• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara ahoj.dakujem.tiez som premyslala ze ho zacne pit az ked skoncim 38tt.vsak nezacne posobit hned za 2-3 dni...chichi.a uzivanie bude napisane asi na navode vsak?
28. jún 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka256 gratulujeme.....
a tvoj muz ako? uz sa trosku umudril? pomaha ti s lukinom, alebo je to stale take nijake????
28. jún 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@adelaine
mate pravdu .. to ja som len zo stareho zvyku navrhla .. je to fakt zbytocne :grinning:
28. jún 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi, pocuj a oacka este nie je doma???? ved jej ten cs robili minulu stredu, ci nie???? som myslela, ze sa uz ohlasi, ze je domka aj s Kikou...
28. jún 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ano to som ja,,,,,,,,,tak malu som tam uz pridala a mozu teda maminky pokracovat :wink:
28. jún 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamarkusova no to neviem, asi ano.. ja ho este doma nemam.. vcera som bola v jednej lekarni Dr. MAX co som pocula, ze su celkom dobre lekarne, ale veru oni ani netusili, ze take nieco existuje a na co to je.. a ani o homeopatikach na pripravu ciest a ani tych na rozbehnutie kojenia.. divne.. este si zo mna zacali robit srandu, ze ci verim takym hlupostiam, ich kamoska rodila a nic jej nepomohlo, ani masaz hradze.. a hned story za story, tak som im povedala, ze mozno keby pili caj, by bolo lepsie, a isla som prec..
28. jún 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac uz som ju aj okomentovala.. je fakt nadherna.. :dizzy_face: a super si to zvladla, sikulka

@adka1311 no neviem, poslem sms?

@denisse oki, tak ostavame tu.. ved uz mame aj julovciatkovsky album
28. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no fuha....diky...dufam ze ja natrafim na lepsiu lekaren.mala si smolu.ked si ho kupim v stredu,dam vediet.teda ci som ho zohnala a tak...diky.
28. jún 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - dakujem,,myslim, ze kazdej mamine sa to svoje babo paci, nech uz vyzera akokolve,,,pamatam si , ze moj synak nebol prave najfesnejsi, ked sa narodil,v 36 tyzdni,,,sama ruka sama noha, bez vlaskov, nechtikov- taky maly vrabec,ale nevymenila by som ho v tom okamihu za ine krasne babatka,,,a vyrastol z neho celkom fesny svihak,,,,,,,,,,hlavne nech su tie nase deturence zdrave :wink: - no nie?!
28. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - caj som zatial nepila... no ale asi uz zacnem:slight_smile:
A upratujem priebezne stale, takze by sa to mohlo rozbehnut...
28. jún 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamarkusova no to som bola len nahodne v jednej co bola vcera po ceste, ale mam tu blizko nas jednu velmi dobru, tam budu mat urcite a keby nahodou nie, tak v meste je jedna, kde maju asi vsetky caje co existuju.. tak aj tam kuknem keby daco
28. jún 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ved jasne, kazdej z nas sa narodi to najkrajsie babatko.. ved ako by to vyzeralo.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa tak vecer po par duskoch cajiku si s manzelom urobte pekny tutumutu vecer a mozno... :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara hm ja dufm ze mne tiez v lekarni nebudu nejake story rozpravat...lebo to mi naozaj nerobo dva krat dobre v poslednom case....chichi
28. jún 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a ked si spominala tu masaz hradze.........my v PE mame takeho skveleho porodnika, ze on je proti nastrihu a pokial rodi on,,tak sa snazi aby nemusel roztrihovat a pri porode robi masaz hradze,,napriklad baba co somnou rodila mala 4 kg babo a vobec ju nenastrihol a pritom prve dieta rodila v TO a tam ju nastrihovali,,,a mna nastrihol, tiez minimalne a ani neviem, ze som zosita,,,,,
28. jún 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ako dnes poradna?
28. jún 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky
gratulujem všetkým novým bábätkám a ich mamičkám...pozrela som práve tabuľku, ale nás pribúda :slight_smile:
28. jún 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamarkusova mne story nevadia, kazdy si prikrasli .. ale nemala som cas ani chut, prisla som si kupit caj a nie kecat o porode, co robim s kazdym posledny mesiac.. :unamused: niekedy nemas jednoducho chut tocit furt o tom istom..

@merikac no takeho by som chcela aj ja.. ja neviem, aky je ten moj v tomto.. on mi pripada, ze ma furt naponahlo, akoze ked sa opytam, odpovie na vsetko, aj podrobne, ak si to vyzadujem, ale vlastne mam z neho pocit, ze sa nechcem radsej nic opytat a ani si nespomeniem, ze som chcela nieco vediet.. :unamused:
28. jún 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline pridaj si fotku maleho Danielka do juloviek, tak ako bruska, len mame novy album :wink:
28. jún 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka1311 pisala som sms, ale neozvala sa.. som jej napisala, nech da o sebe vediet, ked bude mat trosku casu.
28. jún 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no ved presne.niekedy to ani mne nevadi.ale niekedy uz ma to fakt unavuje...stale to iste dokola....a vsade kde sa len pohnem...a potom ma chyti vecer depka a strach sa stupnuje.vyspim sa a je zas vsetko OK....
28. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dobre maxi, pridám foto..aké je heslo?
28. jún 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp - no nic moc sa nezmenilo - som len na spicku prsta otvorena, CS 8, tak mi tu Maxi radi, ako to urychlit:slight_smile:
28. jún 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja som si kupila ten masazny olej na masaz hradze a doktor mi to zakazal.
Vraj nejaku infekciu si tam mozem zaviest, aj kupanie mi zakazal aj milovaniel,bo sa boji aby nepraskla skor plodova voda, tak preventivne beriem take vaginalne tbl...
A pytal sa, ze kde chodim na take zarucene informacie :slight_smile:
Ale co clovek to nazor...
Cajiky mi nezakazal pit, tak tie pijem
28. jún 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline heslo- jul
28. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett
ja som tiez par stran dozadu pisala, ze ta masaz a epi no balloniky nie je bohvieco, je tam vysoke riziko
zavleceni infekcie a nebodaj u bab, co maju pozit. nalez streptokoka...
a vysku hradze ma kazda geneticky danu, ked ju raz ma niekto vysoku, tak darmo, nic nenarobi,
maximalny efekt vidim len v jej zmakceni....
radsej treba posilovat panvove dno, to nie je kontraindikovane v ziadnom tt
28. jún 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute ženy! Tak kto všetko už porodil????? idem hodiť nejaké fotky,ale veľa ich nnemáme,nejako sme nestíhali. :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ,,,no vitaj...srsi z teba dobra nalada a spokojnost :dizzy_face: :dizzy_face: ...ako sa mate?????
28. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak ja ficim na tu slavnostnu veceru s mm,
sice ma stve, ze uz si nemam co pekne obliect, ale co uz s tym narobim :unamused:
vecer vas docitam, papa
28. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok