Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
30. jún 2010

@janulienocka moj drahy mi vravel, ze take velke babo by malo ist cisarskym...no ja si neviem predstavit ako tu moju vytlacim.....a to minuly tyzden mal 3690 g...co bude mat teraz??

strasska
30. jún 2010

@meruska robila mi UZV, ale neviem podla coho to presne zistila, akurat, ked mi babo ukazovala, tak malo uplne splostenu tvaricku, vraj uz tam nema skoro vobec miesto.
Ale ja este stale dufam, ze sa to do soboty rozbehne samo. 😉
@janulienocka a inak ja som tiez pribrala za 10 dni 1,5kg a uz ma to laka, pri malom som tolko nepriberala, ale je pravda, ze ani som neopuchala 😒

meruska
30. jún 2010

@agika1982 tvoje je teda riadna bambulka ak sa lekar nemyli 🙂

strasska
30. jún 2010

@agika1982 ja viem, ze je to iba odhad +/- 500gr.

strasska
30. jún 2010

@agika1982 A kebyze to aj bolo tak, tak vies kolko kil nechas v porodke 😀

stanka33
30. jún 2010

ahojte
gratulujem novym mamickam silvii a sarai
na tie potnicky sme tiez davali trosku liehu ako pise kafoditka aj my sme to mali skus tak
mojalili a teplotu mas z prsnika alebo si fakt chora,?urcite sa moze uzivat amokliklav ATb ten som mala, aj paralen si mozes dat jeden den, aj ja a poviem ti ja som toto mala 5 krat po sebe, prsnik nie ani zapaleny ale zdureny cerveny bolavy teplota 39 triaska zimnica vonku 35 stupnov, mne pomohla tepla sprcha odsavanie masirovanie a ked som isla na pohotovost vzdy mi dali ampulku oxytocinu, a pred kazdym kojenim po horucej sprche som si mala davat 2 kvapky do nosa a kojit a fakt mi iba toto pomohlo...normalne sa teraz desim ked sa to bude opakovat

agika1982
30. jún 2010

@meruska ani nevrav....teraz ked mi povedia ze 4 kila tak ma klepne xi...ale je to lepsie pretoze, ak by mala nieco so srdieckom, je lepsie ak je vecsia

strasska
30. jún 2010

pridam foto mojho bruska

janulienocka
30. jún 2010

no nie je to veru sranda, aj ked je ty odchylka +- 500 g, tak 38 tyzdni je 3,5 kg dost, a podla mna by mali lekari cosi vymysliet skor, aj sa bojim ze budem pri takom velkom babatku dost nastrihnuta, nedajboze potrhana ... no uvidime, najskor skusime babske rady na vyvolanie 🙂 bezim do sprchy lebo som z toho tepla mokra ako mys

stanka33
30. jún 2010

baby vy aspon viete kolko male vazi ja neviem nic a podla toho olko teraz zjem musi vela vazit, ja teraz vela zjem a nepriberam zatilal aj ked musim pit vela vody ani moc necikam ale ani neopucham nechaem a to sa ani nepotim

meruska
30. jún 2010

@strasska miskovi sa brusko paci 😉

meruska
30. jún 2010

@stanka33 ani ja neviem kolko drobec vazi a ja som uz dva mesiace nepribrala ani deko..a to sa prejedam, v kuse mame neaku oslavu

strasska
30. jún 2010

@meruska vacsinou ho pouziva ako teren pre traktor 😀

strasska
30. jún 2010

@meruska a opuchas?

agika1982
30. jún 2010

@strasska noo mne vravel ze cca 200g..ale to je jedno.....ja len dufam ze bude zdravucka.... a inak chutne brusko 🙂 🙂 🙂

meruska
30. jún 2010

@strasska zatial neopucham

petulka_1
30. jún 2010

Ja teraz tiez neviem kolko maly vazi, ale v piatok idem ku doktorovi, tak ze mi urobi sono a uz mi aj povie pribliznu porodnu vahu tak som zvedava. Sa tesim...

agika1982
30. jún 2010

no a k vahe, ja uz mam aj 25 kil na sebe....bude sa tazko zhadzovat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

izira
30. jún 2010

Ahojte kocky 🙂 tak mam po poradni aj ja...a ze to este nebude tak skoro...najprv ze mam prist 9.7., potom to zmenil na 6.7.... 😒 tak neviem... zajtra mam prvy termin porodu, tak sa tesime...este tyzden min. vraj budeme kinderko..

meruska
30. jún 2010

ja mam + 8 a dva mesiace nic....tak dufam ze maly pribera, ked uz ja nie

izira
30. jún 2010

este ze sa citim dobre...v noci spim ako zabita, nic neopucha, tlak ukazkovy....tak sa aj tesim...🙂 a nastastie som druhorodicka, tak snad zvladnem aj vacsie babo....ani prvy nebol najmensi a bolo vsetko ok... 😀

petulka_1
30. jún 2010

Ja mam +15 kilo a pekne popukane brusko, lebo som skoro nikde nenabrala iba brusko velke narastlo... Co s tym po porode? 😒

nina88
30. jún 2010

@agika1982 ak majú podozrenie na také velké bábo, čo má 3 týždne pred termínom vyše 3,5 kg, nechápem, prečo ťa nevyvolajú... Podla mňa lepšie vyvolaný normálny pôrod, ako potom cisársky... (čo fakt hrozí) 😕

izira
30. jún 2010

@agika1982 ja mam zatial +18 kg 🙂 co uz....a to som si myslela, ze uz nepriberam..dva tyzdne nic a teraz zas dalsie kilecko hop sa prilepilo na mna.... 😠 😠 😠

strasska
30. jún 2010

@agika1982 Misko mal 3600gr a 51cm a my sme podobna vahova kategoria a islo to podla mna ako po masle. A moja svagrina je ako stoziar, tenka a vysoka a jej mala mala 3800a55cm a tiez v pohode. Takze velke babo nemusi automaticky znamenat hrozny porod.

nina88
30. jún 2010

@agika1982 nič si z toho nerob, ja mám + 21 kg a kašlem už na to... Ak ťa to upokojí, prvý krát som pribrala 30 kg a išlo to rýchlo dole... 😉

izira
30. jún 2010

@petulka_1 niektore zmiznu, ani ich nebude vidiet, len take hlbsie vraj ostavaju......treba stale natierat a natierat - aj niekolko krat za den a sprchovat sa so sprchovymi olejmi...

agika1982
30. jún 2010

@petulka_1 ja mam take strie ze az..akurat davali na jednotke abdomenoplastiku...plastiku brucha po porode,,ale to si davaju kocky az po druhom porode.... niekto vravi ze sa to da aj laserom, ale nemyslim si....

agika1982
30. jún 2010

@strasska boze 55cm??? juuuj dlhaaaaa xixi

agika1982
30. jún 2010

@izira zmiznu ak su male..ale ak su velke, nato nepomoze nic...slniecko ich akurat vybledne ale inak nic....strie ostanu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre