Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
28. jún 2010

Baby ja som sa na veceru naprasila melonom a teraz sa nemozem na stolicke ani predklonit ku klavesnici.. ☹ sak snad ho zachvilku vycikam..

merikac
28. jún 2010

@oacka ..Kristinka je nadherna ,,,,,,,,,,,o srdiecka vam k nej gratulujem 😵

izira
28. jún 2010

@petulka_1 ckanie je v poriadku... trenuje si papkanie 🙂 zvyknu ckat hlavne ak mas vacsi prijem tekutin - mne hlavne ak si dam bublinkave
pri prvom sme ckali v kuse az som sa bala 😀 ale vsetko bolo ok...teraz je to uz menej, ale i tak kazdy den raz priblizne citim, ze sa mu cka 😀 😀 😀

katarina7777
28. jún 2010

@maxara neviem ako dlho tu pobudnem
, podla toho ako sa bude vyvijat tlak a ci neobjavia bielkoviny v moci. Teraz by ma mali znova napojit na monitor tak som zvedava co mi povedia... Ale podla mna sa bude cakat ako sa to bude vyvijat.

noemarta
28. jún 2010

@maxara hm... to by som aj ja rada vedela kedy budu, ale uz by mohli byt, lebo izbicku sme malej uz zariadili, chybaju tam uz iba portrety mojho bruskaaaa... ☹
ja som mala podobnu veceru, vyslovene som sa natlacila velkyyyym meloooonom, a a a bruseno mam jak taky meloooon, hi hi

maxara
28. jún 2010

@katarina7777 Katka a opuchy ti zmizli? dali ti na ne nieco?

@noemarta noo tak potom hod aj foto izbicky, to ma zaujima..

ericica
28. jún 2010

mirka ,,petrap zo srdca gratulujem k vasim bambuliatkam....
ja idem zajtra na poradnu a uz budem vediet kedy ideme na to....potom dam vediet....som velmi zvedavaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

katarina7777
28. jún 2010

Maxi tych opuchov sa uz do porodu nezbavim, to ani velmi neriesia. Lezim s vyvysenymi nohami... Asi tak 😒

maxara
28. jún 2010

@ericica 😵 no aj ja som.. 😵

noemarta
28. jún 2010

@maxara o.k. hned jak budu fotky aspon nejake tak ich hodim do fotoblogu a aj izbicku.
o.k. zajtra sa ozvem ako sme dopadli na poradni. pa dobru nocku...

maxara
28. jún 2010

@katarina7777 ani ten blby moduretic? mne a lele ten nas dal, lebo vraj, ked si dame jednu tabletku denne, nemoze nam to uskodit a keby nas kvoli tomu mali zobrat do nemocky, tak tam by nam ho aj tak dali.. 😒

maxara
28. jún 2010

@noemarta oki, sa tesim, dobru aj tebe..

katarina7777
28. jún 2010

Ten melon by som si dala aj ja, na veceru som mala nejaky vyvar s cestovinou a vyzivu... Aspon nepriberiem 😉

ericica
28. jún 2010

@maxara no u mna to vyzeralo mslubne uz cez vikend,,,kala som silne krce aj ma islo roztrhnut ale preslo to ☹
dnes zase krce cely den a zas to preslo,ale zacala som uzivat tie homeopatika na tovrbu mlieka a keby ste videli teraz na mne zelene pyzamko ,,,, 😀 veeeeeeeeeeeelke flaciskaa od mlieka 😀 😀 😀 jak dojna krava,,,
zajtra idem na 8:40 a moj dr ma v stredu operacny den som zvedava ci to bude utorok alebo cim pocka do piatku 😀 ????
ale mna sa nelubi ten datum 30.6.... 😝

ericica
28. jún 2010

@maxara ozaj uz su aj nejake fotky babetiek v nasom albumceku???

maxara
28. jún 2010

@ericica 30.6. je nahodou pekny datum.. a ked potiahnes az do polnoci, mozno bude 1.7. 😉 no nejake babatka tam su, ved kuk

katarina7777
28. jún 2010

@maxara ja som brala na odvodnovanie homeopatika a nic, skusala som lymfodrenaz a nic, je to proste mechanicky problem ze mi maly tlaci na lymfaticky system a porodom by sa malo vsetko vyriesit.... Teraz uvidime co s tym tlakom, ale som uplne v pohode lebo keby nieco tak mi vyvolaju porod alebo spravia cisarsky a sme obidvaja v poriadku.

nika23t
28. jún 2010

@maxara No vidis, dieta mi stikuta a ja o tom ani neviem 😉 Inak tiez som sa napraskala melonom, ale predtym este aj oblatkami, cukriky som si dala, privarok a chlieb so salamou... Tak neviem, neviem 😅

izira
28. jún 2010

@ericica zacala si uz brat tie homeopatika? ja som si ich dnes kupila a meditujem kedy ich zacat brat...
iak ktore konkretne beries?
dik

alica26
28. jún 2010

😝 ...som normálne dostala chuť na melonik aj ja... 😝

maxara
28. jún 2010

@ericica a nemala si si dat najprv homeopatika na dozretie porodnych ciest a tie na mliecko az po porode? 😨

@katarina7777 no po porode urcite, len tie opuchy aj zvysuju tlak.. je to zacarovany kruh.. ked sa ti pridaju k tejto kombinacii bielkoviny, tak ti hrozi preeklampsia ☹ no ale asi preto si ta tam nechali, nech to maju podchytene.. to je dobre, uz musis len vydrzat 😉

@nika23t no ved zas nemusis vediet vsetko

ericica
28. jún 2010

@izira hej zacala lebo podla mna uz tento tyzden porodim,a v lekarni mi povedali ze ich mam zacat brat aspom tyzden pred....
volaju sa ricinus commnis 🙂

nika23t
28. jún 2010

@maxara No ved hej, nechce ani ukazat, ci je to chlapcek alebo dievcatko...

maxara
28. jún 2010

Baby, ja idem asi spinkat.. teda idem do spalne, musim si vycistit plet, je to zo dna na den horsie s tou mojou tvarou, vsade mam vyrazky a je nechutne mastna, co mam robit.. 😲

ericica
28. jún 2010

@maxara ako pisem mne v lekarni povedali ze tie homeopatika na tvorbu mlieka mam uzivat aspon tyzden pred porodom 😖 tak ja neviem

ericica
28. jún 2010

oprava ricinus communis

maxara
28. jún 2010

@nika23t 😉 vidis, je to maly tajomnicek..

izira
28. jún 2010

@ericica ano mam tie iste....a lekarka sa tiez vyjadrila ze je vhodne zacat ich brat skor....tak neviem...🙂 este pockam dva tri dni..som este nejaka moc cela bez kontrakcii a bolesti...zatial 😉

maxara
28. jún 2010

@ericica to fakt? ja neviem, ja som sa len spytala.. hlavne preto, ze sa ti to tak rychlo rozbehlo..

ericica
28. jún 2010

@izira no ved aj ja budem zajtra mudrejsia....som zvedava kedy pojdem 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre