ked ja mam z kolacikov najradsej kysnute 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre