Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
28. jún 2010

@sunnygirl no ty si nocna sowicka a ranne vtacatko 😀 😀 😀 inak presne o takom case som ai ja nespala , bolo 3:27 ked som naposledy pozrela na hodinky...spala som akoze do 7mej aj to som 3x vstala na weckom napit sa a taaak....a uz mam poradnu za sebou a som zlooosotna....vysetrila ma zo spodu ale nepovedala mi absolutne nic, len ze este rodit tak skoro nebudem 😖 a nerobila mi ani ultrazvuk ☹ ani newem kolko mi mala vazi....

a asi preto bola taka nejaka bez reci, lebo sa ma pytala ci som si zazmluvnila nejakeho lekara a aja ze nie....A ona je aj porodnicka v nemocnici kde budem ja rodit....no ale tha odkial ma mat studentka na to peniaze ? 🙄 🙄 🙄

tinka349
28. jún 2010

baby dnes som uplne sama doma....otec ma doniesol z poradne a utekal robit kamosovi strechu.....obe sestry dnes odisli na tyzden do prahy, a brat siel do prace - chodi domov okolo 9tej, a mamina robi v rakusku....

co budem ja dnes ceeeely den robit sama doma???? navarene mam, poupratovane mam 😒 😒 😒 😒 hmmmmmmmmmm

pepppe
28. jún 2010

@petrap001 tusim sme mali rovnaky termin a ty takto uz malinkeho na svete mas???noo gratulujem,je krasnucky 😉 vela zdravicka prajem

luminkasp
28. jún 2010

petrap001, gratulujeme aj my, nech sa vam pekne dari 😉

luminkasp
28. jún 2010

tinka349, cakat na porod 😀

tinka349
28. jún 2010

baby a ja este stale nechodim do nemocky na poradnu ale k lekarke.... a dnes mi povedala, ze mozem zajst na kontrolu do nemocnice niekedy vo stvrtok alebo piatok.....no nechapala som, ze len im dam tehu preukaz a hotovo...ziadny papierik...niiiiic.... 😖 😖 😖 take zmeisane pocity z toho vsetkeho mam.....dezorientovana som...asi preto ze som spala sotva 4 hodiny 😠 idem si lahnut na hodinku, dve....

pekny slnecny dnik vam prajem

tinka349
28. jún 2010

@luminkasp no tak do smiechu mi 3x nie je 😖 😖 😖 keby ma to dnes chytilo tak newem kto ma hodi do nemocnice....jedine sanitka 😖 😖 😖

luminkasp
28. jún 2010

tinka349, neboj, ved clovek neporodi za 5 min, este by ta stihol otec vyzdvihnut a prejst sa s tebou 😉

alllexa
28. jún 2010

@noemarta - ahoj, ja mam poradnu dnes, tak som zvedava... drzim palce na zajtra!

@sunnygirl @kukucka26 @lutsine - fiha, vy uz ste "nachystane"... Ale taky tyzden este snad vydrzite, setrite sa...

@booklover - aj mna dost lakalo ist si zaplavat, ale bala som sa infekcie, moc mi to doktorka neodporucala, a potom uz som sa s takym bruchom hanbila🙂

@naty1976 - to si mala fakt tazke:( Esteze je uz vsetko ok!

alllexa
28. jún 2010

@tinka349 - tak ked Ti povedali, ze este tak skoro rodit nebudes, tak mas asi este cas - nestresujus sa s tym, ze keby to prislo prave dnes, vzdy je nejaka moznost zavolat sanitku, neboj...
Inak, podla mna do tej porodnice by si si mala vziat aj vysledky z toho glukozoveho testu (ak nie je zapisany v knizke) a z tych sterov posvy, co sa robi 36. tyzden na streptokoky...

tinka349
28. jún 2010

@alllexa no mne moja lekarka nedala nic....tak newem.....ale ona robi v tej porodnici, tak prinajhorsom sa odvolam na nu 😕

ale bola som dnes mil oprekvapena - dosla som do cakarne , predo mno asi 6 pacientok, a lekarka dosla ku mne a mi hovori, ze nech idem ako prva 😀 konecne prvaaaa vyhoda odkedy som tehu 😀 😀 😀 😀 😀

luminkasp
28. jún 2010

@alllexa a kedy mas dnes poradnu? zrzulka mala dnes volat 😉

lutsine
28. jún 2010

@sunnygirl uz si doma z poradne,co ti vraveli?

zuzanapp
28. jún 2010

ahoj, každý tu píše o tom ako chodíte pravidelne do poradne, ja som bola na poslednej 21.6. a doktor mi už nekázal prísť a ani do nemocnice ma neposlal, tak mi zostáva už len čakať, že kedy to príde. 😒

alllexa
28. jún 2010

@luminkasp - o pol dvanastej... Ano, zrzulka si mala nechat potvrdit termin - ci jej to vyvolaju dnes alebo zajtra...

@zuzanapp - ale to by si sa mala spytat svojho lekara, ze ku komu mas ist, resp. si niekoho najst v tej nemocnici, ktoru si si vybrala...

zuzanapp
28. jún 2010

@alllexa ja viem , ale keď som sa pýtala nato či treba ísť do nemocnice do poradne tak mi sestrička povedala, že nie.

ywett
28. jún 2010

@booklover moja, ja s mojou diagnozou som lezala mesiac len na chrbte a nijak inak a tiez som dovtedy sa tejto polohe branila....ale kedze som bola zavesena v takom zavese, tam sa nedalo nna boku, teraz to striedam, ale ked som na boku, citim tu vahu brusku a riadne

....inak breeeeeeeeeeeeeeeee rankoooooooooooooooooo

erytrea
28. jún 2010

ywett dobre raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanko moja 😵 😵 😵 😵

tinka349
28. jún 2010

no baby - mooja nuda sa prejavuje ''vytvormi'' 😀 😀 😀 😀

ywett
28. jún 2010

@tinka349 pjeknuckeeeee, takze Rebeka 🙂

ivka8255
28. jún 2010

bréé ránko všetkým
@lutsine fúúúha tak vy na to idete hopom 🙂 ja mám zjtra poradňu, tak som zvedavá ako to vyzerá s nami. Ozaj, nechal ti ešte to magnézium či už máš vysadiť?

ywett
28. jún 2010

@erytrea čauko maminka, ty mas cas sem kuk 😉 no super. Ako to ide? Ake su noci? Myslim na VAS, som ti chcela volat, ale prave som nemala dobru naladu....tu zavinku ma segra?

tinka349
28. jún 2010

@ywett rebeka alebo bianka, alebo sofia- anna 😀 to este nikto netusi, ani ja sama 😀 uvidime ked sa krasulka narodi 😕

ywett
28. jún 2010

@tinka349 hlasujem za Rebeku 😉

lutsine
28. jún 2010

@ivka8255 este mi ho nechal....asi aj tak nezabera...ale mam ho uzivat nadalej....

ivka8255
28. jún 2010

@petrap001 gratulujem k malinkému fešákovi 🙂 držte sa

lutsine
28. jún 2010

😲
@ivka8255 no lebo za dva tyzdne skok z cs 6 na cs 10...takze magnezko asi nezabera.....

ivka8255
28. jún 2010

@lutsine tak to je asi dosť veľký skok 🙂 a to CS skóre ti zapisuje do tehu knižky?lebo ja v tej svojej nič také nevidím :( a spomínať mi to nespomínal. a podľa veľkosti ti malý "sedí" na termín???

lutsine
28. jún 2010

@ivka8255 ano zapisuje to do tehu knizky...mas to tam kde mas tie riadky s tyzdnami tehotenstva a vedla toho cs pre primi a multi graviditu.....a nad tym su take znacky v tabulke....

no vraj dva tyzdne je vacsie....tak uvidime...kedy sa vypyta 🙂

tinka349
28. jún 2010

@ywett no ja ju tak volam od 3.mesiaca, to len moja rodina strajkuej psoledne dni, vraj pre stare babky znamena rebeka jazycnica 😖 ale tak ona bude po mamine, a to ja jazycnica som poriadna 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre