Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. júl 2010

@tadotami 😀 ja zacinam s cajom dnes, idem si trosku pripravit porodne cesty.. 😀 a sex sme mali s mm v ponedlok, vecer pred spanim som mala poslov asi prvy krat takych ozajstnych a v utorok som sa zobudila s klesnutym bruskom 😀 takze pohodka.. streptokoka mam tak ci tak (to preto zakazuju sex), tak si mozem aspon sexovat kolko chcem 😀

adelaine
1. júl 2010

@maxara
nech sa deje, co sa ma....ja som zmierena s tym, ze najneskor v sobotu uvidim Riska 😀
a snazim sa mysliet pozitivne, ked mam taky nalez, hadam to nebude na dlhe lakte
ani s tym vyvolavanim, mm som zaskolila, tak sem v sobotu hodi infosku...
ak nebude mat tolko promile v krvi, ze nebude vediet pisat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tadotami
1. júl 2010

@maxara a aky ma ten caj ucinok?no a na sex som mm az teraz nahovorila.vraj nechce nieco krpcovi urobit.ale ked je v zadu tak je to asi jedno.RI som mala 28.6. 0,67 a skore 10.co to moze byt?nevenovala som tomu nejaku pozornost ale stale tu niekto o tom skore pise a neviem co to znamena.

maxara
1. júl 2010

@adelaine 😀 vyborne, tak sa tesim s tebou.. ja mam do touchdownu rovnych 14 dni, tak som zvedava, ci tolko aj bude.. su ako dnes a vcera, ze sa citim vyborne, ale niekdey mam pocit, ze ma rozkoti hned.. mysel si stale zamestnavam takymi otazkami, ze ktovie ako to na mna pride, ci v noci, ci cez den, ci samo alebo s dr asistenciou, ze vodou alebo kontrakciami zacnem.. no som zvedava.. ale aj sa velmi tesim a uz sa aj trosku obavat zacinam 🙂

maxara
1. júl 2010

@tadotami RI neviem co znamena, mozno prietoky, ale fakt neviem a CS skore je stav tvojho krcku, viacero faktorov sa posudzuje a max mozes mat skore 12. To znamena, ze si asi uz dost pripravena na porod.

mojalili
1. júl 2010

@maxi - klobuk dole nad tvojim prispevkom, normalne tu chybal 😀 😀 😀

Dnes zehlim na etapy, lebo maly je dost hore, ale co chcem, ved to uz nie je tyzdnove babo, ma uz mesiac zajtra 😀 Teploty uz nemam, super, citim sa o 100% lepsie.

Adelaine, no veru uz by si aj mohla rodit a dnes je taky pekny datum 😉
Prihadzujem fotku maleho nezbednika 🙂

sunnygirl
1. júl 2010

@maxara mňa len u teba mrzia tie rozprávky 😀 😀 😀 , ozaj vieš úžasne opisovať dané okamihy 😀 😀 😀

sunnygirl
1. júl 2010

@mojalili zlatučký fešáčik, teším sa, že Ti je lepšie 😉

maxara
1. júl 2010

@mojalili 😀 😀 malinky aky veliky 🙂

@sunnygirl mozno raz.. 😀 budes prva, co si precita rukopis 😉

tadotami
1. júl 2010

@maxara no tak to teda fakt som len to este tomu malemu nech docvakne a bude to super.takze cim je to skore vacsie tym to skor naznacuje porod alebo opacne.v 36tt ma nechali v nemocke lezat lebo som sa otvarala.a udrziavali ma infuzkami.ale takto som dapadla aj pri prvom porode a 2tyzdne po termine mi ho museli vyvolat co som sa zaprisahala ze nikdy viac vyvolavat.

sunnygirl
1. júl 2010

@maxara bude to pre mňa určite česť 😉

mojalili
1. júl 2010

@maxara MAxi, ale ty si ina sexica na facebooku, krasne satky, naozaj 😵 😵 😀

miki060707
1. júl 2010

foto EDINKY

alllexa
1. júl 2010

@maxara - no teda, ja by som mala z toho zdrzovania a reci tiez nervy, neznasam meskanie - ked mam niekam ist a musim este na niekoho cakat... No ale hlavne, ze to cele dobre dopadlo, ze uz dalej si bola usetrena tych reci🙂
Fiha, tak uz aj brusko Ti kleslo? Mna s ato stale doktor pyta, tak sa vzdy sledujem, ze kde mam najvacsi obvod pasa, ale nemam pocit, ze by sa nieco zmenilo...

@mojalili - ved Ty z toho Danielka robis hotoveho pankaca!🙂

gijar
1. júl 2010

ahojte, ja som julovka/augustovka, je to tesne 😀 tak citam aj jul aj august 🙂 prispievam malinko,takmer vobec. akurat chcem teraz reagovat na prispevok od ''bebulik'', nie je pravda, ze vo FRA ide kazda prvorodicka sekciou 😕 zijem tam a mam skor opacnu skusenost, porod co najprirodzenejsou cestou,bez oxytocinu a podobnych medikamentov sa preferuje...aj v pripade, ze je babo 4kg, ak teda nie je ocividne,ze rodicka ma uzku panvu...urcite mi baby francuzsky aj tu na konovi daju za pravdu 🙂 tak to len tak,aby sa tu nezavadzalo...........prajem vsetkym co najlahsie porody a zdrave babatka 🙂

adelaine
1. júl 2010

@mojalili noo, dnes je pekny datum...aj maly so sebou sije, akoby uz uz chcel ist von.... 😀
inak, chcem sa ta opytat, ten Detralex uzivas nadalej aj pocas dojcenia?
ja ho uzivam uz 3 den, zatial bez efektu 😒 tak si myslim, ze ho budem musiet
asi brat dlhsie, aby zabral, len som nevedla, ci sa moze uzivast pri dojceni....
dakujem za odpoved 😉

izira
1. júl 2010

@dugyna@ericica blahozelam babtkam a mamickam 🙂

alllexa
1. júl 2010

@tadotami - a preco to vyvolavanie bolo zle?

maxara
1. júl 2010

@sunnygirl 😉 uvidim, ci sa nieco podari..

@mojalili ved tu foto mam aj tu 😉

@miki060707 Krasna je Edinka, bucko malinky..

@alllexa premahala som sa neskutocne.. nech si nemysli, ze ju nemam rada, ved ona je fajn, len senilna..
No brusko kleslo, ale len o trosku, ale babo citim uz tak nizsie.. cikam po 5 kvapiek.. takze cudne to je.. no a myslim, ze to vidia skor ini, ako ty.. ja som len pocitila, ze ma tlaci viac dole a ze sa mi lepsie dycha a zaludok nemam taky natlaceny v hrudi 😀

tadotami
1. júl 2010

@alllexa hm,no vydrzala som ale su to umelo a na silu vyvolane bolesti ktore pridu hned a bez varovania a u mna tie najvacsie odrazu.pri klasik porode ti pridu postupne a zvyknes si na bolest.ale toto opisujem ten moj pripad.mozno je to u kazdej ine.ja neviem a nikoho nechcem plasit.ale u mna to bolo take ze dovi dopo.

tadotami
1. júl 2010

@alllexa aha a vdaka vyvolavacke sme rodili 6hodin co mi povedali ze je na prvorodicku slusny vykon.

mojalili
1. júl 2010

@adelaine Moze sa uzivat i nadalej pri dojceni,ale neberiem ho, pretoze sa mi tie varixie krasne upravili🙂
@maxara mne co nedas pred hubu, tak nevidim🙂 A tam si mi vbehla do oka hned🙂
@alllexa mne sa zda, ze jemu tie vlasky rastu, ake ich ma dlheeeeee🙂

EDINA - nadherne meno, ked ho sem Ericica dala, tak som sa nad nim rozplyvala, mne sa velmi paci a malicka je tiez krasna ako jej meno 🙂

denisse
1. júl 2010

ahojte ... som doma z poradne ...
tak poloha nezmenena priecna ... zatial to ale na porod nevyzera a byvame blizko nemocnice, tak si ma tam nenechali 😉
ak by sa mi cokolvek nezdalo, mam okamzite prist (otazka je, ci to spoznam) ...

a ked nic, tak buducu stredu prist znova do poradne, ale uz so zbalenou taskou .. ak bude stale priecne, tak si ma ta uz nechaju ... a potom ju skusia pod ultrazvukom otocit, aby som mohla rodit normalne ... a az ked sa to nebdue dat, tak cisarsky ... no to som zvedava, ako toto dopadne ... mam vcelku strach a hlavne nemam rada, ked neviem ... a ja stale neviem, ci sa mam psychicky pripravit na normalny porod alebo na cisarsky 😒

a doktorke na ultrazvuku sa zdalo babetko nejake mensie, teda hlavne chuducke .. ze ma maly obvod bruska ci co .. tak som sa na to potom pytala este doktora v poradni a ten mi povedal, ze to je v pohode, navyse, ze sa to vtej polohe lezmo zle meria ....

takze zase len cakam 😉

maxara
1. júl 2010

@denisse no teda, ty mas spravicky.. tak sa trosku viacej sleduj a pocuvaj svoje podvedomie.. obcas dokaze naznacit 😉 a to ze je babo este chuducke nie je tym, ze mas termin az 19teho?

luminkasp
1. júl 2010

@tinka349, fakt som dva tyzdne prenasala, preto mi vyvolavali porod 😉

no a ja som prisla z poslednej kontroly u sestricky, tlak ako vzdy nizky 90/60, a mam na sebe +12kg, uz len ku gyndosovi budem chodit

luminkasp
1. júl 2010

@mojalili super foto ako vzdy 😉

liluu
1. júl 2010

čafte dievky, ja mám bruško padnuté už 2 týždne a stále nič, doktor mi vravel že max týžden vydržíme, tak mu zostávaju len 4 dni 😀 ale keď ma oklamal tak uvidííí 😀

alllexa
1. júl 2010

@luminkasp - a ked si tie 2 tyzdne prenasala, tak ake bolo nakoniec to babatko velke? To si rodila prirodzene, ci cisarskym?

lela1809
1. júl 2010

@agika1982 no hej paradajky su super 🙂 len vraj pocas tehu sa to nema s nimi prehanat kvoli atopickemu ekzemu drobceka.... proste nejest ich kvantum 🙂

katarina7777
1. júl 2010

Caute bruska a maminy, prisla som len na skok, este som kinderko a sme v nemocnici. Tlak mi udrziavaju tabletkami v norme, i ked vecer mi vzdy trosku vyskoci. Bielkoviny v moci su este stale v norme, takze dneska rano rozhodli ze dneska mi porod nevyvolaju...uvidime zajtra.

Gratulujem novym mamickam a dufam ze sa mate vsetky dobre... Idem vas skusit trosku pocitat i ked vsetko urcite nestiham lebo pisete jak dive 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre