Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
29. jún 2010

@merikac no uz mi zase lepi.....ja viem ze to musime vsetky vydrzat ale ked ja som mala aj pri malej velke bolesti 😝

strasska
29. jún 2010

@adelaine adi tak to mas super, lebo ja som na 8 cm uz isla na stol 😉

bellablonde
29. jún 2010

@izira 😀 😀 dobre si si to vtedy zmanazovala 😎

ja mam v hlave tolko scenarov, ako to bude prebiehat, ze by som mohla pisat pre ordinaciu v ruzovej zahrade 😀
akoze teraz mi je do smiechu, ale ked mi voda prdne niekde vonku na ihrisku, co s malym, rychlo volat mm (co ak bude prave na mega dolezitom meetingu?)
odsoferujem to sama alebo si zavolam sanitku?

ja mam tusim najvacsi stres z toho, ci budu okolnosti priaznive ako zo samotneho porodu

adelaine
29. jún 2010

..juj, len aby...ze usmev na tvari...to asi tazko 😵 nerobim si iluzie...

allexa,
o katty nic neviem :(
a uz by sa mohla ozvat
noemarta, co s nou je, ako to s nou vyzera....zeby sme si dali vsetky
4 spicha v ruzinove na porodnici?
( problem je, ze tam su len 3 stoly 😀 😀 😀 😀 😀 )

strasska
29. jún 2010

@bellablonde ja sa velmi bojim toho, ze mi najprv odide plodovka,,,ja chcem najprv bolesti, kontrakcie a otvaranie a plodovku az tesne na zaver.
V takom poradi si to objednavam tam hore 😀

denisse
29. jún 2010

@maxara a ostatne petky a vsetci petrovia a pavlovia, ktori k vam patria 😉
vseeeetko najlepsie k meninkam ...

@mima89
vyvolavaneho porodu sa neboj ... mne prvy tiez vyvolavali tyzden pred terminom, lebo malej este v bruchu zistili, ze ma na jednej oblicke same cysty a tym padom bola povazovana za novorodenca s vyvojovou vadou a ked doktor zhodnotil, ze je vyvinuta a niet na co cakat, tak zvolil vyvolanie, aby som neprenasala a malu mohli co najskor vysetrit normalne nielen cez moje brucho ... a naozaj babetko mas donosene, uz jej mimo tvoje brucho nic nehrozi, tak je urcite lepsie, ked bude vonku .... oni vedia co robia, neboj sa 😉

adelaine
29. jún 2010

@bellablonde preboha, neblazi, ze soferovat sama!
urcite RZP, mas na to ako rodiaca narok .

@ericica neboj, budeme na teba mysliet a drzat ti palce!

petrap001
29. jún 2010

@tinka349 ja som na porod tiez vobec nevyzerala a ani zdaleka este necitila 😀 ale odtiekla hlienova zatka a sup sup ani som sa nenazdala a do polnoci bol tu 🙂 🙂 🙂 den predtym ma trosku vytrsalo auto,teda skor tie kvalitne cesty,potom som bola na nakupoch a aha co sa stalo 😀 len nesed a rob nieco,hyb sa a ono to priiiide 😀
som ja ale super mamicka,v jednej ruke maly ,papa a s druhou pisem 😀 😀 ale vyzera,ze je mu dobre 😝

alllexa
29. jún 2010

@bellablonde - ja tiez v duchu riesim, ze co ak to pride v noci, ci budem vediet, ze je to ono, potom ci mam volat svojmu doktorovi, alebo az ked pridem do nemocnice... Ci ho nezobudim a tak🙂 A normalne mi vcera napadlo, ze snad ma to nechyti pri futbalovom zapase, ze to budu vsetci nervozni...🙂

strasska
29. jún 2010

@petrap001 gratulka k meninkam a veruze si sikovna maminka a pekny porod si mala 😎

miki060707
29. jún 2010

ja zajtra musim zavolať našej pediatričke, že či nevypíše na mm OČR, či PN, či čo, aby bol s malou, ked budem v pôrodke a ked dojdem domov, lebo naši síce budú, teda otec, ale nech sa aj mm postará z časti o svoju dcéru a dovolenku nemá, lebo budu mať koncom júla, tak to dobre bude na seba nadvezovať a to naši chceli isť do kupelov, v strede jula a mna sa pýtali, či môôžu 😅 booože, čo by nemohli, lebo ked som došla z pôrodky s malou, tak sa o mna starali, a o malu tiež, ale teraz to bude iné, malu dáme aj svokre, nech aj ona sa zapoji, ale ona jako bude chodiť do prááce, kde by si zobrala volno, ale ked dojde z roboty a mm mi pomôže, či podať, postaviť, bohvie v akom budem stave, možno bude ok, možno nie......

ericica
29. jún 2010

@adelaine si zlata 😵 😵 😵 aj ja budem na teb mysliet 😉 😉

alllexa
29. jún 2010

@adelaine - tak ja idem prva!🙂
Noemarta vcera pisala, ze dnes ma kontrolu... No a Katty tusim zajtra, ale ona sa zvykne tak v podvecer ozyvat, keby nie, tak jej asi napisem... A tusim si dokonca na dnes dohovarala stretko so Stankou.

bellablonde
29. jún 2010

soferovanie bolo myslene ako recnicka otazka 😀 😀
akoze vystrajam kadejake blbiny, ale zas do extremov ohrozujucich zivoty sa nehrniem 🙂

ericica
29. jún 2010

@miki060707 neboooj bude vsetko ok 🙂 🙂 🙂 a vasi si kupele zasluzia 🙂
ja sa skor bojim ci mi sem mala nebude stale volat tych nasich susedov,,,,nemam moc rada ked mi k novorodencovi chodi moc cudzich......ale ona to este nechape 😠

izira
29. jún 2010

@bellablonde vtedy by to zvladla kazda....vazne...kontrakcie som mala, ale take v pohode, neboli ani extra bolestive, voda mi neodtiekla - museli napichavat v noci nakoniec - citila som sa dobre a ani som nevedela, ze som otvorena a ze rodim...vsetko sa zintenzivnilo az vecer okolo 9 a vtedy som si dala pichnut aj epi. Teraz sa chystam bez, tak uvidime 🙂

adelaine
29. jún 2010

@ericica
dakujem 😉
a zaskolila si mm, aby sem hodil o tebe a o malej Edinke info?

petrap001
29. jún 2010

@strasska dakujem pekne 😉
aj ja prajem vsetko len to naj vsetkym dnesnym oslavenkiniam a oslavencom 😎
My s mojim Palkom sme ani krajsi darcek nemohli dostat 😵 😵

bellablonde
29. jún 2010

uz je prndulatko hore, dnes si dobre pospinkal
papa kocky a piste, aby som mala priebezne co citat 😉

adelaine
29. jún 2010

@alllexa no ved ako ina, ty mas narok na to ist prva 😉
inak, mozeme si na seba vymenit tel. cisla, aby sme boli v kontakte keby nieco?
do IP..hm? 😉

ericica
29. jún 2010

@adelaine nie napise vam
@miki060707

ericica
29. jún 2010

miki aky mas telefon zeby som ti poslala mms a ty by si sem hodila fotku malej???

ericica
29. jún 2010

alebo komu by som mohla poslat fotku malej ze by ste ju sem dali????

miki060707
29. jún 2010

@ericica čo mam gl. kde mi voláš, tam sa foto nedaju poslať, ale mam eurotel, tak tam áno, tak mi pošli tam, napišem ti číslo ......jeeej to budem vidieť hned Edinku, a dám ju sem

ericica
29. jún 2010

@miki060707 tak posli cislo 🙂

miki060707
29. jún 2010

@ericica ja som normálne netrpezlivá ako to bude zajtra a ostatné dni s vami, jak keby to mna zajtra čakalo, tak si pripadám

noemarta
29. jún 2010

@adelaine @alllexa ahojte babule, nooo musela som si hodit hodinoveho slofika, lebo som s ruzinova dosla total unavena, teploooooooooooooooo....
tak ja som bola dnes u svojho gynekologa, tak otvorena som na 2 cm, mala vzisla nizsie, ale mame rezervu este tyzden a pol, mala ma tak do troch kg. takze tak.. a zajtra ideme s katty17 k porodnicke na 10,40 takze uvidime co nam tam povie porodnicka.
bola som aj na ponauceni o epi, tak to mam za sebou , uz iba to zaplatit. my s katty vyzerame, ze este urcite tento tyzden nejdeme, mozno koncom buduceho, no ved uvidime.

noemarta
29. jún 2010

@adelaine ty mas zajtra poradnu a kedy, mozno sa stretneme, my mame s katty o 10,40.
zrzulka, gratulujem k babatkuuuuu, drzte sa!!!!
vsetkym petram vsetko naj naj k dnesnym meninkaaam. 🙂

miki060707
29. jún 2010

všetkym Petrám, Petrom a Paľkom všetko dobréééé, idem vypnuť pc a s malou von,....erika, tebe napišem smsku z toho čísla, kde pošleš foto a aj info o Edinke, tak ak s vami dnes nebudem, pochybujem, xi
tak zajtra nech to víde dugynke, erike
maxi nech víde tá promocia a babka...určite sa nudiť nebudeš a tiež nech vídu poradne ako aj mne.....

už som si dala sterilizačku do tašky, ešte zbehnem do lekárne pre homeopatika zajtra....

miki060707
29. jún 2010

nie sterilizačku, ale odsávačku a......tak ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre