• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@sunnygirl no ty si nocna sowicka a ranne vtacatko :grinning: :grinning: :grinning: inak presne o takom case som ai ja nespala , bolo 3:27 ked som naposledy pozrela na hodinky...spala som akoze do 7mej aj to som 3x vstala na weckom napit sa a taaak....a uz mam poradnu za sebou a som zlooosotna....vysetrila ma zo spodu ale nepovedala mi absolutne nic, len ze este rodit tak skoro nebudem :confounded: a nerobila mi ani ultrazvuk :frowning2: ani newem kolko mi mala vazi....

a asi preto bola taka nejaka bez reci, lebo sa ma pytala ci som si zazmluvnila nejakeho lekara a aja ze nie....A ona je aj porodnicka v nemocnici kde budem ja rodit....no ale tha odkial ma mat studentka na to peniaze ? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

28. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som uplne sama doma....otec ma doniesol z poradne a utekal robit kamosovi strechu.....obe sestry dnes odisli na tyzden do prahy, a brat siel do prace - chodi domov okolo 9tej, a mamina robi v rakusku....

co budem ja dnes ceeeely den robit sama doma???? navarene mam, poupratovane mam :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: hmmmmmmmmmm
28. jún 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 tusim sme mali rovnaky termin a ty takto uz malinkeho na svete mas???noo gratulujem,je krasnucky :wink: vela zdravicka prajem
28. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrap001, gratulujeme aj my, nech sa vam pekne dari :wink:
28. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka349, cakat na porod :grinning:
28. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ja este stale nechodim do nemocky na poradnu ale k lekarke.... a dnes mi povedala, ze mozem zajst na kontrolu do nemocnice niekedy vo stvrtok alebo piatok.....no nechapala som, ze len im dam tehu preukaz a hotovo...ziadny papierik...niiiiic.... :confounded: :confounded: :confounded: take zmeisane pocity z toho vsetkeho mam.....dezorientovana som...asi preto ze som spala sotva 4 hodiny :angry: idem si lahnut na hodinku, dve....

pekny slnecny dnik vam prajem
28. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp no tak do smiechu mi 3x nie je :confounded: :confounded: :confounded: keby ma to dnes chytilo tak newem kto ma hodi do nemocnice....jedine sanitka :confounded: :confounded: :confounded:
28. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka349, neboj, ved clovek neporodi za 5 min, este by ta stihol otec vyzdvihnut a prejst sa s tebou :wink:
28. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - ahoj, ja mam poradnu dnes, tak som zvedava... drzim palce na zajtra!

@sunnygirl @kukucka26 @lutsine - fiha, vy uz ste "nachystane"... Ale taky tyzden este snad vydrzite, setrite sa...

@booklover - aj mna dost lakalo ist si zaplavat, ale bala som sa infekcie, moc mi to doktorka neodporucala, a potom uz som sa s takym bruchom hanbila:slight_smile:

@naty1976 - to si mala fakt tazke:( Esteze je uz vsetko ok!
28. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 - tak ked Ti povedali, ze este tak skoro rodit nebudes, tak mas asi este cas - nestresujus sa s tym, ze keby to prislo prave dnes, vzdy je nejaka moznost zavolat sanitku, neboj...
Inak, podla mna do tej porodnice by si si mala vziat aj vysledky z toho glukozoveho testu (ak nie je zapisany v knizke) a z tych sterov posvy, co sa robi 36. tyzden na streptokoky...
28. jún 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa no mne moja lekarka nedala nic....tak newem.....ale ona robi v tej porodnici, tak prinajhorsom sa odvolam na nu :confused:

ale bola som dnes mil oprekvapena - dosla som do cakarne , predo mno asi 6 pacientok, a lekarka dosla ku mne a mi hovori, ze nech idem ako prva :grinning: konecne prvaaaa vyhoda odkedy som tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa a kedy mas dnes poradnu? zrzulka mala dnes volat :wink:
28. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl uz si doma z poradne,co ti vraveli?
28. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, každý tu píše o tom ako chodíte pravidelne do poradne, ja som bola na poslednej 21.6. a doktor mi už nekázal prísť a ani do nemocnice ma neposlal, tak mi zostáva už len čakať, že kedy to príde. :unamused:
28. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp - o pol dvanastej... Ano, zrzulka si mala nechat potvrdit termin - ci jej to vyvolaju dnes alebo zajtra...

@zuzanapp - ale to by si sa mala spytat svojho lekara, ze ku komu mas ist, resp. si niekoho najst v tej nemocnici, ktoru si si vybrala...
28. jún 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ja viem , ale keď som sa pýtala nato či treba ísť do nemocnice do poradne tak mi sestrička povedala, že nie.
28. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover moja, ja s mojou diagnozou som lezala mesiac len na chrbte a nijak inak a tiez som dovtedy sa tejto polohe branila....ale kedze som bola zavesena v takom zavese, tam sa nedalo nna boku, teraz to striedam, ale ked som na boku, citim tu vahu brusku a riadne

....inak breeeeeeeeeeeeeeeee rankoooooooooooooooooo
28. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ywett dobre raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanko moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby - mooja nuda sa prejavuje ''vytvormi'' :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 pjeknuckeeeee, takze Rebeka :slight_smile:
28. jún 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bréé ránko všetkým
@lutsine fúúúha tak vy na to idete hopom :slight_smile: ja mám zjtra poradňu, tak som zvedavá ako to vyzerá s nami. Ozaj, nechal ti ešte to magnézium či už máš vysadiť?
28. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea čauko maminka, ty mas cas sem kuk :wink: no super. Ako to ide? Ake su noci? Myslim na VAS, som ti chcela volat, ale prave som nemala dobru naladu....tu zavinku ma segra?
28. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett rebeka alebo bianka, alebo sofia- anna :grinning: to este nikto netusi, ani ja sama :grinning: uvidime ked sa krasulka narodi :confused:
28. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 hlasujem za Rebeku :wink:
@ivka8255 este mi ho nechal....asi aj tak nezabera...ale mam ho uzivat nadalej....
@petrap001 gratulujem k malinkému fešákovi :slight_smile: držte sa
28. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished:
@ivka8255 no lebo za dva tyzdne skok z cs 6 na cs 10...takze magnezko asi nezabera.....
28. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine tak to je asi dosť veľký skok :slight_smile: a to CS skóre ti zapisuje do tehu knižky?lebo ja v tej svojej nič také nevidím :( a spomínať mi to nespomínal. a podľa veľkosti ti malý "sedí" na termín???
28. jún 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka8255 ano zapisuje to do tehu knizky...mas to tam kde mas tie riadky s tyzdnami tehotenstva a vedla toho cs pre primi a multi graviditu.....a nad tym su take znacky v tabulke....

no vraj dva tyzdne je vacsie....tak uvidime...kedy sa vypyta :slight_smile:
28. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett no ja ju tak volam od 3.mesiaca, to len moja rodina strajkuej psoledne dni, vraj pre stare babky znamena rebeka jazycnica :confounded: ale tak ona bude po mamine, a to ja jazycnica som poriadna :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok