Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
28. jún 2010

Maxinka vsetko pre nase pokladiky vydrzime 🙂
Taku chut ste mi spravili na ovocie ze som si dala aspon ovocne lizatko, kedze mi nasadili lahku stravu.

ericica
28. jún 2010

@maxara ale ja som mala aj predtym taky vytok z bradaviek ze som si denne menila pyzamka,ale teraz so m si dala tie homeopatika poobede a po vecernej sprche normalne mlaka na pyzamku 😲 😲 😲

izira
28. jún 2010

@ericica mne to povie lekar v stredu asi...mozno budeme vyvolavat nakoniec..este neviem...chcela som prirodzeny porod, ale to sa podari malokedy

ericica
28. jún 2010

@izira inac aj ja ked som rodila poprve a bol tam so mna aj mm aj nas nechali dve hodinky samych na izbe a s malou a potom isla som mnou hore na novorodenecke....ani raz ju odo mna nezobrali 😉

maxara
28. jún 2010

@katarina7777 nuf, ved to, ze sa cele obetujeme pre nase pokladiky.. a este k tomu s radostou..

@ericica 😕 no toto.. a ty si mala este po malej mliecko?

Idem uz naozaj off, lebo mm sa uz hneva, tak dobru nocku..

ericica
28. jún 2010

@izira moja rec aj ja by som bola rada keby to prislo spontannne ale aj mala bola vyvolavana a podla mna sa tomu nevyhneme ani teraz 😒

ericica
28. jún 2010

@maxara nie nemala ale aj ked som bla tehu s malou aj vtedy som mala to prve mlieko uz v 6 mesiaci tehu a poriadne mi tieklo z bradaviek 😒
a teraz takisto 🙂

ericica
28. jún 2010

oacka akurat docitavam co ste popisali kym som tu nebola a kukam na fotky malej ....je naaaaaaaaaadhnerna 🙂 🙂 🙂
janka 256 pripajam sa ku gratulacii k porodu a please hod nejake fotos 😉

miki060707
28. jún 2010

ahooojte,
tak janka, petra, oacka........veľkááá gratulka, bábenka su zlatunké, petra ten pocit je supeeer, a oacka, to je super, že si fit, hadam aj ja budem, xI A INAK Tá IZBA VYZERA SUPER..
erika, zajtra na teba myslim.....nech to potiahneš do júúla

dneska malá bola taká dobrúčká, jeej oproti včerajšku, dnes bolo krááásne, ale ja moc nemusim horko, čo už, ani vonku sme nemohli byť, a ked navečer bololepšie, okná otvorené a debil sused zapálil, tak smrad na celej uličke, tak hned okná zatvoriť, ale tu dovoliť si niečo povedať nemôžeš, že prečo také smrady páli, raz sme aj starostu volali, že suseda páli pod oknami v takom hice a vnútry je na skapanie, mamka sa z toho dusila, ....a dnes nás ta suseda ani nepozdraví, no mám ju na háku

alllexa
28. jún 2010

@nika23t - aj ja mam takeho tajomnicka🙂

alllexa
28. jún 2010

Prave mi napisala Zrzulka, tak maly Patrik je uz na svete, narodil sa o 14:05 s mierami 3840 g a 50 cm! 🙂

janulienocka
28. jún 2010

ahojky, idem len na skok vas pocitat, jeeej @alllexa, takze uz aj @zrzulka ma babatko 😵 a teda riadneho valibuka 😕 😵 , moc gratulujem, alexa si na rade, vsak?

adelaine
28. jún 2010

@alllexa fiiiha, zrzulka ma Patka 🙂
rozbeehlo sa to nakoniec samo, alebo jej ho vyvolavali?

janulienocka
28. jún 2010

baby viete mi poradit, ako sa uziva ta arnica montana? niekde som stratila papierik s rozpisom uzivania, su to tie homeopatika k porodu

denisse
28. jún 2010

@zrzulka .. veeeelka gratulacia ... super, tak dalsie babetko je na svete ... 🙂

@alllexa a nevies nejake dalsie info? ako to slo?

tinka349
28. jún 2010

juuuuj akurat som pozerala predpoved pocasia na 10 dni - to budu horuuuucawy, do 30 stupnov kazdy den a slnecno...dnes ma aj trochu opalilo 😎 len ci sa nam bude dobre rodit v takych horuuuuucawaaaach 😖

alllexa
28. jún 2010

@janulienocka - no prave mi Zrzi pise, ze mi predava stafetu, ale to ma este aspon 3 julovky predbehnu🙂 Ved napr. Dugy ide v stredu na sekciu... A mozno aj Maxi to tento tyzden zrealizuje a Adelaine je tiez uz podla mna dost otvorena...
Inak, Zrzi vraj mala bolestivy porod, ale aspon rychly. A teraz sa uz dobre citi.

alllexa
28. jún 2010

@adelaine - to prave neviem, ci to slo nakoniec samo, len pisala, ze to bolo rychle... Ale kedze sa teraz celkom dobre citi, tak tipujem, ze sla prirodzene (nie sekciou).

janulienocka
28. jún 2010

@alllexa neboj sa, ono to kludne moze byt tak ze mas momentalne klud a za chvilu sa to vsetko zmeni a uz pobezis do porodky 😉 ja som dohodnuta na ten buduci pondelok s dokym, ak teda dovtedy nic, takze mu poviem ze sa ani nehnem pokial nieco so mnou nevymysli, uz ma vsetko tlaci, drobcek je dost velky, takze dufam ze ja som na rade buduci pondelok 🙂

adelaine
28. jún 2010

@alllexa
to je dobre, ze to bolo rychle 😉 a uz ma po tom....

veru, tie horucavy su o nicom, dnes som opuchnuta ako knedla,
mam hned kilo navyse,
ani zabky som si nevedela obut, normalne som sa
rozplakala od zufalstva 😢

inak, ak sa maly nevypyta tento tyzden sam,
rodim s vyvolavackou tuto sobotu,
ani sa nebojim, uz by som to chcela mat za sebou...
lebo trpim ako kon 😝

alllexa
28. jún 2010

@janulienocka - ja by som bola tiez rada, keby mi to vyslo na toho 5.7., to ma aj ten moj doktor sluzbu, mam sa zastavit na kontrolu, takze by sa mi mohol venovat a nejako to mozno rozbehnut, i ked neviem, ci je to realne, ked budem stale zatvorena...

alllexa
28. jún 2010

@adelaine - fakt? to uz mas s doktorkou dohodnute, ze tuto sobotu Ti to vyvola? No bolo by fajn, keby sme sa tam nakoniec stretli🙂 Ozaj, Ty by si jej v ktorom momente volala - ked pridu pravidelne kontrakcie a pojdes do nemocnice, alebo az ked Ti v nemocnici povedia, ze uz to ide "do tuheho"? Lebo mne povedal, ze mam zavolat, keby to zacalo, co sa mi zda byt skoro, lebo to sa moze tahat este 10 hodin...

adelaine
28. jún 2010

@alllexa keby to prislo na mna cez tyzzden, volam, az ked budem v nemocke, podla nalezu,
lebo ako hovoris, je to o tom, ze to moze este dlho trvat...
a ta sobota je zelezna rezerva, to sa bude vyvolavat, dojdem normalne do nemocky
na prijem...a pojdeme na to, lebo od 5.7. ide doki na dovolenku, tusim to ma tak vela ludi,
budu mat predlzeny vikend...

adelaine
28. jún 2010

@alllexa
a to by bola sranda, keby sme sa tam stretli 😉
aspon jedna znama osobka.

alllexa
28. jún 2010

@adelaine - tak to sa musim poponahlat, nech Ta tam zastihnem aspon zaciatkom buduceho tyzdna🙂

adelaine
28. jún 2010

@alllexa veru, ty by si ma mala dokonca predbehnut,
ale ked sa neotvaras...musis tomu trosku pomoct 😉
inak vies co je sranda, ze ste sa stahovali, makala si a nic...
mne staci sa prejst a som k.o. a nalez je hned "horsi"

skusala si pit ten cajik?

alllexa
28. jún 2010

@adelaine - nie, este som si ho nezaobstarala, ale mam to v plane... A trosku som bola skepticka, ci to pomaha🙂

adelaine
28. jún 2010

@alllexa skus, za to nic nedas, ja som ho kupila normalne v lekarni..
od zajtra ho zase pijem.

....idem uz off, prajem ti dobru noc,
a vsetkym citajucim tiez 🙂

alllexa
28. jún 2010

Dobru noc!

tinka349
28. jún 2010

babule no dnes ste nejak skoro zalahli a ja tu sama 😖 no nic, idem si aj ja lahnut, snad zaspim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre