Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
1. júl 2010

@strasska to uz clovek hadam nejako odhadne...

alica26
1. júl 2010

@lela1809 jeeeeej, ďakujem ti za link...idemhned kuk... 🙂

lenkaaninka
1. júl 2010

inak mimochodom som zožrala milka orieškovú teraz celu a sama 🤐

strasska
1. júl 2010

@lenkaaninka ja milku mliecnu 😅

lenkaaninka
1. júl 2010

@strasska 😉

bambola
1. júl 2010

@salonka tak stihla som len vyvesat to pradlo, nejaky je ten moj dnes rychly 😠
nastastie moj v praci kosele a tieto veci nenosi tak ja vlastne skoro vobec nezehlim (vdakabohu) a zehliacu dosku mame doma len kvoli tomu, ze ju mali v akcii v ikey 😀

idem teraz na kontrolu tak dam vediet ako dopadlo. musim povedat, ze za posledny som sa moc nesetrila a nelezala 😎

bellablonde
1. júl 2010

@strasska v tomto sme s manzelom vzdy na noze
ja by som davala aj do kocika ...uzkostliva mater
a mm by ho najradsej "povyzliekal celeho" 😀

vzdy sme dali nejaky kompromis, ked bol naozaj hic a bezvetrie, tak isiel v kociku bez
(aj tak bol dost chraneny strieskou kocika a vnutri sme nosili plienocku vystlanu pod hlavickou tak, aby bola troska zvlnena okolo usiek)

horsie je to v NC a obchodakoch, tam musel mat ciapku za kazdu cenu, na tom som trvala

teraz do NC chodit nebudem - vsak ako s dvoma deckami by to bolo o zivot, hlavne, ked Peto je taky temperamentny
co mi dnes zas vyviedol, boli sme v malom obchodiku pri dome a kym som stihla zaplatit, uz bol vonku s jogurtom v ruke a utekal mi rovno na cestu krizom domov. (auta si to tu bezne valia 90) Esteze tam boli taki dvaja chlapi, ktori mi ho chytili 😢 😢

Uz aj domovnik mi hovori, ze by som mala nosit von trstenicku a pouzivat ju ☹

salonka
1. júl 2010

@bambola tak sa drz a daj potom vediet! 🙂

strasska
1. júl 2010

@bellablonde moja dobry stres!!!!uf.
Inak s tou ciapockou v NC uplne suhlasim, sak ta klima je tam otrasna...my chodime mozno 3x do roka, ale furt mi lepi, ze maly dostane dajaky prievan do oka 🤐

lela1809
1. júl 2010

@lenkaaninka ja som nacla chipsy co uplne nenavidim a skoro polovicu som doslova zozrala 😠
@bambola aj aj chcem 🙂 tu zehliacu dosku len tak mat ... moj mm nosi kosele a ked musim zehlit az sa mi hlava toci ked ich zacnem tahat 🙄
drzim palec na kontrole 😉

alica26
1. júl 2010

@lenkaaninka ...ano,aj mne sa mrví,ale ako...to neviem, 😀 šak dr.buda vediet co robit, sak nie som ani prvá ani posledná...

agika1982
1. júl 2010

Baby akurat som docitala pribeh jednej kocky...normalne do placu...smutny pribeh so stastnym koncom.....ta baba si zasluzi fakt obdiv....silny clovek....ak chcete kuk, mam ju v oblubenych.... irsina 83 a druhy album.....

bellablonde
1. júl 2010

@strasska strassi, dennodenne prechadzame cez cestu, vzdy si hovorime, ze musime pockat na chodniku, chytit sa za ruku, pozriet vlavo-vpravo, proste nonstop vychovny ritual a aj tak to ma na haku 😒 uteka hlava nehlava a este ak aj nahodou zastane, tak sa obzera za mnou, vyskiera sa a nohou naznacuje pohyb, ze ide na cestu sam ☹ ☹

no nic, idem sa venovat vareniu, lebo za chvilu vstane a musime nieco dobre spapat.
Dnes si dame len take light cestoviny so syrovou omackou a nejakou zeleninkou.
papa
@lela1809 moj manzel si nakupil kosele v marks and spencer, taky typ, kde je vyslovene zakazane zehlenie 😎

agika1982
1. júl 2010

@lela1809 pozeram ze tiez mate kocik x-lander...aj my ale oranzovyyy

strasska
1. júl 2010

idem aj ja varit
pa

salonka
1. júl 2010

inak oblecko na odchod z nemocky: ja mam prichystane 2 sety:

1/ nieco taketo - len miesto tricka je polo-bodynko s dlhym rukavkom, taka uuuplne jemna bavlnka. a k tomu dam capicku a ponosky. ak by bolo "zima", mam este tenucky svetrik

2/ set s dlhym bodynkom a svetrikom, capicka.

kristip
1. júl 2010

@bellablonde ano, su tam oni a rizikovu ma jancok. Ja chodim doobeda - k Jancokovi....ale mal dva tyzdne dovolenku, tak tam bol len rozemberg. Teraz ma zase dovolenku ten... Ja si nikoho nezazmluvnujem, tak mi je to jedno, len ma mrzi, ze Jancok ma nevysetril zospodu a uz som sa dnes tesila, ze mozno sa aj trochu otvaram....teraz neviem

lela1809
1. júl 2010

@bellablonde vidis tak to mu musim navrhnut 🙂
@agika1982 jej 🙂 ja som dlho hladala aky kocik a potom kamaratka po jednom dietati preedavala a ma ho ako novy tak som ho kupila od nej .. bola s nim veeelmi spokojna....

kocky co dnes varite ????

kristip
1. júl 2010

Ja mam oblecenie pre maleho pripravene doma, manzel ho donesie, ked nas budu prepustat. Bola som na predporodnej konzultacii a doktor z novorodeneckeho nam povedal, co treba priniest: body, dupacky, ciapocku, rukavicky, ponozticky a nejaku deku al. zavinovacku. Myslim, ze sestricka nam poradi, co z toho obliect - podla pocasia. Ja mam uz par dni dost velku traumu z toho, ako dosiahnut v spalni 20 stupnov. V noci sa neda spat, ani sa nezakryvame a neda sa to vydrzat. A babatko by vraj nemalo spinkat v miestnosti, kde je viac ako 20.

agika1982
1. júl 2010

@lela1809 mne sa hned zalubil, bo ine kociky maju malu vanicku a celkovo sa mi zdali male....ja som nepozerala na farbu, ale na styl kocika a bezpecnost.....a myslim ze sme vybrali dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
1. júl 2010

@kristip no tak u nás asi nemôžem rodiť lebo ja tu mám 30 stupnov v noci ak su takéto horúčavy

maxara
1. júl 2010

@strasska presne tak som to myslela.. ze nebyt nedockave a nestastne, ze nam neurobili sono a neviem co.. ale samozrejme, ze ani dr nechcu nic podcenit.. no jasne ze nie sa vratit do jaskyn, ale zas ani zaznavat prirodu.. ved bylinky su to, co ma liecivu silu a my sa to len snazime napodobnit nejakymi chemikaliami a my si radsej dame to ako tie bylinky.. ale podla mna len preto, ze uz davno netusime, na co ktora bylinka sluzi. A je vzacnost narazit na cloveka, ktory toto ovlada.. No skratka suhlasim s tebou, ze nebyt nedockave a neurychlovat zbytocne, len preto, ze sa mi tazko chodi.. ale na druhej strane, ked veris doktorom, nie vzdy mas istotu, ze ma naozaj padny dovod, niekedy je padny dovod na vyvolavacku jeho dovolenka.. tak na to kaslem..

tinka349
1. júl 2010

@bambola no to ani ja newem, co jej mam nabalit 😖 ale mam pripravene take letne riflicky a pod to jej dam body s kratky rukavom a do tasky hoidn aj svetrik nejaky tensi...

lenkaaninka
1. júl 2010

pre porovnanie 35 a 38 tt rastie ako blázen

agika1982
1. júl 2010

@lenkaaninka jeeej ake pekne bruseno....a uz ho mas tusim aj dole 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
1. júl 2010

@maxara plne s tebou suhlasim v týchto veciach

lenkaaninka
1. júl 2010

@agika1982 hej už mi trošku padlo

tinka349
1. júl 2010

@bambola tak asi toto jej obleciem 😀 ani newem aka bude velka 😀

agika1982
1. júl 2010

@tinka349 tie riflicky su take chutnuckeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre