Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
28. jún 2010

@tinka349 len sa prosim Ta nenechaj ovplyvnit tymito recami, ja preto pouzivam jedno pracovne meno a to prave si nechavame pre seba a hotovo, je to len a len vasa vec, vase dieta..neries to s nikym a budes mat pokoj

alica26
28. jún 2010

@tinka349 jeeeeeeej, aká pekný výtvor...

erytrea
28. jún 2010

ywett no celkom fajne, druhu noc nam prespal od 11 vecera do pol 7 rana, inak sa budi po 3-4 hodinach takze pohoda, mame monitor taky speci kde ukazuje kazdy nadych tak som spokojnejsia, inak je dobrucky len pri kupani reve ako pavian 😀 pomalicky vychytavame muchy ale inak klop klop klop, len som trochen nevyspata ale to je oki 😎 zavinovacku budes mat poobede v obchode 😉

mima89
28. jún 2010

zdravim vas maminky,
posledne dni 4 boli pre mna hrozne...chodila som kazdy den aj 2x na CTG-stale som mala zle vysledky-silentna krivka tak si ma chceli vcera nechat na rizikovom tehotenstve, ale mala ako keby to tusila a ked som tam lezala tak kopkala ako diva 🙂 a doki povedal ze konecne mam dobru krivku takze ma pustaju domov 🙂 boli sme stastni ze tam neostavam....
malinka ma 3100gramov, som otvorena na 1cm, a volny prst takze zevraj to uz nebude dlho trvat ja by som brala porod aj hned 😉

ivka8255
28. jún 2010

@lutsine jaaaaaaaaj, no môj tam píše akési haky-baky, ale nečitateľné 😒 a potom myslím údaje fundus a ešte čosi... SF a za tým číslo a na konci každej "správy" také dvojité véčko 😲 tak neviem, zajtra sa spýtam 😉 aj na to kedy má dovolenku ten jeho syn, lebo som sa sním dohodla, že ma odrodí

tinka349
28. jún 2010

@alica26 to je vytvor z nudy 😀 😀 😀 😀

@ywett no to aj ja hovorim, ze to je moja dcerka a ja jej vyebram meno 😀 takze na 89 % to bude mala Bekuska 😀 😀

alica26
28. jún 2010

...ja mám poradnu až vo štvrtok a po dvoch týždnoch, lebo minulý bol dr. na dovolenke, tak sa už neviem dočkať, čo mi povie...tiež dúfam, že sa už aspon otvárat začínam, lebo naposledy sa nič nečrtalo... 😝

alica26
28. jún 2010

😀 @tinka349 ...aj ja sa zvyknem nudiť, lebo však ocino mi robiť nedovolí, že mám oddychovať, na obedy ma bráva, takže ani variť nemusím a ja nie som zrovna typ, čo by vydržal dlho ležať, takže ked odíde do práce, mocem sa po dome, tu niečo upracem, ožehlím,...a tak...chlap si aj tak nič nevšimne, že je upratané...xi 😀 🤐

tinka349
28. jún 2010

@alica26 no ale tak u nas sa konecne ukazalo slniecko, tak sa asi poobede pojdem trosku vycapit ako velryba na plazi na lehatko a nachytat trosku bronz 😀 😀 😀 😀 pozehlene mam, poupratovane mam, navarene mam....no ja newem co dnes budem robit....idem si asi pospat an 2 hodinky nech zabijem nejaky cas 😀 😀

tinka349
28. jún 2010

@ywett 3 years ago . . . stastni, zalaskovani, . . . a taaaaak 😒

ywett
28. jún 2010

@erytrea aky je dobrunky, ze takto prespi...tak asi Damianko nebude mat vodicku v oblube 🙂 mozno tym, ze odtiekla skor 🙂 a uz vies aj kupat, hej? Nebojis sa ho chytit a tak, ze? Juj, pofot ho a posli foto, ako rastie malinky krasavec.

agika1982
28. jún 2010

Caute koceny...co je tu novee?? som tu cez vikend nejak nebola, boli sme u nasich na vikend, kedze bol jarmok....inak uz ledva sa taham, stale spim, preto je mala taka velka...moj drahy zhodnotil, ze bude mat vyse 4 kila.....ale tak zas lepsie ako keby mala mat malo xixi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@mima89 ja som mala zle ctg, bo som lezala rovno..na dalsi krat som bola v mojej oblubenej polohe a ctg bolo super...len zaujimave je ze nas krpcek ked som na ctg, tak vobec nereaguje ☹ ☹

ywett
28. jún 2010

@tinka349 Boze,ako z rozpravky, ty hotova princezna....nechapem, kde je problem...si fakt velmi pekna zienka a aj mamina!

agika1982
28. jún 2010

@tinka349 nooo bola si pekna nevesta....co ma zaujalo, taky zavoj si raz zelam aj ja...velmi sa mi to paci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka349
28. jún 2010

@ywett no tak on si myslel, ze asi krasa bude do manzelstva stacit....a ja som si myslela, ze penaize nas urobia stastnymi, kedze laksy sme mali az az.... ani jedno, ani druhe nestaci na manzlestvo...chybal nam zdravy rozum.... Snad ten rozum dostanem aspon casom 😀 😀 😀

mima89
28. jún 2010

@agika1982 veru aj ja mam ten isty problem....ale uz nech to mna pride, nech nemusim chodit na to CTGcko uz ma tam vsetky sestricky aj doktori poznaju 🙂

tinka349
28. jún 2010

@agika1982 😀 😀 😀 ja som chcela zavoj uplne iny, dlhy az po zem a taky bohaty....ale ked som skusala saty tak ma predavacka odhovorila, ze to nebude pasovat.....dlhy zavoj a saty s vleckou 😖 a tieto saty bole prve ktore som si vyskusala 😀 a potom asi dalsich 100 a aj tak som sa vratila k prvym 😀

maxara
28. jún 2010

Ahojte BABYYYY, mame malu Lindusku.. Mirka mi dnes rano o 8:00 poslala sms, ze mala sa narodila po 12tich hodinach trapenia nakoniec akutnou sekciou, kvoli omotanej pupocnej snure ☹ Ale vsetko dobre dopadlo.. ma 49cm a 3030g 😵 😵 😵
@mirka285 GRATULUJEEEEEEEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka349
28. jún 2010

@maxara juuuj tak to sa vytrapila Miruska 😖 a nakoniec aj tak sekcia 😖 ale hlavne ench je bambulka zdrava

@mirka285 skore zotavenie, a drobunkej veeeela zdravicka 😵 😵 😵

denisse
28. jún 2010

@maxara
@mirka285
jeeej, tak konecne dobre spravy od mirky ... supeeer .. gratulujeeeem ... a mala linda ma uplne presne take rozmery ako mala moja nela ... aj gramy aj cm 🙂

agika1982
28. jún 2010

@mima89 ja som chcela hlavne napisat to, ze mozno to je tiez v polohe...a male to vyciti ...

adka1311
28. jún 2010

@maxara tak mirke napis, ze jej vsetky gratulujeme....
chudatenko, tak si odtrpela aj druhy porod 😢 ale uz je to za nou, tak snad uz ju caka len vsetko dobre.....
ja som od rana v nemocnici, na Antolskej....;ale mam net, tak vas budem pribezne informovat co a ako....

inak vedla na izbe je nejaka silvinka vesela....myslim, ze je to ta nasa, pojdem to este zistit....

prajem vsetkym krasny den, drzte sa..... 😀

@zrzulka ty este nic????

agika1982
28. jún 2010

@mirka285 GRATULUJEEEEM Miri...cakame na foto a zelame vsetko dobreeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

agika1982
28. jún 2010

@tinka349 ja si myslim ze tento ti sekol uplne.....ja som si povedala ze ked sa budem vydavat, saty aj zavoj budu presne podla mojich snov.....neurobim zaidne ustupky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ywett
28. jún 2010

@tinka349 krasne si to napisala a hlavne pravdivo, je dolezite, ze si to uvedomujes, ale verim, ze vsetko sa na dobre obrati, treba mysliet pozitivne

MIRKE gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, Lindušku vitame na svete!

@maxara kde Mirka rodila, vies?

maxara
28. jún 2010

@adka1311 😵 to fakt? bez to zistit, a ak ma uz aj babo tak mi prosim zisti datum, meno a rozmery a ze jej vopred gratulujem a ked este nie, tak jej aj tebe drzim palce, nech dovod hospitalizacie rychlo prejde..
Mirku urcite pozdravim od vsetkych

@ywett Mirka rodila na Kramaroch

noemarta
28. jún 2010

alex ahoj, drzim palce v poradni, a tomu vasmu dietatu sa akosi nechce, cooo??? pocuj, este trosku postahuj nabytok a hned to pojde.... 🙂
mirka gratulujem k malej linduske, aj ked si si zas vytrpela svoje, drzte sa. 🙂

agika1982
28. jún 2010

@maxara maxi a s tebou sa nic nedeje, este sa nechystas rodit ???

booklover
28. jún 2010

@tinka349 myslim, ze v porodnici Ta vysetria, ked mas aspon 36 tyzden a tehotensku knizku. tam netreba ziadny papier. aj my sme tam len tak prisli a vysetrenia porobili vsetky.
@ywett mas rizikove tehotenstvo? obdivujem Ta, ze si vydrzala tolko lezat. 😨
@tinka349 inak s tou Rebekou to bolo tak. v Biblii sa o nej pise, ze mala s muzom Izakom dvojicky a ona uprednostnovala druhorodeneho, aj zariadila aby ziskal on dedicstvo - tak trosku prefíkana bola. 🙂 tak preto sa Rebeka pouziva ako synonymum pre osobu, ktora si robi veci posvojom, sebavedome.

lutsine
28. jún 2010

@booklover 36+0 je 36 prebiehajuci alebo ukonceny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre