Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katy1979
29. jún 2010

Caute ja som tu uz veelmi davno nebola. Kafoditka to nie je prijemne zapal prsnika. A ja tu este stale strasim ja snad nikdy neporodim.

booklover
29. jún 2010

@kafoditka to je smutne, ze mas ten zapal... ☹ to nezavidim. a nevraveli doktori, si sa tomu da predist, alebo sa s tym zmierit? ja som snad od kazdej mamicky, ktora dojcila babo pocula, ze mala zapal...

adelaine
29. jún 2010

dobre ranko,
tiez sa zapojim do debaty...
ja som prala vsetky veci v Persile sensitive,
a dala som to este extra vyplachat...Lovela mi nevonala,
a zevraj ani dobre skvrny nevyperie...avivaz som pre drobca
radsej nepouzivala ziadnu.

jee, dugy, takze zajtra budes mat misku ri sebe?
uzi si posledny den s bruskom 😉

booklover
29. jún 2010

aj my mame eko zlcove mydlo na skvrny, tak sme zvedavi, ako bude fungovat. ale eko domaci gel na pranie uz pouzivame par mesiacov - najskor kvoli babu sme zacali. ale manzel ma tiez citlivu pokozku, tak sme aj kvoli nemu prestali pouzivat prasky a avivaze.

adelaine
29. jún 2010

@booklover
veru, presne ako pises, je to caste...su sice intervencie,
ktorymi sa daju zmiernit pociatocne priznaky...
avsak ked zacnu teploty a zapal, je lepsie
ist k lekarovi, lebo o moze ist az do abscesu....
kamoska tak po 6 tyzdnoch prisla o mlieko 😒

ono nech sa mliecko odsava akokolvek, vzdy
tam ostane nejaky zbytok, co narobi sarapatu ☹

kafko, teraz, ked beries ATB, kojit mozes aj
z toho zapaleneho prsnika? ci ten sa musi
vynechat, ako to je?

alllexa
29. jún 2010

@dugyna - Zrzulkin Patrik sa narodil vcera o 14:05, miery 3840 g, 50 cm🙂

adelaine
29. jún 2010

Prajem vsetko len to najlepsie k meninkam nasim Petkam (Maxinka, Petka001) 🙂
nech ste stastne, zdrave a stale lubene 😵

alllexa
29. jún 2010

@katy1979 - no, Tebe sa to tiez uz pekne blizi... ako to vyzera, si otvorena?

booklover
29. jún 2010

ten zapal znie velmi neprijemne... uf. a niekedy uz nemozno dojcit ☹ kamaratka musela prestat dojcit kvoli zapalenemu zubu. tak asi ziadny zapal dojceniu neprospieva... musime sa riadne setrit pri dojceni a dat si pozor na vsetko mozne. no som zvedava, ci sa podari tomu predist.

kafoditka
29. jún 2010

@adelaine normalne kojim aj z toho prsnika, dnes maly nechcel papat tak som so oba prsniky odsala.. Podstatne je, ze to prso musis mat stale vyprazdnene, aby sa zapal neprehlboval.. a nevyhnete sa tomu. Proste ja som schytala zapal ani neviem ako. Vlozky do podprdy menim casto, po kazdom kojeni umyvam cistou vodou, odsavam a predsa som ho dostala.. 😒 ale nie je to az take strasne, na dotyk to boli ale inak sa da..

katy1979
29. jún 2010

@alllexa netusim. Pred tyzdnom akurat na prst a teraz mam prist na poradnu az v piatok.

adelaine
29. jún 2010

@kafoditka je to neprijemne, ked to ma taky rychly pribeh...
ze nic a zrazu bum take teploty ☹
nech ti to rychlo prejde,
a nech sa Filipko zase pekne rozpapa... 😉

kafoditka
29. jún 2010

@adelaine dakujem moja 😉

tinka349
29. jún 2010

@kafoditka drobatko je nadherne v tej sedacke 😀 a ty kde mas brusko???? 😀 no jaka kocka hned po porode, to ja si na seba urcite netrufnem zobrat biele tricko 😖 Kocka si 🙂

@sunnygirl ty co si mala v noci pisaciu maniu ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka349
29. jún 2010

juuuj kocky ja vooobec newem spat v noci 😠 to je otrasne...zaspim o 3tej vstavam zas o 4tej, 5tej, 6tej.....stresy z toho vsetkeho mam....a normalne som dnes s ocinom sla na 7mu rano do kostola sa pomodlit za moju hriesnu dusicku 😎

dnes mi ocino nechal doma auticko, tak asi pojdem do mesta na kawicku, lebo vysedim wajco 😀

booklover
29. jún 2010

@tinka349 mas obrateny biorytmus kvoli babu, alebo je to tak vzdy? mame znamych, ktori uz v tehotenstve nemohli kvoli malemu spavat a on ani po narodeni nevedel si zvyknut, kedy je noc a spinka sa. niektore babo ma o tom vlastnu predstavu 🙂

tinka349
29. jún 2010

@booklover predtym som so spankom nemala problem....zaspala som o 11tej vecer, vstavala som o 11 tej naobed a este aj poobede som spala asi 2 hodiny....a teraz???? sak ja dokopy naspim asi 5 hodin za cely den aj s poobednajsim spankom....a drobulke sa stikuta kaaaaazdu noc.....zabera na to nieco? stale okolo2-3tej rano, a skusala som sa aj prechadzat, aj sa napit, zmenit polohu, a nic.... 😖

luminkasp
29. jún 2010

viete nieco o zrzulke?

lutsine
29. jún 2010

@tinka349 no ja som praveze cele tehotenstvo v pohode v noci spala,aj babo spalo, no teraz posledne dve noci vystraja aj v noci....mnazel sa smeje,ze sa uz pripravuje na cestu von....

lela1809
29. jún 2010

@kafoditka nadherne foto 😉

tinka349
29. jún 2010

@lutsine no ale ved to je hroooozne, ja sa citim ako upirka, co v noci nespi a ked vyjde slnko tak musim zalahnut naspat do postele lebo mi klipkaju ocicka 😖 a to si newem predstavit ked sa mala narodi a ja po nociach nebudem spat, a cez den budem mat skolu... 😖

nina88
29. jún 2010

Ahojte, je tu ešte niekto koho tak príšerne bolí panva keď leží na boku?? 😕

luminkasp
29. jún 2010

vidim, ze ano, stacilo sa hore pozriet 😉

izira
29. jún 2010

@ericica tak to by som bola aj ja rada, ak by mi maleho nechali a nebrali hned prec 🙂 mm so mnou tentokrat asi nebude (prvykrat bol a vravel, ze stacilo) 😀 😀 😀 teda ak by som velmi chcela, tak zostane, ale asi ho radsej poslem na stretavku co maju zo strednej - ak by to bolo tento vikend

booklover
29. jún 2010

@nina88 mna bolieva, ale po chvili to prejde. budim sa kvoli bolestiam v noci. ale bud cakam kym to prejde, alebo kadejako menim polohu...

dugyna
29. jún 2010

@tadotami tami dakujem 🙂

lela1809
29. jún 2010

@zrzulka GRATULUJEM k Patkovi 🙂 a skorý návrat domov prajem 😉

booklover
29. jún 2010

@izira a nepojde ina blizka osoba? sice niekto je spokojnejsi bez doprovodu...

luminkasp
29. jún 2010

@zrzulka, gratulujem, velmi sa s tebou tesim 😉

@kafoditka a ty si aj bola tehu? 😉

dugyna
29. jún 2010

@alllexa no parada aky chlapisko 😉 a sak na sukromnom niekto pisal ze este rano bola na internete... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre