Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
27. jún 2010

@maxara No ale ty tomu nerozumies 😀 chudak babka sa nema komu vyrozpravat, lebo kedysi sa to nesmelo a teraz jej kamaratky pomreli 😀 tak a asi vyzeras na to ze jej rozumies, tak preto je k tebe taka otvorena. 😀
to je cest maxi ,ze ti dokaze tak vyliat srdiecko 😀
😀 😀 ja sa pocuram 😀 😀

si ta predstavujem ,ako tam zufalo sedis a babka ti keca jej intimnosti s komunizmu 😀 😀

miki060707
27. jún 2010

@maxara
prvé tehu som mala termín 15.7 tiežm, mojim číslom je 15, s týmto číslom sa mi spája veľa veci, ale aj trojka je podla dátumu narodenie šťastné číslo, takže som chcela bud tretieho alebo 15teho a narodila sa šiesteho, 🙂

no ja som taká zvedavá, aký je môj doktor, lebo bude aj pôrodnik, on tak sám rozhodol a mna sa na nič nepýtal, čo už, lebo prvý cisarák bol taký, že som bola celá uspatá, ale aj by som šla, aby som nebola celá uspatá, a by som videla malinkého hned, ale neviem, aké by to bolo, že by som vedela, že ma režú a tak...

strasska
27. jún 2010

@naty1976 inak pre toto som sa ja rozjhodla pre Novu, kebyze nieco, aby som tam mohla byt s malym. Ale nastastie to u Teba vsetko dobre dopadlo 🙂
Inak raz som bola v Galerke na pizzu a vedla mna sedela maminka s dvomi chlapcami a cakala babo, tak som aj na Teba myslela, ze ci to nie si ty 😉

@maxara 😎

@ywett no na dievcenskom oddeleni neutral nenajdes, tam je vsetko ruzove, fialove, s kvietkami alebo volanmi 😖

@miki060707 ja sa desim toho ako to bude ked pojdem do porodky...aj teraz ked idem na poradnu a sa vratim, tak on ma do vecera ignoruje a stale ma odhana od seba a place ☹

ywett
27. jún 2010

Baby vel.62 je na kolko asi?

miki060707
27. jún 2010

@strasska a prečo ťa odháňa, je smutný, že pôjdeš prečo, alebo prečo???

strasska
27. jún 2010

@miki060707 sama neviem, ked som prec tak sa na mna nepyta, ani neplace, vobec si na mna nespomenia, ale ked sa vratim, tak ako by ma chcel potrestat, ze som ho nechala ☹

strasska
27. jún 2010

@miki060707 a to on nie je ziadna mamickina prisavka, on je skor ockov, tak preto som taka prekvapena

miki060707
27. jún 2010

@strasska ja ked som bola jeden den, noc v nemocke, tak som tak revala za malu a ked som jej volala, tak ona v pohode, že "ahooj, poslúcham mamička, hrajem sa, tak ahoooj" a to bolo všetko, žiadny plač, ale teraz je taká, že nechooooĎ, ale zas sa o nu nebojim, že bude plakať za mnou, lebo šak tu ma svojho deda a bicykel a tatu, babku a knižky.....len ja sa bojim, či to vzládnem bez nej, xi, ale hadam hej.....

ywett
27. jún 2010

@strasska dakujeeem

maxara
27. jún 2010

@petzi 😀 ano, len si predstav.. vyzeram vzdy desne, ked k nej ideme, uz na schodoch mam prestraseny vyraz.. a potom uz u nej len stale vytahujem nejake temy ako jeeej tuto plastovu kvetinku ste tusim minule nemali, to odkial? a to je ako sa vari? a pod.. a inak, ma taku kamosku, sa vola Husarka (teda samozrejme my ju tak volame), ma hnusnu bradavicu medzi ocami, na koreni nosa a kazdeho chce bozkavat 😀 a oni su neskutocne kamosky... oni sa dokazu neskutocne namotat na rozne kraviny a potom o tom lamentuju a riesia to.. akozeeeee, sranda pozerat 😀

maxara
27. jún 2010

@miki060707 ja som 13teho, tak by som tiez prijala 13teho aj pre Ninku 😉

strasska
27. jún 2010

@miki060707 tak to mas super, mozno ma prekvapi a bude to dobre. uvidime.
Ok zienky lucim sa, lebo budem zajtra jak vyorana mys 😀

miki060707
27. jún 2010

@maxara 😀 ešte hoď niejakú príhodu z rodiny Hujerovcú 😉

strasska
27. jún 2010

@maxara joooooooj este, Mirka nepisala?

miki060707
27. jún 2010

@maxara jeeej, ty si tiež júlová, no neviem neviem, to by bolo supeeeeer, keby si dovtedy vydržalo, fúúúha, to bude oslava a nebudeš mať náhodou 30????

petzi
27. jún 2010

@maxara 😀 😀 😀
aj jaaa tu chcem takee babky.... 😀 ja by som mala s nich inu schow...
ale tu take nie su,tu su len mlady ludia 🙄 uplna nuda, vsetci studuju,alebo pracuju 😖
su upne trapny a cez vikend nevedia co zo sebou,taky su vsetci ozraty,az to pekne nie je...
v nedelu doobeda spia a zase studuju....bleeee.
Ved dostuduju,len sa maly narodi 😀 ten im ani spat neda asi 😀
no ale tesim sa na slovensko, urcite na nejake babky natrafim....najviac sa mi pacia tie, co
su na dedine,od rana do noci pred domom na lavicke a ohovaraju okolo iducich...
tie su bombove....to je zivot, nic na prace a mindraky s mladych... 😀

maxara
27. jún 2010

@strasska Teraz som jej pisala, ze ju vsetky pozdravujete a myslite na nu, ale neodpisala, takze bud prave rodi, alebo je cerstvo po, alebo v tej 6 hodinovej pokojovej faze.. no skratka, predpokladam, ze zajtra da vediet a napisem

strasska
27. jún 2010

@maxara ok, dik.
Tak uz ideeeeeeeeem, bru noc!!!

miki060707
27. jún 2010

@strasska tak dobrúúúúú

aj ja pôjdem zachvilu

tinka349
27. jún 2010

baby dnes idem do postele akosi skoro.....tie moje depky ma raz zabiju ☹

petzi
27. jún 2010

@tinka349
tinuska,ale mas peknu fotecku, uz som ta spoznala lahsie 😉
Co zase mindrakujes? pekne sa ukludni,ved mas pokladik v brusku ten najcennejsi,
tak uz ln kvoli nej bud stastna,ze ju mas 😵
nemusis lutovat nicoho ,si mlada, atraktivna a cel zivot mas pred sebou...za par rokov
sa budes na tom smiat, uvidis... 😉

naty1976
27. jún 2010

maxi - ono asi som sa ja troška zle vyjadrila. Samotný pôrod prebehol OK.Bol to CR, za 1:15 bolo po všetkom. Žiaľ asi som to prehnala s chodením a prechádzkami a tak pôrod musel nastať už v 37. t a veľmi rýchlo došlo totiž k odlučovaniu placenty , takže malý nebol vôbec pripravený a ani ho už nestihli pripraviť keďže som veľmi krvacala. Ostatné som už písala mali mal prblém s pľúckami ý dní bol napojený na pľúcnu ventiláciu a zároveň tlmený liekmi. Lekárka spomínala diazepan. Vzhľadom na to, že mal vyššiu váhu 3 300 odburaval sa mu z organizmu dosť pomaly,čoho následkom bolo, že malý nam spal, bol akoby v "kome", no nie skutočnej našťastie preberať sa začal až týždeňpo nardení, pomaličky. Ostatné mamičky boli nervózne že ich babatká plaču, pričom pre mňa to bolo len nedávno jediné želanie.Vďaka rehabilitácii (Vojtovka a masáže), optimizmu a starostlivosti sestier a lekárov a kofeinu, ktorý mu dávali a ktorý som mu cez kávou v odsriehavanom mliečku nepriamo davala aj ja je už teraz krasny "živý" chlapček.

maxara
27. jún 2010

@miki060707 ja som junova a mala som LEN 29 😀 ale Ninka by mohla byt 13teho jula, nech si zapamatam 😀 😀

@petzi no tak mm babka je taka, ze ona pokeca so susedami a potom to pretrasie s Husarkou a spolu sa rehocu.. ale nepaci sa mi, ze vyjdem na zachod a mm trebars niekam do izby a ona zacne sepkat.. mna to sere.. toto nenavidim..
Ale zas je to ich styl, Husarka je taka moderna a babka sa tiez tak tvari, hoci kamasle a umele tricko, co smrdi od potu aj po troch opratiach su ich bezne kvadro, dolezite je, ze si sadli a vlastne si robia vzajomne spolocnost. Vsade spolu chodia.. a tak

maxara
27. jún 2010

@tinka349 ziadne depky prosim ta.. ser na neho..

maxara
27. jún 2010

@naty1976 ☹ uff Naty, tak to si si teda prezila.. Ale krasne ste to zvladli, je to bojovnicek. Snad uz bude dobre. 😵

miki060707
27. jún 2010

@tinka349 to mi je luto, že sa tak trápiš pre takého debila, šak si taká peknučká mamička, musiš nájsť v sebé silu, aby si sa naŇHO vykašlala a žila len pre seba a svoju dcérku, určite ťa niečo kráásne čaká v budúcnosti, ja som mala kamarátku ako si ty a ona tiež debila, hroozne, našťastie našla silu a rozviedla sa s nim a teraz ma svojho vysnívaného a svoju druhú princeznú...

petzi
27. jún 2010

@maxara
preco ti vadi ze sepocu? Moze ti to byt jedno,ved ty mas cely zivot pred sebou,oni nie 😅
Nic si s nich nerob maxi, len nech sa pobavia, postazuju este tu chvilku...hlavne ze su spokojne...
Inak ja som zvedava,ake budeme my 😀 teda ak sa dozijeme tak vysokeho veku,comu teda neverim... 😀
A o tych veciach co dokazu tie stare osoby nosit,ani nehovor, smrdi to na kilometre.tak si to potom uzi ked
babku povezies do BA! 😀 chudatko maxi 😉

miki060707
27. jún 2010

@maxara ty si taká mladá, len 29 rokov,xixi 😉 no aj ja mam zatial LEN 29, ale v novembr ostarnem o rok, xi

naty1976
27. jún 2010

strasska - možno sme to v tej Galerke boli mi, kto vie, naši chlani maju strašne radi pizzu a bývame naTerase takže Galerku dosť často navštevujeme. Ono so veľmi rada, že vzniklo toto forum, človek tak prežije celé tehotenstvo rýchlejšie a v kolektíve žien, ktoré majú podobné pocity a problémy. Necíti sa aspoň tak sám... keď som totiž pred niekoľkými rokmi čakala chlapcov nič také nebolo a musím povedať že to chýbalo, keby som mala takýto kolektív poradcov ako ste tarz vy všetky pre mnohé prvorodičky sú mnohé rady prístupnejšie a rozhodnutia ľahšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre