Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
27. jún 2010

...no ja teraz v tehotenstve od sladkého všetko môžem, pritom predtým som sladké namusela... 😝

meruska
27. jún 2010

ja nemam chut na sladke skoro vobec, ale kysnutemu neodolam

tinka349
27. jún 2010

@alica26 no ja mam take melancholie posledne mesiace skoro kazdy den...aj ked sa snazim mysliet na malu , ze bude dobre...aj tak sa mi to nejak nedari ☹

tinka349
27. jún 2010

@meruska juuuuuuuuj tie vyzeraju fantasticky ! dala by som si 😀 ja som sa dnes prejedla kolacov, nakolko je Ladislava a to je moj ocino, dedko, stryko a brat tak babka napiekla asi 4 druhy kolacov a k tomu urobila aj banany v cokolade 😀 a teraz mam zdravu stravu - maliny s jahodami 😝

petzi
27. jún 2010

@tinka349 Nooo tinuska,ahoooj, ja sa ozivam az teraz, mala som upratovaci den a sledovala som aj futbal, anglicko nemecko.
Ale to je vedlajsie.
A to magnezium sa neda prepolit? akoze zmensit a vypit na 2x? Ale ved inak ked nemas problemi aj bez neho,ako ze ,ked ti brusko netvrdne,tak jasne, na co by si ho uzivala,ked je ti aj bez neho dobre,...ja som ho nikdy neuzivala, ja mam pregnavit, to su multivitaminy pre babo a mamu a dal mi aj zelezo,ale ja mam svoje prirodne aj s kys.listovou a vsetkymi potrebnymi vytaminmi,takze tiez nie som anjelik na dodrziavanie liekov 😅
AAAA som rada,ze uz mas dokaz na toho tvojho magora, ze sa taha s druhou, konecne na neho mozes plut a ani si ho nevsimat,ked pojde okolo,...Pan boh ma vypocul a otvoril ti ocka a konecne sa ti dostalo,ze je to kurevnik....A to ani do kostola nechodim a modlit sa neviem....Ale aspon vies,kde spava a kde su vsetky tie kvety,co pred tym patrili iba tebe.nebud smutna,bud rada, ze si sa to dozvedela teraz.lepsie ako nikdy a mozes si zit s malinkou krasny zivot bez neho.
Drzim palceky...
A ahaa, ano tu je slnecno, moooc tepluucko a ani mracka.normalne by som sla k vode....ale ved som ako mamut, to by na mna hladeli, ako na cvoka a este mam aj poslikov,tak sa drzim doma,kedze mam kliniku len cez cestu,tak sa vzdalovat nebudem 😀

alllexa
27. jún 2010

Ahojte, tak som vcera cely den stahovala a ukladala veci, uz mame prvu noc na novom byte za sebou🙂 Ale hrozne som bola z toho grogy, vecer som uz nevladala nic len sadnut pred TV a potom rovno do postele... Dnes to pokracovalo, zoznamovala som sa s novymi spotrebicmi, takze ten obed bol fakt vykon, co som zase rozdychavala - stale mi vystrelovala bolest do vnutornej strane stehien. Blbe je, ze ma caka este kopec roboty a vybalovania, ale stale mam tie krce. Uvidim, ako zajtra na poradni...

@meruska - ani ja som este na tych pasoch nebola...

@mojalili - pekne fotecky, super, ze si to zvladla, aj s tymi problemovymi rukami...

@katty17 @adelaine - drzte sa, uz sa vam to krati - podla tych bolesti by ste to uz coskoro mohli mat za sebou...

@stanka33 - no sranda, my sme mali akurat minuly tyzden po omsi taku modlitbu za tehotne, boli sme tam tri, a jedna uz porodila. Ja som mala sice najskorsi termin, ale vyzera to tak, ze ma zase vsetky predbehnu🙂

@maxara - dufam, ze Ti ta poradna dopadla dobre!

@tinka349 - to je otras, ze sa este od druhych musis dozvedat, s kym Tvoj manzel bol... Ale aspon budu vsetci vidiet, ze si v tom nevinne a budu Ti drzat stranu... Snaz sa tym nestresovat a mysliet na malu.

@ericica - dakujem, aj Ty sa drz do toho utorka!

23bambuliatko
27. jún 2010

Babule ja idem zajtra 1x do nemocky a mam z toho taky divny pocit 😢 teda vlastne strach...asi preto, že mi to už naznačuje, že onedlho to príde. Ja sa už maličkého neviem dočkať, ale tá nemocnica vo mne vzbudzuje taky cudny pocit 😲 ja to už chcem mat za sebouuuuuuuuuuu 😀

alica26
27. jún 2010

@23bambuliatko úplne ťa chápem, ja ešte nejdem do nemocnice, čakáme doma, ale tiež mávam stavy, ked mám strach... dúfam, že nám to dobre dopadne a hlavne že drobci budú zdravučkí 🙂

alllexa
27. jún 2010

@23bambuliatko - ja idem zajtra 4. raz do nemocnice a stale som zavreta...

adelaine
27. jún 2010

...baby, kde ste vsetky? je tu nuda 😒 😒

inak pozerala som akurat pocasie a
tento tyzden, ak zacneme rodit, ma byt strasne teplo do 32 st.C,
skapeme od tepla v tych porodniciach 😖

meruska
27. jún 2010

fuuuj ani ja nemam rada horucavy ☹

alica26
27. jún 2010

@meruska
@adelaine budeme z toho tepla napuchnuté... 😝 aspon mne puchnúruky a nohy, ked je velký hic... 😖

adelaine
27. jún 2010

@alica26 veru, take opuchlinky budeme 😒
mne sa aj blbo dycha, ked je tak teplo....
budeme zavidiet vsetkym, co uz maju drobcekov mimo bruska 😀

izira
27. jún 2010

Ahojte vsetky 🙂 som tu len na skok, rychlo som prebehla, co ste popisali a je toho dost... 😉
Sme dnes mali navstevny den, ibaze to teraz k veceru vyzera, ze nas maly Dusanko je chory, takze dnes tu asi dlho nebudem, myslim, ze zajtra s nim pojdeme k lekarovi tak toho vela nenaspim...:(
prajem vam vsetkym bruskam pekny vecer 🙂

petrap001
27. jún 2010

ahojte babenky 🙂 tak my sme uz doma z porodnice 🙂 Alex sa narodil v piatok o 23:55 cize sme to este stihli v ten den 😀 mal 3250g a 51 cm,co je si myslim celkom fajn,na to,ze sa narodil o 2 tyzdne skor.sme zdravucki a vsetko ok,takze nas pustili domov.porod bol ok,na salu ma vzali o 8mej vecer,o 9 mi prepichli plod.vodu a potom to uz islo 😀 😀 a isla som bez epiduralky a prezila som 😀 trosku ma aj zasivali,ale nic strasne,lebo v pohode sedim,chodim,len to brucho ostalo skoro take iste 😀 😀 malicky je super,spinka a papa.mliecko uz je ale pokial nebolo,tak sme kojili skoro kazdu hodinku,aby sme nejako prezili s tym kolostrom.takze asi tak 🙂 dnes vas uz necitam,idem si kus sadnut a pokochat sa 😀 porodil este niekto????

tinka349
27. jún 2010

@petrap001 ten je kraaasnuckyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ti aj zavidim, ze to mas za sebou a hlavne bezbolestne a k tomu statocne bez epi 😕 nech ste zdravucki

meruska
27. jún 2010

@petrap001 wau, uz ste doma? a to si piatok vecer rodila....blahozelam k Alexovi, nech ste zdravucky a robi vam len a len radost

tinka349
27. jún 2010

@alllexa aj sesternica mi prav enapisala, ze videla mojho muza ozrateho ako odchadza z akcie o pol4tej rano a ze ho brala jeho casnicka na aute... no tha co....hlavne ze on vie zit sam so sebou a ze sa sam sebe nehnusi ako clovek...mne sa uz hnusi

adelaine
27. jún 2010

@petrap001
Peti, blahozelaaaaam 😀
maly Alex je zlatunky, a miery ma teda pekne 😉
to s tym zaciatkom porodu u teba bola riadna rychlovka 😕 ale
to je super, ze ste obaja uz doma a ste ok 🙂

petzi
27. jún 2010

@petrap001
Petka, gratulujeeeem je naaadherny a ste veru velmi sikovny,ako ste to perfektnee zvladli....
a uz ste aj doma, no klobuuuk dole.
BLAHOZELAM! VELA ZDRAVICKA PRAJEME! 😵

denisse
27. jún 2010

ahojte
@petrap001 jeeej, maly je krasny a ty to mas za sebou, tak to je super 🙂 blahozelam ...

my sme dnes mali oslavu, tak pripajam par fotiek 😉
s nelou oslavoval aj znamych 6 rocny syn 🙂

stanka33
27. jún 2010

Ahojte... peti gratulujem, mala si to rychle, teda aj prepustenie domov, ale doma lepsie ak ste zdravy... 🙂

@alllexa , no a okrem tych troch uz dve zname z videnia porodili ale to som vedela ze budu skor na nich bolo vidiet uz v decembri ze su tehu....
@alica26 aj ja mam depku, vonku pekne a ja vyzeram ako balon, je mi luto ze si nemozem nic pekne obliect, a neviem ci sa do tych veci vobec zmestim niekedy, aj to ze sa nemozem opalovat,ale dneska som polhodinu sedela a slnila sa na terase, a uz si vonkoncom neviem predstavit ako to u nas bude ked sa mala narodi, maly cely den ziape bud sa jasi, krici alebo trucuje , place, ved to male chudiatko nebude moct ani zaspat ked bude u nas taky humbuk stale, ach jaj

stanka33
27. jún 2010

@denisse mala je strasne zlatucka,aj torta nevyzera zle..vsetko najlepsie dodatocne...

bellablonde
27. jún 2010

@petrap001 blahozelam ku krasnemu syncekovi, super miery 😵 😵 😵

adelaine
27. jún 2010

@denisse mas strasne chutnu bambulku 🙂

denisse
27. jún 2010

babenky dakujem, je to nasa ovca ... tie vlasy nejdu ucesat, ale nechce sa mi zatial ju strihat nakratko, uvidime, ako budu vyzerat, ked este viac narastu 😉

petzi
27. jún 2010

@denisse akaa je pekna,ako princezna,len korunku na hlavicku jej posadit a moze na troon 😀
je nadherna,okana mala kuceravaaa 😉

alica26
27. jún 2010

@petrap001 srdečne blahoželám 🙂 a tíško závidím, že to už máte za sebou a malinký je zdravučký... 🙂

petzi
27. jún 2010

@denisse nie nestrihaj veru ich jej tak nehaj, uvidi,ake ich bude mat nadherne,iba take ako prstienk sa jej budu robit,aj ja som mala take...
ja chcem aby moj maly mal kucerky a necham ich rast 😵

bellablonde
27. jún 2010

@denisse aka zlata bambulka 😵 a prajem vsetko naj k 3 rôcikom

aj ja by som brala prepustenie cim skor domov z porodnice,
vychutnat si prve dni zivota s babetkom v pohodli domova... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre