Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. júl 2010

babky pisete ako draky 😀 😀 😀 mam tu navstevu a nestiham.. tak vecer kuknem a aj tabulku uz konecne zavesiiim 😀

maxara
1. júl 2010

a este k tomu oblecku, myslite ze nebudu babu vadit polodupky na pupcek?

denisse
1. júl 2010

tak som tu na chvilku zas 😉

@maxara maxi, to ze je babetko chuducke usudzuju z obvodu bruska ... ostatne rozmery odpovedaju mojmu tt, len to brusko je nejake mensie ... aj mi urobili prietoky, ci je dobre vyzivovane a ok
doktor povedal, ze v tejto polohe sa brusko zle meria a aj keby bolo naozaj take ako ho odmerali tak to nie je ziadna katastrofa ... tak mu verim ...

a este chcem poblahozelat novym babetkam ... @dugyna, @ericica a ostatnym, co som nepostrehla, ze pribudli ... nech su babetka aj vy ok, nech rychlo pride mlieko a nech ste raz dva doma 🙂

lela1809
1. júl 2010

@agika1982 🙂 ja tiez kvoli vanicke, lebo ked si zoberem ze este v zime bude potrebny hlboky..... kamoska mala maleho tiez v july... a v zime ho mala v pohode v hlbokom tak ma to presvedcilo 🙂
@agika1982 ja mam tiez riadne brucho 🙂 a to som myslela ze uz vacsie ani nemoze byt 😀 a tie fotky su veeelmi peknucke 😉 oproti tej starej ti aj brusko kleslo...

lela1809
1. júl 2010

@maxara maxi a ked jej das bodycko??? to by malo aj pupcek ochranit.... a ked bude dusno tak by mohlo stacit bodycko a ponozticky..... a na nozky jej prehodis plienku ci??? ved v taske budeme mat aj prepripad chladnejsieho pocka....

tinka349
1. júl 2010

@agika1982 aj men sa lubia 😀 take tenke na leto 😀 bude v nich kocicaaaa

agika1982
1. júl 2010

@lela1809 mne predavacka poradila, ze vanicka nie je dolezita, bo polrocne dieta uz byva zvecsa v sportovom kociku...ale myslim si ze vanicku este vyuzijem aj v zime...ved uvidime xi.....
@tinka349 to teda bude kocka...naozaj su rozkošnééé

lenkaaninka
1. júl 2010

babule idem do hajan sa vyvaliť lebo mám toho ažž nad hlavu ešte som kuchynsku linku umyla a deti ospršila a padajú mi oká ale idem pozrieť správy a oddychovať.. 😉

maxara
1. júl 2010

@denisse no ved asi bolo prave pred OBEDOM 🙂 hladnucke..

@lela1809 ja neviem, len niekto tu pisal, tusim Mirka, ze uz plienka by mu mohla vadit na ten pupcek a nie to este guma z polodupiek.. Ze po zahojeni pupceka v pohode.. ja neviem totiz ani ako dlho sa hoji pupcek.. ja som zobrala bodynko s dlhym a dupky a potom som este zobrala alternativu dva, bodunko s dlhym ostava a k tomu suknicku na traky, teda take ako saticky a k tomu len ponozticky. Tak ja neviem co nam poradia v nemocke

@lenkaaninka dobru nocku, urcite mas toho dost.. 😒

maxara
1. júl 2010

BABY KUK a vsetky nedostatky prosim komentovat
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

abbey1
1. júl 2010

Ahojte.našla som sa u vás v tabuľke.Chcem trošku poopraviť.Zara bude júlovka-29.7.-oficialny termín.Ale budeme asi skôr,ponáhľa sa na svet,a Dr nám odchádza na dovolenku.Mám 35rokov a som z PN.Ostatné súhlasí Ďakujeme.Veľa šťastia všetkým tehuľkám a bábätkám hlavne zdravie a spokojné maminky.

bellablonde
1. júl 2010

maxi, super praca, tabulka na prvej strane je uz celkom fajn zaplnena babetkami 😵

ja mam nachystane take polodupky, ze namiesto klasickej gumy maju taky siroky elasticky pas... plus je to cislovane 0-2 mesiace, cize ja si myslim, ze jej budu mozno aj trocha velke a typovo jej na pupiku nebudu vadit (keby cosi, tak sa ten pas vlastne da ohnut naspat na ritku smerom dole)

alebo vyberiem aj ja nejake satocky, nech je fesanda 😵 😵

petzi
1. júl 2010

@dugyna jeeeej Dugy gratulka veelkaaaa.
To je dobre ze to mas za sebou s dobrym ,uspesnym koncom...Vela sil a zdravicka prajeme 😵

petzi
1. júl 2010

@tinka349
Ahoj Tinka,no dobre som ja v noci tipla,ze sa pridas....skoda, ze ja som musela vypnut 🙄
drahy uz bol doma s prace...
A inak som este pokope, mala som silne bolesti rano a aj krize ma drapli a podvozok ani
nehovorim, prehnalo ma, ale teda ked som sla na nakup ,tak som to rozchodila,tak sa
nic neudialo 😔 a ja som 2v1 a tak ako si povedala,taham uspesne do terminu 😉

alica26
1. júl 2010

...tak prvá strana tabuľky je fakt riadne zaplnená, teraz sme dúfam na rade my z druhej strany... 😉

alica26
1. júl 2010

@tinka349 ...fakt sú veľmi milunké tie rifličky pre malú...rozkošné... 🙂

tinka349
1. júl 2010

@alica26 😀 😀 😀 😀 tam patrim aj jaaa 😎

miki060707
1. júl 2010

ahojte, tak váás dočitať,
boli sme vonku, ale už sme s malou ospchované a možno mi aj malá zaspí zachvilu, lebo ten hic ju unavil...
písala som erike, že ju pozdravujete.....
no ja berem dupačky a košielku a potom mam ešte opalovačky, ponožky, jasne, že čiapočka a rukavičky.....
no ja som mala veru v zime sonu v hlbokom kočiku.....a pekne s fusakom, mala som takú velku vaničku, tak som tam natrepala všetko, teraz mam chicoo kočik, ten využijeme do zimy a potom sa vrátime k tomu, čo mala malá a potom zas k športovej verzie chicco.....

petzi
1. júl 2010

@maxara
mai,dobra praca...sikulka si... 😉
@alica26
no mas pravdu,uz pojdeme,snad sme na rade aj mi s druhej strany uz 😉

tinka349
1. júl 2010

@petzi ja som an tom bola podobne, aj mna prehnalo 😀 stresy robia svoje asi 😀 tak som zvedava ktora z nas pojde ako prva 😕

alica26
1. júl 2010

@tinka349 ...ja som prvá na strane, tak dúfam, že ma nezahanbíte a začnem to práve ja... 😀 😀 😉

alica26
1. júl 2010

Dnes nám konečne úspešne dorazil nábytok pre malého... už som sa bála, že ho nebudem mať kde spinkat dať... Takže dnes večer skladáááááme...teda ja budem len gibicovať.... 😀 😀 😀

tinka349
1. júl 2010

@alica26 no tak 4 dni je medzi nami rozdiel 😝 nechajme sa prekvapit 😀 😀 ja sice nemam po kom odkazat, ze uz nebudem kinderko, ale tak si domyslite, ze ked tu nebudem den- dva za sebou....a mozno zoberiem laptop do nemocky aby som sa naaahodou nenudila 😎

alllexa
1. júl 2010

@maxara - pekna tabulecka! aCR a pCR znamena akutny a planovany CR?
Inak, este by bolo zaujimave vediet, ze kto mal uplne prirodzeny porod, t.j. bez vyvolavacky...

mavion
1. júl 2010

Ahojte, prisla som Vas pozriet co mate nove..vidim ze je uz vela babatiek,tak vsetkym gratulujem a zelam vela vela mliecka 🙂
ja sa mam fajn,teda az na zacviknuty sval v zadku co mi skoro uplne znemoznuje pohyb a boli to teda statocne 😒 ze vraj to prejde po porode,tak nan cakam ako na spasenie 😀
sunnygirl- vidim ze mame vybrate rovnake mena,tak predsa nie som sama 😉 nas totiz vela ludi odhovara ze to meno uz nie je moderne,ze ju budu volat lena a tak...no ale nam sa paci velmi a nech si hovori kazdy co chce 🙂
maxara- tabulku si spravila super,ja este dodam ze mam 26 rokov 😉

petzi
1. júl 2010

@tinka349
ja nie som v strese prave,ale asi aj s toho tepla,ale teda uz 2 dni mam tak ,tak uvidime,ale teda horko je ako v pekle pri kotly.....takze hruuuza....aspon ze fuka a v noci to padne na 7-10 stupnou.....tak sa clovek aspon vyspi...
Ale ty mas este cas, najprv by mala alica26 potom ja a potom ty...a este niekto medzi nami je,to viem,ale nemam prehlad kto...aha a agika este ako ty v ten den... 😀 tak sa neponahlaj pekne poporiadku...bud slusna 😀

alllexa
1. júl 2010

@tinka349 @petzi - fuha, to sa vam mozno porod uz coskoro rozbehne - pocula som, ze vacsinou pred porodom su taketo tazkosti, ze to crevo sa asi aktivnejsie hybe vplyvom maternice, ktora zacina pracovat...

petzi
1. júl 2010

@alllexa
a ty este nerodis?? co si na dovolenke ci co? 😀
@tinka349
este pockaj ved Alexa je este kinderko 😉

bellablonde
1. júl 2010

@alica26 mne dosla na obed postielka pre starsieho... akoze nekomentujem system, kurier mi vola, ci som doma, ze o pat minut bude pred domom so zasielkou 😕 🙄
25kg balik, esteze typek bol ochotny a vyniesol mi to az hore k bytu

tinka349
1. júl 2010

@alllexa nestraaaas 😕 😕 😕 😕 😕 hned mi zacalo srdce ryhclejsie bit 😀 najprv pojdes ty 😀

@petzi citas to???? ze pohyb criev = ideme na to 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre