Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

pepppe
29. jún 2010

@ericica au to vazne??? noo ked boli len to co ma pozrie,co potom porod,,,, 🙂 takze zajtra mas malinku pri sebe,,,paradicka

zuzik1983
29. jún 2010

@ericica no to nie,ja som si nezajednavala,ale uz mam toho tehotenstva teraz ku koncu dost,uz poriadne nic nemozem robit,aby som sa nebala ,ze sa cosi stane

ericica
29. jún 2010

@pepppe duuuuuuuuufam a nenormalne sa bojim bolesti ze vraj druhykrat je to rychlejsie ale aj bolestivejsie 😝 😝 😝
minule ma vysetrovanie vobec nebolelo ale som krvacala teraz ma vysetroval dvakrat po sebe a dost to bolelo ale zaujimave ze som nekrvacala 😲

@zuzik1983 ahaa ja som si mojho zajednala preto mi to asi vyvola zajtra bo ma sluzbu a nehce to nechat na nahodu ze nebude v sluzbe a pride to na mna....ale moze byt ze ta posle do nemocky.....vsak uvidis budem drzat pacle 🙂

alllexa
29. jún 2010

@zuzik1983 - pozeram, ze mame termin narovnako a asi nas este nejake julovky predbehnu🙂

zuzik1983
29. jún 2010

@ericica ja si to asi vyziadam uz,aby ma poslala 🙂

alllexa
29. jún 2010

Inak, uz som si kupila ten caj z ostruziny malinovej, idem skusit...

zuzik1983
29. jún 2010

@alllexa no aj ja mam taky pocit,mame lenive mimina 🙂

pepppe
29. jún 2010

@ericica nebude boliet,,uvdis,bude to pekne rychli porod,aky by sme chceli kazda 😉 noo tak mna ani raz zatial nebolelo ,ked ma pozeral zo spodu,,neviem preco,,,,klop klop 😉

liluu
29. jún 2010

joj dievčatá aj ja chcem rodiť 😉
hej a nemáte nejakú chutnú oznamovaciu sms??? 🙂

ericica
29. jún 2010

@liluu no ta sms by zaujimala aj mna 😵
@pepppe bodaj by si mala pravdu a dakujem 🙂

meruska
29. jún 2010

Milí priatelia a známi, tak už som medzi vami. Volám sa … ,moje miery sú … a narodil(a) som sa o ….hod. Už teraz sa na vás moc teším.
***
Ahoj, tak som tu! Píše za mňa mamička, lebo ja som ešte maličká. Volám sa …., narodila som sa dnes o …., meriam…., vážim…. A mamina aj ja sme v poriadku.
***
Ahojte, dosiaľ som mal možnosť počúvať len váš hlas zvnútra. Už sa na vás teším. Maminka vraví, že som veľmi krásny(a), vážim … meriam … Váš(a) (meno) …
***
Dar najkrajší život dáva do kočiara. A v tom našom tíško dýcha našej šťastie, naša pýcha …
***
Strieľajte šampanské – konečne je to tu. Dnes o …. sa nám narodil(a)…… s váhou …. a dĺžkou…
***
Ocko išiel chlastať, mamka ešte fučí od bolesti, takže sa musím predstaviť sám(a)… volám sa ….., vážim …. g, meriam .. cm. P.S. všetci traja sme o.k.
***
Dnes ráno nám, mamke a tatkovi, nebo poslalo svoju najkrajšiu hviezdu, nášho syna (dcérku) …… s mierami …
***
A konečne môžem začať chodiť s tatinom na hokej! Meno, miery….
***
Dnes vydalo bruško mojej mamky najkrajšie tajomstvo sveta! MŇA! meno, miery…
***
Ahoj, 9 mesiacov som sa skrýval(a) v utajení, ale dnes o … hod. je čas, aby som odkryl(a) svoju pravú identitu: som …. (meno), mám … kg, … cm a poriadne to tu roztočím!
***
S poradovým číslom 2 sa Vám predstavuje naša ďalšia krásavica: Volá sa ….., narodila sa o … hod. a jej miery sú opäť ideálne: …. cm a …. g
***
Dievčatko/Chlapčiatko sa cez pusinky dostalo až do perinky.
Krásna hlávka, jemné vlásky, toto je náš výtvor lásky.
Nech tá láska pretrváva, neúnavná, neskonalá.
Narodil/a som sa o….Volam sa…. vážim… meriam…
Teším sa na Vás
***
Už som na svete, aj keď v maminom brušku bolo lepšie, ale čo už. Dali mi meno …. , myslím, že to ste už ale tušili. Mám …cm a …g.Maminka je nejaká unavená, neviem prečo, veď najviac som sa tu narobil(a) ja. No a tí ľudia v bielom, čo tu pobehuju, tvrdia, že sme aj s mamou o.k.
***
Dnes moja maminka vytlačila najkrajšie chlapčiatko (dievčatko) na svete. MŇA! meno, miery…
***
Huráá! tak už konečne viem, ako vyzerá maminka zvonku. Aj tatinko sa mi páči… volám sa…. miery, meno…

meruska
29. jún 2010

@liluu chcela si nieco take? 😉

izira
29. jún 2010

@booklover asi nie....budem v pohode aj sama. Dufam, ze to nebude dlho trvat a navyse i tak na Rastislavke nemoze byt pri mne pocas 1. doby porodnej a aby cakal vonku pred dverami neviem ako dlho...to radsej nech si oddychne, aby potom zvladal pomahat s dvoma spuntami 🙂

meruska
29. jún 2010

@izira vdaka ze si ma dokopala ist do tej nemocky 😉

izira
29. jún 2010

@meruska dobre si urobila ze si tam sla, len skoda, ze si musela tolko cakat, ale aspon si teraz kludnejsia... 🙂 ja idem do poradne zajtra, tak uvidime 🙂

meruska
29. jún 2010

drzim na zajtra palceky...ono ja sa ani tak necudujem ze sa este neotvaram ja mam terminy 17, 22 a 24 a ten posledny je riadne daleko ..ale hadam to budem mat za sebou skor 🙂

merikac
29. jún 2010

@naty1976 jasne,,,seba odhlasis a prihlasis sa ako julovky2010 heslo -jul...........klik na julovcata a uz len pridas foto

alllexa
29. jún 2010

@meruska - super, normalne ma tie smsky dojali🙂

izira
29. jún 2010

@ericica Drzim prsty zajtra 🙂

meruska
29. jún 2010

@alllexa 😉

merikac
29. jún 2010

@ericica - budem grzat palceky, nech vsetk dopadne najsamlepsie,,prajem porod bez bolesti 😉 , malinkej bezproblemovy nadych na tento svet a hlavne, nech budete coskoro obe doma v poriadku v kruhu svojich najblilzsich 😵

merikac
29. jún 2010

@pepppe ..ked spominate to pozeranie zo spodu, v den ako mi isli vyvolavat porod, to pozeranie uz nebolo setrne, dokonca dr. ma roztahoval ako ma pozeral a poviem vam, ze to bolest,,sestricka ma chytila za ruku a skoro som jej ju rozpucila,,,s takou ohromnou bolestou som veru neratala................. 😠

alllexa
29. jún 2010

@zuzik1983 - a vo stvrtok ides k svojej gynekologicke, ci uz do nemocnice?

@ericica - fiha, tak zajtra? A preco chces, aby Ti to vyvolali? Ved aj ked to bude mimo sluzby, mozes tomu svojmu lekarovi zavolat - ked je zazmluvneny...

izira
29. jún 2010

@meruska ja som si pozerala termin nuz a prvy mam 1.7. - pozajtra 🙂 a akurat dnes mi zacali troska bolesti - take si pamatam aj pri prvom a potom to uz bolo co nevidiet 🙂

alllexa
29. jún 2010

@takyna - gratulujeme!🙂 A sla si cisarskym ci normalne?

zuzik1983
29. jún 2010

@alllexa idem k svojej doktorke,do nemocnice ja pojdem az rodit

pepppe
29. jún 2010

@merikac jezisi ,anio nehvoor,,,,au vsak to muselo ozaj boliet,ja by som jej tu ruku asi aj zlomila, 😠 noo mam sa na co tesit,ale envadi vydrzim nieco,, 🙂

izira
29. jún 2010

@meruska vazne som rada, ze si tam sla. spravila si si aj exkurziu po poschodi?
Inak v Novej na novorodeneckom mam kamaratku Ivanu Kusnierovu - lekarka strasne zlaty clovek. Ak by si mala akekolvek pochybosti ona ti urcite pomoze, len sa jej opytaj... ma uplne super pristup je velmi citliva, chapava a no prosto uzasny clovek

meruska
29. jún 2010

@izira ja som bola na 2 poschodi, hore som nebola...to mam ist nabuduce aj na 17-te ak chcem vydiet izby? ja sa vsade votriem? 😀

merikac
29. jún 2010

@pepppe no mozno to robil pre to, lebo som sa pomaly otvarala a bolesti uz boli paradne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre