Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
1. júl 2010

to ten cajik je taky popularny ze ho maju v lekarniach vypredany???

salonka
1. júl 2010

baby, ja stale nic. dnes rano sme skusali s muzom sex, ale nedarilo sa 😅 sme sa zacali rehotat cez slzy a nechali to tak, ze vecer .... 😵
neviem ci sme to zabudli alebo co, ale ako "tenkrat poprve" 😀 naposledy sme sa milovali pred 8 mimi mesiacmi a ked som mala o 24 kil menej 🙂 tak asi preto nam to teraz neslo 😠

bambola
1. júl 2010

@maxara 😲 a my sa teraz tiez vkuse kupeme spolu 😖 doteraz mi robili streptokoka 4x a zatial nic, ale to s tou vanou som nevedela.

strasska
1. júl 2010

@katty17 podla mna skor nie je ziadany...aspon tak mi vravela sesterka z lekarne, ale po tomto roku podla mna zacnu objednavat, lebo teraz je tolko tehuliek 😀

agika1982
1. júl 2010

maxara no mne moj drahy povedal, ze ma nepusti na kona bo vzdy dojdem s nejakou hovadinou, tak ako teraz s cajom....v podstate ma pravdu, pretoze v minulosti zeny nepouzivali ziadne caje a ani nic podobne....dokonca neboli ani epiduraly ani nic podobne.... 🙂 🙂 🙂

agika1982
1. júl 2010

@strasska ale podla mna je dobre, ze je velaaa tehuliek....moji rodicia vravia, ze aspom predbehneme ciganov 😉 😉 😉 😉 😉 😉

strasska
1. júl 2010

@agika1982 sak ja to kvitujem, no s tym dobiehanim neviem neviem, to by sme kazda museli min. 3 ks 😀

sunnygirl
1. júl 2010

@kkubekova gratulujem a prajem rýchle zotavenie 🙂 a pre maličkú veľa mliečka 🙂

zuzik1983
1. júl 2010

ahojte dievcata,gratulujem ku vsetkym novym babatkam.
tak dnes som bola na poradni,mam dnes aj termin,ale malej sa akosi von nechce,takze vyzera to tak,ze ako jedna z mala tu budem aj prenasat,lebo vam sa tie vasae babatka nejako ponahlaju 🙂 doktorka povedala,ze malicka nalieha uz,este sa neotvaram,tlak trosku vyssi 130/80,nohy ako take cizmy,ale inak v pohode.a uz mam na sebe 15,5kg.ale ze ak neporodim do pondelka,tak v pondelok mam prist a uz ma posle do nemocmice,takze uz to mozno tiez coskoro budem mat za sebou konecne.inak aj mna by zaujmalo,co mate nachystane na oblecenie pre babatka na cestu z porodnice

salonka
1. júl 2010

@bambola si to ty - z lejdiny? 🙂

bellablonde
1. júl 2010

@agika1982 prave by som povedala, ze v minulosti zeny "riesili" najma prirodnu medicinu, bylinky, odvary... 😉

inak caute ja som dnes akosi mimo
asi z toho tepla alebo co

LENKAANINKA ja z teba nemozem aka si aktivna, ale co narobis, ked musis dat dom do poriadku
fakt klobuk dole 😎

ja som tiez cajik kupovala v cajovni, v lekarni na mna kukala teta ako na mimozemstana, ze take este nemali... 😀

bellablonde
1. júl 2010

@zuzik1983 no to zaujima aj mna, co obliect babetku
cerstve maminy by mohli dat nejake tipy 😉

bambola
1. júl 2010

@salonka ano 🙂 ale ty mas iny nick, ze ? 😠

zuzik1983
1. júl 2010

nechcem malu nejak naobliekat v tomto teple ale len nejake opalovacky dat sa mi zda malo,nie?

salonka
1. júl 2010

@bambola jasan - ja som forget 🙂))))))))))))))))))))))))))))))

agika1982
1. júl 2010

@bellablonde ano, ale davali sa rozne bylinky tesne pred porodom, pretoze verili, ze im to da sili rychlo porodit, alebo ze ich ochrani daky duch a tak...ved ono je to jedno, ale skor si myslim ze ide o akesi placebo.....samozrejme je dobre to vyskusat, ja tiez nie som proti , a ked ho zozeniem , tiez vyskusam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strasska
1. júl 2010

@zuzik1983 ja tiez nad tym rozmyslam a ja by som si dala body s dlhym rukavom a tenke dupky, a zabalit do zavinky, podla mna by to mohlo byt akurat...ale nech poradia cerstve maminy

bellablonde
1. júl 2010

ja asi nachystam
tenke bavlnene bodynko s dlhym rukavom
tenke polodupky
ciapocka
plus do zasoby tensia mikinka (ak by nahodou moc fukalo)

rodim na antolskej a byvam 5 minut odtial, takze to snad malicka prezije v takom outfite
urcite pre mna dojde mm autickom
bude vo vajicku, klima off, myslim, ze to bude bohate stacit v takejto horucave

ale tak ja mam este kopu casu, mozno dovtedy horucavy prejdu...

strasska
1. júl 2010

@bellablonde ty si v com niesla maleho z porodky? Lebo ked ja som isla s Miskom, tak tiez bol taky hic ale fukal trochu vietor, tak som mala este aj taku tenku bundicku z trickoviny na gombiky

bellablonde
1. júl 2010

@agika1982 agi 😵 vsak aj ja to tak beriem,
mam ho doma, uz pomaly sa chystam zacat pit,
ale neupinam sa k nemu ako k nejakemu zazraku 🙂

strasska
1. júl 2010

@bellablonde no vidim, ze sme sa zhodli uplne 😀

bambola
1. júl 2010

@salonka ja som ta inac podozrievala, ze nejako znamo pises a navyse ten TP a meno malej ... 🙂

agika1982
1. júl 2010

inak baby ja som dnes taka hyperaktivna ze az som dala dokopy celu kupelku....rano prevliekla periny, vyvesila ich von, dala prat, este idem dat dokopy kuchynu..no proste sa citim dnes dako vynimocne dobre....len neviem cim to je, bo inokedy vylihujem az do jednej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maxara
1. júl 2010

@katty17 no nemaju ho v kazdej lekarni, ale take vacsie, alebo take, kde maju obvykle caje, tak v tych by ho mali mat.. je to caj z listov ostruziny malinovej, takze ked ti "premudrala" teta v lekarni zapoti, ze si kup v potravinach, jej vysvetli, ze v potravinach maju ovocny caj s prichutov PLODOV a ty chces z LISTOV

@strasska 😀 😀 😀 ale tu motorovku mu vezmi 🙂 to bude ake manzelstvo... 😀 😀 😀

@lenkaaninka som to myslela seriozne 😀 kiez by som aj ja bola taka akcna, mm by ma nosil na rukach

@bambola ak vo vani, vo vode nesexujete, nemala by sa ti dostat dnu ziadna pliaga. a teraz napisem to, co mi vlastne veeelmi naznacoval moj dr o tom streptokokovi. Je to bakteria hrdla, spodobuje anginy a pod.. cize skratka sa vyskytuje v hrdle (cize pri kupeli by si ho tiez nemala normalne dostat). No a ked som sa dr pytala, ze ci som ho mohla chytit od synovca, co mal sarlach, tak sa kukol na mna a len pokrutil hlavou, ze ee.. (teda tam dole urcite nie 😀 ak sme slusna, neincestova rodina..) cize mi veeelmi taktne tym svojim pohladom naznacil, ze su viacmenej dve moznosti prenosu do rodidiel a to ALE BUDEM PERVERZNA bud ze ty mas streptaka v hrdle a prenesies ho pri fajke tm na zalud a on nasledne tebe dnu alebo on ma v hrdle a prenesie ti ho tam priamo jazykom.. o-ou
Aj sa tvaril akoze uz viem, co v tej posteli vyvadzate 😀 no ale ved je to normalne nakoniec.. kto to nerobi..

zuzik1983
1. júl 2010

ja som rozmyslala,ze len nejake opalovacky,tenku ciapocku a perinku alebo tenucky dlhy overalik...to by mohlo stacit.nemocnicu mam len nejakych 10-15 minut

agika1982
1. júl 2010

@bellablonde ja som si napr. myslela reku sex pomaha a tak...a ono som furt zatvorena hehe

agika1982
1. júl 2010

@zuzik1983 ja beriem opalovacky, tenke dupky kosielku, ponozky a ciapocku s rukavickami...

bellablonde
1. júl 2010

@strasska
v BS bol tiez hic vtedy v maji (boli 30tky cely tyzden, co sme tam boli a izby otocene na JZ, tak si vies predstavit tu desivu horucavu...aspon sa mi opaloval pri okne kvoli zltacke), ale uplne bezvetrie
na cestu domov mal presne to, co som napisala hore,
bodyno, polodupky, ciapka,
bol ulozeny v sedacke na letnej verzii emitex zavinovacky
🙂

lela1809
1. júl 2010

@salonka 🙂 ja uz mam 2mesiace pauzu tak sa obavam ze tiez som riadne za tu dobu nabrala tak som zvedava ked toho mojho nahovorim ako to bude 😀 ked sa stale boji ci tej nasej princeznej neurobi hrcu 😀
tak vecer drzim palec 😉

bambola
1. júl 2010

@bellablonde @strasska tak to fakt mam brat dlhe veci? 😕 no vsak vzdy lepsie vyzliekat ako by malo byt malo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre