Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
28. jún 2010

@adelaine - brusko bolieva aj mna a ked sa mam pretocit z jednej strany na druhu tak to je hrozne. Tiez si ho podkladam vankusom ale nepomaha. Pytala som sa na to aj Dr. a povedala mi, ze to je normalne. Ze to vsetky tie vazy a spoje sa natahuju a preto to tak bolí.

Ja uz chcem mat maleho pri sebe 😉

maxara
28. jún 2010

@denisse no pre mna za mna, len si myslim, ze je to zbytocne, lebo o tehu budeme pisat aj tak len kym vsetky neporodime a baby s babatkami sem budu pisat asi aj tak az kym sa trosku spacifikuju doma.. cize takto plynulo sa to tu zmeni na forum o julovkach a ich julovciatkach.. ale ak chceme novu temu, mne je jedno..

@strasska 😉

@liluu vyborne, aj by som chcela tvoj nalez 🙂

@booklover a zemepisarku na zakladnej cize pred cca15timi rokmi som mala Danku a ta uz mala urcite vtedy aj 60

adelaine
28. jún 2010

@maxara mas pravdu,
aj ja si myslim, ze netreba novu temu, ved tato je nasa,
je nazvana neutralne a plynulo v nej mozeme pokracovat dalej
a dalej az po dalsie dieta 😀

lenkamarkusova
28. jún 2010

@adelaine ahoj.aj mna boli brusko ked lezim ci uz na chrbte ale aj na boku.ja mavam taketo bolesti hlavne vecer ked si lahnem spat.vtedy male zacne riadne kopat a to ma potom priserne boli brucho.som sa bala tak som sa na to pytala minuly tyzden na poradni.doki mi povedala,ze to vtomto vysokom tyzdni uz normalne ze ma brusko obcas boli....tak som kludnejsia.ale obcas je to take brutal,ze sa aj obavam znova...a krize ma strasne niekedy bolia aj.sa nemozem rozhybat ked dlhsie lezim.ale uz to vydrzime tych par chvil nie?

maxara
28. jún 2010

@lela1809 mne vravel, ze cs moze byt kludne 0 a zo dna na den sa ti moze vsetko zmenit.. to co je tam v knizke, je maximalne kolko ma byt cs v tom tyzdni.. ked je menej, to nevadi..

@adelaine aj mna taha, hlavne pri obracani sa.. ale ja si ho podkladam takym dlhym vankusom a este aj medzi kolenami mam vankus, tak hned ako sa doobraciam a brusko polozim, tak sa mi ulavi..

agika1982
28. jún 2010

@adelaine zdielam nazor....naco nova tema

merikac
28. jún 2010

@strasska 😉 - v pohode,,,,,,,,,,neni co prepacovat 😵

merikac
28. jún 2010

@maxara ok,,vaskusam🙂))

alllexa
28. jún 2010

Dnesna kontrola - klasika, nic sa nezmenilo - na pasoch som nebola, ani na sono, prietoky ani velkost babatka netusim... Len tlak a moc, kuknutie odspodu (CS 8, stale som zavreta) a tep babatka. Pytala by som sa na tie veci, ale bolo tam kopec ludi, bral dve naraz, lebo miesto ordinacie bol hodinu na nejakej surnej operacii, takze sa nazbierala plna cakaren... Stihla som sa akurat postazovat na tu bolest v stehnach, co tak neprijemne vystreluje, ale nic mi na to nepovedal, ze by to bolo divne alebo co.
Ale snad bude na to cas o tyzden, to mam vlastne oficialny termin, bude mat v nemocnici cely den sluzbu.

@noemarta @janulienocka - malemu sa stale nechce von - som otvorena len na spicku prstu...
Ale uz sa mi fakt blbo chodi, taky tlak nadol, ani moc toho nemozem porobit, i ked sa snazim - teraz som riesila pribory, umyvala, ukladala... Musim este pozehlit veci, ale nechce sa mi, lebo aj zehlicka je nova🙂

@lenkaaninka - to je blbe s tou boreliozou, dufam, ze budete mat dobre vysledky... Inak, moj otec mal boreliozu, prejavovalo sa to dost cudne - stale mal vodu v kolene, nevedeli dojst na to, ze preco. Ale ked to zistili, tak v pohode poriesili. I ked ine je to asi u maleho dietata...

@adelaine - zelam krasny vecer, mate pekne vyrocie!🙂 No a mozno pride k tomu aj nejaky zivy darcek🙂

@adka1311 @silvia.vesela - dievcata, drzte sa!

@mirka285 - gratulujem! si si asi dost vytrpela:( ale hlavne, ze sa babu nic nestalo!

maxara
28. jún 2010

Baby prave mi pisala Mirka.
Je na pooperacnom oddeleni, ale uz si bola sama umyt zuby. Dnes by ju uz mozno mohli prelozit na normalne oddelenie. Vsetky vam pozdravuje a dakuje za priania a drziace palce. Odkazuje vam, ze epi jej veeeelmi pomohla, velmi sa jej ulavilo, mohla byt fit, keby nebolo tej nestastnej omotanej pupocnej snury. Vraj cisarsky je nic moc teda. No a este prihodila pikosku. Momentalne je na izbe so Zuzou Haydu 🙂

V sobotu vecer mi Mirka pisala, ze si rano dala dole cervenu snurku, co mala cele tehu na ruke a ze coho sa dotkla, to sa dosralo. Som jej napisala, ze ja si ju teda dole radsej dam az tesne pred. No a traz mi napisala, nech si veru tu snurku pekne na ruke necham 😀 takze baby, ktore mate snurky, nedavajte dole..

lenkamarkusova
28. jún 2010

@booklover ahoj.myslim ze by sa ti malo dat si zapisat Janka.moj kolega z prace pred dvoma rokmi si dal zapisat Ema.nie Emma.tak to skus.riadne im to len vysvetli ze to chces tak a tak.budem drzat palce...

izira
28. jún 2010

@maxara Super dakujem 🙂 vyskusame.. a dam vediet ako chutil...ale baza ani citron nic nepokazi, takze to musi byt perfektne 🙂

maxara
28. jún 2010

@alllexa ☹ moooje chudatko.. to mas ale smolu na tie poradne.. no ale co uz, snad je vsetko v najlepsom poriadku a mozno sa ti to pekne samo rozbehne, ked budes takto zamakavat.. a ked budes viac cupiet, male bude viac tlacit na cesty a mozno sa ti otvoria rychlejsie, skus.. caj pijes?

maxara
28. jún 2010

@izira a vy este mate kvitnucu bazu? 😨

lela1809
28. jún 2010

kocky od kedy pijete caj z malinovnika???

izira
28. jún 2010

@maxara pred tyzdnom este kvitla tusim - alebo pred dvoma? 😒 😒 😒 je tak v tieni, takze opozdene...a navyse je na chalupe, kde nie sme tak casto, takze uz fakticky nemam prehlad... ale asi sa pochvalim az na buduci rok...tento uz nestiham
zla sprava je ze nase chutnucke ceresne tento rok nie su....:( to vsetko ten dazd a chlad....

lenkamarkusova
28. jún 2010

ahojte.mozte mi niekto povedat naco je dobry ten malinovy cajik?a odkedy a ako casto ho treba pit?nemusim sa bat keby som ho zacala pit,ze predcasne porodim?no predcasne sice uz nemozem-ale aj tak...diky.a kde sa to kupuje?

janka256
28. jún 2010

ahojte kocky dnes sme dosli domov z nemocky a mame krasnu malilinku Mirku 🙂 narodila sa 22.6.s mierami 2900g a 51 cm no normalne modelka 🙂 rodila som v spinali ale poviem vam nic moc teda az na to ze som malu mohla hned vidiet aj to mi ju ukazali uz umytu a v perinke 🙂 ale nevadi hlavne ze sme zdrave obidve 🙂

lenkamarkusova
28. jún 2010

@janka256 gratulujem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi.

janka256
28. jún 2010

@lenkamarkusova vdaka idem dojcit potom sa zastavim 🙂

lela1809
28. jún 2010

@janka256 velmi velmi gratulujem a veeeela zdravicka 😉

lenkamarkusova
28. jún 2010

a este k tej zmene temy.myslim si ze by sme si ju nemuseli menit.pekne tak prirodzene postupne odrodime.nechame sa v tejto co mame.aj tak po porode nam bude dlhsie trvat kym sa spacifikujeme a zavitame sem...

carrie84
28. jún 2010

@janka256 - Gratulujem 🙂

katkaking
28. jún 2010

@patresko11 ahoj, ja som tiez este stale zatvorena ale brucho a krize ma bolia uz 3 tyzdne, ale zatial nic a dr. povedal, ze podla krcka to este nevyzera ze by to malo byt....ale ze to sa moze zmenit velmi rychlo.

lela1809
28. jún 2010

@liluu je to super ked uz vies ze bude o chvilku na svete 🙂

luminkasp
28. jún 2010

@stanka33, pocuvam 😉

adelaine
28. jún 2010

kocky, tak dnes zacinam uzivat ten Detralex tabl.,
a na tom letaciku su skupy na informacie o vhodnosti uzivania
pocas tehu, pocas dojcenia sa nesmie ☹
tak to ho teda dlho uzivat nebudem 😒
ale viacere ste to tu tusim spominali, ze to uzivate a je to ok, vsak?

maxara
28. jún 2010

@janka256 no parada, na teba sme cakali.. potom hod nejake info, co a ako sa mate.. co mas nove..

@lenkamarkusova ten caj je na to, aby ti rychlejsie dozreli porodne cesty. Je to caj z malinovych listov, cize z ostruziny malinovej, niekto ho vola aj malinikovy a kupuje sa v lekarni.. a je to prave na to aby si porodila lahsie a niekto mozno aj skor.. ja osobne ho zacnem pit az ked budem 38+0 cize ked zacnem 39 tt.

@carrie84 jeeej ty zijes.. coze sa neozyvas?

@adelaine mojalili ho uzivala

julovky2010
28. jún 2010

@maxara ....a kazda si prida svoje male kinderko, ci mam postahovat fotky ostatnych krasnych batoliat?!

maxara
28. jún 2010

@julovky2010 to si ty merikac? podla mna nech si kazda prida..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre