Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nika23t
28. jún 2010

@petrap001 Gratulujem k drobcekovi, och, ja som tu dlho nebola, vobec nie som v obraze. A krasne si opisala to vsetko pred porodom, citalo sa to lahko, akoby to bola malina 🙂 Ooo, uz by som to aj rada mala za sebou...

oacka
28. jún 2010

deň pred sekciou - modelka!!! 😀 😀 😀

oacka
28. jún 2010

Kika má fakt riadne vlasy, uvdíme,či jej vypadajú.

petrap001
28. jún 2010

@nika23t aj mne to teraz pripada,ze to bolo take jednoduche.kludne este raz 😀 😀 😀 ale radsej nieee 🙂

denisse
28. jún 2010

@oacka blahozelam, kika je zlatucka a ty vyzeras uzasne a stastne .. super 😀

nika23t
28. jún 2010

@petrap001 No to verim, ze pri pohlade na babatko asi zabudne kazdy hned na tu bolest, co? A teraz sa ako citis? Tam v nemocnici asi dlho mamicky nedrzia, alebo ano?

petulka_1
28. jún 2010

@oacka Gratulujem, krasne babo.
@alllexa Ja co som prala vecicky tak v detskom prasku na pranie, bez avivaze, ale vraj je velmi dobry ten persil s aloe vera pre deti.
A chcem sa opytat co ste este 2v1 aj vasim babatkam sa zvykne ckat? Lebo mojmu sa casto cka a mm je uz vyplaseny ci je to ok?

nika23t
28. jún 2010

@petulka_1 Ja neviem, aky je to pocit, ked sa babatku cka... Ako to vyzera? Lebo niekedy dost dlho citim akoby klopkanie na jednej strane, tak v pravidelnom intervale a trva to aj 5-10 min. ALe neviem, ci je to ckanie...

monline
28. jún 2010

@petulka_1 aj Daniel v brušku veľa čkal a má to aj teraz...takmer pravidelne po napapaní štikúta

bambola
28. jún 2010

@alllexa ja davam trosku nejakeho prasku sensitive (asi persil 😀 ) bez avivaze, nove vecicky len na 40 a pouzivane/poposuvane na 90. zehlit nezehlim, vsetkeho vela skodi a netreba to prehanat 😉

carrie84
28. jún 2010

@maxara - maxi, zijem, zijem .... ale dost pofiderne .... tak ako som sa flakala cele tehu, tak teraz nemam kusok casu na nic .... Snazime sa na poslednu chvilu prestahovat do domu, kde by sme mali akurat nase stare postele a kuchynu. Okrem toho ma dnes max. vytocili ti, co nam robili kuchynu (par perliciek: ako to, ze sme boli pri nich, ked to montovali, kuchynu mame skusat az ked sa dorobi, takze sa potom nemame divit, ze sa niektore veci pokazili .... ako nemam slov + tam po nas jeden absolut hucal - keby som to vedela, tak sa na nich v*seriem a objednam tu kuchynu inde. Samozrejme - patrili k drahsim cenovym ponukam. Vraj sme vecne nespokojni a kedy im doplatime zvysok. Aspon ze vizualne je taka, aku som chcela .... ) A kedze som firmu vybrala ja, tak sa citim ako zbity pes .... Ale aspon jedna dobra sprava - dohodla som si dr. na porod. Je to kamosovej spoluziacky manzel, priocom ta spoluziacka je byvala suseda mojho mm (skoro ako z telenovely) 😀 😀 😀 😀 Holka je symposka - a aj on je velmi prijemny. Sme boli u nich na navsteve a hned nam dal domov taky zlepsovak na kupanie babatka 😀

carrie84
28. jún 2010

@oacka - gratulujeeeeem 🙂 Sikovne a krasne ste - obe 😀

ivka8255
28. jún 2010

@oacka gratulujem k malinkej krásavici Kristínke 🙂 bodaj by sme všetky mali taký úsmev deň nielen pred pôrodom 😉

pepppe
28. jún 2010

@oacka gratulujem 🙂malinka je strasna krasna,,,, 😉

petulka_1
28. jún 2010

@nika23t No to je take pravidelne ako keby klopkanie. Tak potom aj vam sa cka. Malemu sa dokonca takmer pravidelne vecer zvykne ckat okolo siedmej-osmej.

adka1311
28. jún 2010

@oacka gratulujem ku Kristinke...velmi vam to spolu pristane.
super ste to zvladli..... 😀 😀 😀

alllexa
28. jún 2010

@petulka_1 - aj mna tak niekedy pravidelne kopka, dost casto, v poslednu dobu kazdy den... Ale nebola som si ista, ci slo o stikutku...

maxara
28. jún 2010

@petrap001 Petka este raz gratulujem k malinkemu buckovi, je krasny.. a tak krasne si to napisala, az mi zase slzy vyhrkli.. alebo to bolo aj v sucinnosti s prehratym zapasom 😵 kazdopadne velmi pekne si to zakoncila..

@oacka aj tebe este raz gratulka a pridaj Kiku aj do juloviek2010 tak ako brusko, hm?

@alllexa ja som plienky aj oprala aj ozehlila, vsetko som vlastne oprala a ozehlila, prala som podla etikiet na oblecku, vacsinou na 30-40 a vzdy s praskom, mam persil sensitive, baby tu pisali aj o Lovele, ale vraj niekomu nevoni. Ja som ju cuchala v obchode a vonala mi, ale persil mali vtedy v paradnej akcii, tak som vzala ten. A avivaz k tomu mam lenor biely s takym babatkom a druhy mam biely s takou rodinkou. A teraz v tescu mali akciu 2+1 tak som zobrala zlty, modry a tusim jeden biely, vsetky s detickami.. tak si mozem vybrat, co dam 🙂

@petulka_1 moja mala nestikutala, aj ked tu baby uz pisali davno, ze citia stikutku a nakoniec sme prisli na to, ze stikutali tie, co boli dole hlavou. A odkedy sa mi malinka otocila, odvtedy stikuta.. niekedy viackrat za den. Myslim, ze je to v poriadku.

@nika23t myslim, ze to co popisujes, je stikutka.. take jemnucke pravidelne klopkanie na jednom mieste..

@carrie84 no tak to potesi.. zboznujem take argumenty.. my sme najprv pri robosoch nestali, ale ked nam napr zacali miznut veci ako naprv sparovacka, isli sme otvorit krabicu a tam nic.. a pod tak sme si na to dozreli.. este nam zmizla aj haidca na vanu, co je tiez aspon 1000 sk.. otras.. na nikoho sa nemozes spolahnut... ale klud, aj keby si vybrala inu firmu, tiez by hadam nepreslo vsetko hladko.. ani keby ju vybral tm..

maxara
28. jún 2010

@petulka_1 to sa mu cka po napapani 😉

petulka_1
28. jún 2010

@maxara To moze byt, ze odvtedy ako je otocene dolu hlavou, lebo to len nejaky mesiac dozadu sa mu tak zacalo

maxara
28. jún 2010

@ywett no v tvojom tt este neskusaj ani pit caj.. pockaj do ukonceneho 38tt, aj so sexom aj so vsetkym..

maxara
28. jún 2010

@petulka_1 😉 my sme tu uz o tom davno polemizovali a nakoniec sme dospeli k zaveru, ze vsetky co citia stikutku, maju babo dolu hlavkou.. ale to bolo mozno pred dvoma mesiacmi..

tinka349
28. jún 2010

@oacka aj ja sa pripajam ku gratulacia, vela zdravicka 🙂 v ktorej nemocnici si rodila, ze kde su take izby? ja som si rezervovala nadstandard v starej, tak som zvedava ci bude volny, a ci sa izba bude podobat aspon trosku tej tvojej 😀

katarina7777
28. jún 2010

Oacka,petrap, mirka gratulujem ku krasnym babatkam.
vidim ze sme viacere v nemocnici kvoli vysokemu tlaku, co uz musime to vydrzat .
Tu sa posledne dni narodili same dievcata a dneska sa tu narodila aj Linda a kocka co je so mnou na izbe caka Kristinku 😉
Inak je tu srasny naval, pred 2 tyzdnami ked som bola pozriet porodnu salu tak tu nikoho nebolo... A vsetci sa smeju ked im poviem ze som slovenka 🙂 kvoli futbalu

katarina7777
28. jún 2010

@maxara mojmu sa stika vzdy rano medzi 5-6, zeby ma uz trenoval na ranjsie stavanie?

tinka349
28. jún 2010

@maxara jeeeej - ste mi objasnili moju dilemu 😀 😀 😀 😀 moja mala posledne dni pravidelne v noci jemne kopka na jednom mieste, ale straaaaasne dlho,az som sa cudovala, ako vie tak pravidelne kopkat 😀 😀 😀 a to sa mojej princeznicke stikutka?

noemarta
28. jún 2010

@petrap001 este raz gratulujem, maly je strasne zlatunky, a a a bodaj by sme mali my zvysne taky porod ako ty, kraaaasa!!!!!! 🙂 🙂 🙂 to je az radost rodit....

@alllexa boooze, tohto sa aj ja obavam, ze budem dlho zatvorena a a a nic...
ale mam taky pocit, ze mi zajtra na kontrole povie, ze uz sa otvaram, lebo ma boli cely podvozok od vikendu, aj panvove kosti. tak ti drzim palce. skus alexa okna umyvat, hi hi, moja svagrina az ked prerabala skalku v zahrade sa jej to konecne spustilo, prenasala skoro dva tyzdne. a ozaj, mas uz foto, ja este stale nie ☹ ☹ ☹

noemarta
28. jún 2010

@petrap001 tak az teraz som si precitala cely tvoj pribeh.... 😨 😨 ale aj tak si myslim, ze si to zvladla bravurne. 🙂

alllexa
28. jún 2010

@noemarta - fotky este nemam:( a to mi minuly tyzden pisala, ze asi koncom tyzdna budu, a stale ich nemam...
Drzim palce zajtra na kontrole, potom poinformuj...

maxara
28. jún 2010

@katarina7777 no ja tusim skusim odsledovat.. ja som si to nejako nevsimla, v ktoru hodinu stikuta.. No a ako dlho si ta tam nechaju? az do porodu?

@tinka349 😀 no vidiiis 😀 na nieco sme dobre..

@noemarta ozaj fotky... kedy ich budete mat? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre