Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
29. jún 2010

@maxara diky hned sa ozvem....akurat som uspala malu a stale som ju bozkavala,,,,,vysvetlovala som jej ze zajtra ide maminka pre setsricku a nech ma pride s ockom kuknut.....boze asi to nezvladnem a budem za nou revat 😢 😢 😢

carrie84
29. jún 2010

@ericica - supeeeer 😀 Diky za info, tak to nech si tu dofku doktorka uzije - sak si ju aj zasluzi 🙂 😀

cigaretka5
29. jún 2010

@maxara Nedali mi nic, vlastne som
mala taky tlak prvy krat takze
mi Len kazali pravidelne merat a ked sa dostanem
na 140 na 100 idem na kramare. Citim sa ale inak ok tak snad to bol Len syndrom bieleho plastu....

ericica
29. jún 2010

@carrie84 aj moj sa chysta na dovolenku dakedy buduci tyzden.....jasne aj doktori si ju zasluzia 🙂

stanka33
29. jún 2010

Ahojte...aj ja zelam dodatocne vsetkym Petkam, Petkom a Palkom vsetko naj..
@ericica moja chod si radsej lahnut aj ked nebudes spat aspon si oddychnes...trochu...

maxara
29. jún 2010

@carrie84 no ja som bola dnes po 10tej tiez nevladna az do teraz.. musela som ist spat, lebo asi by som aj tak zaspala niekde po ceste na zachod alebo tak.. 😉
Ja mam tiez poradnu az v piatok a tiez sa neviem dockat. Inak ja ked som odchadzala od mojho dr na Kramare k porodnikovi, tak som sa pytala, kedy mam zavitat potom k nemu a on povedal, ze ak by som mala stychy, tak mi ich kludne vyberie on (ale to kvoli ceste do BA, ze nech zbytocne nechodim) a keby nie, ze vsetko hladko, tak po siestich tyzdnoch od porodu, cize klasicky po 600nedeli.

@ericica neboj, zvladnes to.. trosku si poplaces, ale to je normalne..

maxara
29. jún 2010

Prave mi pisala Mirka, ze je ok, rana stipe, lebo sa poti, so Zuzou Hajdu su uz kamosky 🙂 to je cela nasa Mirka.. Uz je prevezena na normalne oddelenie, mliecko este nic.. 😒
No a poslala fotku malinkej, mozem potvrdit, ze je to krasavicka, akurat ze nemam kabel od tohoto 20rocneho mobilu ☹ , inak by som vam ju sem zavesila.

maxara
29. jún 2010

@cigaretka5 no spodny okolo 100 je uz dost vysoky 😒

stanka33
29. jún 2010

@maxara ides v piatok poobde k valentovi aj ja idem....hore na 8me??? no mirka si vie zariadit spolocnost na izbe 😀

carrie84
29. jún 2010

Jeeeej - tak to sa tesim, ze je Mirka ok 🙂 A jasne, ze je mala kocka - o tom tu snad nikto nepochyboval! 😀

Btw: my si vlastne mozme poparit deticky ... hehe ... take "dohodnute manzelstvo" po novom 😀 😀

mojalili
29. jún 2010

GRATULUJEM VSETKYM NOVYM BABATKAM 😵 😵 😵 😵

@ericica - DRZIM NA ZAJTRA PALCEKY 😉 😉 😉

Kočky, ako pozeram vase čísla týždnov, tak sa vam to krasne krati, kazda jedna....len cakat, ktora bude dalsia 🙂 🙂 🙂 Drzim vsetkym palce, nech mate krasne bezbolestne a hlavne rychle porody a vela mliecka... 🙂 🙂 🙂

Mne sa zapalil prsnik, aj ked neviem preco, lebo nebol plny, zboku...auuu, to je bolest 😢 😢 😢 Rozmasirovala som to a dala na to octanovu mast, no uvidim, co bude do rana.... 😠

@deniska - som objednana na neurologiu do nemocnice na buduci utorok, dobremu lekarovi,t ak som zvedava, co zisti- Musim sa priznat, ze to trosku preslo, ale stale mam strnute prsty.....mozno preslo, ze som nic tazke nerobila...uvidim co bude dalej. 🙂

Maly zalomil pred 19 hod, spi ako zabity, tak som zvedava, aka bude dnes noc 😒

mojalili
29. jún 2010

@ericica NEboj, zvladnes to, budes mysliet na ine veci pocas porodu a potom rychlo domov 😉 To tesenie sa z babatka bude super, snad to potlaci to odlucenie od dcerky 🙂

mojalili
29. jún 2010

a este nieco, VSETKYM PEŤKAM VSETKO NAJLEPSIE K MENINKAM - tusim MAXI je Petka, a este ostatne 😉 😵 😵

maxara
29. jún 2010

@stanka33 ano, v piatok na 8me 😉 sa mozno stretneme, kedy sa chystas?

maxara
29. jún 2010

@carrie84 😀 😀 aj ja som nad tym uz rozmyslala.. len si to fakt neviem predstavit.. ja chcem strasskinho Miska, ten je taky podareny a aj vekovy rozdiel bude mojej Ninke urcite vyhovovat.. len ta vzdialenost na dochadzku... 😀 😀 😀

@mojalili dakuejm k prianiu a mala rada, otvor si slivkovy kompot alebo aspon dzem a sup ho na prsko.. malo by to zabrat.. mojej mame nic ine nepomahalo, ani kapusta

mojalili
29. jún 2010

@maxara Akurat to citam, ze slivkovy lekvar, no idem na to... ☹

fanka33
29. jún 2010

Ahojte, mozem sa k vam pridat?
Cakame v juli uz druhe babo, chlapca mal by sa volat Matusko. Doma mame uz 5 rocnu slecnu Hanku.

izira
29. jún 2010

Ahojte.. konecne som sa sem opat dostala a aj vas docitala 🙂

Vsetkym oslavencom prajem vsetko najlepsie 🙂 Krasne meninky a oslavovat s mierou 😀

denisse
29. jún 2010

@mojalili
budem ti drzat palce na to vysetrenie, snad ti zistia, z coho to mas a daju na to nieco ... a je velmi fajne, ze to aspon trosku ustupilo ...
a ten prsnik, nic moc teda, tak snad ti to rychlo prejde ...

vsetkym prajem pekny vecer, mne je tak horuco, ze idem este na chvilku posediet na balkone ...

denisse
29. jún 2010

@fanka33 vitaj 😉

alllexa
29. jún 2010

@maxara - vsetko najlepsie k meninkam, ani som si neuvedomila, ze si Petra🙂
A samozrejme, vsetkym ostatnym Petram tiez!

stanka33
29. jún 2010

@maxara kazal mi medzi 15-16 tou a ty???

alllexa
29. jún 2010

@fanka33 - ahoj, tak to si sa pridala na poslednu chvilu!🙂 A v ktorej nemocnici budes rodit?

fanka33
29. jún 2010

Stale som to tu len sledovala, az teraz som sa dostala k tomu.
Budem rodit v Ruzinove, musim vydrzat do soboty lebo moja porodnicka ma dovtedy dovolenku 🙂 🙂 🙂

alllexa
29. jún 2010

@fanka33 - aj ja🙂 Tak uz nas je pat...

maxara
29. jún 2010

@stanka33 ja mam zavolat.. tak neviem, ale ked tak urcite po 16tej, lebo mm robi do 16tej

@fanka33 vitaj

@alllexa 😉 no vidis..

stanka33
29. jún 2010

@maxara a zavolas az ked tam budes??? ja pojdem skor, neviem ako to vyriesim s malym, mm je v novej praci asi az do 18 tej, bude musiet niekdo prist k nemu

tinka349
29. jún 2010

@petrap001 vsetko najlepsie k meninkam 😀 no ja som dnes mala rusny den.....na dllllhej prechadzke so svagrinou, potom nakupy a 9 kilovy melon v ruke pokial som dovliekla do auta 😖 a potom aj man vytriaslo v aute....No a teraz sotva sedima tvrdne mi bruuusko....a malej sa opat stikuta 😀 😀 😀

tinka349
30. jún 2010

baaabyyyy ☹ ☹ ☹ ☹ ja nemozem spat . . . ani v noci, ani cez den . . . to je hruuuuuuuza . . . nemate nejake babickovske recepty na dobry spanok??? ☹ ☹ ☹ ☹

aalexis007
30. jún 2010

Dobré ránko, ani ja nemozem spat. A este aj ked som nad ranom ako tak zaspala, tak ma zobudili škriekajuce vtaky. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre