Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jeiny
30. jún 2010

baby uz to zas na mna ide - pravidelne vecerne menstruacne bolesti, fuj 😝 som zvedava na ich dnesny vysledny efekt...dodnes nebol ziadny

agika1982
30. jún 2010

@jeiny to mas tych poslickov?? ja to nemavam vobec...neviem ci to musi byt v kazdom tehu, mna to nejak obchadza

jeiny
30. jún 2010

@agika1982
to praveze neviem, lebo ja mam tvrde brucho permanentne v kuse uz asi mesiac a pol...cize necitim ziadne tvrdnutie bruska ani stahy maternice, len ma boli podbrusko jak keby som mala kramy dostat a malu citim jak sa premrva...tak neviem ze ci toto su poslickovia....kontrakcie su to asi neni, ci?

jeiny
30. jún 2010

@agika1982

mne to zacalo minuly tyzden, skoro kazdy vecer

agika1982
30. jún 2010

@jeiny ja mam tvrde len po bokoch....po dlzke od spodu nahor...kolkokrat ked chodim, tak ma to zacne boliet ze az...

ribike
30. jún 2010

@jeiny to je fajn,ja to mám blbé preto lebo ten môj my od začiatku až do 35tt tvrdil že mám všetko v poho a ten u ktorého budem rodit ma zatial vydel dva krát z toho raz ma vyšetril a hned navrhol sekciu,takže neviem či sa nemám spýtat ešte na názor dalšieho odborníka?

jeiny
30. jún 2010

ja sa bojim ze nezistim ze uz rodim....ale doki ma ubezpecil ze to si urcite vsimnem...tak dufam ze hej a nebudem prva zena co nevedela ze rodi 🙂

agika1982
30. jún 2010

@ribike ja si myslim, ze ak ta vysetril odspodu a zhodnotil sekciu, vie co robiii...si sa ho spytala, ze preco sekciu???

agika1982
30. jún 2010

@jeiny no myslim si ze tie pocity ma skoro kzda...a urcite to zistime, ta bolest ti to urcite povie alebo mlacka xixi....ale teraz sa to zvecsa robi tak, ze ked si viac otvorena, nechaju si ta rovno v nemocke...nebojkaj, to zvladneme... mozem sa spytat, kde byvas??

achojka
30. jún 2010

@ribike A to ti takto lekar normalne navrhol???? Mas uzku panvu alebo preco? Mne sa ta vaha nezda nejaka hrozna. Moj maly mal v pondelok na uzv 3440 g.

jeiny
30. jún 2010

@agika1982

mna ked dlho chodim bolieva brusino zospodu, tam sa mi aj koza potrhala ....vydrzala az do minuleho tyzdna a teda riadne sa na mne tie strie vydovadeli ale nevadiii

ja neviem co ho mam take cele tvrde, stale som otravovala aj mojho dokiho aj v porodnici, ze preco a ci to neni zle, ale ze to nemam riesit...tak uz nebudem...ale v porodke mi povedali, ze mam na moje tehu stadium az prilis plodovej vody, tak si to laicky vysvetlujem tym

agika1982
30. jún 2010

@jeiny aha jasnee...strie neries, moje brucho vyzera katastrofalne heh....juuuj ale sa tesim na drobceka a veeeelmi....uz aby sme ich mali pri sebe....kukam, ze tiez budete mat dievcatko...no parada

alllexa
30. jún 2010

@noemarta - ja mam kontakt na adelaine a katty...

jeiny
30. jún 2010

@agika1982

inac ja som cele tehu odolavala lomcovaniu tehu hormonmi a posledny tyzden to na mna nejak dolahlo...vcera som si normalne musela bezdovodne poplakat....

jeiny
30. jún 2010

@agika1982

aj ja sa uz strasne tesim...aj ked som na seba veelmo zvedava ze aka bude mamina zo mna...posledne baby s ktorym som dosla tak blizsie do kontaktu bol moj brasko pred 18 rokmi 😀

agika1982
30. jún 2010

@jeiny ja som odolavala do minuleho mesiaca...pak dosiel moj drahy domov a ja som sa z nicoho nic rozrevala...a ked zo mna dostal ze preco placem, tak skoro odpadol..sa smial xixi.....ze jaka si zlata..ty trdlo xixi 🙂 🙂 🙂

agika1982
30. jún 2010

@jeiny u nas v rodine nie je ziadne babo, takze nemam sajnu co a ako..tak dufam ze budem dobra mamina...lebo vsetko bude tenkrat poprve

ribike
30. jún 2010

@agika1982 On tú sekciu ešte len navrhol,nie je to stopro tvrdí že malá má 3200gr a do termínu môže mat 4,4 a pol kg a kedže je velká chce predíst tomu aby som sa potrhala,ale ani nie je isté že by som sa potrhala mnohé ženy porodili normálne aj väčšie deti.Iný dvôvod neudal...

fanka33
30. jún 2010

Aj ja sa pridam, v pondelok vazil 3700g, tiez si myslim ze je to dost.
Hanka mala 3250 a mala som co robit aby som ju porodila.
Adelain kde budes rodit? Ja idem tiez v sobotu na kontrolu do nemocnice v Ruzinove

jeiny
30. jún 2010

@agika1982

ja sa spolieham na nejaky ten matersky instinkt, ten ma kazda zena tak asi aj ja 🙂

pozeram ze vekovo sme na tom rovnako, aj babo prve, aj dievcence to budu (u mna teda asi, lebo doki sa hra na tajomneho a vzdy povie ze asi)

ribike
30. jún 2010

@achojka No tak tomu už vôbec nerozumiem možno že to vyhovuje jemu?nechápem môj predošlí lekár mi nič také nespomínal celý čas som sa pripravovala na normálny pôrod...

achojka
30. jún 2010

@ribike A ku akemu lekarovi chodis? Moj ratal, ze babetko priberie tyzdenne cca 200 g, tak keby to tak bolo, tak aj tak by malo to tvoje pribrat cca 600g do terminu. Neviem teda, ci mas taku uzku panvu, ze by sa nezmestilo, ale keby som si mohla vybrat, tak by som sla urcite normalne. Ja som rodila sekciou, a poviem ti, ze to nie je sranda. Byt tebou poradim sa este s inym lekarom.

agika1982
30. jún 2010

@jeiny sranda kolko spolocneho xixi...ja som vedela od zaciatku ze to bude holka, dala som si to zistit z krvi a tak nam to vyslo....ukazala sa nam az na konci siesteho mesiaca hehe....nohy dala do luftu a ukazala nam ze to bude prava baba xixi....
@fanka33 no teda, mozno budu mat ti nasi drobci podobnu vahu hehe...moj drahy sa smeje ze adrika bude mat tri brady hehe
@ribike no ja by som sekciu uvitala....nebola by som v bolestiach a rychlo by som mala malu pri sebe...a nebola by som potrhana..ale zas vraj tie bolesti po cisarskom su nenormalne

adelaine
30. jún 2010

@fanka33 tiez Ruzinov...

baby, moc odvahy mi nedodavate s tym "vytlacim, nevytlacim" ☹
(uz som to pisla, ze odhad u mojo drobca bol v 36 tt 3100 gr, teraz ma uz
asi 100% 4 kila )...

agika1982
30. jún 2010

@adelaine ale no tak...pozri ber to tak, vzdy je riesenie...a my to zvladneme vsetky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agika1982
30. jún 2010

@adelaine uz si v nemocke ci ako???

fanka33
30. jún 2010

@adelaine a o kolkej mas byt v Ruzinove?
Tak sa tam stretneme. Ides k mudr. Otapkovej?

jeiny
30. jún 2010

@adelaine

ty to zvladnes s lavou zadnou...ked tu citam, kolko ta uz ti polisckovia trapia, ty si vytrenovana zena...teba tipujem na najrychlejsi porod tuna v julovkach 😉

adelaine
30. jún 2010

@agika1982 nie, nie som...az v sobotu skoro rano klusem na prijem 😉 este si
uzivam tehu, davam si kadeco jest, piate cez deviate, hlavne jahodky a zmrzku,
ako napr. teraz 😀 😀 😀 😀 kym mozem

tutifruti
30. jún 2010

No ta kolegyna vedela, že bude väčší... ale netušila, že až tak.... 🙂 Pôrod prežila... bola nastrihnutá....ale rodila druhé dieťa tak vravela, že to nebolo až také hrozné 😅
No a mne pred mesiacom hovoril dr., že malý je asi tak o 3 týždne väčší.... tak sa pýtal, aké boli baby.... a že to je zrejme aj genetika.... / Ja som vážila 4,5kg... moja mama vážila 47kg a má 160cm/ a mm vážil 4,8kg.... takže asi aj kombinácia genov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre